PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ddos سرور (لطفا کمک کنید فوری)

shyton021
March 13th, 2013, 22:20
سلام دوستان من چند روزه دچار مشکلی شدم تا سرور بالا میاد cpu اون یوزش 100 % میشه حمله ddos شده انگار به ای پی چون به هر سروری هم انتقال می دم بازم همین اتفاق میوفته ...
سرور من ویندوز هست و فایروال خوبی هم روش نصب کردم اما انگار اینقدر حمله میشه و فایروال بلوک می کنه که خودش باعث استفاده زیاد از پردازنده و کرش می شوود...

از دوستانی که تجربه دارن جایی رو نمی شناسن سرور ویندوز با امنیت بالا به فروش برسونند؟

یا راهکاری برای اینگونه حمله ها وجود نداره؟ چیکار باید کرد اخه... (با هزینه هم مشکلی ندارم)

nimafire
March 13th, 2013, 22:23
سلام
از چه ورژنی از ویندوز استفاده میکنید

shyton021
March 13th, 2013, 22:28
سلام
از چه ورژنی از ویندوز استفاده میکنید
هم 2003 استفاده کردم این موضوع پیش امد هم 2008 r2

nimafire
March 13th, 2013, 22:29
ببینید عملا اگر سرور شما رم کم داشته باشد به هیچ عنوان با راهکار نرم افزار نمیتوانید مشکل را برطرف کنید. حداقل 4 گیگ رم نیاز دارید تا برنامه بتونه بدون مشکل ترافیک ورودی و خروجی را مدیریت کند

nimafire
March 13th, 2013, 22:30
برنامه TMG را از طریق لینک زیر در سایت مایکروسافت نصب کنید
Download Forefront Threat Management Gateway (TMG) 2010 from Official Microsoft Download Center (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=14238)
اما رم بالا نیاز دارید !

nimafire
March 13th, 2013, 22:31
همچنین از طریق کامند لاین میتونید ترافیک پورت ها را بررسی کنید
مثلا برای پورت 80

netstat -ano | find /c "80"

shyton021
March 13th, 2013, 22:32
ببینید عملا اگر سرور شما رم کم داشته باشد به هیچ عنوان با راهکار نرم افزار نمیتوانید مشکل را برطرف کنید. حداقل 4 گیگ رم نیاز دارید تا برنامه بتونه بدون مشکل ترافیک ورودی و خروجی را مدیریت کند
حقیقت اینه که تمام گراف های سرور رو من چک کردم چه هنگام حمله ddos هم قبل از اون... (از طریق کنسول) اما اصلا رم بالا نمیاد و بصورت عادی کار میکنه... اما سی پی یو حدود 4000 هرتز بیشتر از حد تعریف شده روش فشار میاد و باعث کرش می گردد

nimafire
March 13th, 2013, 23:37
بله چون باید ترافیک ورودی خروجی را پردازش کند. این پروسه نیازی به رم ندارد و سی پی یو را اشغال میکند. اما زمانیکه شما میخواهید از یک نرم افزار جانبی استفاده کنید نیاز به رم بالا دارید

shyton021
March 14th, 2013, 01:07
هیچ یک از دوستان این انجمن سرور با فایروال یا سرور مجازی با کانفیگ امنیتی کامل جهت مقابله با دی داس یا داس نمیفروشند؟

mobinhost.david@gmail.com
March 14th, 2013, 01:41
دوست عزیز من سوال دارم و اینکه سایتتون چی هست
آیا شرایط این رو دارید که منتقل کنید به سرور لینوکسی ؟؟؟

تا جایی که سواد من در باره ی سرور ویندوزی جواب میده . شما تنها میتونید تعداد کانکشن هایی که به سرورت میاد رو تا حدی کم کنی وگرنه انتی دیداس خاصی برای ویندوز وجود نداره

ولی این مساله برای سرور لینوکسی به راحتی قابل حل هست

nimafire
March 14th, 2013, 11:50
هیچ یک از دوستان این انجمن سرور با فایروال یا سرور مجازی با کانفیگ امنیتی کامل جهت مقابله با دی داس یا داس نمیفروشند؟
سرور به همراه فایوال موجود است و کلیه همکاران نیز این امکان را دارند تا این قظعه را تهیه کنند
اما سرور مجازی به همراه تنظیمات امنیتی برای مقابله با حملات سنگین امکان پذیر نیست
شما از برنامه tmg یا فایروال kerio استفاده کنید

behzadwow
April 9th, 2013, 23:55
duste aziz man moshkeleto ba hazine hal mikonam