PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مایا هاست داره ورشکسته میشه ؟

tsonade
March 12th, 2013, 12:10
سلام
دیروز یک ایمیل امد که آقای عباسی مدیر مایا خداحافظی کرده

جالبه عضویت در سایت مایا هم بسته شده
و از همه جالب تر سرور های مایا با مشکلات زیادی رو برو شده و الان 90 درصدر کاربران دسترسی به سایت های مایا رو ندارند
نمی دونم دلیلش چی هست اما انگار ایپی ها بلوک شده البته نمیشه هم زمان این تعداد ایپی از پند ای اس پی بلوک بشه
هر چند کیفیت بد سرویس های مایا مال امروز دیروز نیست و از خیلی وقت هست که از نظر فنی سرور هاشون مشکل داره و گروه فنی درست حسابی ندارند

اما می خوام بدونم هزینه های 100- 200 بعضی ها هم 400 هزار تومانی که کرده اند چی ؟
یعنی این شرکت می خواد به همین بی مسئولیتی خود ادامه بدهند ؟
هیچ کس هم نمی تواند هیچ کاری کنه

ArashMiniStar
March 13th, 2013, 00:30
اینم متن ایمیله :

با درود خدمت کليه فعالان محترم فضاي سايبر
جشن نوروز باستاني سال 1392 خورشيدي و 7035 ميترايي بر شما خجسته باد
اينجانب محمد عباسي، حدود 14ماه در خدمت شما بودم، برنامه هايي براي توسعه مجموعه مايا داشتم که برخي را به کمک شما عزيزان، و همکاران مايا توانستيم محقق کنيم، و برخي نيز نياز به زمان و توان بيشتر براي اجرا مي طلبند.اين نامه، خوشبختانه يا متأسفانه، نامه وداع بنده با مجموعه مايا است؛ بنا به دلايلي فروشنده محترم مايا، توان واگذاري کليه مايملک مادي و معنوي مايا را نداشتند، که بنده براي جلوگيري از افت کيفيت خدمات مايا، از تصدي مايا انصراف داده و سعي در حذف انرژي هاي منفي و افزودن نيرويي مثبت به مايا دارم.14 ماه با شما زندگي کردم و شب و روز من با شما سپري شد. اگر در اين مدت کسي از بنده رنجيده خاطر شد، لطفا مرا ببخشد. اگر کسي برخورد تندي از بنده مشاهده کرده، لطفا به بزرگواري خودش مرا ببخشد؛ و بداند که بنده تمامي تلاشم بر ارايه هر چه بهتر سرويس دهي به عموم مشتريان با کسب رضايتمندي کل بالاتر بوده است.لذا بدينوسيله همانطور که اعلام نمودم که مجموعه مايا را خريده ام، اعلام ميکنم: از اين پس، کليه مسئوليتهاي مجموعه مايا به مالک قبلي يعني جناب آقاي سيدمحسن سيفي (رئيس هيئت مديره شرکت عصر ارتباطات مايا و مديرعامل شرکت فناوران عصر مجازي مايا) بازگرداند ميشود.اميد است با همراهي شما گراميان در اجراي سياستهاي جديد ايشان، شاهد رشد روزافزون مايا باشيم. بدون شک هر ايراني از رشد ايرانيان در فضاي سايبري خرسند خواهد شد.تيم کنوني مايا (حتي بنده) تا آخر هفته جاري (25/12/1391) کماکان خدمت رساني را حفظ کرده و ادامه خواهيم داد؛ اما پس از اين مدت، تصميم با آقاي سيدمحسن سيفي خواهد بود. لذا خواهشمندم براي گذر از اين گذار، با بردباري و شکيبايي خود مايا را همچون هميشه ياري نماييد. سال خوش و همراه با شادکامي را برايتان آرزو دارم.
محمد عباسي
Babak7033@gmail.com (https://mail.google.com/mail/u/0/h/1rarb7u4qke6y/?&v=b&cs=wh&to=Babak7033@gmail.com)

دوستان چی شده این هاستینگ ها کم کم دارن خداحافظی میکنن؟:71:

nerd
March 13th, 2013, 00:33
این داستان ادامه دار مایا هاست قرار نیست تموم بشه؟

majidisaloo1
March 13th, 2013, 00:49
همکاران تایستونی این مشکل را ابجاد میکنند

tsonade
April 1st, 2013, 11:30
بعد که در 2 ماه گذشته سرور مایاهاست Down بود در اقدامی عجیب تمامی تاپیک های مروبط به مایاهاست حذف شد
الان باز سرور مایا down شده البته فقط دیروز وصل بود

clickchat
April 1st, 2013, 12:56
متاسفانه سیستم های فروش هاستینگ در ایران بدون تجربه در بخش حسابداری شروع به ساخت سایت میکنند و در چند ماه به دلیل هزینه کردن های زیاد با مشکل بودجه برمیخورن ، از نظر بنده قبل از هر کاری شما باید حسابدار خوبی باشید تا بعد از مدتی به کمبود بودجه بر نخورید

besthosti.com
April 1st, 2013, 13:48
این شرکت مایا هاست همواره دارای مشکل بوده است .
یک بار هم یادم است که سرور های این سرکت هک شده بود
متاسفانه نمیخواند تعطیل کنند و برند دنبال کار خودشون
هم نمی خواند سرور ها و پشتیبانی خودشون را بهتر کنند به وعی هم خر و خرما را میخواند

shivahost
April 1st, 2013, 13:55
این شرکت مایا هاست همواره دارای مشکل بوده است .
یک بار هم یادم است که سرور های این سرکت هک شده بود
متاسفانه نمیخواند تعطیل کنند و برند دنبال کار خودشون
هم نمی خواند سرور ها و پشتیبانی خودشون را بهتر کنند به وعی هم خر و خرما را میخواند

اگر به گفته خودشان حدود 5000 هاست داشته باشند و از هر کدام ماهانه 1000 تومان هم بگیرند میشه 5 میلیون تومان درآمد، پس چرا جمعش کنند؟

besthosti.com
April 1st, 2013, 13:58
اگر به گفته خودشان حدود 5000 هاست داشته باشند و از هر کدام ماهانه 1000 تومان هم بگیرند میشه 5 میلیون تومان درآمد، پس چرا جمعش کنند؟
خوب خدا را خوش نمیاد این همه اذیت کنند و این همه نفرین پشتشون باشه . نمی ارزه به نظر من

shivahost
April 1st, 2013, 14:05
خوب خدا را خوش نمیاد این همه اذیت کنند و این همه نفرین پشتشون باشه . نمی ارزه به نظر من

خب گاهی مواقع سایت هایی روی سرورهاشون میاد که مصرف بالا داره و به مشکل می خورند. حدود 90 درصد سایت ها ساده و بی مصرف و بسیار کم بازدید هستند. همان ها را نگه دارند براشون کافیه. اینگونه مشتریان ناراضی هم نمی شوند و می مانند. ناراضی ها هم کوچ کنند راحت بشوند.

armaghakerman
April 17th, 2013, 11:38
هنوز يك سال از قراردادمون مونده. الان حدود يك هفته است كه تمام دسترسي هارو از سرور رو برداشتند، ديتابيس ها پاك شده، ميل سرور پاك شده. اكانت كاربري در مايا هاست پاك شده. به هيچ تيكتي هم جواب نمي دهند. تلفن ها شون هم همه خاموشه. اين يعني چي؟ چطور ميشه از اينها شكايت كرد؟ قانونا ميتونيم كاري كنيم يانه؟ سايت ما كلي بازديد كننده داشت و تا همين الان هم كلي ضرر كرديم :(((

جالبه كه هاست ما هنوز بالاست و دارند بابتش پول مي دهند. اگر قراره همينجوري شركت رو جمعش كنند حداقل انصاف داشته باشند و بك آپ ديتابيس و سايت رو بدن كاربرها خودشون يك خاكي به سرشون بريزند. حداقل مي تونستند يك ايميل خالي بزنند كه بيايد بك آپ بگيريد ما به فلان دليل ميخوايم جمع كنيم. نه اينكه يكهو بزنند همه چي رو بتركونند بك آپ هم نشه گرفت. اين ديگه ته نامردي و بي مسئوليتيه.

speedy
April 17th, 2013, 17:52
‎آبدارچي‎ at ‎گروه فناوري و اطلاعات مايا (http://www.facebook.com/pages/%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%87-%D9%81%D9%86%D8%A7%D9%88%D8%B1%D9%8A-%D9%88-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D9%8A%D8%A7/390949584329579?ref=br_rs)‎

Past: ‎شرکت لوازم خانگی پارس (http://www.facebook.com/pages/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3/109830785744271)‎

فکر کنم از این شرکت 1 نفره ها باشه

takpar01
April 18th, 2013, 11:30
بیش از 60 درصد هاستینگها من دراوردی هستند و یه روزی مثل همین میشن

اطمینان به این هاستینگها اشتباه محضه