PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی شماره تماس ایمان خبازی داره؟!

mamali5
March 14th, 2013, 00:05
سلام خدمت اعضای عزیز انجمن

متاسفانه این بار ما به دام این افراد افتادیم که شدیدا برای ما مشکل ایجاد کردند.
این آقا چند هزار دلار برای ما پرداخت انجام داده بودند بدون هیچ مشکلی.
اما دیروز اقدام به برقراری ارتباط با دیتاسنتر کردند و اعلام کردند که این حساب سرقت شده
و من پرداخت نکردم و از دیتاسنتر درخواست بازگشت وجه کردند.
که با این حرکت دیتاسنتر کلیه سرور های مارو ترمینیت کرد :|
خیلی با دیتاسنتر صحبت کردیم اما میگن که این شخص اجازه دریافت وجه از حسابش نمیده
اما این آقا به من گفته که من مشکلی ندارم و فاکتور کنین میدم :|
یاهو هم بودن یهو آف شدند و راه ارتباطی دیگه ای از ایشون موجود ندارم.
از دوستانی که شماره تماسی چیزی از ایشون دارن خواهش میکنم به ما بدن تا مشکل رو حل کنیم.

نیاز بسیار فوری و اضطراری هست لطفا کسی اطلاعاتی از ایشون داره در اختیار ما قرار بده.

با تشکر

mamali5
March 14th, 2013, 00:11
اینم یوزرشون در انجمن هست

نمایش مشخصات: icide - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/42020/)

danitfk
March 14th, 2013, 00:35
این یوزر که کلا مشکل داره.

mamali5
March 14th, 2013, 00:38
مدیران عزیز در صورت امکان این تاپیک در بخش انتقادات بزارید که کاربران دیگه ببینند تا هم اونا به مشکل نخورن
و هم تا کسی شماره ای از این آقا داره در اختیار ما قرار بده.

با تشکر

mamali5
March 14th, 2013, 00:41
این یوزر که کلا مشکل داره.

والا ما زمانی که باهاش آشنا شدیم همه ازش تعریف کردن
بعدش دیگه تحقیق نکردیم طرف چیکارا میکنه
هر روز پرداخت هامون بدون مشکلی انجام میداد تا اینکه دیروز حدود 2000 دلار گرفت و... :|

barfhost
March 14th, 2013, 00:49
سلام
جسارتا چرا باهاشون کار کردین؟

قیمت پایین تر بوده؟ چه علتی داشت

تو همین انجمن خیلی ها هستن که شناخته شدن مثل ایشون نمایش مشخصات: nasa_de - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/8427) که انسان بسیار شریفی هستن

امیدوارم مشکل هر چی زودتر حل بشه :53:

mamali5
March 14th, 2013, 00:54
سلام
جسارتا چرا باهاشون کار کردین؟

قیمت پایین تر بوده؟ چه علتی داشت

تو همین انجمن خیلی ها هستن که شناخته شدن مثل ایشون نمایش مشخصات: nasa_de - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/8427) که انسان بسیار شریفی هستن

امیدوارم مشکل هر چی زودتر حل بشه :53:

اوایل با آقای nasa_de کار میکردیم
اما اکثر اوقات که بهشون نیاز داشتیم تشریف نداشتن
به این دلیل که این آقا همیشه آنلاین بودند خود به خود به سمتشون جلب شدیم!

i-whost
March 14th, 2013, 00:58
اگر به فرد قابل اعتماد نیاز دارید پ.خ بدید معرفی کنیم

سعی کنین از افراد شناخته شده پرداخت انجام بدید

majidisaloo1
March 14th, 2013, 01:18
اطلاعات یاهو رو ندارین ازش؟

mamali5
March 14th, 2013, 01:37
اطلاعات یاهو رو ندارین ازش؟

فقط آی دی یاهو

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 01:44
شماره حساب شون رو هم که باید داشته باشید. مدارکی را جمع آوری کنید (ایمیل ها، متن چت، پرداخت ها و ...) و به ضمیمه شکایت کتبی خود به پلیس فتا ارایه دهید. پیگیری می کنند.

majidisaloo1
March 14th, 2013, 01:47
فقط آی دی یاهو

خوب یاهوشون رو هم بگذارین بقیه گول نخورند

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 01:51
[...شوخی...]

حالا خودمونیم، ملت درست درمون هم بلد نیستند کلاهبرداری کنند! :d من جای ایشون بودم، با شما هماهنگ میشدم که Backup بگیرید و ضرر نکنید، از آن طرف هم سود 2 برابر می کردم (هم پول های شما، هم پول هایی که از دیتاسنتر refund می شوند!!) و شما هم راضی بودید چون هزینه سرویس هایی که استفاده کرده بودید رو دادید (حالا مهم نیست به کی) و بهره بردید و Backup هم گرفتید. یا نهایت اش این بود که سود کار رو 50-50 تقسیم می کردید دیگه! :d

NikMizban.Com
March 14th, 2013, 01:58
[...شوخی...]

حالا خودمونیم، ملت درست درمون هم بلد نیستند کلاهبرداری کنند! :d من جای ایشون بودم، با شما هماهنگ میشدم که Backup بگیرید و ضرر نکنید، از آن طرف هم سود 2 برابر می کردم (هم پول های شما، هم پول هایی که از دیتاسنتر refund می شوند!!) و شما هم راضی بودید چون هزینه سرویس هایی که استفاده کرده بودید رو دادید (حالا مهم نیست به کی) و بهره بردید و Backup هم گرفتید. یا نهایت اش این بود که سود کار رو 50-50 تقسیم می کردید دیگه! :d

:71: عجب حرفی زدی .. !

mamali5
March 14th, 2013, 02:03
شماره حساب شون رو هم که باید داشته باشید. مدارکی را جمع آوری کنید (ایمیل ها، متن چت، پرداخت ها و ...) و به ضمیمه شکایت کتبی خود به پلیس فتا ارایه دهید. پیگیری می کنند.

متاسفانه ساکن آلمان هستند
به نظرتون شکایت به پلیس فتا فایده داره؟
ایران بود که الان خودم... :)

mamali5
March 14th, 2013, 02:04
[...شوخی...]

حالا خودمونیم، ملت درست درمون هم بلد نیستند کلاهبرداری کنند! :d من جای ایشون بودم، با شما هماهنگ میشدم که backup بگیرید و ضرر نکنید، از آن طرف هم سود 2 برابر می کردم (هم پول های شما، هم پول هایی که از دیتاسنتر refund می شوند!!) و شما هم راضی بودید چون هزینه سرویس هایی که استفاده کرده بودید رو دادید (حالا مهم نیست به کی) و بهره بردید و backup هم گرفتید. یا نهایت اش این بود که سود کار رو 50-50 تقسیم می کردید دیگه! :d

ما 2 روزه بیداریم و تنمون میلرزه شما جک میگی؟ :d
آره کاش حداقل این کار میکرد :|

mamali5
March 14th, 2013, 02:06
متاسفانه چند تا از سرور ها دقیقا همین چند روز پیش تمدید شدند و هیچ استفاده ای ازشون نشد
و مقداری هم بالانس داشتیم توی حساب :|

mamali5
March 14th, 2013, 02:08
پول به درک مهم نیست
مهم دیتا هست!
دیتاسنتر به هیچ وجه راضی نمیشه دیتا بده(حتی پیشنهاد پرداخت کل فاکتور ها همراه با جریمه هم دادیم اما...)
آمریکایی ها واقعا قانون مند و سخت گیرند...

majidisaloo1
March 14th, 2013, 02:10
متاسفانه چند تا از سرور ها دقیقا همین چند روز پیش تمدید شدند و هیچ استفاده ای ازشون نشد
و مقداری هم بالانس داشتیم توی حساب :|

جناب کمکی از دستم بر میاد؟
اگر هساتین بوده و بک آپ دارین اگر بخواهین میتونم کمکتون کنم یا هر کمک دیگری از نظر خرید و... توی چند دیتا سنتر هم نماینده ایم کلا هر مشکلی که باشه و از دستم بر میاد براتون انجام خواهم داشت روی کمک من حساب کنید

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 02:18
متاسفانه ساکن آلمان هستند
به نظرتون شکایت به پلیس فتا فایده داره؟
ایران بود که الان خودم... :)

در اینصورت علاوه بر شکایت به پلیس فتا ازشون درخواست نامه برای اینترپل (interpol) هم بکنید و سپس خودتون نامه رو ببرید به اینترپل و شکایت تون رو مطرح کنید و هر آنچه از این آقا دارید به آن ها بدهید. البته پلیس فتا می بایست ابتدا وارد عمل شده و حساب ایرانی ایشون رو توقیف کنه و یا آشنای ایشون رو که حساب به نامش هست پیدا کنه و ... .

ضمنا دوست عزیز، با دیتاسنتر تماس بگیرید و قضیه رو بصورت کامل شرح بدهید، مدارک هم براشون بفرستید تا صحت قضیه رو متوجه بشوند. بلکه این اقدام راهگشا بود...

موفق باشید

mamali5
March 14th, 2013, 02:27
جناب کمکی از دستم بر میاد؟
اگر هساتین بوده و بک آپ دارین اگر بخواهین میتونم کمکتون کنم یا هر کمک دیگری از نظر خرید و... توی چند دیتا سنتر هم نماینده ایم کلا هر مشکلی که باشه و از دستم بر میاد براتون انجام خواهم داشت روی کمک من حساب کنید

از دیتاسنتر های دیگه سرور داریم امشب هم 6 سرور سفارش دادم که تا فردا تحویل داده میشه
مسئله اصلی واسه من اطلاعات و ذحمات مشتریان هست نه هیچ چیز دیگه.
تشکر از لطف و همدردی شما دوست عزیز

موفق باشید

mamali5
March 14th, 2013, 02:31
در اینصورت علاوه بر شکایت به پلیس فتا ازشون درخواست نامه برای اینترپل (interpol) هم بکنید و سپس خودتون نامه رو ببرید به اینترپل و شکایت تون رو مطرح کنید و هر آنچه از این آقا دارید به آن ها بدهید. البته پلیس فتا می بایست ابتدا وارد عمل شده و حساب ایرانی ایشون رو توقیف کنه و یا آشنای ایشون رو که حساب به نامش هست پیدا کنه و ... .

ضمنا دوست عزیز، با دیتاسنتر تماس بگیرید و قضیه رو بصورت کامل شرح بدهید، مدارک هم براشون بفرستید تا صحت قضیه رو متوجه بشوند. بلکه این اقدام راهگشا بود...

موفق باشید

چشام که به هیچ وجه خواب نمیره :|
بیدار میمونم تا صبح اول وقت برم با جدیت پیگیر کار بشم.

قضیه کاملا برای دیتاسنتر توضیح دادم که من انتقال پرداخت آنلاین ندارم و اسکناس میدادم و این حرف ها
و حتی قبل از خرید باهاشون صحبت کردم و گفتم من خودم امکان پرداخت آنلاین ندارم و شما با پرداخت توسط اشخاص دیگه مشکلی ندارید و...
با توضیحات دیتاسنتر کمی نرم شد اما هرچی میگیم میگن ترمینیت کردیم و حتی هارد در دسترس قرار نمیدن برای ریکاوری
فقط مثل طوطی میگن ترمینیت کردیم :|

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 02:57
چشام که به هیچ وجه خواب نمیره :|
بیدار میمونم تا صبح اول وقت برم با جدیت پیگیر کار بشم.

قضیه کاملا برای دیتاسنتر توضیح دادم که من انتقال پرداخت آنلاین ندارم و اسکناس میدادم و این حرف ها
و حتی قبل از خرید باهاشون صحبت کردم و گفتم من خودم امکان پرداخت آنلاین ندارم و شما با پرداخت توسط اشخاص دیگه مشکلی ندارید و...
با توضیحات دیتاسنتر کمی نرم شد اما هرچی میگیم میگن ترمینیت کردیم و حتی هارد در دسترس قرار نمیدن برای ریکاوری
فقط مثل طوطی میگن ترمینیت کردیم :|

-- در صورتیکه مدارک کافی و معتبر با خودتون ببرید و با جدیت پیگیری کنید، ضرری نخواهد داشت. فقط باید کار رو به درستی پیش ببرید و بیراهه نرید.

-- با مقامات بالاتر در دیتاسنتر صحبت کنید، اگر هنوز هارد ها رو فرمت نکرده باشند، ممکنه راهگشا باشه. چون وقتی یک سرور Terminate میشه، اکثرا بصورت نرم افزاری یا سخت افزاری از سوئیچ قطع می کنند و برخی از دیتاسنتر ها نیز ممکن است به دلیل نیاز، سرور رو کلا در بیارن و باز کنند و هارد رو برای فرمت بفرستند تا مججدا از سرور استفاده بشه برای فروش های جدید.

viasky
March 14th, 2013, 03:23
عزیزم خیلی عجیبه
این آقا تاپیک مخصوص خودش و داره
اونجا هم با خیلی ها به مشکل خورده
حالا محبت کنید اونجا هم برید و بگید چه اتفاقی افتاده
شاید یکی از مشتری های اونجا اطلاعاتی ازشون داشته باشه ( شک ندارم که دارن چون خودم برای کار خودم تاپیک و کامل دنبال کردم)
دیدم جریان چیه باهاشون کار نکردم

بالاخره شکست همیشه هست و می دونم چون سوابق خوبی دارید همه درک می کنن....

sefaresh68
March 14th, 2013, 15:20
Phone Number: +49.1767075535

i.khabazi@gmail.com

ایشون کلا کلابرداره
به فروشگاه اینترنتی ایران گیمینگ شاپ خوش آمديد! - فروشگاه اینترنتی ایران گیمینگ شاپ (http://www.shop.iw3cup.ir/)

barfhost
March 14th, 2013, 15:37

موفق باشید

ببخشیدا خیلی جدی گرفتین

ظاهرا اخبار نگاه نمیکنید پلیس فتا ایران در خارج از ایران دیگه اعتباری نداره

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 16:07
ببخشیدا خیلی جدی گرفتین

ظاهرا اخبار نگاه نمیکنید پلیس فتا ایران در خارج از ایران دیگه اعتباری نداره

عرض کردم که، پلیس فتا کار های داخلی رو باید رسیدگی کنه و نامه ای برای شعبه تهران پلیس اینترپل صادر کنه و ایشون از طریق اینترپل شکایت اصلی رو مطرح کنند. هرچند اگر ایشون مدارک کافی و قابل اطمینان ارایه ندهند و یا به بیراهه بروند ممکن است کاری از پیش نبرند.

mamali5
March 14th, 2013, 18:57
عرض کردم که، پلیس فتا کار های داخلی رو باید رسیدگی کنه و نامه ای برای شعبه تهران پلیس اینترپل صادر کنه و ایشون از طریق اینترپل شکایت اصلی رو مطرح کنند. هرچند اگر ایشون مدارک کافی و قابل اطمینان ارایه ندهند و یا به بیراهه بروند ممکن است کاری از پیش نبرند.

پدر یکی از دوستان صمیمیم قاضی هستند
داریم ازشون کمک میگیریم تا سریعتر مورد حل بشه.

با تشکر

mamali5
March 15th, 2013, 18:54
واقعا شما ها چراها اینجوری هستین؟؟؟؟

آقا مگه تاپیکش خودش رو نخوندین؟؟ که چند نفر اونجا باهش مشکل داشتن؟ شما دیگه کی هستین من اگه جای شما بودم حتی برای پرداخت 1 دلار هم سراغش نمیرفتم

به نظرم هر چی میکشین حقتون هست آخه عقلتون کجاست؟؟؟؟ یه ریزه فکر کردن هم خوبه

آقا شما حالتون خوبه؟!
اصلا خونددی چی نوشتم من؟!
عرض کردم اون موقع که ما با ایشون شروع به کار کردیم همه تایید میکردن
دیگه من هر روز نمیتونم بیام تاپیکش چک کنم چیکار میکنه و چیکار نمیکنه!

3245
March 16th, 2013, 11:33
ایشون سر ما هم کلاه گذاشتند
یک پرداخت 40 دلاری برای ما در ریسلر کلاب انجام دادند، البته این قضیه مال 4 ماه پیشه...
جالبه که دوتا 40دلار به حساب ریسلر کلاب ما امد...
بعد از چند روز تمام دامنه های ما پاک شد، تمام مدارک هم موجوده، خواستید اعلام کنید.

اما به این پایبندم که با مال حرام کسی به جایی نمیرسه... ایشونم نمیرسه... ضرری کردیم دیگه. از نادانی خودمون بود که گول قیمت کم را خوردیم.

MagicVps.Com
March 16th, 2013, 16:59
ایشون سر ما هم کلاه گذاشتند
یک پرداخت 40 دلاری برای ما در ریسلر کلاب انجام دادند، البته این قضیه مال 4 ماه پیشه...
جالبه که دوتا 40دلار به حساب ریسلر کلاب ما امد...
بعد از چند روز تمام دامنه های ما پاک شد، تمام مدارک هم موجوده، خواستید اعلام کنید.

اما به این پایبندم که با مال حرام کسی به جایی نمیرسه... ایشونم نمیرسه... ضرری کردیم دیگه. از نادانی خودمون بود که گول قیمت کم را خوردیم.

4 ماه پیش همون موقع باید اطلاع رسانی میکردین که حداقل بیشتر دیگران ضرر نکنند

s.w.a.t
March 16th, 2013, 17:09
سلام خدمت اعضای عزیز انجمن

متاسفانه این بار ما به دام این افراد افتادیم که شدیدا برای ما مشکل ایجاد کردند.
این آقا چند هزار دلار برای ما پرداخت انجام داده بودند بدون هیچ مشکلی.
اما دیروز اقدام به برقراری ارتباط با دیتاسنتر کردند و اعلام کردند که این حساب سرقت شده
و من پرداخت نکردم و از دیتاسنتر درخواست بازگشت وجه کردند.
که با این حرکت دیتاسنتر کلیه سرور های مارو ترمینیت کرد :|
خیلی با دیتاسنتر صحبت کردیم اما میگن که این شخص اجازه دریافت وجه از حسابش نمیده
اما این آقا به من گفته که من مشکلی ندارم و فاکتور کنین میدم :|
یاهو هم بودن یهو آف شدند و راه ارتباطی دیگه ای از ایشون موجود ندارم.
از دوستانی که شماره تماسی چیزی از ایشون دارن خواهش میکنم به ما بدن تا مشکل رو حل کنیم.

نیاز بسیار فوری و اضطراری هست لطفا کسی اطلاعاتی از ایشون داره در اختیار ما قرار بده.

با تشکر
خیلی جالبه! شما با یک شخصی کار میکنید حتی یک شماره تماس ازش ندارید! :) اونم میلیونی ...

از طریق پلیس پیگیری باشید!
موفق باشید

icide
March 17th, 2013, 02:07
همتون فکر کنم سواد انگلیسی خواندن دارید !

این مدرکش !!!!

11906

با این حال من با ایشون الان دارم دو روز صحبت میکنم و دارم هزینه رو از جیب میدم ! کسایی هم که با من مشکل دارد یا هرچیز ! این شماره من و یاهو ! خوده آقای محمد میدونه که اگر من یه روزم یاهو نیام بلاخره روز بعد میام و یه چک میکنم !

شماره تماس : 004917698139196
yahoo: im_held

3245
March 17th, 2013, 02:25
سلام
اگر ایشون نداره، من اطلاعات زیادی ازش دارم، به ترتیب ذکر میکنم:
شماره حساب:
shomare hesab ham : بانک پاسارگارد
شماره حساب: 1-10225624-8000-1504
شماره کارت: 5480-0790-2910-5022
کد شبا : IR86-0570-1504-8001-0225-6240-01
به نام: ایمان خبازی
----
ایدی یاهو:
im_held
im_zest
__
وقتی که در پرداخت مشکل داشتم، به من گفتن از این لینک بزنید:
پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی (http://www.pay.royals.ir/)
http://whois.domaintools.com/royals.ir
AlmasHosting Support Co.: <ding>
im_held: khob ?
AlmasHosting Support Co.: dargah nadarin? bank mellat baz nmishe
im_held: az en link berizid
im_held: پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی (http://www.pay.royals.ir)
AlmasHosting Support Co.: ok, yelahze.
im_held: thanks
____
تلفن:
004917698139196
از تلفن اطمینان دارم، چون وقتی مشکل خورده بودم، اسمس دادم سریع بلند شد امد یاهو.
-----
پرداخت ما که کلا 40 دلار بود خیلی نبود، خدا خودش میدونه من اگر میخواستم این بنده خدا رو پیدا کنم، خیلی کار سختی نبود برام، اما کوتاه اومدم، در واقع مبلغی نبود که بخوام برم دنبالش، گفتم بزارم اخرت، از خود خدا طلب کنم، اون سخت میگیره ازش.
جریان من هم به این صورت بود که reseller club پرداخت داشتم، 40 دلار زدن(جالب اینجاست که 2 تا 40 دلار زد) اما میگفت خودش اون یکی برمیگرده(من از همونجا شَکَم شروع شد، اما بازم گفتم: شَک! خفه شو، یکی اومده خوبی کنه تو نمیزاری؟!. بعد که پرداخت کردن، ریسلر کلاب ایمیل زد که پرداخت رو طبق فرم ضمیمه شده تایید کنید، بهشون گفتم، گفت چشم ایمیل میکنم، وقتی که فرستاد، دیدم اِِاِاِاِ، خدای من، اسکن کردیت کارتش واسه منم امده، فهمیدم اوه اوه این همون دلار هکی داره، اما بازم خاموش موندم، چون کسی که وارد باشه، نمیزاره اسکنش واسه کسی بره،
مجدد ریسلر کلاب گفت، طبق فرم ارسال کنید، + اینکه اسکن های ارسالی خوانا نیست، گفتم به ایشون، کمی کَل کَل کرد با ریسلر کلاب در ایمیل، که ناگهان دیدم ریسلر کلاب ایمیل زده، حساب شما مسدود تا زمانی که وضعیت پرداختتون مشخص بشه، دیدم الله اکبر، دامنه های مشتریا همه پاک شده، همه هم پشت در پشت زنگ و تیکت زنگ و تیکت، این اتفاق ناگوار هم ساعتای 2 نصف شب وقتی داشتم میرفتم دیدم که تا ساعت 5 صبح ما را لنگ در هوا نگه داشت متاسفانه.
اسکنی که فرستاده بود رو براتون ضمیمه کردم.
11907
حالا هم هرچی میگیم بنده خدا پول رو بده، میگه چیزی refun نشده.

هر مدرکی از این شواهد خواستید بگید تا ارائه بدم که نگند ناقصه و باور نمیشه، کلیه شواهد و مدارک کامل و موجود هست.
شاید هم این بنده خدا کلاه بردار نباشه، اما پرداختی که برای ما انجام داد این بود جریانش، ایشون هم که میگه مشکل داره، پس احتمال میدیم یک جای کارش مشکل داره.

امیدوارم آخرتی که خدا وعده داده، بتونم حق رو از این بنده خدا بگیرم، آمـــــــــــــــــــــــ ــین.

آخرین ویرایش 3245; یک دقیقه پیش در 02:43 AM.

مدارک بیشتر:

خريد کالای مورد نظر شما از خارج کشور و تحويل آن در درب منزل

پستتوسط Zest » سه شنبه بهمن ماه 11, 1390 4:21 am
اگر در هنگام جستجو در سايتهای خارجی کالايی نظر شما را جلب نموده است فقط کافيست لينک آن را در اختيار ما قرار دهيد و آن را در هر کجای ايران که هستيد تحويل بگيريد .

سؤالات خود را در این مورد فقط در همین تاپیک مطرح کنيد

سفارشهای مشتريان از طريق شرکت ما و پس از ترخيص از گمرک تحويل مشتری ميگردد و نيازی به حضور مشتری در گمرک نيست

از ارسال لينک در تاپيک خودداری کنيد و برای ارسال سفارش فقط به ما ایمیل بزنید .
در تاپيک فقط اعلام کنيد که لينک ارسال شده

کلیه محصولات از کشورهای آلمان و انگلیس و یا امریکا وارد خواهد شد .

اطمينان از اصل بودن کالا فقط با ما تجربه کنید . بسته های پستی به صورت مستقیم برای شما از خارج کشور ارسال میشود و زمان ارسال تا زمانی که به دست شما برسه محصول 15 الی 25 روز میباشد که شما میتوانید توسط پست دی اچ ال بسته پستی خود را چک کنید و ببینید در چه مرحله ای است ...

تلفن های تماس :

ایران : 09177748816
آلمان : 004917671075535
انگلستان : 00447926694347

sefaresh68
March 17th, 2013, 02:35
تو بازیهای اینترنتی هم ***ی های زیادی کرد و یک دفعه ناپدید شد اقا ایمان

امیدوارم یک روز همدیگه رو از نزدیک ببینیم

icide
March 17th, 2013, 16:07
جالبه یه سری از افراد میان کامنت هایی میزارند که واقعا آدم میمونه بخنده یا گریه کنه ؟ پلیس اینترپل ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یا شما تو ایران نیستی خبر نداری یا من خبر های ایران رو ندارم ! شما خیلی جدی گرفتی دادش !!! پلیس فتا !!! وای ترسیدم ... اگر اطلاعات کافی نداری میخواهیی شماره وکیلمو بهت بدم زنگ بزن اطلاعات بگیر باهوش

این آقایی که از من میخواهد شکایت کنه .

1. همه هزینه هایی که براشون پرداخت کردم سالم بوده ! حتی من ایمیل هم دادم به دیتاسنتری که من براش پرداخت کردم و گفتند که پرداخت شما مشکل نداشته و پرداخت توسط یه نفر دیگه پرداخت شده !

The payments that were charged back were not made from you, they were made from a different individual.

Thank you,Radic Davydov
ReliableSite.Net LLC

با این حساب باز من مقصر هستم ؟؟؟ با این حال این پرداخت ها در طول مدت های طولانی پرداخت شده و همه یه روز نبوده و این آقا هم از سرور ها استفاده کرده و فقط 1 ماه جدید که تمدید کردند . و حالا هم به من میگن همه پول رو باید پس بدم ؟؟؟ آقا این حرف منطقی هست ؟ به هر حال پرداخت های من سالم بوده و دیتاسنتر هم تایید میکنه هر کس هم دوست داره به دیتاسنتر تماس بگیره و بپرسه ! بازم من با ایشون صحبت کردم دیشب و گفتم 2 هفته قبل هرچی پرداخت داشتی و من بر میگردوونم در صورتی که از دیتاسنتر یه مدرک بگیری که پولی که ایشون میگن ریفاند شده و من مطمئن باشم و یه نامه رسمی بنویسند که من این هزینه رو برگردونم و دیگه ایشون از من شکایتی ندارند ! ایشون هم قبول کردند و امروز هم که باید بیان من هرچی زنگ میزنم بهشون جواب نمیدند بعد من 2 ساعت یاهو نیستم میان اینجا مینویسن که من کلاهبردار هستم !

ایشون اون موقع که پرداخت داشتن اینقدر من اعتماد داشتم که من پرداخت میکردم بعد ایشون 2/3 ساعت یا حتی 1 روز بعد پولشو میداد اونم با کلی احترام ... حالا که ایشون سرور هاش به هر نحوی پاک شده اینطوری میان درباره من مینویستند واقعا چقدر آدم میتونه دو رنگ باشه ؟

اقای 3245 (http://www.webhostingtalk.ir/member/1575/) شمایی که میایی اطلاعات از من میزاری ممنون دوست عزیز بابت تبلیغت اما شما 40 $ پرداخت داشتی و این قضیه ماله 4 ماهه پیش هست و گفتم که برای من 40$ ریفاندی نیومده شما برو به جایی که ریفاند کرده بپرس و به من خبر بده ( حتی اینقدر بی سواد تشریف داری که نمیتونی یه ایمیل انگلیسی بدی و موضوع رو بپرسی که چی شده ؟ ) و برای خودت قضاوت میکنی که من 40$ تور خوردم ! اخه خودت فکر کن 40$ چند یورو میشه ! من اخه با 30یورو میخوام چی کار کنم ؟ فکر میکنی 30 یورو چقدر پوله ؟ باهاش یه نوشابه و کیک بخری تموم میشه آقای محترم ! برو یه کم فکر کن که من به خاطر 40 $ میام اعتبار خودم و به خطر میندازم !؟؟؟؟؟؟

من همین جا اعلام میکنم که من پشت دستم و داغ کنم که برای هر ایرانی کاری انجام بدم ! هر کاری برای این ایرانی ها کردیم ضرر کردیم ...

icide
March 19th, 2013, 21:57
امروز من 350 یورو به ایشون دادم ! این موضوع هم حل شد .

philip_ja
June 9th, 2013, 19:02
من موندم با این سابقه درخشانی که این بابا در کلاهبرداری داره، دیگه چرا باز هم بعضی ها فریبش را می خورند.

hassan5099
June 10th, 2013, 00:42
ما که نمیدونستیم!!!!!!!!!!!!!!

4روز نه جواب یاهو رو میدن هردو آی دی.
پیامک هم دادم جواب ندادند زنگ هم نمیشه زد!

جالب وب هاستینگ میاد کاربرا رو بن میکنه، پرشین تولز تاپیک و پاک می کنه، اونوقت چطور میشه یه کلاهبردار و به همه معرفی کرد ؟؟؟؟
ولی مطمئن باشید من پولمو و نگیرم دهنشو....می کنم!
از طریق پلیس فتا پیگیری کردین

Domino
June 14th, 2013, 22:03
تشکر فراوان از مدیریت وب هاستینگ به جای اینکه جلوی این آشغال هارو بگیرید تاپیک ما رو پاک می کنید.!