PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هنر RiP کردن نزد ایرانیان است و بس !!

SaMaN0861
March 14th, 2013, 00:15
با سلام
طبق معمول داشتم توی فروم چرخ میزدم و یک سایت جالب دیدم !!
آیوا نـیــــک (http://ayvanic.com/) : این سرویس دهنده محترم رفته قالب سایت یکی از آشنایان رو کپی زده و یک سری تغییرات داده (عکس ها رو به متن تبدیل کرده!) !!!
حالا قالب اصلی برای سایت آنــلاین هاست (http://www.onlinehost.ir) می باشد !!
من موندم چرا کپی !!! یعنی این همه هزینه واسه سرور و اینا میکنیم چرا واسه یک طراحی درست حسابی نکنیم ؟؟!!!
کم طراح سایت داریم توی همین فروم ؟؟ خوب بدین یکی طراحی کنه حالا یه جا هم پول ندارید بدید ، قسطی بدید !!
از مدیران محترم معذرت خواهی میکنم ولی وقتی می بینیم این همه طراح حقشون داره ضایع میشه کمی دلخور میشم :x

arazit
March 14th, 2013, 00:20
واسه اینه که واقعا یک طراح درست حسابی نیست تو ایران
خود طراحان اکثرا کارشون کپی هست

SaMaN0861
March 14th, 2013, 00:22
طراح درست حسابی هم هست باید بگردید! ولی متاسفانه همه میخوان با 10 یا 15 تومان یه سایت جمع کنن !!!

danitfk
March 14th, 2013, 00:33
چرا اصن سایت رفیقتون بالا نمیاد؟!

SaMaN0861
March 14th, 2013, 00:34
چرا اصن سایت رفیقتون بالا نمیاد؟!
سایت بدون مشکل باز میشه ;)

mohsened
March 14th, 2013, 01:03
دوست عزیز جهت اطلاعتون عرض می کنم .
توی این همه مثلا طراحی که بنده دیدم فقط 4-5 نفر کارشون در سطح بالا بود و واقعا طراحی بلد بودن . بقیه کارشون در سطح چند تا gradient و stroke و چیزای خیلی ساده و ابتدایی بود .
پس این همه طراح وجود نداره .

napster
March 14th, 2013, 01:09

به شدت تاید میشه

tizparvaz
March 14th, 2013, 02:34
طراحی به شدت گرونه
یه طرح خوب بالای 1 میکلیون تومن هزینه داره :)
از 1 میلیون تومان استفاده های به شدت بهتری میشه کرد
علتش همینه فقط

طرحای الکیم که خوب بدرد نمیخوره و میشه یا 100 تا 300 هم جمعش کرد اما چه فایده بدرد نخوره احتمالا

majidisaloo1
March 14th, 2013, 03:29
آیوانیک به من میگفت 700 هزار واسه طراحی و سئو پول دادم و من گفتم خودتی اما باور نکرد:دی

winsent
March 14th, 2013, 10:29
ای بابا!
هر دم از این باغ بری میرسد!!!

router
March 14th, 2013, 11:08
این قیمت هایی که شما میگید توی تهرانه من خیلی ها رو میشناسم که برترین طرح رو که در حد یک میلیون هست رو با 400 هزار تومان انجام میدن ، فکر شما فقط توی تهران و این فروم هست بقیه جاها هم سرچ کنید تا به نتیجه مطلوب برسید

SAJJADSAA
March 14th, 2013, 11:22
قضاوت کار خداست :|
ولی یکی که میاد یه طرحی میخواد میگه مثل سایت ایکس میخوام بعد میزنی میگه نه من دقیقا مثل اون میخوام همین اتفاقات پیش یاد
دلیلشم اینه که سفارش دهنده نمیدونه چی میخواد و هیچ ذهنیتی نداره از پرژه مورد نظرش
البته من زیاد ادعای طراحی ندارم

Yousefi.
March 14th, 2013, 17:57
قضاوت کار خداست :|
ولی یکی که میاد یه طرحی میخواد میگه مثل سایت ایکس میخوام بعد میزنی میگه نه من دقیقا مثل اون میخوام همین اتفاقات پیش یاد
دلیلشم اینه که سفارش دهنده نمیدونه چی میخواد و هیچ ذهنیتی نداره از پرژه مورد نظرش
البته من زیاد ادعای طراحی ندارم

شدیدا با سخن ایشون موافقم ...
من مشتری داشتم گفتش من فقط قالب این سایت را می خوام ... گفتم شبیه بش رابراتون میزنم گفت نه همین فقط ... که گفتم شرمنده :71:

tezar0241
March 14th, 2013, 18:21
هرچی باشه ریپ کردن خودش یه دز+دیه یه طرفی که پول میده واسه یه قالب اختصاصی با فلان تومن بعد یکی با یک پنجم اون قیمت میاد اون قالب رو ریپ میزنه .خدایی ریپ زدن هنر نیس.
باشد که رستگارشویم

winsent
March 14th, 2013, 18:49
هرچی باشه ریپ کردن خودش یه دز+دیه یه طرفی که پول میده واسه یه قالب اختصاصی با فلان تومن بعد یکی با یک پنجم اون قیمت میاد اون قالب رو ریپ میزنه .خدایی ریپ زدن هنر نیس.
باشد که رستگارشویم

آمیـــــــــــــــــن!
:77:

MR.Zero1
March 15th, 2013, 09:46
و خداوند Offline Explorer Enterprise (http://p30download.com/fa/entry/1385/)را آفرید :-|

moeindanesh
March 15th, 2013, 10:42
دوست من

شمایی که دز.دی رو فقط تو ریپ کردن میبینی پس اینو بدون که اون ویندوزی که الان همه استفاده میکنیم یا استفاده مجموعه adobe یا مجموعه office یا خیلی از نرم افزار های دیگه که نسخه کرک شده استفاده میکنیم دز.دی نیست؟ اگر با ریپ کردن حق یکی یا یک تیم کوچیک ضایع میشه، با استفاده غیر قانونی از ویندوز حق چند نفر ضایع میشه؟؟؟؟

پس از دوستایی که فقط میگن ریپ کردن خوب نیست و ....... میخوام که اول برن نسخه اورجینال نرم افزار های روی کامپیوترشون رو بخرن و خودشون این کارو نکنن و بعد بیان بقیه رو نصیحت کنن...

king_ahwaz
March 16th, 2013, 17:24
با سلام به شما عزیزان
دوستان کپی رایت توی دنیای مجازی معنایی نداره ، این همه خودتون رو اذیت نکنید ریپ کردن که ساده ترین قسمت کپی رایت.
شما اگه جای اون شرکتا بودید که میلیون ها خرج نرم افزار ، بازی و سیستم عامل و... میکردید بعد میدید یوزرا کرکش میکنم و رایگان استفاده میکنند که تا حالا 100 بار سکته کرده بودید :71:
من بودم واسه این قالب هیچوقت بحث نمیکردم چه برسه به اینکه بخوام براش تاپیک باز کنم 8-|

سخت نگیرید ، اولش درد داره ولی بعدها عادی میشه :78: . (شوخی بود به دل نگیرید) :d

i-whost
March 16th, 2013, 17:34
11903

دوستان ریپ زن، ریپ زدین مهم نیست حداقل یک زحمت بکشید جمله ها هم عوض کنید :71:

safinoor
March 16th, 2013, 22:47
مشکل ما اینه که کپی قالب تو ایران مثل آب خوردنه و هیچ رقمه نمیشه شکایت کرد . ما خودکشی کردیم نتونستیم شکایت کنیم تنها به مطالب کپی گیر میدن نه قالب .

بهترین راه پیگیری : با دیتاسنتر هماهنگ کنید بگید فایل رو پاک کنند یا سرور رو ببندند .

Azarin Web
March 16th, 2013, 23:45
منبع طراح های ایرانی شده اینجا: Premium WordPress Themes, Web Templates, Mobile Themes | ThemeForest (http://themeforest.net)
که دموی زنده داره برای "دیدن" ولی ایرانیا ریپ میکنن :71: با این حال طراح واقعی زیاد داریم توی ایران واقعا هم حرفه ای هستن فقط کمی هزینه بالاتری دارن نسبت به بقیه...
من اینو که "طراح نداریم تو ایران" رو قبول ندارم.

rayatech
March 18th, 2013, 01:09
طرف چه وقتی گذاشته اینقدر افتضاح کپی زده !
حالا جدا از این همه تفاوت هم که هست تفاون قیمت سرویس ها هم شاهکاریه واسه خودش :71:

adib239
March 19th, 2013, 01:50
خوب واقعا من تعجب می کنم اگه به این سایتای خارجی نگاه کنید واقعا هیچ کار گرافیکی ندارند اما ایران!!!!!

king_ahwaz
March 21st, 2013, 12:48
خوب واقعا من تعجب می کنم اگه به این سایتای خارجی نگاه کنید واقعا هیچ کار گرافیکی ندارند اما ایران!!!!!

دوست عزیز متاسفانه دلیلش اینه که ما بیش از حد ظاهر پسندیم و همه ما ایرانیا بیشتر از محتوای سایت به ظاهر سایت اهمیت میدهیم. کافیه یه سرچ کوچولو توی سایتهای ایرانی کنید ، اکثراً یا از لحاظ محتوا فوق العاده ت*خ*م*ی تخیلی :71: هستند یا محتوای آنها در تمامی سایت های مشابه پیدا میشه.
نمونش کافیه به سایت های تفریحی مراجعه کنید محتوای 90 درصد سایت ها مشابه به هم هستند 8-|
جالبیش اینجاست که همشون هم نوشتن مطالب اختصاصی سایت :71: یعنی اون مطلب تکراری مطلب اختصاصی همشون I-)
البته سایت های خوب و پر محتوای زیادی هم داریم.
امیدوارم روزی برسه که ما هم مثل خارجی ها درون گرا بشیم نه برون گرا (ظاهر) :-s

omidppm
April 1st, 2013, 17:59
آیوانیک به من میگفت 700 هزار واسه طراحی و سئو پول دادم و من گفتم خودتی اما باور نکرد:دی

با سلام
طبق معمول داشتم توی فروم چرخ میزدم و یک سایت جالب دیدم !!
آیوا نـیــــک (http://ayvanic.com/) : این سرویس دهنده محترم رفته قالب سایت یکی از آشنایان رو کپی زده و یک سری تغییرات داده (عکس ها رو به متن تبدیل کرده!) !!!
حالا قالب اصلی برای سایت آنــلاین هاست (http://www.onlinehost.ir) می باشد !!
من موندم چرا کپی !!! یعنی این همه هزینه واسه سرور و اینا میکنیم چرا واسه یک طراحی درست حسابی نکنیم ؟؟!!!
کم طراح سایت داریم توی همین فروم ؟؟ خوب بدین یکی طراحی کنه حالا یه جا هم پول ندارید بدید ، قسطی بدید !!
از مدیران محترم معذرت خواهی میکنم ولی وقتی می بینیم این همه طراح حقشون داره ضایع میشه کمی دلخور میشم :x

دوست عزیز کجای سایت ما کپی هست؟؟؟؟
سایت من رو مهرشاد انلاین طراحی کرده مدارک اش هم موجود هست وفکر نمیکنم به شما ربط داشته باشه.

omidppm
April 1st, 2013, 18:04

جناب آقای مجید عیسی لو شما که خودت چند ماه بود از ایت قالب های فری که ریخته بودن داشتی استفاده میکردی تو یکی حرف نزن قالب سایت مارو
مهرشاد انلاین طراحی کرده و سئو سایت رو خودم انجام دادم در ضمن به شما ربطی هم نداره در مورد هر چیزی اظهار نظر میکنی

omidppm
April 1st, 2013, 18:09
دوستان عزیز در آخر میخوام عرض کنم خدمتتون سایت ما ریپ نیست هزینه کردیم دادیم قالب طراحی کردن حالا هرکسی هر فکری میخواد بکنه ما مسئول منحرف فکر کردن بعضی از دوستان نیستیم

atilnic
April 1st, 2013, 18:23
سلام

سال نو همتون مبارک.انشاله سال خوبی داشته باشید.
دوست ندارم تو بحث ها دخالت کنم و خیلی وقت هم بود تو انجمن نبودم و زیاد پست و ... نمیدادم
اما من اطلاع دارم در مورد طراحی و مهرشاد آنلاین طراحی کرده و جدود 150-200 هزار تومان هم به گفته خود آقای علومی هزینه شده.
و کپی بودن و نبودن رو باید طراح جواب بده.(چون من طراح هستم و شما که این همه سایت هست رو ندیدی که من بیام طرح کپی بدم و شما هم چون ندیدی هیچی نمیگی.این آقا هم شاید امکان داره سایت آنلاین هاست رو ندیده باشه و این طرح رو قبول کنه.خلاصه پست من دفاع از هیچ شخصی نیست)
فقط باید این رو طراح جوابگو باشه. و کار شما هم خوب نبود استارتر عزیز.بیاید پست بدید و این کار باعث بشه کسانی که باهم مشکلات دیگه دارند اینجا پته همدیگرو رو آب بریزند.

التماس دعا
با سپاس

netsrvr
April 1st, 2013, 21:07
سلام

سال نو همتون مبارک.انشاله سال خوبی داشته باشید.
دوست ندارم تو بحث ها دخالت کنم و خیلی وقت هم بود تو انجمن نبودم و زیاد پست و ... نمیدادم
اما من اطلاع دارم در مورد طراحی و مهرشاد آنلاین طراحی کرده و جدود 150-200 هزار تومان هم به گفته خود آقای علومی هزینه شده.
و کپی بودن و نبودن رو باید طراح جواب بده.(چون من طراح هستم و شما که این همه سایت هست رو ندیدی که من بیام طرح کپی بدم و شما هم چون ندیدی هیچی نمیگی.این آقا هم شاید امکان داره سایت آنلاین هاست رو ندیده باشه و این طرح رو قبول کنه.خلاصه پست من دفاع از هیچ شخصی نیست)
فقط باید این رو طراح جوابگو باشه. و کار شما هم خوب نبود استارتر عزیز.بیاید پست بدید و این کار باعث بشه کسانی که باهم مشکلات دیگه دارند اینجا پته همدیگرو رو آب بریزند.

التماس دعا
با سپاس

کاشکی تو دیگه نظر نمیدادی
خودت *** بزرکی ،
تو خودت وی پی ان فروشی ، یادم نمیره ازت چندتا سرور داشتم تازه تمدید کرده بودم نمیدونم از حسودیت بود یا چیز دیگه بود که سرورها را بستی و دیگه جواب تیکت ندادی جواب تلفن هم ندادی
سرورها را هم حذف کردی نزدیک به 60 پول منو خوردی مرتیکه دهاتی ، بهتره بری گاو چرونی !