PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فرار کردن فروشنده

tiosus
February 2nd, 2010, 08:32
سلام
مدت 3 ماه بود که رسلر گرفته بودیم از سایت goldenservices.ir
هفته پیش کلا همه سایت هامون داون شد سایت خود goldenservices.ir هم اومد پائین توی 2 - 3 روز هرچی تماس می گرفتیم می گفت لایسنس برای لایت اسپید نمی دند و پولشم دادیم و.....
خلاصه بعد 5 روز ایشون دیگه جواب گوشیشون رو نمی دند
ما راهی نداریم که بتونیم بک آپ بگیریم؟
با شرکت اصلی تو آۀمان نمیشه مذاکره کرد؟

Sajad
February 2nd, 2010, 09:00
به cPanel هم دسترسی ندارید ؟

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 11:24
Goldenservices.ir - Golden Services - سرویس های طلایی | میزبانی وب | دامنه | پهنای باند | نمایندگی | سرور مجازی | سرور اختصاصی (http://whois.domaintools.com/goldenservices.ir)

ایشون از وب رنگ webrang.net سرویس داشتند . متاسفانه باید صبر کنید تا ببیند موضوع به کجا میرسه و مدیریت فروم باید تصمیمات جدی در رابطه با این فرد بگیره . giga.ghorbani.us
متاسفانه در حال حاضر تمامی این سایت ها داون هستند و کسی پاسخگو نیست در حدود 200 وب سایت .و قرار هست ایشون بیان توضیح بدن .
Reverse IP (http://www.domaintools.com/reverse-ip/?hostname=93.104.210.249)

Vahid
February 2nd, 2010, 11:41
مدیریت فروم باید تصمیمات جدی در رابطه با این فرد بگیره
جان؟

amiri113
February 2nd, 2010, 11:48
ظاهرا به خاطر نوسانات برق منطقشون سيستمشون سوخته و در حال حاظر به اينترنت دسترسی دارند!
بايد صبر کنيد.
البته که بايد از قبل فکری برای اين روزها ميکرديد اما حالا که نکرديد بايد صبر کنيد و منتظر نتيجه باشيد.

amiri113
February 2nd, 2010, 11:59
بله ایشون فقط در این فروم اجازه فعالیت دارند و تبلیغات میکنند ولی الان کجا هستند و چه کسی باید جوابگو باشد . ایشون مشکلاتی را هم برای ما درست کردن که دوست داریم بیان جواب بدن . افرا سرور نماینده ایشون هستند و با توجه به تشابه اسمی برخی مشتری های اینها با ما تماس گرفتن و تو چند روز اخیر 10 تماس داشتیم که با لحنی تند با ما صحبت کردن که باید 2 ساعت توضیح بدیم که مشکل از ما نیست و هیچ ارتباطی بین ما و این اشخاص وجود ندارد .
حالا چرا با این اوضاع ایشون هنوز در این فروم اجازه فعالیت دارند واقعا تعجب اور هست و چرا تاپیک های مشتریان در انتقاد بر عملکرد ضعیف ایشان هست پاک میشه.......واقعا نمیدونیم .

به نظر من مديريت فارم بايد بستر عملکرد صحيح رو فراهم کنه و با افراد خاطی در هر جا و رابطه ای که باشن برخورد بشه!
اين موضوع باعث ايجاد بي اعتمادی شديدي خواهد شد!
ميگيد نه!
نگاه کنيد و ببينيد!
به نظر من با اين اوضاع بايد قيد فروش هاست و .. رو زد.
چون ديگه مشتری ای نمونده که به فروشندگان اعتماد کنه!

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 12:00
جان؟

webrang.net فقط در این فروم اجازه فعالیت دارند و تبلیغات میکنند ولی الان کجا هستند و چه کسی باید جوابگو باشد . ایشون مشکلاتی را هم برای ما درست کردن که دوست داریم بیان جواب بدن . افرا سرور نماینده ایشون هستند و با توجه به تشابه اسمی برخی مشتری های اینها با ما تماس گرفتن و تو چند روز اخیر 10 تماس داشتیم که با لحنی تند با ما صحبت کردن که باید 2 ساعت توضیح بدیم که مشکل از ما نیست و هیچ ارتباطی بین ما و این اشخاص وجود ندارد .
حالا چرا با این اوضاع ایشون هنوز در این فروم اجازه فعالیت دارند واقعا تعجب اور هست و چرا تاپیک های مشتریان در انتقاد بر عملکرد ضعیف ایشان هست پاک میشه.......واقعا نمیدونیم .

200 سایت کم نیست یعنی 200 مشتری ناراضی که 1 هفته هست سایت هاشون بسته شده و دسترسی به اطلاعات و حتی بک اپ ندارند ولی ایشون میگن برق محلشون قطع شده و سیستم خانگی اشان سوخته واقعا اینها دلایل منطقی هست مگر امکان داره 1 هفته برق در منطقه ای قطع بشه .
فقط متاسفیم که اینطور با وب هاستینگ ایران بازی میشه و افرادی اینچنینی که هیچ تعهدی به مشتری ندارند وارد این کار شدند و اعتماد مشتریان را به فروشندگان ایرانی خدشه دار میکنند
فروش آغاز یک تعهد هست ولی برای ایشان .....

Vahid
February 2nd, 2010, 12:01
بله ایشون فقط در این فروم اجازه فعالیت دارند
خوب به من چه ربطی داره که داره کار میکنه؟؟؟
اگه ملت عقل و شعور داشتند نمی رفتند از یکی سرویس بگیرند که وقتی مشکل پیش میاد غیبش بزنه
تو این فروم همه جور آدمی پیدا میشه فروم زیر زمینی نیست که من بیام تک تک افراد رو برم ببینم کیند

واقعا تعجب اور هست و چرا تاپیک های مشتریان در انتقاد بر عملکرد ضعیف ایشان هست پاک میشه.......واقعا نمیدونیم .
حرف خودتون رو اثبات کنید

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 12:08
خوب به من چه ربطی داره که داره کار میکنه؟؟؟
اگه ملت عقل و شعور داشتند نمی رفتند از یکی سرویس بگیرند که وقتی مشکل پیش میاد غیبش بزنه
تو این فروم همه جور آدمی پیدا میشه فروم زیر زمینی نیست که من بیام تک تک افراد رو برم ببینم کیند

حرف خودتون رو اثبات کنید

پیشنهاد میشه فعالیت webrang در این فروم محدود بشه . اینجا فروم تخصصی هست جای این افراد اماتور اینجا نیست ایشان درخواست خرید سرور از ovh را از ما داشتند در حدود 1 ماه پیش ولی با توجه به شناختی که از ایشان داشتیم هیچ سروری را بهشون نفروختیم چون میدونستیم یک روزی همچین مسائلی بوجود میاد و با این کار باعث بد نامی خودمان میشیم . فردی که پول سرور رو نداره بده یا پول لایسنس چطور میاد تو این کار . درباره اثبات فقط چنیدن تاپیک رو مشاهده کرده بودیم که حذف شده بودند البته تو قوانین هست که فروشنده و شاکیان بیان صحبت کنند ولی وقتی فروشنده نمیاد جواب بده و توضیح بده این قانون چه معنی پیدا میکنه .

amiri113
February 2nd, 2010, 12:15
پیشنهاد میشه فعالیت webrang در این فروم محدود بشه . اینجا فروم تخصصی هست جای این افراد اماتور اینجا نیست ایشان درخواست خرید سرور از ovh را از ما داشتند در حدود 1 ماه پیش ولی با توجه به شناختی که از ایشان داشتیم هیچ سروری را بهشون نفروختیم چون میدونستیم یک روزی همچین مسائلی بوجود میاد و با این کار باعث بد نامی خودمان میشیم . فردی که پول سرور رو نداره بده یا پول لایسنس چطور میاد تو این کار . درباره اثبات فقط چنیدن تاپیک رو مشاهده کرده بودیم که حذف شده بودند البته تو قوانین هست که فروشنده و شاکیان بیان صحبت کنند ولی وقتی فروشنده نمیاد جواب بده و توضیح بده این قانون چه معنی پیدا میکنه .

بايد سوابقش در جایی نگهداشته بشه!
مثلا جلوی نام کاربري اينگونه افراد قيد بشه سابقه بدی در فلان تاریخ با فلان موضوع دارند!
هر کس که باشه!
حتی اگر سرورش برای يک ساعت down بشه بايد براش سابقه بشه تا مشتری با چشم باز انتخاب کنه!

قبول هم دارم برای هممون سابقه هایی درست ميشه اما حقمونه تا ياد بگيريم با مشتری صداقت داشته باشيم!

Vahid
February 2nd, 2010, 12:16
حرف خودتون رو اثبات کنید
با لینک

Kambiz
February 2nd, 2010, 12:18
ظاهرا به خاطر نوسانات برق منطقشون سيستمشون سوخته و در حال حاظر به اينترنت دسترسی دارند!
بايد صبر کنيد.
البته که بايد از قبل فکری برای اين روزها ميکرديد اما حالا که نکرديد بايد صبر کنيد و منتظر نتيجه باشيد.

از شما چنین انتظاری نداشتم که اینقدر ساده باور باشید
مگه میشه برق منطقه 1 هفته قطع بشه ؟
مگه ایشون شرکت نبودن و گروه مثلا بد رنگ نبودن ؟ :دی ( خوب این گروهشون کجان ؟
همشون سیستم هاشون سوخته ؟
اگه اینجوری که یک فاجعیه عجب در ایران پیش اومده و تیتر روزنامه باید می شد
به هر حال زلزله و سیل هم که می امد امکان نداشت چنین اتفاقی بیوفته چون راه برای جلوگیری از مشکل زیاده

در ضمن وحید جان شما چرا این فرد که هنوز گند کاری های قبلیشو درست نکرده دوباره راه دادی تو فروم ؟
پ.ن به مدراتور های فروم : چرا پست های منو پاک می کنی ؟ بزارین واقیعت ها رو همه بدونن هر وقت کسی تونست بر عکس حرف منو اثبات کنه اون موقعه هر کار ی خواستین بکنید
با تشکر

Subhosting
February 2nd, 2010, 12:18
ملت عقل و شعور داشتند نمی رفتند از یکی سرویس بگیرند که وقتی مشکل پیش میاد غیبش بزنه

آقا وحید شما فکر نمی کنید این طرز حرف زدن یعنی توهین به تمامی کاربران این سایت ؟
توهین به تمامی خریدارانی که میان تو این فروم ؟
این طرز حرف زدن از شما بعید است.

به نظر من آقای webrang مشکل دارند خودشون باید بیان و جواب بدن.
و مشتریان ایشون هم باید صبور باشند.

اگر چه در این مورد بار ها و بارها در فروم تاپیک دیدیم. و تاپیک هم ....

1eng.ir
February 2nd, 2010, 12:28
@کامبیز: آقای امیری داشتن طعنه میزدن به وبرنگ ;)

@وحید: فکر کنم بشه تاپیکایی که قبلاً حذف شده رو از آرشیو بکشی بیرون. یادمه یه چندتا تاپیک بود که از دست وبرنگ شاکی بودن، بعد یهو حذف شدن!

این وبرنگ الان 7 ماهه که میخواد 2 تا دامین دوستامو ترنسفر کنه! مثه اینکه مدارکو با خر و گاری فرستاده واسه نیک! هنوز دستشون نرسیده! این هاستینگشم عین فروش دامیناش!
فکر نکنم دیگه سرورش بیاد بالا! مشتریاش بهتره هر چه زودتر به فکر این باشن که از دیتاسنتر فایلاشونو بگیرن (البته اگه امکانشو داشته باشن)

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 12:37
یک ماه پیش توصیه ای دوستانه در رابطه با فعالیت ایشان داشتیم که براشون از طریق پیغام خصوصی ارسال کردیم و درخواست کردیم که مقداری حرفه ای تر رفتار کنند و به مشتریان احترام بزارند ولی جواب ایشان رو ببنید

http://img5.tinypic.info/files/ihigji5pv9j0hbam5593.jpg (http://img5.tinypic.info/)

1- شرکت
2 تیم
3- تبلیغات کاذب
4- همین که هستیم و تیمم هم مثل خودم هست
اصلا دوست نداشتیم این مسائل رو مطرح کنیم ولی بعضی موقع ها باید حقایق رو گفت
اقای وب رنگ شما متولد 1369 هستید و چطوری تونستید شرکت ثبت کنید و چه مدارکی برای ثبت شرکت دارید اصلا چرا هیچج ادرسی از شما روی سایت و مشخصاتتون نیست .
میشه بفرمایید تیم شما چه کسانی هستند . همین افرا سرور و یک سری رسیلر های دیگه گه به دلایل ارزون بودن از شما رسیلر یا سرور مجازی خریداری کردن . و حالا مشکلات رو متوجه شما میکنند

delta
February 2nd, 2010, 12:39
بابا بیخیال.همتون ریختید دارید مجازاتش میکنید. اول محکوم میکنند بعد مجازات. بزارید خودش بیاد یکبار برای همیشه دفاع کنه برای کارهاش. بعد منتقی نبود از سایت و... بندازیدش بیرون. درسته اشتباه بزرگی کرده و شایدم حرفهای کذب اما هر چی هست خیلی وقته اینجا هست و همتون میشناسیدش.
من نه طرفدار کسی هستم نه چیزی اما اینو میدونم اول محکوم میکنند بعد دفاعیات بعد اعدام میکنند!:76:

amiri113
February 2nd, 2010, 12:44
@کامبیز: آقای امیری داشتن طعنه میزدن به وبرنگ ;)

@وحید: فکر کنم بشه تاپیکایی که قبلاً حذف شده رو از آرشیو بکشی بیرون. یادمه یه چندتا تاپیک بود که از دست وبرنگ شاکی بودن، بعد یهو حذف شدن!

واقعا تاپيک رو حذف کردند ؟
اين نهايت بی صداقتی و دروغ گويي به کسانی هستش که تو اين فارم دنبال فروشنده معتبر ميگردن!
خود کسی که تاپيک رو حذف کرده الان شريک جرمه و بايد وايسه مثل مرد جواب بده!
چون خودشم مقصر هستش !

اين يه توهين بزرگ به همه کسانی هستش که اينجا دنبال فروشنده هاست و دامين و سرور و vps ميگردن!

delta
February 2nd, 2010, 12:46
همه ی ماها اینجا بیشترمون یا برنامه نویس هستیم یا عضوی تیم یا حرفه ای هاست. اگر قرار باشه ما هم مثل خود اینجور افراد رفتار کنیم چه فرقی بین ما و آنها هست؟ حداقل شماها منطقی رفتار کنید. با شعار و حرف و بندازیدش بیرون چیزی درست بشو نیست

1eng.ir
February 2nd, 2010, 12:49
این عکسا فکر کنم واسه 3-4 ماه پیشه!
بعد از اون گندی که زد، دوباره مشتری پیدا کرد :))
حالا فکر کنین مشتریاش ... !!!
این عکسا فقط جنبه اطلاع رسانی داره!

به قول خودشون رفتن که دیگه نیان! ولی باز اومدن!

http://up.iranblog.com/7/1265077376.jpg

کسی که احترام مشتریشو نگه نداره، مشتری باید احترامشو نگه داره ؟!

http://up.iranblog.com/7/1265091417.jpg

اینم که خودشون گفتن دامیناتونو نمیخوام بدم:

http://up.iranblog.com/7/1265095339.jpg

اگه این داش حسین ما نرفته بود فرانسه دهنشو آسفالت میکرد :115: شانس اورد بد جور :105:

پ.ن: از این عکس باحالا زیاد دارم! آرشیوم از wht هم بیشتره :-p

Kambiz
February 2nd, 2010, 12:50
بابا بیخیال.همتون ریختید دارید مجازاتش میکنید. اول محکوم میکنند بعد مجازات. بزارید خودش بیاد یکبار برای همیشه دفاع کنه برای کارهاش. بعد منتقی نبود از سایت و... بندازیدش بیرون. درسته اشتباه بزرگی کرده و شایدم حرفهای کذب اما هر چی هست خیلی وقته اینجا هست و همتون میشناسیدش.
من نه طرفدار کسی هستم نه چیزی اما اینو میدونم اول محکوم میکنند بعد دفاعیات بعد اعدام میکنند!:76:

دلتای عزیز لطف کن شما که در جریان کامل نیستی صحبت نکن لطفا ( چون داری از مجرم دفا می کنی و کارت اشتباست
همین آقا که می بینی یک ماه بهش اعتماد کردم 2 تا ووی پی اس بهش دادم هر 2 تا به فنا رفت نه بک آپی نه خسارتی
پ.ن: امید ورم ناراحت مشی و درک کنی

Vahid
February 2nd, 2010, 13:08
آقا وحید شما فکر نمی کنید این طرز حرف زدن یعنی توهین به تمامی کاربران این سایت ؟
توهین به تمامی خریدارانی که میان تو این فروم ؟
این طرز حرف زدن از شما بعید است.

به نظر من آقای webrang مشکل دارند خودشون باید بیان و جواب بدن.
و مشتریان ایشون هم باید صبور باشند.

اگر چه در این مورد بار ها و بارها در فروم تاپیک دیدیم. و تاپیک هم ....

من توهینی به کسی نکردم ! شما فکر کنم اشتباه متوجه شدید
وقتی یکی میاد مبینیه این قیمت پایینتره اون بالاتره میره طرف قیمت نجومی پایین این عقلش سره جاشه؟
وقتی بکی میاد رو هیچ حساب کتابی پول یکسال رو میده ...
این اقای وبرنگ چون حدود 80 درصد مشتری هاش تو این فروم هستند
بار اولشم هم نیست
همچین خودشم مظلوم جلوه میده که ادم فکر میکنه این بابا کارش یکه
یادش رفته اومد فوش ناموس داد تو فروم و رفت ....
قطعا هم بعد این مشکلی که حل کرد یا نکرد برای همیشه بن میشه
مشتریش دیشب زنگ زده به من میگه شماره ایشون رو بده!!!!!!!!!!!

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

من هی میام هیچی نگم
اخه مرد مومن این خالی بندیها چیه میکنی؟
شما لایسنس لایتد مشکل داشت سرورتو میبردی روی APACHe
شما برفت رفته ؟؟؟:))
فکر کنم اصلا عقلت رفته یا فکر میکنی ما عقلمون پریده این حرفا رو میزنی؟ مرد مومن برو این حرفا رو واسه یکی بگو این کاره نباشه

amiri113
February 2nd, 2010, 13:17
آقا واقعا تاپيک های چند ماه قبل (مربوط به ايشون) بدون دليل پاک شده ؟

Subhosting
February 2nd, 2010, 13:18
وقتی یکی میاد مبینیه این قیمت پایینتره اون بالاتره میره طرف قیمت نجومی پایین این عقلش سره جاشه؟

البته با این موضوع موافقم.
سرویس ارزون همیشه و معمولا خوب نیست.

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

البته با این موضوع موافقم.
سرویس ارزون همیشه و معمولا خوب نیست.

Sajad
February 2nd, 2010, 13:46
مشکلات با بن شدن ایشون حل میشه ؟
خوب بذارید بیاد توضیح بده بعد نسبت به جوابشون مدیران براشون تصمیم میگیرند ! اگر همچنان طفره رفتند مطمئنا مدیران نسبت به بن کردن ایشون اقدام میکنه.
اینقدر هم بحث های حاشیه ای نکنید لطفا.

1eng.ir
February 2nd, 2010, 13:50
خوب بذارید بیاد توضیح بده بعد نسبت به جوابشون مدیران براشون تصمیم میگیرند ! اگر همچنان طفره رفتند مطمئنا مدیران نسبت به بن کردن ایشون اقدام میکنه.
اینقدر هم بحث های حاشیه ای نکنید لطفا.
مگه اوندفعه بن نشدن ؟! 2 بار بن شدن!
چرا دوباره آزاد شدن ؟!

Sajad
February 2nd, 2010, 13:58
مگه اوندفعه بن نشدن ؟! 2 بار بن شدن!
چرا دوباره آزاد شدن ؟!

چرا سعی میکنید به گذشته برگردید ؟
الان چی ؟ الان که داره فعالیت میکنه ؟ خوب الان باید دلیل داشته باشیم برای بن کردنشون ! بگیم چون قبلا بن شدی و آزاد شدی الان باید بن بشی ؟
دقیق نمیدونم در مورد مدیریت این فروم چی فکر میکنن !
حرف آخری که توی این تاپیک میزنم: در صورتی که جواب قانع کننده از وبرنگ داده نشد ایشون برای همیشه بن خواهند شد البته با هماهنگی توسط دیگر مدیران که فکر کنم همه مدیران با این مورد موافقت کنند.
بحث رو به حاشیه نکشید لطفا...

amiri113
February 2nd, 2010, 13:58

به نظر من نه!
بايد ايشون آزادانه فعاليت کنند!
اما سوابقشون و سوابق هممون آزادانه در اختیار همه کاربران قرار بگيره!
اونوقت مشتری با چشم باز حق انتخاب داره!
نه اينکه بعد از يک مدت تاپيک ها بی دليل و بدون توضيح حذف بشن!
اين بزرگتيرن خيانت به کاربرا سايت هستش!

با تشکر
علی امیری

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 14:12
پیشنهاد میکنیم همچین سیستمی در این فروم راه اندازی بشه .
برای مثال میخوایم یه سرویسی را از فردی خریداری کنیم . وارد فروم میشیم در قسمت جستجو اسم فرد یا شرکت رو وارد میکنیم باید کلیه سوابق و تاپیک های اون نمایش داده بشه
برای مثال یکی از دوستان میخواست از این شرکت خارجی سرویسی رو خریداری کنه چون قیمت هاش پایین بود به بنده گفت که تحقیق کنم درباره این شرکت خوب راحت ترین راه را انتخاب کردم و تو wht.com اسمش رو سرچ کردم و متوجه شدم بدون اعتبار هست و بقول اونها scam هست .

Web Hosting Talk - Search Results (http://www.webhostingtalk.com/search.php?searchid=22549629)

persian.developer
February 2nd, 2010, 14:15
پیشنهاد میکنیم همچین سیستمی در این فروم راه اندازی بشه .
برای مثال میخوایم یه سرویسی را از فردی خریداری کنیم . وارد فروم میشیم در قسمت جستجو اسم فرد یا شرکت رو وارد میکنیم باید کلیه سوابق و تاپیک های اون نمایش داده بشه
برای مثال یکی از دوستان میخواست از این شرکت خارجی سرویسی رو خریداری کنه چون قیمت هاش پایین بود به بنده گفت که تحقیق کنم درباره این شرکت خوب راحت ترین راه را انتخاب کردم و تو wht.com اسمش رو سرچ کردم و متوجه شدم بدون اعتبار هست و بقول اونها scam هست .
انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران - جستجوی انجمن ها (http://www.webhostingtalk.ir/search.php)

Vahid
February 2nd, 2010, 14:19
حالا بازم اگر فعالیت ایشان در این فروم به صلاح هست مشکلی نداره درجه مدیریت رو بهش اعطا کنید تا راحت تر فعالیت کنه
بهتر هست در حد و اندازه خودتون نظر بدید نه بیشتر چون ربطی به شما نداره
مدیریت فروم هم تا اینجا , هیچ یک از مدیران انتقادی نداشته و مشکلی توی کار مدیر ها ندیدم
شما هم بهتر هست به کار خودتون رسیدگی کنید نه به کار های مردم به دلیل اینکه به شما مربوط نیست
در ضمن شما با ایشون مشکلی داری میتونید توی بخش پیشنهاد و انتقاد تاپیک باز کنید
شده کاسه داغ تر از آش

amiri113
February 2nd, 2010, 14:22
انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران - جستجوی انجمن ها (http://www.webhostingtalk.ir/search.php)

اين درسته ولی به شرط اينکه تاپيک های مربوط به خراب کاری های بعضی ها به صورت مسامحه يا هرچيز ديگه ای که اسمشو نميگم حذف نشه!
هنوز کسی نميخواد توضيح بده چرا تاپيک های 4 ماه قبل وبرنگ بی دليل حذف شده ؟

Vahid
February 2nd, 2010, 14:25
اين درسته ولی به شرط اينکه تاپيک های مربوط به خراب کاری های بعضی ها به صورت مسامحه يا هرچيز ديگه ای که اسمشو نميگم حذف نشه!
هنوز کسی نميخواد توضيح بده چرا تاپيک های 4 ماه قبل وبرنگ بی دليل حذف شده ؟
تاپیکی که ساعت 12 تا 2 نصف شب بود و همش فوش ناموس دری وری بود به همدیگه باید عکس میگیرفتیم یا قاب میگرفتیم میزاشتیم سر در سایت؟

amiri113
February 2nd, 2010, 14:25
شده کاسه داغ تر از آش

مسئله کاسه داغتر از آشی نيست!
مسئله آبرویی هستش که از هممون رفته!
حتی شما آقا وحيد!
چون ديگه کاربر معمولی به اينجا هم اعتماد نداره برای خريدش!

نیازمندیهای همشهری با اون دامنه فعالیت ميگه در خريدتون دقت کنيد و اگر موردی بود به این شماره گزارش بديد.

اين يک احترام به خوانندگانش هست و لاقل يک راه کوچيک برای جلوگيری از چيزی شبیه کلاه براداری

1eng.ir
February 2nd, 2010, 14:28
اسناد توپ رو همیشه از 1eng.ir بخواید!

طبق این قرارداد جناب وبرنگ قرار بوده پول سرور رو بدن + تا 1 سال دو عدد وی پی اس رو برای نگه داشتن مشتریان فروشنده در نظر بگیرن!
که هیچ کدام عملی نشد!

اینم مدرک:

http://up.iranblog.com/7/1265103553.jpg

پ.ن: فروشنده من نیستم، نیازی باشه معرفی میشه!

amiri113
February 2nd, 2010, 14:30
تاپیکی که ساعت 12 تا 2 نصف شب بود و همش فوش ناموس دری وری بود به همدیگه باید عکس میگیرفتیم یا قاب میگرفتیم میزاشتیم سر در سایت؟

نه ! ولی کاشکی تاپيک رو ميبستی !
فحش هاشم **** ميکردی !
و ميزاشتی بمونه !
تا همه بفهمن کسی که الان با احترام و ادب حرف ميزنه ديروز چطوری با بقيه حرف ميزده!

Sajad
February 2nd, 2010, 14:36
نیازمندیهای همشهری با اون دامنه فعالیت ميگه در خريدتون دقت کنيد و اگر موردی بود به این شماره گزارش بديد.

بخش انتقاد و پیشنهاد مشابه همون شماره عمل میکنه ! کاربران هم میتونن اگر موردی بود بجای تماس گرفتن با شماره به این بخش مراجعه کنند.
در کدوم تاپیکی دیدید که مدیران این انجمن گفته باشند چشم بسته از کسی خرید کنید ؟ غیر از این بوده که حتی وقتی شرکت معروفی معرفی کردند گفتند خودتون تحقیق کنید در موردش ؟

Vahid
February 2nd, 2010, 14:39
مسئله کاسه داغتر از آشی نيست!
مسئله آبرویی هستش که از هممون رفته!
حتی شما آقا وحيد!
چون ديگه کاربر معمولی به اينجا هم اعتماد نداره برای خريدش!
اين يک احترام به خوانندگانش هست و لاقل يک راه کوچيک برای جلوگيری از چيزی شبیه کلاه براداری
من خودم چندین باز بهش گفتم ..... ولی گوش نداد
یکبار هم یه حرفی زد که نتونست اثبات کنه
من به بچه ها میگم کسی با این مشکلی داره بیاد تاپیک بزنه
همه مشتری هاشو یه طوری راضی نگه میداره اخرش که نیاند تاپیک بزنند
ولی این بار من کوتاه نمیام
اینی که ادعای 100% آپتایم میکرد چی شده العان؟؟؟
ممد اون امضاش هم روش رنگ میکشیدی چیه بابا

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 14:51
if we put our heasds togheder we may be able to solve the problem

Vahid
February 2nd, 2010, 14:54
if we put our heasds togheder we may be able to solve the problem

ببین این یک مشکل نیست
یه فاجعه شده
از همه مهمتر فکر کرده اینجا همه مثل خودش شیرین عقلند جواب ها ایشون رو یکی بخونه چی میگه؟؟

Arashdn
February 2nd, 2010, 14:56
همنطور که میدونید من چند ماه پیش سایتما رو واگذار کردم به وب رنگ
الان مشتریای قدیمیم داره مخ میخورن
وواقعا از وب رنگ انتظار نداشتم که این کار رو بکنن
ولی هنوزم میگم شاید بیان و دلیل قایل قبولی ارائه بدن
اگه کسی شماره ای از ایشون داره حتما به من بده
مال من 200 تا متری قدیمی و 10 تا ریسلره که بعد 6 ماه هنوز منو ول نکردن ...

1eng.ir
February 2nd, 2010, 14:59
تو عکسای بعدی ;)
میخوای آواتارشم شطرنجی کنم ؟!

اینا رو ول کنین :d آرش آزاد شد <:-P

amiri113
February 2nd, 2010, 15:13
یه فاجعه شده

دقيقا يک فاجعست !
و تجارت خيلی ها به فنا رفته!
بايد يک فکر اساسی کرد !

persian.developer
February 2nd, 2010, 15:18
طی صحبت هایی که با سایر مدیران داشتیم قرار شد با وجود اینکه آقای Webrang وقت زیادی برای پاسخگویی داشته اند 24 ساعت به آن اضافه کنیم اگر در این زمان هم پاسخی ندادند برای همیشه بن خواهند شد.

1eng.ir
February 2nd, 2010, 15:23
طی صحبت هایی که با سایر مدیران داشتیم قرار شد با وجود اینکه آقای webrang وقت زیادی برای پاسخگویی داشته اند 24 ساعت به آن اضافه کنیم اگر در این زمان هم پاسخی ندادند برای همیشه بن خواهند شد.
خوبه!

من یه سوالی دارم! اون دفعات قبل که بن شده بودن، چرا دوباره آزاد شدن ؟!

persian.developer
February 2nd, 2010, 15:26
خوبه!

من در جریان بن شدن و آزاد شدن ایشان نیستم از مدیرانی که در جریان هستند بپرسید.

Sajad
February 2nd, 2010, 15:28
خوبه!

لابد به همون دلیلی که شما به قول خودت با 13 تا اخطار داری فعالیت میکنی ایشون هم از اعضای فعال بودند و برای مدت محدود بن شده بودند و دوباره آزاد شدند.. اما واقعا لیاقت نداشتند.

1eng.ir
February 2nd, 2010, 15:34
لابد به همون دلیلی که شما به قول خودت با 13 تا اخطار داری فعالیت میکنی ایشون هم از اعضای فعال بودند و برای مدت محدود بن شده بودند و دوباره آزاد شدند.. اما واقعا لیاقت نداشتند.
وقتی سر ملتو کلاه میذاره دلیلی نداره تو فروم فعالیت کنه!

amiri113
February 2nd, 2010, 15:36

بيخيال!
گذشته ها گذشته و اين هم ميگذره!
فقط بهترين کاری که ميشه کرد اينه که مشتری ها رو آگاه کرد!
لاقل اينکه اگر منم همچين کاری کردم و باز خواستم به فعاليتم ادامه بدم به کسایی که قراره گول حرفام رو بخورم تذکر داده بشه که آقا اين اميری سامان سيستم يک بار تو سابقش اين کار رو کرده ها! حواست باشه!

يک پيشنهاد هم دارم!
اگر واقعا ميخواين جلو فعاليتش رو بگيريد!
لاقل تمام شماره حساب هاش رو هم قيد کنيد که حداقل با اون اسم و حساب نتونه دوباره فعاليت کنه!
و هم شماره تلفن هاش

خلاصه اينکه هر کس هم باشه اگر بخواد زرنگی کنه و بازم اينجا فعاليت کنه ميتونه!
اما بايد راههای اين کار سختتر بشه!

اينشالا که تو اين 24 ساعت آينده مياد و يک جواب درست به همه کاربراش و همه کسانی که ضربه خوردن از اين کار رو ميده!

RezaFH
February 2nd, 2010, 15:39
اما بنظر من 24 ساعت کافی نیست
حداقل باید صبر کنیم تا جواب بگیریم
دامین من همونطوری موند :(

---------- Post added at 03:39 PM ---------- Previous post was at 03:38 PM ----------

اما بنظر من 24 ساعت کافی نیست
حداقل باید صبر کنیم تا جواب بگیریم
دامین من همونطوری موند :(

Sajad
February 2nd, 2010, 15:42
بعد اون 24 ساعت قرار نیست شما سرویس ها و پیگیری ها رو ول کنید که ! اگه میخواستن جواب بدن زودتر جواب میدادن !
بعد 24 ساعت ایشون تو این انجمن دیگه نمیتونن فعالیت کنند.
پیگیری های شما نباید تموم بشه !

nswir
February 2nd, 2010, 15:47
حالا اومد وجواب هم داد !
والا مشتری هاش دیگه فکر نکنم اینقدر شیرین عقل باشن که با اون ادامه بدن !
یه پیشنهادی دارم کسانی که دیتاسنترهایی که این وبرنگ باهاشون کار میکرده کار میکنن یه جورایی هماهنگ کنه ک مشتریهاش بیان رو سرور جدیدی که اون فرد هماهنگ کرده.
بعد به مشتری ها گفته بشه که برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب یه حدا اقل پولی رو بدن !
خلاصه فعلا یه جوری حل بشه مشتریهاش دق نکنن !
بعدش وبرنگ رو هم مجازات می کنید !
در مورد دامنه ها هم ایمیل بزنید به نیم یا دایرکت آی و....

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:43 PM ----------

اینطوری فکر کنم از اون آبرویی که حرفش رو میزنید یه جوری حفاظت بشه و مشتری هم خب قضاوت می کنه دیگه!

Arashdn
February 2nd, 2010, 15:51
وقتی سر ملتو کلاه میذاره دلیلی نداره تو فروم فعالیت کنه!
مگه سر تو هم کلاه گذاشته؟؟؟

M-Soltani.ir
February 2nd, 2010, 15:57
سلام
من هم یکی از شاکی های قدیمی آقای مصطفوی و قربانی هستم
حدود 20 تا تایپیک من در این ورد حذف شده
این چند نمونه از تایپیک هایی که آقا وحید حذف کرده
http://www.img.takmod.com/images/0z0hom8dnpcz05e73btx.jpg
اینم نمونه ای از بهمونه های آقای قربانی زمانی که سرور داون میشه
سرور دو روز داون بود اینو تحویل من دادند
http://www.img.takmod.com/images/mra73rfp2kx9wdkur3r.jpg

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

اینم آقای مصطفوی
بعد از اینکه یوزر ها + ریسیلر + پول منو بالا کشید و منم نتونستم حقمو بگیرم ( مربوط به 6 ماه پیش )
تغييرات (http://www.parsiannic.com)

با سلام و خسته نباشيد

توجه توجه

سرور پارسيان نيک به شرکت سامانه سهند واگزار گرديده

لطفا نيم سرور سامانه نيک را بر روي دامنه خود قرار بدبد تا از امکانات استفاده کنيد

لازم به ذکر است قبل از تغيير نيم سرور حتما در سايت سامانه نيک عضو شويد

کاربران در حال دیدن موضوع: 20 نفر (14 عضو و 6 مهمان)

par2x
February 2nd, 2010, 16:01
حالا تکلیف ما چیه؟
منی که اطلاعاتم روی این سروره , باید چیکار کنم آخه؟
دهنم سرویس میشه اگه سایتا بر نگرده :(

nswir
February 2nd, 2010, 16:04
کاربران در حال دیدن موضوع: 22 نفر (16 عضو و 6 مهمان)
nswir, 1eng.ir, AfraWeb.net, amiri113, ™StarHost, delta, eParsData.Net, Faraz4u, Grafix, H+R, jgvr, kambiz18, LoveLife, pardishosting, SabaData, veria
دوستان نظری ندارند در مورد چیزی که گفتم؟

Final Hoster
February 2nd, 2010, 17:08
بچه ها تو فکرم از یادتون رفته که پشتیبان دیتالایف هم تو سرور ایشون بود الان چند روز میشه که پشتیبان دیتالایف داون شده آخه چرا؟؟؟ پس وقتیکه نمیتونید یک شرکت هاستینگ رو اداره کنید پس چرا شرکت هاستینگ میزنید؟؟؟
از مدیران معذرت میخوام که کمی تند گفتم آخه وقتی میبینم که بخاطر این آقای محترم چندین ها وب سایت الان داونه خیلی عصابم خورد میشه و افسوس میکنم

RezaFH
February 2nd, 2010, 17:32
بچه ها تو فکرم از یادتون رفته که پشتیبان دیتالایف هم تو سرور ایشون بود الان چند روز میشه که پشتیبان دیتالایف داون شده آخه چرا؟؟؟ پس وقتیکه نمیتونید یک شرکت هاستینگ رو اداره کنید پس چرا شرکت هاستینگ میزنید؟؟؟
از مدیران معذرت میخوام که کمی تند گفتم آخه وقتی میبینم که بخاطر این آقای محترم چندین ها وب سایت الان داونه خیلی عصابم خورد میشه و افسوس میکنم
منم ازتون معذرت میخوام ولی
اگر زحمتی نیست شما یه بار دیگه پست خودت رو بخون ببین چیزی متوجه میشی ؟ :-؟

delta
February 2nd, 2010, 17:35
دلتای عزیز لطف کن شما که در جریان کامل نیستی صحبت نکن لطفا ( چون داری از مجرم دفا می کنی و کارت اشتباست
همین آقا که می بینی یک ماه بهش اعتماد کردم 2 تا ووی پی اس بهش دادم هر 2 تا به فنا رفت نه بک آپی نه خسارتی
پ.ن: امید ورم ناراحت مشی و درک کنی

هر چی شما بگی درسته کلا داداش:67:

من خودمم قبلنا چیزایی شنیده بودم راستش از ایشون فکر کنم همه ماجرای پرشین تولز و فرومش رو میدونن. راستش وقتی عنوان کردم همتون ازش دفاع کردید و من بدبخت رو بن شدم .حالا اوضاع انگار عوض شده..به هر حال یک صلوات بفرستید تمامش کنید.گیر دادن به فلان مدیر و... درست نمیکنه. و بدتر دوستیتون رو بدتر میکنه..
( یادتون نره جز بحث فروش اینجا همه با هم دوست بودید.اما الان دارم میبینم ریختید رو سر و کله هم آن هم به خاطر یک آدم آماتور)

1eng.ir
February 2nd, 2010, 17:39
مگه سر تو هم کلاه گذاشته؟؟؟
بچه تر از این حرفاست ;)
من از کمتر کسی سرویس میگیرم!
واسه دامینام یا مستقلم یا پنل از وحید دارم.
واسه سرورامم که میدونی ;)

Vahid
February 2nd, 2010, 18:12
http://img5.tinypic.info/files/sfutt03mlhe2tq5o3noo.png

par2x
February 2nd, 2010, 18:44
ما از اول هم گفتیم سرور نمی خوایم بک آپ میخوایم , سرور هم که بالا بیاد فایل ها رو بر میداریم و میریم!

Rapid
February 2nd, 2010, 19:08
ما از اول هم گفتیم سرور نمی خوایم بک آپ میخوایم , سرور هم که بالا بیاد فایل ها رو بر میداریم و میریم!

من موندم شما كه تو pt فعال بودي اين وبرنگ هم تاپيكش اونجا بود باز:49:....

Arashdn
February 2nd, 2010, 19:15
وحید به همون webrang.net[at]gmail.com میل زدی؟؟؟؟

1eng.ir
February 2nd, 2010, 19:18
Webrang .Net to me
یعنی اینکه وبرنگ به وحید میل زده ;)

delta
February 2nd, 2010, 19:20
وجید جان اینا بک آپ میخوان نه سایت رو. اگر باهاش ارتباط داری بگو لینک بک اپ رو بدن برن پی خونه زندگیشون.این همه هم جنجال نداره

jaafarzadeh
February 2nd, 2010, 19:22
تا زمانی که قانون خاصی با اطلاع رسانی درست و حسابی نباشه،هر هفته مسائل این مدل را خواهیم دید.

par2x
February 2nd, 2010, 19:35
من موندم شما كه تو pt فعال بودي اين وبرنگ هم تاپيكش اونجا بود باز:49:....

من قبل از این قضایا فضا داشتم ازش و بعدشم که فهمیدم , چون مشکل خاصی نداشتم باهاش تا الان , فکر نمیکردم اینجوری بشه :-<

RezaFH
February 2nd, 2010, 20:35
بدون شرح !

http://host-tracker.com/website-uptime-stats/3650155-3650158/lvuc/

sadegh
February 2nd, 2010, 20:38
یعنی دیگه تو هاستینگ نیست؟
من هم به طور غیر مستقیم از این وبرنگ ضربه خوردم که منجر به از دست دادن 4 مشتری شد (اول کارم بود)
با این افراسرور هم همکاری متقابلی داشتن
یکی دیگر مهر سرور (Hugeserver) بود.(اینو وبرنگ گفت)
دیگری هم...
وقتی درخواست بک آپ کردم از من خواستن بندر هاستینگ رو هک کنم بعد با یک رکب از رو سرورشون فرار کردم
(قضیه پراندن آی دی افرا سرور هم همین بود)
----------------------------------------------------------
خلاصه من یه پیشنهاد دارم کسی بخواد آفر بزاره قبلش باید به تایید مدیران برسه ؟
جز قوانین انجمن بشه

mr.bahram
February 2nd, 2010, 20:53
کاربران در حال دیدن موضوع: 22 نفر (16 عضو و 6 مهمان)
nswir, 1eng.ir, afraweb.net, amiri113, ™starhost, delta, eparsdata.net, faraz4u, grafix, h+r, jgvr, kambiz18, lovelife, pardishosting, sabadata, veria
دوستان نظری ندارند در مورد چیزی که گفتم؟
نظر
خدا هر کسی رو بخواد بد بخت بکنه
اول عقلش رو میگیره

AfraWeb.net
February 2nd, 2010, 20:58
پیشنهاد دوستانه به اقای قربانی برای حل این مشکل داون شدن بیش از 200 سایت

1-برای رفع مشکل سرور با hugeserver تماس بگیرید و با توجه به شناخت ایشون از سرور های گیگا و همکاری نزدیک با این دیتا سنتر مطمعنا مشکل شما رو حل خواهند کرد
2- پاسخگویی به تلفن های خود برای رفع سوء زن و بدبینی مشتریان به شما چون جواب ندادن بدتر از هزار موضوع دیگر هست بهتره یک نوار ضبط شده بر روی تلفن خود بزارید تا اگر کسی تماس گرفت از مشکل بوجود آمده اگاهی پیدا کنه یا اینکه سایت خودتون را به جای دیگر انتقال بدید و اطلاعیه ای قرار بدید که مشکلی بوجود امده و در حال رفع آن هستید
3- با توجه به تماس با پرشین وهویز که سرور را از این شرکت خریداری نموده اید در جواب اینگونه پاسخ داده اند
Arezoo Amiri 07:35:09 ق.ظ
آقای قربانی سرورشون مشکل داره وبرای حل مشکل هیچ اقدامی نکردن

الان دیگر بحث بن شدن و اینجور مسائل نیست . در حدود 1 هفته هست بالای 200 سایت از کار افتاده است و خیلی از نمایندگان شما از جمله افرا سرور . مهر سرور . goldenservices.ir جوابگوی مشتریان نیستند و از نظر ما این یک فاجعه هست که همه دوست داریم به شما کمک کنیم . تا این مشکل به زودی حل بشه . خیلی از مشتریان هنوز اطلاع ندارند که سرور اصلی از شما بوده و شما مسول هستید و با نمایندگان شما تماس میگیرن برای حل مشکل که اونها هم پاسخگو نیستند . نمونه اش رو چند دقیقه پیش که برای رفع مشکلش از ما سوال پرسیده .

یک سوال می تونم بپرسم ؟
پشتیبانی افرا وب 09:05:14 ق.ظ
خواهش میکنم بفرمایید

******* 09:06:20 ق.ظ

من 4 تا از سایت های افرادی که براشون طراحی انجام دادم روی سرور فردی بوده که الان نزدیک به یک همته میشه که سرور ایشون از کار افتاده و ایشون هم پاسخگو نیستن

******* 09:06:37 ق.ظ
می خواستم ببینم راهی برای باز پس گیری دامنه ها وجود داره ؟
******* 09:07:14 ق.ظ
متاسفانه ساکن مشهد هستن و من دسترسی به ایشون ندارم

اینها طی این چند روز مراجعه زیادی به ما داشتند ولی سعی کردیم موضوع را بهشون توضیح بدیم و اطمیمان بدیم که مشکل حل خواهد شد .
بهتر نیست صادقانه مشکل رو اینجا مطرح کنید اینجا افراد متخصص زیاد هستند که شما رو کمک میکنند تا سرور شما مشکلش برطرف بشه اگر هم میبینید مشکل رفع شدنی نیست یک سرور جدید خریداری نمایید و بک اپ ها رو انتقال بدید . اگر کمکی از دست ما برمیاد بفرمایید تا کمک کنیم . ما هم دوست نداریم این مشکل برای کسی پیش بیاد.

nswir
February 2nd, 2010, 21:06
پیشنهاد دوستانه به اقای قربانی برای حل این مشکل داون شدن بیش از 200 سایت

1-برای رفع مشکل سرور با hugeserver تماس بگیرید و با توجه به شناخت ایشون از سرور های گیگا و همکاری نزدیک با این دیتا سنتر مطمعنا مشکل شما رو حل خواهند کرد
2- پاسخگویی به تلفن های خود برای رفع سوء زن و بدبینی مشتریان به شما چون جواب ندادن بدتر از هزار موضوع دیگر هست بهتره یک نوار ضبط شده بر روی تلفن خود بزارید تا اگر کسی تماس گرفت از مشکل بوجود آمده اگاهی پیدا کنه یا اینکه سایت خودتون را به جای دیگر انتقال بدید و اطلاعیه ای قرار بدید که مشکلی بوجود امده و در حال رفع آن هستید
3- با توجه به تماس با پرشین وهویز که سرور را از این شرکت خریداری نموده اید در جواب اینگونه پاسخ داده اند
arezoo amiri 07:35:09 ق.ظ
آقای قربانی سرورشون مشکل داره وبرای حل مشکل هیچ اقدامی نکردن

الان دیگر بحث بن شدن و اینجور مسائل نیست . در حدود 1 هفته هست بالای 200 سایت از کار افتاده است و خیلی از نمایندگان شما از جمله افرا سرور . مهر سرور . Goldenservices.ir جوابگوی مشتریان نیستند و از نظر ما این یک فاجعه هست که همه دوست داریم به شما کمک کنیم . تا این مشکل به زودی حل بشه . خیلی از مشتریان هنوز اطلاع ندارند که سرور اصلی از شما بوده و شما مسول هستید و با نمایندگان شما تماس میگیرن برای حل مشکل که اونها هم پاسخگو نیستند . نمونه اش رو چند دقیقه پیش که برای رفع مشکلش از ما سوال پرسیده .

یک سوال می تونم بپرسم ؟
پشتیبانی افرا وب 09:05:14 ق.ظ
خواهش میکنم بفرمایید

******* 09:06:20 ق.ظ

من 4 تا از سایت های افرادی که براشون طراحی انجام دادم روی سرور فردی بوده که الان نزدیک به یک همته میشه که سرور ایشون از کار افتاده و ایشون هم پاسخگو نیستن

******* 09:06:37 ق.ظ
می خواستم ببینم راهی برای باز پس گیری دامنه ها وجود داره ؟
******* 09:07:14 ق.ظ
متاسفانه ساکن مشهد هستن و من دسترسی به ایشون ندارم

اینها طی این چند روز مراجعه زیادی به ما داشتند ولی سعی کردیم موضوع را بهشون توضیح بدیم و اطمیمان بدیم که مشکل حل خواهد شد .
بهتر نیست صادقانه مشکل رو اینجا مطرح کنید اینجا افراد متخصص زیاد هستند که شما رو کمک میکنند تا سرور شما مشکلش برطرف بشه اگر هم میبینید مشکل رفع شدنی نیست یک سرور جدید خریداری نمایید و بک اپ ها رو انتقال بدید . اگر کمکی از دست ما برمیاد بفرمایید تا کمک کنیم . ما هم دوست نداریم این مشکل برای کسی پیش بیاد.
انصافا زیباترین پاسخی بود که دیدم !
خداییش خیلی کیف کردم وقتی این پاسخ جناب افراوب رو یددم ! تشکر خالی کافی نبود !

HugeServer
February 2nd, 2010, 21:07
یعنی دیگه تو هاستینگ نیست؟
من هم به طور غیر مستقیم از این وبرنگ ضربه خوردم که منجر به از دست دادن 4 مشتری شد (اول کارم بود)
با این افراسرور هم همکاری متقابلی داشتن
یکی دیگر مهر سرور (Hugeserver) بود.(اینو وبرنگ گفت)
دیگری هم...
وقتی درخواست بک آپ کردم از من خواستن بندر هاستینگ رو هک کنم بعد با یک رکب از رو سرورشون فرار کردم
(قضیه پراندن آی دی افرا سرور هم همین بود)
----------------------------------------------------------
خلاصه من یه پیشنهاد دارم کسی بخواد آفر بزاره قبلش باید به تایید مدیران برسه ؟
جز قوانین انجمن بشه

با سلام خدمت شما.
ببخشید می‌خواستم بدونم منظور کلی‌ شما از این پست چی‌ بوده؟ کلا گنگ حرف زدین.چند تا درخواست دارم.
۱. نوشته رو وقتی‌ که می‌نویسید یک بر برای خودت بخون، ببین چیزی ازش میفهمید، بعدش پست کنید.
۲. لطفا کامل و دقیق و با مدرک حرف بزنید. اینکه فرمودید mehrserver در داخل پرانتز hugeserver یعنی‌ چی‌؟ اینکه گفتید وبرنگ گفت یعنی‌ چی‌.
لطفا دقت کنید، که hugeserver تحت نظر شرکت ثبت شده در آلمان کار می‌کنم و بعضی‌‌ها در این فروم اسم واقعی‌ شرکت و مشخصات ثبت آن را هم میدونند، و mehrserver و یا همون آقای سامان یکی‌ از همکاران ما هستند، که ط آشنایی بنده با ایشون در طیّ ساله پیش ایشون رو دعوت به همکاری کردم چون که میدونستم از خیلی‌ از کسانی‌ که در این انجمن فعالیت میکنند بیشتر از سرور و مورد آن سر در میارند، و چون که به یک امین در ایران هم نیاز داشتیم ایشون رو انتخاب کردیم. پس گفت خود را اصلاح کنید و اگر چیزی در مورد مساله شرکت ما نمیدانید، لطفا بین نکنید. در ضمن اینکه چند اسم را پشت سر هم آوردید و گفتید فلانی‌ و .. همکار. اینطور نیست، این آقای afraserver که برای دوست خوب ما شرکت afraweb هم مشکل ایجاد کرده بود در چند روز اخیر. با همکاریشون با وبرنگ آبروی کل هاستینگ ایران را خدشه در میکنند.
من نمی‌خوام که خودم رو اینوسط قاطی‌ کنم، ولی‌ جناب آقای وبرنگ شما همونی نبودید که چند ماه پیش هم مشکل داشتید و باز هم همین رفتد بچه گانه رو نشون دادید ؟ بعدش بده چند روز اومدید و فقط تهمت بستی به بچه‌های این فروم ؟؟؟ برای هیچ کدوم هم دلیل نیاوردی. حتا یکی‌ از تهمت هات. این بر هم با این حرکت بچه گانه خودت داری همه رو بی‌ آبرو میکنی‌. اگر سرور اصلی‌ مشکل داره، با دیتا سنتر تماس بگیر، با ۵۰ یورو برات حال مشکل می‌کنن، مگر اینکه ۵۰ یورو نداشته باشی‌ ؟؟
لطفا به کاربر‌هات رسیدگی کن، و یا اینکه به اینها بفهمون که چی‌ کار داری میکنی‌. الان حدود ۱۰ تا از مشتری‌های شما که نمی‌خوام اسمشونو بگم هر روز دارن پی‌ اام میدان که من براشون از دیتا سنتر فایل‌هاشون رو پس بگیرم

اگر خودتون نمیتونید کاری کنید، شناس سرور رو بده من من بککوپ‌های مردم رو بهشون بدم البته اگه بک آپ و یا هارد‌ای وجود داشته باشه هنوز :)

nswir
February 2nd, 2010, 21:07
nswir, afraweb.net, aminzadeh, arashdn, ™starhost, bestserver.ir, eparsdata.net, hugeserver, h_zaman06, imizban, nikan, pardishosting, parsibox, sabadata, smseifi, usefee
چرا این دوستان وارد قضیه نمیشن؟
.....................................
که انگار چند ثانیه قبل از اینکه این پست رو بزنم وارد شدن !

iMIZBAN
February 2nd, 2010, 21:13

خب والا چی بگیم .
اگر که ما هم یه چیزی بگیم مشکل این 200 تا مشتری حل میشه ؟
من از ایشون هیچ شناختی ندارم .
الکی هم گناه کسی رو نمیشورم و ترجیح میدم که توی این بحث شرکت نکنم .
موفق باشید .

nswir
February 2nd, 2010, 21:14
منظورم کسانی بود که بولد کردمشون !

delta
February 2nd, 2010, 21:26
والا ماها وارد بحث نشیم بهتره.اینطور که پیش میره این اقای وبرنگ داره تمام هاستینگا و نمایندگی ها رو با هم درگیر میکنه..اینهمه مدت نمیدونم چرا منتظر چی نشستید. بک اپتون رو بگیرید برید رو سرور دیگر.که من احتمال میدم اصلا بک اپ و... هیچی دیگر وجود نداره و این همه حرف الکی هست.و احتمالا مشکل جدی تر از این حرفهاست.اگر هم سرور رو راه بندازند با این آبروریزی هیچ مشتری رو سرورش نمیمونه. پس بک اپ رو بدند خلاص.که بازم من فکر نمیکنم بک آپی در کار باشه

RezaFH
February 2nd, 2010, 21:39

ببخشید یه سوال

البته بی ادبی نباشه ولی میشه بفرمایید چه ارتباطی به شما داره ؟ و منظورتون از این ارسال چی بود ؟

واقعا منظور شما رو از این پست تون متوجه نشدم !

HugeServer
February 2nd, 2010, 21:54

سلام دوست عزیز.

من یا همکاران ما و یا کسانی‌ دیگه چه کاری از دست ما بر میاد؟ وقتی‌ که شناس سرور رو نداریم و یا اگه هارد‌ای وجود نداره یا اینکه سوخته و یا اینکه مشکلی‌ دیگه هست و یا اینکه اصلا بک آپ داشته باشند یا نداشته باشند. بنده و همکاران چه کاری میتونیم بکنیم. ؟

sayehost
February 2nd, 2010, 22:03
متاسفانه بعضی از دوستان کاری کردن که وقتی به مشتری حرف راست هم میزنی باور نمی کنه و دوست داره دروغ بشنوه

ان شائ الله مشکل حل میشه !!!!

Online24
February 2nd, 2010, 22:24
سلام
من هم یکی از شاکی های قدیمی آقای مصطفوی و قربانی هستم
حدود 20 تا تایپیک من در این ورد حذف شده
این چند نمونه از تایپیک هایی که آقا وحید حذف کرده
http://www.img.takmod.com/images/0z0hom8dnpcz05e73btx.jpg
اینم نمونه ای از بهمونه های آقای قربانی زمانی که سرور داون میشه
سرور دو روز داون بود اینو تحویل من دادند
http://www.img.takmod.com/images/mra73rfp2kx9wdkur3r.jpg

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

اینم آقای مصطفوی
بعد از اینکه یوزر ها + ریسیلر + پول منو بالا کشید و منم نتونستم حقمو بگیرم ( مربوط به 6 ماه پیش )
تغييرات (http://www.parsiannic.com)

کاربران در حال دیدن موضوع: 20 نفر (14 عضو و 6 مهمان)

سلام !
مصطفوی من هستم ! ParsianNIC

مشکل شما با من چی هستش ؟!
چه حقوقی رو نتونستید بگیرید ؟!

با بنده تماس بگیرید . پاسخگو هستم .
02813777781
9191849423 ( همراه )

از 6 ماه پیش تا حالا تماسی با بنده هم داشتید و من پیگیر قضیه نشدم ؟!
در ضمن ، خاطرم نیست که شما مشتری من بوده باشید ! در هر حال تماس بگیرید .
پشتیبانی کاربران هم بله ، به مهندس علیزاده ( سامانه نیک ) واگذار شده .
از نظر پشتیبانی و اطلاعات فنی هم از بنده بهتر عمل میکنند .
خود من هم تا الان تا حدودی پشتیبان مشتریان سابق هستم .

M-Soltani.ir
February 2nd, 2010, 22:43
سلام !
مصطفوی من هستم ! Parsiannic

مشکل شما با من چی هستش ؟!
چه حقوقی رو نتونستید بگیرید ؟!

با بنده تماس بگیرید . پاسخگو هستم .
02813777781
9191849423 ( همراه )

از 6 ماه پیش تا حالا تماسی با بنده هم داشتید و من پیگیر قضیه نشدم ؟!
در ضمن ، خاطرم نیست که شما مشتری من بوده باشید ! در هر حال تماس بگیرید .
پشتیبانی کاربران هم بله ، به مهندس علیزاده ( سامانه نیک ) واگذار شده .
از نظر پشتیبانی و اطلاعات فنی هم از بنده بهتر عمل میکنند .
خود من هم تا الان تا حدودی پشتیبان مشتریان سابق هستم .
صبح بخیر
الان دیگه دیر شده
اون زمانی که تماس میگرفتم جواب نمیدادی ، تایپیک میزدم حذف میشد کجا بودی؟
موفق باشی

HugeServer
February 2nd, 2010, 22:52
تمامی مشکلات با پرداخت هزینهٔ یک ماه منیج به دیتا سنتر حل می‌شه یعنی‌ ۴۹€ برابر با ۸۰, ۹۰ تومن. یعنی‌ ایشون چیزی رو نداره بده که اینهمه افتضاح به بر نیاره؟؟؟؟

Online24
February 2nd, 2010, 22:53
صبح بخیر
الان دیگه دیر شده
اون زمانی که تماس میگرفتم جواب نمیدادی ، تایپیک میزدم حذف میشد کجا بودی؟
موفق باشی

شب شما هم بخیر !

فکر نمیکنم کسی اینجا حوصله شنیدن حرف های کنایه دار و بچه گانه شما رو داشته باشه !
سریع و صریح مشکل خودتون رو اعلام کنید ( ضمن اینکه خودتون رو هم معرفی میکنید ) .
نتیجه گیری و پیگیری میکنم .
شماره های تماس هم در پست قبلی اعلام شد .

M-Soltani.ir
February 2nd, 2010, 23:00
شب شما هم بخیر !

فکر نمیکنم کسی اینجا حوصله شنیدن حرف های کنایه دار و بچه گانه شما رو داشته باشه !
سریع و صریح مشکل خودتون رو اعلام کنید ( ضمن اینکه خودتون رو هم معرفی میکنید ) .
نتیجه گیری و پیگیری میکنم .
شماره های تماس هم در پست قبلی اعلام شد .
جناب من یک سفارش ساده داشتم پول واریز کردم شماره فیش و ... رو هم دادم شما تایید نکردید
دو ماه منو پیچوندید بیخیال شدم
اینها گویای همه چیز هستند
http://www.img.takmod.com/images/8povw98ik18tyoddkfn.gif
http://www.img.takmod.com/images/vx4mc9hj5m7bf6lzexmx.gif
http://www.img.takmod.com/images/e7zucm1stu63pxcqb9p2.gif

اینها نشون میده شما فقط دنبال حفظ منافع و آبروی خودتون هستید در نتیجه گور بابای مشتری و ...

تازه این همه گیر دادم و پ خ دادم میگید مشکل من چیه؟

تو جمع هم زیاد گفتید تماس بگیر ، وقتی تماس گرفتم جواب ندادید

delta
February 2nd, 2010, 23:14
یکی بگه این مدیران کجا هستند؟ سجاد جان وحید جان نمیخوای کاری کنی؟ آقا بحث وبرنگ بود از صبح همه هاستینگا دارند با هم دعوا میکنند...اینطوری پیش بره همه همدیگرو متهم میکنندا؟:104:

persiansoft
February 2nd, 2010, 23:16
با اینکه من هم در این اتفاق دچار مشکل شدم ولی قصد شرکت کردن تو این بحث را نداشتم ولی خواستم چند نکته یادآور بشم .
دوستان خوبه که شفاف سازی می کنین ولی جوری نشه که خدایی نکرده به دشمنی در انجمن تبدیل شود .

خیلی موارد هست که تو مسیر برای آدم پیش میاد ولی شاید خیلی از اون مسائل ارزش بیان شدن نداشته باشن .
من هم مثله این دوستانی که اینجا هستن از این اتفاق ضربه خوردم ولی این باعث میشه تو انتخاب های بعدیم اشتباه نکنم و درست انتخاب کنم

طوری هم حرف زده نشه که راه بازگشتی وجود نداشته باشه

M-Soltani.ir
February 2nd, 2010, 23:19
یکی بگه این مدیران کجا هستند؟ سجاد جان وحید جان نمیخوای کاری کنی؟ آقا بحث وبرنگ بود از صبح همه هاستینگا دارند با هم دعوا میکنند...اینطوری پیش بره همه همدیگرو متهم میکنندا؟:104:

داداش شما هم داری ما رو متهم میکنی ، یعنی دروغ میگم؟ , وقتی نمیدونی قضیه چیه قضاوت نکن لطفا
موفق باشی

1eng.ir
February 2nd, 2010, 23:22
پیام بازرگانی: ما بریم لالا :103:

amiri113
February 2nd, 2010, 23:27
به نظر من اينا پيش لرزه های اين فاجعه بزرگ بوده که اگر از اول پيگيری ميشده کار به اينجا نميرسید.
باز هم خوبه! لاقل مشکلات حل ميشه و از اين بدتر نميشه!
تو اين فاجعه به خيلي ها ضربه خورده!
اما همه از اون درس گرفتن!
شايد روزی برسه که ملاکهای انتخاب معيار های درست باشه نه فقط قيمت و همه چيز نامحدود!

---------- Post added at 11:27 PM ---------- Previous post was at 11:25 PM ----------

پیام بازرگانی: ما بریم لالا :103:

توويت ميکنی!

par2x
February 2nd, 2010, 23:28
جناب آقای eParsData.Net , بحث شما ربطی به این تاپیک نداره لطفا تاپیک رو از مسیرش خارج نکنید , میتونید توی PM مطرح کنید

Online24
February 2nd, 2010, 23:28
جناب من یک سفارش ساده داشتم پول واریز کردم شماره فیش و ... رو هم دادم شما تایید نکردید
دو ماه منو پیچوندید بیخیال شدم

اینها نشون میده شما فقط دنبال حفظ منافع و آبروی خودتون هستید در نتیجه گور بابای مشتری و ...

تازه این همه گیر دادم و پ خ دادم میگید مشکل من چیه؟

تو جمع هم زیاد گفتید تماس بگیر ، وقتی تماس گرفتم جواب ندادید

مورد اول : جنابعالی با یوزر جدید در این انجمن فعالیت میکنید که این خلاف قوانین اینجا هست .
نام کاربری قبلی شما : ms1992
نام سایت قبلی شما : 7setare.net که الان با شکل و شمایل جدید فعالیت میکنید ....

شماره فیش واریزی شما هیچ وقت تایید نشد . ( معتبر نبود ) میبایست از بانک پیگیری میکردید .
ولی با توجه به این که این مشکل به شما تفهیم شد ، شما نهایت بی احترامی رو داشتید .

محض خنده هم میتونید مبلغ واریزی رو همینجا اعلام کنید تا دوستان در جریان این کلاه برداری بزرگ قرار گیرند .

* شما بدون اعلام قبلی هم سرویس خودتون رو کنسل کردید و سرماه هم پرداختی انجام ندادید ، که مبلغ اجاره سرویس شما از مبلغ واریزی شما بیشتر بود و در اصل شما بدهکار هستید .

این بحث رو در آخرین تاپیک شما تمام کردیم . جناب sajad خواستند که شماره فیش رو به من اعلام کنید و تماس بگیرید . که این کار رو نکردید و ...

موفق باشید .

M-Soltani.ir
February 2nd, 2010, 23:33
مورد اول : جنابعالی با یوزر جدید در این انجمن فعالیت میکنید که این خلاف قوانین اینجا هست .
نام کاربری قبلی شما : Ms1992
نام سایت قبلی شما : 7setare.net که الان با شکل و شمایل جدید فعالیت میکنید ....

شماره فیش واریزی شما هیچ وقت تایید نشد . ( معتبر نبود ) میبایست از بانک پیگیری میکردید .
ولی با توجه به این که این مشکل به شما تفهیم شد ، شما نهایت بی احترامی رو داشتید .

محض خنده هم میتونید مبلغ واریزی رو همینجا اعلام کنید تا دوستان در جریان این کلاه برداری بزرگ قرار گیرند .

* شما بدون اعلام قبلی هم سرویس خودتون رو کنسل کردید و سرماه هم پرداختی انجام ندادید ، که مبلغ اجاره سرویس شما از مبلغ واریزی شما بیشتر بود و در اصل شما بدهکار هستید .

این بحث رو در آخرین تاپیک شما تمام کردیم . جناب sajad خواستند که شماره فیش رو به من اعلام کنید و تماس بگیرید . که این کار رو نکردید و ...

موفق باشید .

با مدیر سایت هماهنگ شده که دو تا یوزر دارم اگر خواستید اسکرین میدم
و سایت ها رو دارم رد میکنم دیگه هفت ستاره ها مال من نیست و نام کاربری من به همین دلیل عوض شده...
داداش بحث پول نیس بحث اینکه منو چی فرض کردی؟
من از محمد ریسیلر داشتم محمد سرور رو داد بشه شما
ریسیلر منو بستی ، یوزر هارو بردی تو پنل خودت ، سرور یک هفته سسپند شد ، پول واریز کردم ریسیلرمو بگیردم بهم ندادی ، پول واریز کردم دامنه ثبت کنم بعد دو ماه خبری نشد ، زنگ زدم جواب ندادی ، تایپیک زدم حذف شد...
مهم اینه که شما این دوماه رو نمیبینی گیر دادی به پول...

persiansoft
February 2nd, 2010, 23:35
شايد روزی برسه که ملاکهای انتخاب معيار های درست باشه نه فقط قيمت و همه چيز نامحدود!

دوست عزیز هیچ وقت برای هیچ یک از افرادی که اینجا هستن ملاک مطلق ارزونی نبوده و نیست .
دوستان اینجا هستن که پیشنهاد ارائه کنند و دیگران از پیشنهاد فروشندگان استفاده کنند .

من 2 سال با این فرد که الان برای من این مشکل را بوجود آورده داشتم کار می کردم و این اتفاق غیرعادی و غیر منتظره بود .

با این حال من چند وقتی هست ریسلر دارم از جای دیگری و خوشبختانه هیچ مشکلی هم ندارم .

به نظر من سن فرد سرویس دهنده خیلی مهمه

persian.developer
February 2nd, 2010, 23:41
اگر یک بار دیگر پستی بغیر از موضوع وبرنگ اینجا ببینیم مجبور هستم 2 طرف را بن کنم تا زمانی که موضوع وبرنگ تمام شود.
لطفاً اینجا ادامه ندهید.

amiri113
February 2nd, 2010, 23:48
دوست عزیز هیچ وقت برای هیچ یک از افرادی که اینجا هستن ملاک مطلق ارزونی نبوده و نیست .
دوستان اینجا هستن که پیشنهاد ارائه کنند و دیگران از پیشنهاد فروشندگان استفاده کنند .

من 2 سال با این فرد که الان برای من این مشکل را بوجود آورده داشتم کار می کردم و این اتفاق غیرعادی و غیر منتظره بود .

با این حال من چند وقتی هست ریسلر دارم از جای دیگری و خوشبختانه هیچ مشکلی هم ندارم .

به نظر من سن فرد سرویس دهنده خیلی مهمه

شايد شما به مسئله قيمت توجه نکنيد اما متاسفانه خیلی ها قيمت براشون مهمترين ملاک هستش!
به نظر من اعتبار يک شرکت يا شخصی که قراره باهاش کار بشه مهمترين ملاک هستش!
اعتبار رو ميشه با سايت هایی که رو اون سرور هستش مشخص کرد!
مثلا کسی که رو سرورش سايتی با بازديد و درآمد بالا داره هيچوقت به خودش اجازه نميده سرورش برای 5 روز داون باشه چون تو همين 5 روز رقمی که از دست ميده بيشتر از اينها هستش و ضرری که عايدش ميشه چند برابر پول يک سرور هستش!

persian.developer
February 2nd, 2010, 23:58
من این جناب رو اصلاً نمیشناسم ولی بیشتر ما ایرانی ها هاستینگ رو با تفریحات سالم اشتباه گرفتیم
اگه من جای ایشون بودم و همچین مشکلی برام پیش میومد تلفنم رو روشن می کردم تا فحش و بدوبیراه بشنوم و تا ابد برام تجربه بشه!
امیدوارم مشکلشون حل بشه ولی جواب ندادن به مشتری بدترین نوع برخورد با اینگونه فجایعه هست!

AfraWeb.net
February 3rd, 2010, 00:34
من این جناب رو اصلاً نمیشناسم ولی بیشتر ما ایرانی ها هاستینگ رو با تفریحات سالم اشتباه گرفتیم
اگه من جای ایشون بودم و همچین مشکلی برام پیش میومد تلفنم رو روشن می کردم تا فحش و بدوبیراه بشنوم و تا ابد برام تجربه بشه!
امیدوارم مشکلشون حل بشه ولی جواب ندادن به مشتری بدترین نوع برخورد با اینگونه فجایعه هست!

دوست عزیز شاید در لحظه اول ما هم همچین تصوری داشتیم و با اینکه این موضوع اصلا به ما ربطی نداره ولی به خاطر اینکه مشکلاتی را برای ما هم درست کردند تصمیم گرفتیم این موضوع رو پیگیری کنیم .
به ایشان پیشنهاد دادیم بیان صادقانه موضوع رو مطرح کنند و اگر کمکی میخوان بگت بالاخره افراد متخصص اینجا زیاد هستند یا اینکه 50 یورو هزینه کنند و خود دیتا سنتر گیگا این مشکل رو حل میکنه . ولی خوب با توجه به شخصیتی که از ایشان سراغ داریم فکر میکنند تنهایی میتونن مشکلات رو حل کنند در صورتی که ما هم بعضی مواقع مشکلی داشته باشیم با دوستان در میان میزاریم اینجا اومدیم تا بهم کمک کنیم نه اینکه فقط فکر فروش باشیم و با هزار کلک بخوایم یه سرویسی را به مشتری بفروشیم و بعدش هم که مشکلی پیش اومد تلفن رو خاموش کنیم و پاسخگو نباشیم .
این مشکلات برای همه پیش میاد برای ما هم پیش اومده بود و خواهد پیش امد روزی بود که مشکلی در دیتا داشتیم و کل شبکه قطع شده بود ولی تصمیم بر این شد تمامی 9 خط ازاد گزاشته بشه و 5 نفر از پرسنل تا رفع مشکل مسول پاسخگویی به نزدیک 7 هزار مشترک در تهران و حومه باشند و تا اونجایی که در توانمون بود جوابگو بودیم ولی شاید میتونستیم راحت ترین راه رو انتخاب کنیم و جواب تلفن ها رو ندین و مشترکین صبر کنند تا مشکل حل بشه ولی این حق مشتری هست که در مواقع مشکل کسی رو پاسخگو ببینه . به نظر ما فروش آغاز یک تعهد هست .
از دوستان گسی اگر از ایشان خبری داره بهش اطلاع بده که اگر مشکل مالی یا فنی داره بیاد و رو کمک دوستان در این فروم تخصصی حساب کنه . هدف فقط رفع مشکل اون 200 تا مشتر ی هستش که الان نمیدونن باید چی کار کنند .

par2x
February 3rd, 2010, 00:44
آقای وبرنگ گفتن که تا فردا قبل از ظهر بالا میاد !
حالا منتظر میمونیم ببینیم چی میشه!

AfraWeb.net
February 3rd, 2010, 00:50
آقای وبرنگ گفتن که تا فردا قبل از ظهر بالا میاد !
حالا منتظر میمونیم ببینیم چی میشه!

امیدواریم این مشکل زودتر حل بشه و سایت ها بالا بیاد .

tiosus
February 3rd, 2010, 00:59
یکی توضیح میده این سایتی که من نوشتم چه ربطی به آقای وبرنگ دارند؟
خوب ما یه نوشته دادیم دادیم نمی دونستیم اینجا چه خبره
همچنان لنگ در هواییم ولی انشا الله که راه بیفته و مهم اینه که ایشون بتونند مشکل رو حل کنند
از حق نگذریم من تو مدتی که با ایشون کار کردم مشکلی نداشتم ُ اما این یک هفته و مخصوصا جواب ندادنشون من رو واقعا بیچاره کرده
انشا الله مشکل حل بشه
یکی برای ما ربطش رو توضیح بده که بین میرزاپی و وبرنگ چه ارتباطی هست

---------- Post added at 12:59 AM ---------- Previous post was at 12:51 AM ----------

خوب بود این خبر رو خودشون به مشتریاشون می دادند چون ما که نفهمیدیم

mirzayi
February 3rd, 2010, 01:04
سلام به همگی >:D<
بنده زانیار میرزایی هستم
مدیر سرویس های طلایی - goldenservices.ir
این شماره بنده 09360217685 هرکس بخواد میتونه تماس بگیره هیچ وقت هم خاموش نبوده :101:
عرض شود که بنده ساب رسیلر و سرور های متعددی از جاهای مختلف گرفتم
که یکیش همین webrang آقای قربانی بوده
در حال حاضر 2 تا از سرور ها down هست یکی همین سرور آقای قربانی و یکی دیگه که از giga هست
من اینجور که پیگیری کردم ایشون بعد از 4 روز امروز فردا جواب ندادند و مدام موبایل رو خاموش یا قطع می کنند مجبور شدم از طریق مراحل قانونی پیگیری کنم که شماره منزل و آدرسشون رو کاملا براشون اس ام اس کردم و خدمتشون هم گفتم که در صورتی که همچنین بخواید سکوت کنید مجبور به قرار دادن شماره و آدرس شما بر روی سایت خواهم شد . که خود ایشون تماس گرفتند و گفتند که من همه چیز رو اوکی میکنم اما هنوز چیزی ندیدیم
البته من از ایشون ناراحتی ندارم مهم یوزر ها بودند واقعا خودم رو جای اونها گذاشتم
حتی خیلی ها زنگ زدن فحش دادن
یعنی بنده نمی تونستم سایت خودم رو در عرض 2 دقیقه بندازم روی 1 هاست دیگه؟
این کار رو نکردم تا فکر نکنن آبروشون واسه من مهم نیست تا فکر نکنن به فکر نیستم و فقط سایت خودم مهمه
هرکس هاستینگ کار میکنه میدونه که چقدر باید زحمت بکشه تا اعتبار کسب کنه
تا وقتی که سایت تمام مشتریام رو بالا نیارم ماله خودم هم بالا نمیارم
بیشتر از این هم نباید پشت سر آقای قربانی حرف بزنیم
من هم کمی باهاشون بد حرف زدم همینجا ازشون عذر خواهی میکنم
همه چیز به زودی حل میشه والله من هم شب و روز دارم پیگیری می کنم

ممنون از همگی

tiosus
February 3rd, 2010, 01:14
جناب میرزایی
شما ۲ روز تمام \اسخ ندادید
دوما لطف نمی کنید که تلاش می کنید وظیفه شماست
سوما شما کلا مشغول تهدید کدردن مشتریان ناراضی هستید
که شکایت کردند و.....
این واقعا صداقته
ما از شما واقعا راضی بودیم
حتی مشکل اخیر هم در صورتی که صادق بودید هیچی نبود
ما هم فحش خوردیم
خلاصه که لطف نمی کنید اگه تلاش می کنید
دوما اینقدر ها هم که نوشتید صادق نیستید مواردش رو هم عرض کردم
تهدید!!!!!!!!

Fazaha
February 3rd, 2010, 01:16
سلام ،
در مورد وبرنگ
دوستان تا آنجایی که بنده خبر دارم ، یکی از دوستان دور ما ، اشتباه بزرگی کرده و سرور رو از ایشون خریده در واقع ایشون ، سرور رو واگذار کرده !

و باز هم تا اونجایی که من در جریان هستم سرور ایشون Suspend شده و Datacenter بک آپ در FTP خواهد گذاشت!

اطلاعات تکمیلی هم به اطلاع شما می رسانم !

tiosus
February 3rd, 2010, 01:24
واقعا هیچ کس حال کساپی که الان دچار مشکل هستند درک نمی کنه

mirzayi
February 3rd, 2010, 01:30
جناب میرزایی
شما ۲ روز تمام \اسخ ندادید
دوما لطف نمی کنید که تلاش می کنید وظیفه شماست
سوما شما کلا مشغول تهدید کدردن مشتریان ناراضی هستید
که شکایت کردند و.....
این واقعا صداقته
ما از شما واقعا راضی بودیم
حتی مشکل اخیر هم در صورتی که صادق بودید هیچی نبود
ما هم فحش خوردیم
خلاصه که لطف نمی کنید اگه تلاش می کنید
دوما اینقدر ها هم که نوشتید صادق نیستید مواردش رو هم عرض کردم
تهدید!!!!!!!!

مشکلی نداره
ببینید مشخص شد شما کدام رسیلر هستید
شما هاستتون رو گیگاست
همون که فرمودید شکایت کردم و از این حرف ها
بنده هم عرض کردم من دارم با صداقت میگم
می خوای بری شکایت کنی برو
بنده هم جواب خودم رو دارم
حالا مشکلی نیست من به محض ردیف شدن هاست شما رو میدم
خسارت هم اگر دیدی میدم
از شما هم عذر خواهی می کنم

tiosus
February 3rd, 2010, 01:37
مشکلی نداره
ببینید مشخص شد شما کدام رسیلر هستید
شما هاستتون رو گیگاست
همون که فرمودید شکایت کردم و از این حرف ها
بنده هم عرض کردم من دارم با صداقت میگم
می خوای بری شکایت کنی برو
بنده هم جواب خودم رو دارم
حالا مشکلی نیست من به محض ردیف شدن هاست شما رو میدم
خسارت هم اگر دیدی میدم
از شما هم عذر خواهی می کنم

چه جالب چون شما فرموده بودید اصلا شکایت کنید ببینم به کجا می رسید
و اذیتتون می کنم
مگه این رو نگفتید؟

---------- Post added at 01:35 AM ---------- Previous post was at 01:32 AM ----------

در ضمن توضیح ندادین چه طور ۲ روز جواب مشتریان رو ندادید ولی الان میگید جواب دادم

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

جناب میرزایی تا وقتی با صداقت جواب می دادید ما هم مشکل رو درک می کردیم و خودتون هم شاهدین
اما اول که ۲ روز جواب ندادید
بعد هم در جواب تهدید به شکایت به جای حق دادن به مشتری فرمودید اصلا حالا که اینطوره اطلاعات رو نمیدم
الان هم دیر نیست برای صادق بودن
و رعایت تعهدات

mirzayi
February 3rd, 2010, 01:38
چه جالب چون شما فرموده بودید اصلا شکایت کنید ببینم به کجا می رسید
و اذیتتون می کنم
مگه این رو نگفتید؟

ببین عزیز من
من اگر می خواستم اذیتت کنم همین جا میگفتم نمیدمت
مگر از کسی ترسی دارم
ببین حرف گوش نمیکنی
نکته 2
بنده همین الان با شما تماس گرفتم میگم شما همچین تاپیکی زدید با کمال آرامش می فرمایید خیر
من واقعا معنی این حرکات ها رو نمی فهمم:-?

tiosus
February 3rd, 2010, 01:41
ببین عزیز من
من اگر می خواستم اذیتت کنم همین جا میگفتم نمیدمت
مگر از کسی ترسی دارم
ببین حرف گوش نمیکنی
نکته 2
بنده همین الان با شما تماس گرفتم میگم شما همچین تاپیکی زدید با کمال آرامش می فرمایید خیر
من واقعا معنی ایم حرکات ها رو نمی فهمم:-?

احتمالا اشتباه گرفتید
چون بنده از ۳ روز قبل با شما صحبت نکردم
جواب مسیج هام رو هم ندادید
فکر کنم این موضوع رو مطرح می کنید تا جواب من رو ندید
عرض کردم مگه نگفتید جواب دادید؟چرا اینطور نبود؟

LoveLife
February 3rd, 2010, 01:46
فکر کنم نماینده وبرنگ اینجاست( خودش)

tiosus
February 3rd, 2010, 01:46
معلومه شما ترسی ندارید
ترس مال مشتریان بدبخته که چون کارشون گیر کرده باید تهدید بشن
از همه طرف تحت فشار باشند و دست به هر کاری بزنند تا جواب بدید
و در کمال آرامش بگید من در دسترس بودم
البته گوشیتون خاموش نبود اما به چه درد می خوره
معلومه شما نمی ترسید ترس مال ما بد بخت هاست که اطلاعاتمون الان گروی شماست
و شب روز نداریم
جدا از نظر شرعی درسته؟
حتی اگه شکایت هم می شد که نشد
باز هم حق ما بود
اما شما چه حقی برای تحدید داشتید
جناب میرزاپی ممکنه ما دستمون اینجا به هیچی بند نباشه ُاز روی بی تجربگی و حماقت خودمون
اما حتما خدایی داریم که سر نماز صداش می کنیم
معلومه شما نمی ترسی اما ما می ترسیم وقتی مشتری های اندکمون سرویس هاشون رو قطع می کنند
و قرار داد هاشون به هم می خوره
می ترسیم که نکنه شکایتمون رو نزد خداشون بکنند

mirzayi
February 3rd, 2010, 01:48
من توضیح خودم رو دادم
بچه های فروم از همه عذر خواهی میکنم اگر این تاپیک ها کسی رو رنجوند
موفق و پیروز باشید

mirzayi
February 3rd, 2010, 01:52
فکر کنم نماینده وبرنگ اینجاست( خودش)

بنده با آقای قربانی صحبت کردم ایشون گفتند درست میشه نگران نباشید

tiosus
February 3rd, 2010, 01:56
من توضیح خودم رو دادم
بچه های فروم از همه عذر خواهی میکنم اگر این تاپیک ها کسی رو رنجوند
موفق و پیروز باشید

جناب میرزائی اینجا هم پاسخی ندادید
کسی پاسخی شنید که چرا 2 روز جواب مشتری ها رو ندادید؟
کسی پاسخی شنید که چرا اونها رو تهدید کردید؟
کسی پاسخی شنید که اصلا چرا اول گفتید مشکل از لایسنس بوده ولی معلوم شد جای دیگه بوده؟
کسی پاسخی شنید که باید چه گلی به سرمون بگیریم تا ما مثل شما در حق مشتریامون بد قولی نکرده باشیم و مدیونشون نباشیم؟
شما پاسخ ندادید پس شلوغش نکنید و جواب دهید

---------- Post added at 01:56 AM ---------- Previous post was at 01:54 AM ----------

بنده با آقای قربانی صحبت کردم ایشون گفتند درست میشه نگران نباشید

با تمام این مشکلات
با توجه به اینکه اولویت اصلی ما دینی است که به مشتریانمون داریم
باز هم با این اوصاف اگه درست بشه خوشحال و ممنونیم

mirzayi
February 3rd, 2010, 02:00
با تمام این مشکلات
با توجه به اینکه اولویت اصلی ما دینی است که به مشتریانمون داریم
باز هم با این اوصاف اگه درست بشه خوشحال و ممنونیم

این موضوع اصلا ارتباطی با شما نداره
جواب کلانتر بود

tiosus
February 3rd, 2010, 02:05
این موضوع اصلا ارتباطی با شما نداره
جواب کلانتر بود

آهان یعنی کماکان شما اطلاعات مشتریان رو به جرم اعتراض به سرویس بدتون گرو گرفتین

---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:02 AM ----------

از دوستان تو این پست می خوام کاملا تهدیدات زنده ایشون رو بخونند
کاااااااااااااااااااامل
واقعا جالبه که باید تهدید بشیم که چرا حقمون رو می خوایم
و وقتی گوشی ایشون جواب نمیده اینجا پست گذاشتیم
شاهکاره

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:03 AM ----------

جدا جناب میرزائی
اینه معنیه انسانیتتون دیگه
اینه نهایت فهمتون و حق دادنتون به مشتری؟

mirzayi
February 3rd, 2010, 02:07
آهان یعنی کماکان شما اطلاعات مشتریان رو به جرم اعتراض به سرویس بدتون گرو گرفتین

---------- post added at 02:03 am ---------- previous post was at 02:02 am ----------

از دوستان تو این پست می خوام کاملا تهدیدات زنده ایشون رو بخونند
کاااااااااااااااااااامل
واقعا جالبه که باید تهدید بشیم که چرا حقمون رو می خوایم
و وقتی گوشی ایشون جواب نمیده اینجا پست گذاشتیم
شاهکاره

چه ربطی داره عزیز من آقای کلانتر فرمودند مثل اینکه نمایندشون اینجاست بنده هم ماجرا رو براشون توضیح دادم تا همه از نگرانی در بیان
چی میگید شما؟
ترجیح میدم بحث با شما رو ادامه ندم.

tiosus
February 3rd, 2010, 02:10
از کل این جریان بنده مالک یک هاست اونهم با ظرفیت 1 گیگ روی هاست رسلر شما هستم ،سایتم هم خیلی برام مهمه چون بابت نه پولی از کسی گرفتم و نه کمکی و فقط توش برای اعتقاد و آرمانم فعالیت می کردم
اگر هم مشکلی پیش بیاد که نتونم اطلاعاتش رو بگیرم واقعا ناراحت می شم
اما حد اقل خیالم راحته پیش خدام چون اون سایت دسترنج 30 تا جوجه دانشجو بود که دور هم جمع شده بودند تا از اعتقاداتشون دفاع کنند ،چیزایی که کسی براشون جای دیگه درجش نمی کرد
اما علاوه بر اینکه باید از طرفین دولتی و ضد دولتی فحش بخورن و تهدید بشند
باید از هاستینگشون هم تهدید بشند
ما عادت داریم

---------- Post added at 02:10 AM ---------- Previous post was at 02:08 AM ----------

چه ربطی داره عزیز من آقای کلانتر فرمودند مثل اینکه نمایندشون اینجاست بنده هم ماجرا رو براشون توضیح دادم تا همه از نگرانی در بیان
چی میگید شما؟

شاید بنده اشتباه متوجه شدم منظور شما رو برداشت من این بود که منظور شما از مربوط به شما نمیشه تحویل اطلاعات بود
میشه بفرمائید اگه اطلاعات رو به ما میدید کی اینکارو می کنید؟

1eng.ir
February 3rd, 2010, 02:14
بچه ها چند دقیقه ورزش و نرمش کنین بعد به ادامه ی دعواها بپردازین :))

یکی صبح اینا رو برام تعریف کنه! آخراش نبودم :d گرفتار این vmware لعنتی شدم :-p

http://www.golagha.ir/uploads/news/articles/88-08/site_88_09_2.jpg

tiosus
February 3rd, 2010, 02:17
خوب این هم مثل تلفن شد ،اینجا هم از جواب خبری نیست؟؟؟؟؟؟

Woshka
February 3rd, 2010, 04:39
حالا اومد وجواب هم داد !
والا مشتری هاش دیگه فکر نکنم اینقدر شیرین عقل باشن که با اون ادامه بدن !
یه پیشنهادی دارم کسانی که دیتاسنترهایی که این وبرنگ باهاشون کار میکرده کار میکنن یه جورایی هماهنگ کنه ک مشتریهاش بیان رو سرور جدیدی که اون فرد هماهنگ کرده.
بعد به مشتری ها گفته بشه که برای اینکه نه سیخ بسوزه نه کباب یه حدا اقل پولی رو بدن !
خلاصه فعلا یه جوری حل بشه مشتریهاش دق نکنن !
بعدش وبرنگ رو هم مجازات می کنید !
در مورد دامنه ها هم ایمیل بزنید به نیم یا دایرکت آی و....

---------- post added at 03:47 pm ---------- previous post was at 03:43 pm ----------

اینطوری فکر کنم از اون آبرویی که حرفش رو میزنید یه جوری حفاظت بشه و مشتری هم خب قضاوت می کنه دیگه!

فکر بسیار عالیی هست
همه مشتری ها رو جمع کنید براشون اطلاعاتشون رو بگیرند از دیتاسنتر ها
من به جونه هرکی قسم فکر ایشون رو تایید کردم منو بن نکنید :((

ahuray_mazdaa
February 3rd, 2010, 06:01
ایشون به نظر میاد مشتری بد نداشتن..حالا چند تا سوال پیش میاد
این کار درامدش به حد کفایت نیست که تا مشکلی پیش میاد بجای حل مشکل و نگه داشتن مشتری خیلی ها فرار می کنن یا خوشی می زنه زیر دلشون؟

sadegh
February 3rd, 2010, 09:15
چی میگید شما؟

لوو لایف جان کلانتر نیستند فقط در لباس کلانتر هستند >:)

nswir
February 3rd, 2010, 09:19
در ضمن ایشون یه قطعه ای (تیکه خودمون) هم انداختند که نمایندشون بعد آخرش نوشتن وبرنگ !
من یه جور دیگه فهمیدم !

M-Soltani.ir
February 3rd, 2010, 09:20
واقعا که
اینقدر خونسرد هستند آدم تعجب میکنه
یه بار آی وب گیرداده بود 12 ساعت سرور رو سسپند کرد من از نارحتی یک هفته خواب نداشتم!
اینها خیلی راحت هستند....

seecurity
February 3rd, 2010, 14:32
الان ساعت 14:15 بعد از ظهر است.
دستگاه مشترك مورد نظر خاموش است
اين پاسخي هست كه ما از شماره اقاي ميرزايي مدير سايت سرويس هاي طلايي دريافت مي كنيم
http://goldenservices.ir
خدا رو خوش نمياد
حداقل دستگاه رو روشن بزاريد و بگيد چيكار كنيم چه خاكي تو سرمون كنيم به مشتري ها چي بگيم
به ولله اين پول خوردن نداره من خيلي تحمل كردم ما از شما ريسلر داريم و بايد جواب مشتري هارو بديم
تورا به جان امام حسين قسمتون ميدم جواب بديد ما هم آبرو داريم نذاريد از ما شكايت كنند.
ما منتظريم.

par2x
February 3rd, 2010, 14:44
قرار تا قبل ظهر امروز بود که اینم گذشت!

tiosus
February 3rd, 2010, 14:45
چه عجب فروشنده ما هم حاضر شد چیزی بگه به این آقای میرزائی
خوب همه شما یادتونه که آقای زانیار میرزائی گفتند گوشیم رو خاموش نکردم و جواب میدم
تا این لحظه خاموشه
امتحان کنید خودشون این شماره رو دادند تو این فروم :09360217685

AfraWeb.net
February 3rd, 2010, 14:54
ایشان فقط نماینده فروش بودن و مشکل از طرف این فرد نبوده .
باز هم صبر کنید ما هم امیدواریم که مشکل هر چه زودتر حل بشه .

tiosus
February 3rd, 2010, 14:58
ما هم امیدواریم
اما گویا بی صداقتی و دروغ ایشون ادامه داره

seecurity
February 3rd, 2010, 15:10
امام حسین علیه السلام فرمودند:

لا یأمَن یومَ الْقیامَةِ إلاّ مَنْ خافَ الله فِی الدُّنیا

كسی در قیامت در امان نیست مگر كسی كه در دنیا ترس از خدا در دل داشت

(مناقب ابن شهر آشوب ج/4 ص/ 69)

tiosus
February 3rd, 2010, 15:21
همچنان گوشیشون خاموشه
واقعا صداقت چیز بهتریه
حتی اگه مشکل هنوز رفع نشده

---------- Post added at 03:21 PM ---------- Previous post was at 03:18 PM ----------

تا اونجا که ما از آقای دهقانی که نماسنده فروش ایشون بودند پرسیدیم
وبسایت های روی هاست ایشون اکثرا مال کسائی هستند که
دانشجو بودند یا دانش آموز و با کلی قرض پول جور کرده بودند که در رابطه با دفاع از دین فعالیت بکنند
حتی تو این سایت ها سایت هیئت محبان اهل بیت هم بوده
جناب میرزائی برای آیندشون معامله خوبی با خدا نکردند

par2x
February 3rd, 2010, 15:23
بنده مجدد تماس گرفتم با وبرنگ که نتیجه ای جز ریجکت کردن تماس بنده , چیز دیگه ای در بر نداشت :)

LoveLife
February 3rd, 2010, 15:39
آیه و حدیث و فحش و شکایت و ***ی و ... ! همه تو یک موضوع ! خیلی پیشرفت خوبی کردیم!
وب رنگ احتمالا تا فردا بک آپ شما رو بده برید دنبال یه هاست ارزون تر !
البته بنده خدا سعی در این داره باز هم رو سرور خودش بالا بیاره !

par2x
February 3rd, 2010, 15:46
آیه و حدیث و فحش و شکایت و ***ی و ... ! همه تو یک موضوع ! خیلی پیشرفت خوبی کردیم!
شما از کجا می دونید؟ باهاش در تماسید؟

AmirHosein
February 3rd, 2010, 16:09
من هم اکنون که اینجا ایستاده ام مرگ تدریجی هاستینگ ایران رو اعلام میکنم:-|
باید دست به کار شد برای نجات هاستینگ ایران

LoveLife
February 3rd, 2010, 16:19

یعنی چی ؟

AmirHosein
February 3rd, 2010, 16:22
یعنی چی ؟
تریپ حماسی برداشتم ;;)
منظور از مرگ تجدریجی هاستینگ هم یعنی که مشتری ها با این رویه کاری کم کم رو به سرویس دهنده های خارجی میرن و.... حالا گرفتی (:|

par2x
February 3rd, 2010, 16:23
یعنی چی ؟

جواب من رو ندادید!
باهاش در تماس هستید؟

M-Soltani.ir
February 3rd, 2010, 16:42
تریپ حماسی برداشتم ;;)
منظور از مرگ تجدریجی هاستینگ هم یعنی که مشتری ها با این رویه کاری کم کم رو به سرویس دهنده های خارجی میرن و.... حالا گرفتی (:|

من خیلی وقته از فروشنده های ایرانی دل سرد شدم
دیگه به ممد هم اعتماد ندارم :109: شوخی کردم سرور مایی :67:

tiosus
February 3rd, 2010, 17:44
سلام - آقای میرزائی جواب تماس بنده رو دادند و گویا شارژشون تموم شده
ایشون اطمینان دادند که حتما بک آپ رو به زودی میدن
من هم خوشبینم
و منتظر

Kambiz
February 3rd, 2010, 17:54
الان چند روز هست که شما ها دان هستین ؟
واقعا خوش به حال اینا که مشتریان خوش خیالی دارن
در مواقع مشابه ما دیدیم که کار برا چه بلایی سر هاستینگ میارن اما در این بچه بازی بر عکس شده
متاسفم برای کسانی که حس مسولیت ندارن و پا به این میدان می زارن

1eng.ir
February 3rd, 2010, 17:55
اینجا چه خبره ؟!
دعوا سر چیه ؟! :d
من خواب بودم یکی بیاد زود، تند، سریع، کوتاه، مختصر، مفید و ... توضیح بده :71:

nswir
February 3rd, 2010, 18:10
http://manu.webphoto.ir/photos/ma107431.jpg

دوستان برای تغییر حال هوا بچسیب به این عکس !
.................................................. ........................

وبرنگ جان چی شد؟

خب مگه وبرنگ نمیگه بک آپ داره؟
اصولا بک آپ رو یه سرور دیگه نگه میدارن
خب اگه به اصول پایبندی بیا از اون سرور بک آپ ها رو بده دیگه

aminzadeh
February 3rd, 2010, 18:36
آقای قربانی بیا دیگه یه فکر اساسی کن آبرو که نمونده برامون ضرر هم که کردیم حداقل بکاپ را بده بدیم با صاحبان سایت ها

اینجوری که نمی شه

LoveLife
February 3rd, 2010, 18:47

باز تاکیید می کنم اگه بک آپ رو بده باز می رید دنبال یه هاست ارزون تر و هی می یایید اینجا حدیث و آیه و قرآن می خونید !
یکی می یاد می گه باید حماسه حسینی ( بسیجی ) کنیم تو هاست!
یکی می گه تقصیر آمریکاست !
یکی می گه ..... !
بابا جان فکر هاتون رو عوض کنید! که سری بعد حدافل این جوری نشید!

tiosus
February 3rd, 2010, 19:10
باز تاکیید می کنم اگه بک آپ رو بده باز می رید دنبال یه هاست ارزون تر و هی می یایید اینجا حدیث و آیه و قرآن می خونید !
یکی می گه ..... !

ممنون از توصیه ات
یه بار گفتی فهمیدیم
نمی دونم چرا هی تکرار می کنی
صحبت هات مربوط نمیشه به بحث
هر وقت لازم شد در مورد اینکه در آینده چه کار کنیم و شما واجد شرایط بودی ازت نظر می خوایم
فکر می کنم به اون به زودی هاستینگت مربوط میشه

LoveLife
February 3rd, 2010, 19:27
ممنون از توصیه ات
یه بار گفتی فهمیدیم
نمی دونم چرا هی تکرار می کنی
صحبت هات مربوط نمیشه به بحث
هر وقت لازم شد در مورد اینکه در آینده چه کار کنیم و شما واجد شرایط بودی ازت نظر می خوایم
فکر می کنم به اون به زودی هاستینگت مربوط میشه

شرمنده اگه تا الان پیگیر کارتون بودم!

اینجا هم همه بنده رو می شناسند و می دونند به هیچ عنوان نه هاست می فروشم و نه سرور !
شاد باشید !

par2x
February 3rd, 2010, 19:49
بابا بک آپ هامونو بیار بده , سرور نمی خوایم به چه زبونی بگیم آخه :((

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:38 PM ----------

سایت وبرنگ دات نت توی هاست ترکر با 8 تا سرور هاش بالا میاد!
Received responses: 8 Ok 56 Fail
چجوریاس این جریانش؟

mahdi2009
February 3rd, 2010, 20:02
یکی می گه ..... !

شرمنده اگه تا الان پیگیر کارتون بودم!

اینجا هم همه بنده رو می شناسند و می دونند به هیچ عنوان نه هاست می فروشم و نه سرور !
شاد باشید !

سلام.

خوب از اول این تاپیک چند نفر هم مثل شما به فکر فروش خودشون یا خراب کردن دیگران بودن ولی سودی برای کسایی که سایتشون رو از دست دادن نداره.

در مورد طرز تفکر هم باید بگم یکمی هم فروشنده ها باید طرز تفکرشون رو باید عوض کنن در ایران چون با یه سرور 100 یا 200 تومنی میخوان 10 برابرش سود کنن.!!!!!!!!

امریکا هم که تحریم کرده مگه شما خبر نداری؟!!!

منتظر میمونیم تا امضای شما(به زودی هاستینگ ... ) هم تحقق پیدا بکنه تا قیمت و کیفیت هاست شما رو هم ببینیم و بشنویم.

امیدوارم جناب قربانی هم بیان حداقل بک اپ ما رو بدن البته خدا رو شکر بک اپ سایتهام رو من دان کردم و رو سیستم دارم ولی به روز نیست ولی همچنان منتظر میمونیم.

tiosus
February 3rd, 2010, 20:05
من هم امیدوارم

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

که درست بشه و بک آپ هام رو بگیرم

goldstar
February 3rd, 2010, 20:18
سلام
حداقل از یک جا هاست تهیه کنید و دامین رو ست کنین تا اگر بک آپ گرفتین 2 3 روزی هم برای اون معطل نشین.

LoveLife
February 3rd, 2010, 20:49
سلام.

خوب از اول این تاپیک چند نفر هم مثل شما به فکر فروش خودشون یا خراب کردن دیگران بودن ولی سودی برای کسایی که سایتشون رو از دست دادن نداره.

در مورد طرز تفکر هم باید بگم یکمی هم فروشنده ها باید طرز تفکرشون رو باید عوض کنن در ایران چون با یه سرور 100 یا 200 تومنی میخوان 10 برابرش سود کنن.!!!!!!!!

امریکا هم که تحریم کرده مگه شما خبر نداری؟!!!

منتظر میمونیم تا امضای شما(به زودی هاستینگ ... ) هم تحقق پیدا بکنه تا قیمت و کیفیت هاست شما رو هم ببینیم و بشنویم.

امیدوارم جناب قربانی هم بیان حداقل بک اپ ما رو بدن البته خدا رو شکر بک اپ سایتهام رو من دان کردم و رو سیستم دارم ولی به روز نیست ولی همچنان منتظر میمونیم.

این حرف شما رو می زارم روی بی اطلاع بودن شما !
این هاستینگ برای 1ماه پیش هست ! کنسل شد !
اگه شما برا پی ام دادن از یوزر هاتون پول می گیرید ! اینجا به اندازه در آمد یک سالتون رایگان کار کردم !
خوش باشید !

Sajad
February 3rd, 2010, 20:54
زمان آقای وبرنگ (اگه بهشون برنخوره و بگن چرا گفتی آقای وبرنگ ما یک تیم هستیم ! ) تموم شده.
نتیجه ای نگرفته هیچکس ؟

aghaee
February 3rd, 2010, 21:38
واقعا خیلی خنده دار هست! وقتی یک مشتری میاد تو انجمن وب هاستیک تالک کلا نظرش عوض میشه! در مورد فروشنده گانی مثل آقای وبرنگ !

این طور آدماااااااا دارن اعتبار کلیه مراکز خرید هاست رو زیر سوال می برند! خدا بگم چیکارش نکنه!!!

AmirHosein
February 3rd, 2010, 22:12
خبر خبر پیمان قربانی به آیدی info.webrang وارد یاهو شد :71:
@ tiosus: میگیری
@goldstar: میگیرن
@LoveLife: تورو جان بچت این آواتور رو عوض کن هی یاد وحید آه ببخشید کلانتر میوفتم :دی
@Sajad: شما هم نظریه میدی؟ خب تیمشون کلان منحل شده حتما!
@aghaee: بعد من میگم هاستینگ ایران در حال مرگ تدریجی هست میگن بسیجی داره شعار میده!

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:09 PM ----------

@ All: پیمان قربانی استاتوس زد تا فردا مشکلات سرور حل خواهد شد
پ.ن شاید این جمعه سرور بیاد بالا شاید

---------- Post added at 11:12 PM ---------- Previous post was at 11:12 PM ----------

@ All: پیمان قربانی استاتوس زد تا فردا مشکلات سرور حل خواهد شد
پ.ن شاید این جمعه سرور بیاد بالا شاید

SabaData
February 3rd, 2010, 22:13
پیام آیدی آقای قربانی توی یاهو:
مشکل سرور تا فردا شب حل خواهد شد. با تشکر
--------------
آقایون نگرانیتون برطرف شد!؟ :دی
البته امیدوارم که حرفشون درست باشه کث مطمئنم درسته!

par2x
February 3rd, 2010, 22:22
پیام آیدی آقی قربانی توی یاهو:
مشکل سرور تا فردا شب حل خواهد شد. با تشکر
--------------
آقایون نگرانیتون برطرف شد!؟ :دی
البته امیدوارم که حرفشون درست باشه کث مطمئنم درسته!

به من دیروز گفت تا امروز قبل از ظهر!
همچین به حرفاش اعتباری نیست

persian.developer
February 3rd, 2010, 22:35
آقای وبرنگ (http://www.webhostingtalk.ir/members/webrang/)24 ساعت وقت داشتن که جواب بدهند و مشکلات کاربرانشان را حل کنند ولی جواب ندادند و تا الان از 24 ساعت بیشتر شده و از وقتشان استفاده نکرده اند به همین دلیل برای همیشه بن شده اند.
کاربرانشان می توانند از راه های دیگر اقدام کنند تا به نتیجه برسند.
موفق باشید.

Online24
February 3rd, 2010, 22:38
جناب کلانتر صبر کنید !

جناب قربانی اعلام کردند که قصد دارند جواب بدند !
لطفا این امکان رو به ایشان بدید .

Kambiz
February 3rd, 2010, 22:49
16 صفحه سر کار بودین
حالا برین قزوین بک آپ هاتونو بگیرین اگر هم که نه پس بمونین و به سازش برقصین

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

جناب کلانتر صبر کنید !

همیشه باید تهدید بشن تا به حرف بیان ؟
این یک هفته کدوم گوری مردی که این همه یوزر رو بلا تکلیف گذاشته
دیگه شورشو در آورده این بشر

persian.developer
February 3rd, 2010, 22:49
جناب کلانتر صبر کنید !

از دیروز, 03:23 pm تا الان وقت داشتند (که بیشتر از 24 ساعت هست) ولی پاسخی ندادند.
می توانند به کاربرانشان پاسخ دهند از طریق تلفن، ایمیل و...

tiosus
February 3rd, 2010, 22:50
آقای زانیار میرزائی لطف کردند وقت گذاشتند کامل برای پاسخگوئی و ذکر چند نکته در این مورد ضروریه
اول : صد در صد بک آپ ها رو میدند
دوم : سرور داون شده در رابطه با سایت ما به آقای وبرنگ ربطی نداشته
سوم : این وسط بنده احساس می کنم چند نفر کاسه داغ تر از آش شدند
انشا الله که مشکلمون حل بشه زود تر

Online24
February 3rd, 2010, 22:55
از دیروز, 03:23 pm تا الان وقت داشتند (که بیشتر از 24 ساعت هست) ولی پاسخی ندادند.
می توانند به کاربرانشان پاسخ دهند از طریق تلفن، ایمیل و...

16 صفحه علیه کسی هست که تا الان حضور نداشته .
تکلیف این تاپیک هم باید به نوعی معلوم بشه و خیلی ها همینجا جواب بگیرند .

کلانتر عزیز از بن در بیارید ، جواب بدن . تکلیف معلوم بشه ! بعد هر کاری خواستید میتونید بکنید

* بقیه دوستان هم نظری بدند ...

@ kambiz18

:62:

LoveLife
February 3rd, 2010, 22:58
کی بود فحش می داد به من می گفت می خواد هاست قالب کنه ؟
دوستای عزیز اگه شما حرفش رو می زدید من پیگیر کارتون بودم !
حرف من اینه خواهشا با چشم باز خرید کنید .
البته الان یه عده می یاند می گند این می خواد هاست قالب کنه و ...

Sajad
February 3rd, 2010, 22:58
قراره جوابی مث چند روز پیش بدند ؟
یا میخوان بیان و درست حسابی توضیح بدند و خسارت کاربرانشون رو بدن ؟

Kambiz
February 3rd, 2010, 23:01
16 صفحه علیه کسی هست که تا الان حضور نداشته .
تکلیف این تاپیک هم باید به نوعی معلوم بشه و خیلی ها همینجا جواب بگیرند .

کلانتر عزیز از بن در بیارید ، جواب بدن . تکلیف معلوم بشه ! بعد هر کاری خواستید میتونید بکنید

* بقیه دوستان هم نظری بدند ...

@ kambiz18

:62:

ببین علیرضا جان
من با شما مشکلی نداررم
با پیمان هم مشکل خاصی ندارم ، اما وقتی این بشر یک اشتباه رو چند بار تجربه می کنه حقش خیلی بدتر از این هاست
امیدوارم فقط درک بکنی
بخدا گند زده به بازا
اینم نمونه
Google (http://www.google.com/intl/fa/#hl=fa&source=hp&q=webrang&btnG=%D8%AC%D8%B3%D8%AA%D8%AC%D9%88%D9%8A+Google&lr=&fp=bf9afa9aa437c51f)

نگاه همش زدن کلاه بردار
Google (http://www.google.com/intl/fa/#hl=fa&q=%D9%88%D8%A8%D8%B1%D9%86%DA%AF&lr=&fp=ee85142ef6bca1a1)

لینک 9 رو ببین
خدایش دیگه حرفی هم مونده ؟

Online24
February 3rd, 2010, 23:01
@ sajad
اجازه بدید جواب بدند . معلوم میشه

@ Love life
هاست قالب نکن .

LoveLife
February 3rd, 2010, 23:08
وحید بازش کن فردا ظهر بیاد اینجا !

1eng.ir
February 3rd, 2010, 23:09
بچه ها چه خبر ؟! :71:

Woshka
February 3rd, 2010, 23:19

باید یک کمیته تشکیل بشه و تمامی هاستینگ هرو تو یک جدول آورد و بز اساس های مختلف رنک بندی کرد که اعتماد مشتری ها جلب بشه

Online24
February 4th, 2010, 00:07
اکانت من از سوی مدیران معظم این فروم بسته شده، متاسفانه راهی جز این که از این اکنت پیغام و پست بدم نیست!

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز .
و عرض معذرت بابت مشکلات اخیر

این بار هم پاره ای از مشکلات ریز و درشت دست به دست هم داد که موجب شرمندگی ما در برابر کاربران شد .

از جمله آسیب دیدگی کامپیوتر شخصی بنده به دلیل نوسانات برقی منطقه و از دست رفتن اطلاعات موجود در هارد آن .

قطعی سرویس های میزبانی وب به دلیل مشکل وب سرور و باطل شدن لایسنس آن بود که این مشکل به کاربران اعلام شد .
خطاب به جناب وحید که پرسیده بودند آیا نمیشد که به وب سرور آپاچی سوئیچ میکردید ؟
در جواب باید عرض کنم که پسورد های من توسط نرم افزاری مدیریت میشد و از اون ها استفاده میکردم .

و با از دست دادن هارد کامپیوتر دسترسی به پسورد ها هم غیر ممکن شد . و طبیعتا امکان مدیریت سرور از من سلب شده بود

اما خوب دوستان وقتی میگن ما جوابگو نبودیم، نیمتونیم بگیم نه اینطور نیست، در حد توانمون و توان روحیمون پاسخ عزیزان رو دادیم...
یه مثال میزنم: یوزی زنگ کیزنه از مشکلات میگه حالا بی اخترامی ها و .... باشه کنار با این وجود به نظر شما حس خوب و حالت روحی مناسبی برای جواب دادن دارید؟!
بییشتر یوزر ها بیشتر در روز چند باز زنک میزدن، بهشون هم گفتیم ، بحث ها واسه حرف زدن تکراریه!
اگر شنیدن دروزغ و چیز های تکراری مرحمی واسه این اتفاقات هست، اوکی زنگ بزنین!
خوب یه یوزی 10 بار با ما صحبت کرده یه یوز هم شایدم هیچ بار!

در مورد این که آیا ما فرار کردیم یا .....
باید بگم که اینطور که شما فکر میکنید نیست!
نه دیتایی پاک شده نه فراری در کار هست

مسلما با توجه به توانمون خسارت هایی که واسه عزیزان پیش اومده رو جبران میکنیم!

از دوستانی که اطلاع رسانی کردن که فرار کردیم ویا ... چه حمایت کردن چه انتقاد کردن .... تشکر میکنیم
این هم خوب یک جور تجربه و سابقه بد برای ما محسوب میشه و مسلما" نمیگذاریم که این تجربه در آینده باز تجربه بشه!

راه کار های جدیدی اتخاذ گردیم، چه در مورد پشتیبانی، چه در مورد ساختار سرور ها و هاردور سیستم های پشتیبانی ....

سوالی هست در خدمتیم، موفق باشید

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

(قربانی هستم)

آقای وحید بنده من فحش های ناموسی به مردم تو فرومتون دادم؟!

انگار شما خواب دیدید!
خوب خیره!
اما بهتره بگم درسته مشکل پیش اومده، اما این دلیل بر این نمیشه که تهمت ***ی و فراری و فحش و .. زده بشه!

در مورد اون قرار داد که آقای فخرایی که زحمت کشیدن بزارن، باید بگم:
این سروری با شرایطی به من تحویل داده شد که
150 تا 200 تومان هزینه ماهانه یوز هاش هست، و این که پول سرور رو 100% در میاره

بعد چند روز که وقت نداشتم برم بانک بریزم دیدم یه شخصی به نام ساوش مدیر نیت دیکیو نماینده ایکس ال هاست تماس گرفت گفت که این آقا بده کاره
ماهای قبلی رو نداده و....
یوز هاشونو چک کردم، در صورتی که هیچ کس رضایتی نداشت، جمع بندی که کردم، 70 تومان هم حداکثر میشد از یوز های ایشون گرفته بشه

سرور به صورت کاملا ناقص تحویل دادن
و همین طور اطلاعات یوز ها!

با این وجود باید قرار داد ادامه پیدا کنه؟!

لازم نمیبینیم ! در مورد این مسئله صحبتی کنم،
چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است!

---------- Post added at 08:37 PM ---------- Previous post was at 08:26 PM ----------

ن خودم چندین باز بهش گفتم ..... ولی گوش نداد
یکبار هم یه حرفی زد که نتونست اثبات کنه
من به بچه ها میگم کسی با این مشکلی داره بیاد تاپیک بزنه
همه مشتری هاشو یه طوری راضی نگه میداره اخرش که نیاند تاپیک بزنند
ولی این بار من کوتاه نمیام
اینی که ادعای 100% آپتایم میکرد چی شده العان؟؟؟

شما گذشته خوبی در هاستینگ بودنتون دارید؟!

اینطور نیست!

اطلاعات کافی هم از شمنا هم از اشخاص دیگه داریم!
اما این رو بدونید
بنده اون رو اثبات کردم
اما شما متاسفانه تحمل انتقاد ندارید، نموئنه اش رو میشه تو همین تاپیک دید!

تمسخر به امضا و آپتایم 100% بودن، نوعی رفتار بچه گانس!

در مورد ضمانت آپتایم!
100%؟!
ما تنها رو سرور های ویندوز و سرور مجازی هامون 100%ضامنت میدیم و میدادیم !
شما اشتباهی پست های مارو خوندید :)

1eng.ir
February 4th, 2010, 00:07
در مورد اون قرار داد که آقای فخرایی که زحمت کشیدن بزارن، باید بگم ...
قرارداد مال من نیس! یکی از دوستان خواستن بذارم ;)

persian.developer
February 4th, 2010, 00:15
با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز .
و عرض معذرت بابت مشکلات اخیر

این بار هم پاره ای از مشکلات ریز و درشت دست به دست هم داد که موجب شرمندگی ما در برابر کاربران شد .

از جمله آسیب دیدگی کامپیوتر شخصی بنده به دلیل نوسانات برقی منطقه و از دست رفتن اطلاعات موجود در هارد آن .

قطعی سرویس های میزبانی وب به دلیل مشکل وب سرور و باطل شدن لایسنس آن بود که این مشکل به کاربران اعلام شد .
خطاب به جناب وحید که پرسیده بودند آیا نمیشد که به وب سرور آپاچی سوئیچ میکردید ؟
در جواب باید عرض کنم که پسورد های من توسط نرم افزاری مدیریت میشد و از اون ها استفاده میکردم .

و با از دست دادن هارد کامپیوتر دسترسی به پسورد ها هم غیر ممکن شد . و طبیعتا امکان مدیریت سرور از من سلب شده بود

اما خوب دوستان وقتی میگن ما جوابگو نبودیم، نیمتونیم بگیم نه اینطور نیست، در حد توانمون و توان روحیمون پاسخ عزیزان رو دادیم...
یه مثال میزنم: یوزی زنگ کیزنه از مشکلات میگه حالا بی اخترامی ها و .... باشه کنار با این وجود به نظر شما حس خوب و حالت روحی مناسبی برای جواب دادن دارید؟!
بییشتر یوزر ها بیشتر در روز چند باز زنک میزدن، بهشون هم گفتیم ، بحث ها واسه حرف زدن تکراریه!
اگر شنیدن دروزغ و چیز های تکراری مرحمی واسه این اتفاقات هست، اوکی زنگ بزنین!
خوب یه یوزی 10 بار با ما صحبت کرده یه یوز هم شایدم هیچ بار!

در مورد این که آیا ما فرار کردیم یا .....
باید بگم که اینطور که شما فکر میکنید نیست!
نه دیتایی پاک شده نه فراری در کار هست

مسلما با توجه به توانمون خسارت هایی که واسه عزیزان پیش اومده رو جبران میکنیم!
خوب الان این جواب بود؟ کدام یک از کاربران آقای وبرنگ راضی شدند؟

آقای وحید بنده من فحش های ناموسی به مردم تو فرومتون دادم؟!
کسی نگفته کار شما بوده گفتن تاپیکی حاوی ناسزا بوده پاک شده

Online24
February 4th, 2010, 00:16
بابا بک آپ هامونو بیار بده , سرور نمی خوایم به چه زبونی بگیم آخه :((

---------- post added at 07:49 pm ---------- previous post was at 07:38 pm ----------

سایت وبرنگ دات نت توی هاست ترکر با 8 تا سرور هاش بالا میاد!
Received responses: 8 ok 56 fail
چجوریاس این جریانش؟

برای چندمین بار میگم مشکل از وبسرور بوده....

در مورد بک آپ ها!
سرور لینوکس
پشتیبان گیری روزانه هفتگی ماهانه داشته
اما رو سرور بوده ، یعنی رو هارد 2 سرور!

پس متسافانه اکسسی بهش نداریم
اگر بود مسلما ارائه میشد

Sajad
February 4th, 2010, 00:25
info.webrang (2010/2/3 23:16:11): Webrang Group: salam Webrang Group: hastid? Webrang Group: mohandes in account e mano baz konin Webrang Group: betonam pasokh bedam Webrang Group: tnx BUZZ!!!
Sajad (2010/2/3 23:16:27): salam
Sajad (2010/2/3 23:16:41): javabi ro ke mikhahid bedid ro inja bezarid
Sajad (2010/2/3 23:16:48): man dar topic mizaram
info.webrang (2010/2/3 23:17:05): ok moredy nadare
info.webrang (2010/2/3 23:17:11): faghat eykash khodam mizashtam
info.webrang (2010/2/3 23:17:13): behtar bod
Sajad (2010/2/3 23:17:26): valla
Sajad (2010/2/3 23:17:32): tasmime man nabod ke ban beshid
info.webrang (2010/2/3 23:17:39): midonam
info.webrang (2010/2/3 23:17:45): aghaye vaHID in lotfo kardan
Sajad (2010/2/3 23:17:49): ba un ban shodaneton ham hanoz movafeghat nashid
info.webrang (2010/2/3 23:17:51): amma khob man ham moshkelate
info.webrang (2010/2/3 23:17:54): khodamo daram
info.webrang (2010/2/3 23:18:10): be vahid pm dadam
info.webrang (2010/2/3 23:18:14): ya nemikhad javab bede
info.webrang (2010/2/3 23:18:17): ya nes
Sajad (2010/2/3 23:18:21): nist
Sajad (2010/2/3 23:18:29): shoma matni ke mikhay javab bedi ro
Sajad (2010/2/3 23:18:33): bara man email kon
Sajad (2010/2/3 23:18:38): my@dddda.coom
info.webrang (2010/2/3 23:18:38): injori zahere
info.webrang (2010/2/3 23:18:40): jalebi nadare
Sajad (2010/2/3 23:18:44): man mizaram
Sajad (2010/2/3 23:19:19): shoma email kon
Sajad (2010/2/3 23:19:25): man screen shot ro mizaram
Sajad (2010/2/3 23:19:39): va migam chon dastresi lazem ro nadashtid man gozashtam....
info.webrang (2010/2/3 23:20:26): tnx
info.webrang (2010/2/3 23:20:29): alan
Sajad (2010/2/3 23:20:37): khahesh
Sajad (2010/2/3 23:20:41): man montazer hastam
info.webrang (2010/2/3 23:22:54): send shod
info.webrang (2010/2/3 23:22:55): jenab
Sajad (2010/2/3 23:23:02): okey
Sajad (2010/2/3 23:23:05): rasid
info.webrang (2010/2/3 23:23:11): montazeram
Sajad (2010/2/3 23:24:54): on ghesmat akhar ke goftid soali hast dar khedmatam
Sajad (2010/2/3 23:25:02): etelaate tamas ro befrestid
info.webrang (2010/2/3 23:26:35): info.webrang ~~> yahoo id
info.webrang (2010/2/3 23:26:44): mob: 0936 765 65 53
info.webrang (2010/2/3 23:26:49): tel haye sabet moshkel daran
Sajad (2010/2/3 23:27:02): moshkeleshon chie ?
info.webrang (2010/2/3 23:28:49): engar kollan az shabkash daromade
info.webrang (2010/2/3 23:28:53): chand roze ayande
info.webrang (2010/2/3 23:28:58): baya dhozoran beram bebinam ch ishode
Sajad (2010/2/3 23:29:28): shoma mage team nabodi ?
Sajad (2010/2/3 23:29:41): be ghole dostan hala shoma moshkel dashti baghie koja bodan ?
Sajad (2010/2/3 23:29:51): che javabi bedam be karbaranet ?
Sajad (2010/2/3 23:30:47): alan ba man ro rast bash !
Sajad (2010/2/3 23:30:52): begam dorogh bode ?
Sajad (2010/2/3 23:31:28): backuphashon kojast ?
Sajad (2010/2/3 23:32:33): lotfan be in soalat ham javab bede ta karbaran taklifeshon ro bedonan
Sajad (2010/2/3 23:32:54): agar na in chat ro ham zamime mikonam
Sajad (2010/2/3 23:33:07): va be onvane javab dade nashode mizaram to anjoman
Sajad (2010/2/3 23:33:13): badan gele nakon !
info.webrang (2010/2/3 23:45:16): https
info.webrang (2010/2/3 23:45:19): baste shode vas e ma
info.webrang (2010/2/3 23:45:23): alanam remote am
info.webrang (2010/2/3 23:45:23): dar morede on
info.webrang (2010/2/3 23:45:26): masaleh bayad begam
info.webrang (2010/2/3 23:45:31): ke man masole sevrer linux hastam
info.webrang (2010/2/3 23:45:36): moteassefane moshkel pish omad
info.webrang (2010/2/3 23:45:47): chera?! moshkel ro server haye vps ya server haye windows pish nayomad
info.webrang (2010/2/3 23:45:48): dar zemn dar morede
info.webrang (2010/2/3 23:45:56): in ke gharardad man ba parssystem.ir bayad begma
info.webrang (2010/2/3 23:45:59): on gharardad faskh shod
info.webrang (2010/2/3 23:46:01): cherA?
info.webrang (2010/2/3 23:46:02): chon ishon
info.webrang (2010/2/3 23:46:04): 130T
info.webrang (2010/2/3 23:46:07): bedehiyeh mahe ghabl dashtan
info.webrang (2010/2/3 23:46:11): tamame use rahshon
info.webrang (2010/2/3 23:46:12): narazi bodan
info.webrang (2010/2/3 23:46:12): goftan 200t
info.webrang (2010/2/3 23:46:16): hazineh mahanas dar sorati
info.webrang (2010/2/3 23:46:20): ke 70
info.webrang (2010/2/3 23:46:21): t ham nemishod
info.webrang (2010/2/3 23:46:32): ba in vojod
info.webrang (2010/2/3 23:46:35): mishe kar kard?!
info.webrang (2010/2/3 23:46:40): khode aghaye siyavash
info.webrang (2010/2/3 23:46:42): netdq
info.webrang (2010/2/3 23:46:44): baman tamas gereft
info.webrang (2010/2/3 23:46:45): donbale
info.webrang (2010/2/3 23:46:49): ishon
info.webrang (2010/2/3 23:46:49): migasht
Sajad (2010/2/3 23:47:17): man dar in moredha kari nadaram
Sajad (2010/2/3 23:47:40): be moshtarin chi begam ?
Sajad (2010/2/3 23:47:44): backup chi begam ?
info.webrang (2010/2/3 23:47:58): server up khahad shod
info.webrang (2010/2/3 23:48:01): moshkelatesh hall mishe
info.webrang (2010/2/3 23:48:04): khode use rha ham
info.webrang (2010/2/3 23:48:08): keyfiyate serve rhaye maro midonan
info.webrang (2010/2/3 23:48:09): doros mesle
info.webrang (2010/2/3 23:48:11): hamon moghe mishe
info.webrang (2010/2/3 23:48:13): kjasaei ke dost
info.webrang (2010/2/3 23:48:16): daran mimonan
info.webrang (2010/2/3 23:48:21): kasaei ke nemitonan khob msoalaman
info.webrang (2010/2/3 23:48:22): khodeshon
info.webrang (2010/2/3 23:48:26): mitonan backup begiran o transfer bedan
Sajad (2010/2/3 23:48:31): alan ?
Sajad (2010/2/3 23:48:44): bazihashon nemikhan ta farda shab sabr konand motasefane
Sajad (2010/2/3 23:48:47): ta alan ham
Sajad (2010/2/3 23:48:51): zarare ziadi kardan
Sajad (2010/2/3 23:48:56): taklife onha chie ?
Sajad (2010/2/3 23:49:05): ftp backup nadarid beheshon link bedid ?
info.webrang (2010/2/3 23:49:52): backup haye ma roye harde 2 e server negah dari mishe
info.webrang (2010/2/3 23:49:54): pass ba in vojod\
info.webrang (2010/2/3 23:49:58): bayad begam kheyr nemitonam bedam
Sajad (2010/2/3 23:50:10): va dar morede team bodan sohbati darid ?
info.webrang (2010/2/3 23:50:52): sohbat e chi ?!
Sajad (2010/2/3 23:51:12): inke team hastid nistid ....
Sajad (2010/2/3 23:54:51): javabi nist ?
info.webrang (2010/2/3 23:57:49): sharmande\
info.webrang (2010/2/3 23:57:57): to wht bodma
info.webrang (2010/2/3 23:57:59): alan omadma rmeote
info.webrang (2010/2/3 23:58:10): bbeinin
info.webrang (2010/2/3 23:58:11): ma
info.webrang (2010/2/3 23:58:16): service haye mokhtalefi darim
info.webrang (2010/2/3 23:58:21): design , domain , payment
info.webrang (2010/2/3 23:58:31): va az afrade khodemon estefade mikonim
Sajad (2010/2/4 00:01:16): az on lahaz ! okey...
Sajad (2010/2/4 00:01:24): khob felan ba man kari nadarid ?
Sajad (2010/2/4 00:01:36): mikhahid matne chat ro to wht bezaram
info.webrang (2010/2/4 00:01:36): khahesh mikonam
info.webrang (2010/2/4 00:01:38): lotf kardid
info.webrang (2010/2/4 00:01:43): farghi nadare
Sajad (2010/2/4 00:01:44): ke age kasi
info.webrang (2010/2/4 00:01:47): agar ham mikhahid begzarid
Sajad (2010/2/4 00:01:50): soali dasht
info.webrang (2010/2/4 00:01:52): kamel o vazeh begzarid
Sajad (2010/2/4 00:02:02): az beine ina javabesho peyda kone ?
Sajad (2010/2/4 00:02:11): man aslan joda nemikonam
Sajad (2010/2/4 00:02:20): az avale salamesho mizaram ta akharesh ro
Sajad (2010/2/4 00:02:43): faghat emailamo barmidaram
Sajad (2010/2/4 00:03:12): pas felan ba ejaze
Sajad (2010/2/4 00:03:47): dar morede emaileton ham
Sajad (2010/2/4 00:03:55): aghaye online24 gozashtan
Sajad (2010/2/4 00:04:01): dige lozomi nist man bezaram
Sajad (2010/2/4 00:09:27): movafagh bashi . bye
info.webrang: tnx
info.webrang: bye

1eng.ir
February 4th, 2010, 00:43
چرا باز شد تاپیک ؟
+
این شکلکا چیه این وسط ؟ :d

seecurity
February 4th, 2010, 01:09
متشكرم از همگي دوستان به خصوص آقا Sajad
مدير بحق و كوشا
ظاهرا مشكل داره حل ميشه
اگه بك آپ ها رو بگيريم از همه بچه هايي كه اينجا زحمت كشيدن و پيگير بودن تشكر ميكنم
ممنون از همگي.

Online24
February 4th, 2010, 01:15
قرارداد مال من نیس! یکی از دوستان خواستن بذارم ;)

لطف کردید!
اما جوابتون رو دادم!
امیدوارم که قانع شده باشید...
رای کنجکاوی تماسی با تلفن های ایشان گرفتم ببینم ایا واقعا جواب میدن یا نه
1 - تلفن ثابت اصلا در شبکه وجود نداشت و اشتباه بود
2- تلفن ایرانسل زنگ میخورد ولی کسی گوشی رو بر نمیداشت
3- تلفن همراه اول زنگ میخورد ولی کسی گوشی رو بر نمیداشت
این اصلا درست نیست . این مشکل ممکنه برای همه پیش بیاد . ولی اگه همه بخوان اینطوری رفتار کنند که نمیشه بعدش میگیم چرا پیشرفت نمیکنیم .
ولی بن شدن ایشون دردی رو دوا نمیکنه وظیفه ما اینجا در این فروم تخصصی تنها مرجع رسمی وب هاستینگ ایران کمک کردن به اون 200 مشتری هست که سایت هاشون بسته شده مگرنه اقای وب رنگ و گروه تخصصی و شرکتشون در مرحله دوم قرار دارند و اصلا بحثی در رابطه با ایشان وجود نداره تو گوگل سرچ بزنید سابقه درخشانی دارند در 90 درصد فروم ها بن شدن . شاکیان زیادی دارند . و واقعا هیچ شرکت یا فردی تو هاستینگ این همه سابقه درخشان نداره .
توضیح بنده رو نخوندید متسافانه ، کنجکاوی و ... نیازی نبوده!
مشکلات درست همینی بوده که برای شما عزیزان پست کردیم!

خوب الان این جواب بود؟ کدام یک از کاربران آقای وبرنگ راضی شدند؟

به نظرم نیازی نیست شما قانع و یا راضی بشوید!

جواب سوال این بوده

حرف شما دقیقا مثل این میمونه که شخصی از یکی دیگه بپرسه 2ضرب در 2 چند میشه ، بگه 4 !
اون برگرده بگه نه، راضی نشدم!

بهتره بگم 5؟!!!

دخالت بیجا، باسید اصولا" اون پست پاک یا اون کاربر بن بشه!

غیر اینه آقای وحید؟؟؟!!!!
دخالت ها چرا زیاد شده،؟!
چرا کسانی که ربطی نداره دخالت کردن؟!

یا قوانینتون مشکل داره
یا خودتون اجرا نمیکنید

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:41 PM ----------

من نبودم، که جواب بدم ، ب.... بیاین جواب بدید به احترام حرفتون هم اومدم جواب بدم (کنجکاوی ها)]
حالا هم که فهمدیم و اومدم!
بن کردید، درخواستم میدم باز نمیکنین
با این اکانت هم که میزنم، اخاطر پشت اخطار!
یا درخواست جواب نکنین، یا میکنین، راه رو باز کنید
AfraWeb.net
February 4th, 2010, 01:16
برای چندمین بار میگم مشکل از وبسرور بوده....

در مورد بک آپ ها!
سرور لینوکس
پشتیبان گیری روزانه هفتگی ماهانه داشته
اما رو سرور بوده ، یعنی رو هارد 2 سرور!

پس متسافانه اکسسی بهش نداریم
اگر بود مسلما ارائه میشد

از تظر حرفه ای اصلا درست نیست هارد بک اپ رو همون سرور باشه . اگر بگ اپ سرور رو روی سرور دیگه خریداری میکردن این مشکل اصلا پیش نمیومد و بک اپ مشتری ها رو میدادن و اینگونه دچار درسر نمیشدن

Online24
February 4th, 2010, 01:23
از تظر حرفه ای اصلا درست نیست هارد بک اپ رو همون سرور باشه . اگر بگ اپ سرور رو روی سرور دیگه خریداری میکردن این مشکل اصلا پیش نمیومد و بک اپ مشتری ها رو میدادن و اینگونه دچار درسر نمیشدن

1- لطف کنید دخالت بیجا نکنید،
مگه انتقاد ها بین شاکی و اون شخص نیست؟!

نارحت نشید ، اما سوال بود!!!
جوابش هم باید اصولا" اره باشه!

2- بزارید توضیح کامل بدم×
من اگر از یه سرور دیگه میگرفتم،سرعت انتقال ها خیلی کم میشد!
دیتاها رو از آلمان میبردم آمریکا؟!
اونم وقتی که من هم روزانه بک اپ میگیرم و هفتگی و هم ماهانه!

دلایل
1- کم شدن سرعت انتقال ها!
2- کم شدن امنیت ، چرا؟
از کجا اعتماد کنم که بک آپ هام جایی هست که شخص سرویس دهنده خودش چک نمیکنه!
و بر نمیداره؟!
3- بالا رفتن هزینه ها، من یا باید یه سرور جدا با مشخصات بالا میگرفتم یا یه سرور دیگه از گیگا میگرفتم!

که این هم واقعا در وسع و توان ما نیست!

4- اینجوری بهتر هست، هم تو انتقال هاش و هم تو ریستورش!

---------- Post added at 09:53 PM ---------- Previous post was at 09:50 PM ----------

کسی نگفته کار شما بوده گفتن تاپیکی حاوی ناسزا بوده پاک شده
آقای کلانتر، جدا حرف های بعضی ها اذیت کنندست!
آقای وحید برمیگردن ، میگن ایشون فحش های ناموسی دادن!
در صورتی که من روحمم خبر نداره، چون از اون ماجرا من مریض بودم!

این که یکی دیگه داده یا ... ارتباطی به من نداره!

1eng.ir
February 4th, 2010, 01:28
در صورتی که من روحمم خبر نداره
این یکیش!

http://up.iranblog.com/7/1265091417.jpg
بقیشم هست ;)

persian.developer
February 4th, 2010, 01:32
به نظرم نیازی نیست شما قانع و یا راضی بشوید!

جواب سوال این بوده

حرف شما دقیقا مثل این میمونه که شخصی از یکی دیگه بپرسه 2ضرب در 2 چند میشه ، بگه 4 !
اون برگرده بگه نه، راضی نشدم!

بهتره بگم 5؟!!!

دخالت بیجا، باسید اصولا" اون پست پاک یا اون کاربر بن بشه!

غیر اینه آقای وحید؟؟؟!!!!
دخالت ها چرا زیاد شده،؟!
چرا کسانی که ربطی نداره دخالت کردن؟!

یا قوانینتون مشکل داره
یا خودتون اجرا نمیکنید

بله تا زمانی که شما براحتی می توانید پس از بن شدن با یک اکانت دیگر پست دهید نیازی به راضی شدن من نیست.

آقای کلانتر، جدا حرف های بعضی ها اذیت کنندست!
در صورتی که من روحمم خبر نداره، چون از اون ماجرا من مریض بودم!

این که یکی دیگه داده یا ... ارتباطی به من نداره!
نقل قول شما و وحید را قرار دادم کسی نگفته شما فحش دادید.