PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست آموزش فول کانفیگ دایرکت ادمین

afshinaz
March 12th, 2013, 02:44
سلام دوستان

اینجا کسی هست بهم آموزش کانفیگ سرور بده ( غیر حضوری با برنامه TeamViewer بهم آموزش بده )

برای هاستینگ نیاز ندارم برای سایت خودم میخوام فقط یک وب سایت میزبانی میشه

لطفا دوستانی که در این موضوع تخصص دارن قیمت اعلام کنن

hassan5099
March 12th, 2013, 03:21
سلام اینجا اموزشش موجوده چک کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/index2.html

afshinaz
March 12th, 2013, 03:36
سلام اینجا اموزشش موجوده چک کنید
http://www.webhostingtalk.ir/f10/9545/index2.html
مواردی که اینجا ذکر شده رو بلدم و چند درجه بیشتر

مشکل اصلی من اینه
به طور مثال اگه رم 4 باشه mysql و php چه جوری باشد کانفیگ بشه

jenatmilad
March 12th, 2013, 10:43
سلام دوست عزیز. من آموزش کامل کانفیگ سرور رو دارم. انواع کانفیگ ها و جلوگیری از هک شدن ... کار با کنترل پنل ها و کانفیگشون...
تمام این اطلاعات روی یک دی وی دی هستش. اگر خواستید پ.خ کنید .

afshinaz
March 12th, 2013, 16:24
آپ

fr0nk
March 12th, 2013, 18:07
بحث کانفیگ بیشتر یه بحث تجربی هست

شما با دونستن رم یک سرور هیچ وقت نمیتونید بهترین کانفیگ رو برای اون سرور ارائه بدید

کانفیگ بستگی به خیلی چیزا داره

جدا از مسائل سخت افزاری و uplink موارد دیگه ای مثل اسکریپت مورد استفاده،وب سرور،دیتابیس،Query ها و خیلی موراد دیگه باید سنجیده بشه و بسته به اونها کانفیگ انجام بشه

afshinaz
March 12th, 2013, 19:17
پس باید چیکار کرد

compiler
March 12th, 2013, 20:41
پس باید چیکار کرد

همون کاری که جناب fr0nk فرمودند!

بسته به تعداد و حجم دیتا بیس ها ، نوع وب سرور ، تعداد کانکشن ها و کوئری های در لحظه و خیلی مسائل دیگه باید کانفیگ بشه که تقریبا در هر سروری فرق میکنه

اگر بلد نیستید هم بدید کسی که تخصص داره براتون کانفیگ کنه

موفق باشید

nginxweb
March 12th, 2013, 20:47
در کل بدونید که کانفیگ الگوریتم مشخصی نداره و بسته به نیازهای اون سرور و نوع استفاده و همچنین نوع سایت های مورد پشتیبانی باید کانفیگ گردد. به عنوان مثال سروری که سایت های جوملایی روش هستش کانفیگ متفاوت خواهد بود با سروری که 4 تا سایت چت روم رو سرویس خواهد داد چون جوملا توابع زیادی نیاز داره که با غیرفعال کردن اونها و همچین نداشتن یک سری ماؤول مشکل ساز خواهد بود

allbert
March 12th, 2013, 21:56
در صورت نیاز پیام بدید
امن سازی ، بهینه سازی ، مدیریت ، نصب ماژول های مورد نیاز و تمامی موارد در دایرکت ادمن

موفق باشید