PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مقایسه دیتاسنتر های ایرانی

NextServices
March 12th, 2013, 02:11
سلام دوستان

می خواستم تجربیاتتون رو در مورد دیتاسنتر های مختلف بیان کنید .

من برام پهنای باند بیشتر مهمه

موفق باشید //

hassan5099
March 12th, 2013, 02:22
سلام من یه وی پی اس از دیتاسنتر افرانت دارم سرعتش خوبه

majidisaloo1
March 12th, 2013, 02:57
تبیان اختصاصی داریم عالی بوده
پارس آناین مجازی داشتم بد نبود خوب بود

danitfk
March 12th, 2013, 03:10
سلام ؛

روندتازه (OurIran) یکی از قدیمی ترین دیتاسنتر های ایرانی .

سرویس های ایرانشون هزینه نگه داری پایینی دارند اما پهنای باند فوق العاده گرون !
100 گیگ = 70 هزارتومان درصورتی که در دیتاسنترهایی مثل افرانت و تبیان به مراتب حتی تا 1/2 قیمت ouriran هستند.

servervds.com
March 12th, 2013, 05:27
تبیان پیش نهاد میشه

RoobinaServer
March 12th, 2013, 09:54
سلام دوستان

می خواستم تجربیاتتون رو در مورد دیتاسنتر های مختلف بیان کنید .

من برام پهنای باند بیشتر مهمه

موفق باشید //

سلام

پهنای باند تبیان.

ترافیک خیلی زیاد و ارزان پارس آنلاین.

یا حق

VpsParse
March 12th, 2013, 10:49
باسلام.

پارس آنلاین داشتم
قطعی داشت

spark3r
March 12th, 2013, 11:01
سلام
افرانت از هر لحاظ پیشنهاد میشه.

amirfateh
March 12th, 2013, 11:55
در افرانت کولو هستیم
شبکه پایدارهست، فضای دیتاسنتر نیز مناسب هست.
در کل راضی هستیم و مشکلی نداشتیم.

NextServices
March 12th, 2013, 17:42
هیچ کودوم پورت بالاتر از 10 مگ نمیدن ؟

h.yousefpour
March 12th, 2013, 17:45
تو ایران پهنای باند گرونه من خودم از پارس دیتا دارم قطعی نداره سرعتشم خوبه پیش نهاد من پارس دیتا هست. 3 سالی هست سرورهاش به ایران منتقل شده

spark3r
March 12th, 2013, 17:56
با سلام
افرانت پورت 100 Share به همه میده، من که راضی هستم.
بعدشم اینجا ایرانه، آمریکا که نیست پورت 10 گیگ بده. در ضمن پهنای باند در ایران خیلی گرونه.

speedy
March 12th, 2013, 18:11
تو ایران پهنای باند گرونه من خودم از پارس دیتا دارم قطعی نداره سرعتشم خوبه پیش نهاد من پارس دیتا هست. 3 سالی هست سرورهاش به ایران منتقل شده

باهاشون که صحبت کردم. پورت 100 میدن اما مهدودیت داره رو 4-5 مگ :دی
تامین اینترنت هم دست isdp ندارایانه هستش.
در کل فکر نکنم از نظر پورت جالب باشن
ما افرانت کار میکنیم. راضی هم هستیم.

MehrganWeb
March 12th, 2013, 21:59
افرانت وافعا عالیه

pardishosting
March 19th, 2013, 18:36
تبیان هم واقعا مزخرفه ...

spark3r
March 19th, 2013, 20:32
افرانت
هوررااااااااااا!
واقعا خوبه

ققنوس
March 19th, 2013, 20:50
پارس آنلاين !

بعدشم

افرانت !!

mobinhost.david@gmail.com
March 20th, 2013, 04:27
دوستان کدوم دیتا سنتر پهنای باند بیشتری میده ؟؟؟؟

و در عین حال کیفیت استانداردی هم داشته باشه ؟؟؟

NextServices
May 13th, 2013, 08:02
سلام

پهنای باند تبیان.

ترافیک خیلی زیاد و ارزان پارس آنلاین.

یا حق

حداکثر پهنای باید تبیان چقدره ؟

NextServices
May 13th, 2013, 08:04

من خیلی اینو شنیدم . میگن سرعت پورت تا 1 مگ هم میاد پایین .

samansystems
May 13th, 2013, 09:23

نـــت نـــَما - سرويس اشتراک گذاری فيلم (http://www.netnama.com) رو تست کنيد تو ديتاسنتر تبيان هست. ببينيد مشکلش چی هست ؟
يکی از ديتاسنترهایی که به ديتاسنتر شبيه هست تبيان هست. بر خلاف بقيه جاها که گفتيد پهنای باندش از دو جای مختلف تامين ميشه.
کيفيت و خدماتشون هم عالی هست. پهنای باندش هم تو روز 4 5 مگابيت هست. تو شب بيشتر هست.

RoobinaServer
May 13th, 2013, 09:28
حداکثر پهنای باید تبیان چقدره ؟

100 Mbps per ip.

سرعت دانلود 1 تا 10 مگ. (مخصوصا داخل کشور بیشتر از 10 مگ هم در ساعات خلوت میشود.)

خارج کشور هم اگر این قطعی های و دیس کانکت ارتباط که مخابرات روی کشور برای جلوگیری مثلا و---ی----پ-ی ان گذاشته بگذارد کانکشن مستقیم بشه 1 تا 5 مگ از کشورهای همسایه و اروپائی که بنده تست کردم میگیرد.

تبیان به هر کسی سرویس درست نمیده.

بنده بارها به پردیس هاستینگ که ذکر کردند سرعت دانلود پائینه و حتی یک بار هم توی یک تاپیک گفته بودند نمیدونم 10 یا 15 گیگ فایل بکاب یک هفته طول کشید و کیلوبایتی منتقل میشود و ... توضیح دادم از ما سرویس بگیرند و کیفیت را ببینند ولی همش در فکر تخریب هستند :)

تبیان پورت را روی هر مشتری باز نخواهد کرد مخصوصا مشتری های وی پی اس و هاست ، این صحبت دقیقا صحبت واحد فنی بود که جریان همین پردیس هاستینگ را ذکر کردم پاسخ دادند.

همین الانش هم پورت های ما با تعهد بازه. :)

در مورد کیفیت پورت و سرعت دانلود بهتر هست از مشتریان ما سوال فرمائید.

یا حق

pardishosting
May 13th, 2013, 11:24
چرا فکر می کنید هر کس انتقاد می کنه در فکر تخریب هست ؟ این طرز فکر تا کی باید در بین مردم متداول باشه ؟
ما هنوز توفیق همکاری با دیتاسنترهای ایرانی رو نداشتیم ولی کاربرانی که گرفتند و از دوستان و مشتریان بودند این مشکلات رو گزارش دادند و بعضا هم خودم دیدم.
بنابراین با فرافکنی سعی نکنید نقاط ضعف رو پوشش بدید.

Mihan-Server
May 13th, 2013, 16:20
پارس آنلاین

paradiseserver
May 13th, 2013, 16:27
سلام
دیتاسنتر جایگاه

RoobinaServer
May 13th, 2013, 16:39
چرا فکر می کنید هر کس انتقاد می کنه در فکر تخریب هست ؟ این طرز فکر تا کی باید در بین مردم متداول باشه ؟
ما هنوز توفیق همکاری با دیتاسنترهای ایرانی رو نداشتیم ولی کاربرانی که گرفتند و از دوستان و مشتریان بودند این مشکلات رو گزارش دادند و بعضا هم خودم دیدم.

شما چرا جبهه میگیرید ؟ چه طور صحبت دوستان را که گفتند بده توجه میکنید ولی کسانی که میگند خوبه توجه نمیکنید و همان بد بودن را تبلیغ میکنید ؟

کسی فرافکنی نکرد.

لطفا در صحبت کردن اول فکر کنید و خودتان حتما در موردش تحقیق کنید و بعد نظر بدید.(اگر دوستان شما هم نظر دادند در نت جستجو کنید هم بنده هم دوستان دیگری نیز نظر مثبت دادند.)

این همه تاپیک که میگند پردیس بده بنده تا حالا گفتم بده ؟ دلیل نمیشه به حرف دیگران کسی یا دیتاسنتری را تخریب کرد.

وقتی میگید تبیان بده با دلیل ذکر کنید و پای دلیلتون وایسید تا جواب بگیرید که موضوع حل بشه تا در آینده اگر بد بود بد را بگید و اگر خوب ، خوب را بگید یا کلا هیچی بیان نکنید.

بار ها در تاپیک های مختلف در مورد سرعت بنده جواب دادم در مقابل شما و هیچ پاسخی ندادید یا پاسخی که باید داده میشد ندادید و خیلی راحت رد شدید. :)

http://www.webhostingtalk.ir/f181/75140/index4.html#post706582

اگر موردی بود بهتره خصوصی بیان کنید و نتیجه نهایی را اینجا بگید فکر کنم دوستان خواننده متوجه شدند تا الان تبیان چیست ادامه صحبت میشه توجیح شما توسط من یا من توسط شما که در این تاپیک جای مناسبی نیست.

یا حق

NextServices
May 13th, 2013, 19:48
100 Mbps per ip.

سرعت دانلود 1 تا 10 مگ. (مخصوصا داخل کشور بیشتر از 10 مگ هم در ساعات خلوت میشود.)

خارج کشور هم اگر این قطعی های و دیس کانکت ارتباط که مخابرات روی کشور برای جلوگیری مثلا و---ی----پ-ی ان گذاشته بگذارد کانکشن مستقیم بشه 1 تا 5 مگ از کشورهای همسایه و اروپائی که بنده تست کردم میگیرد.

تبیان به هر کسی سرویس درست نمیده.

بنده بارها به پردیس هاستینگ که ذکر کردند سرعت دانلود پائینه و حتی یک بار هم توی یک تاپیک گفته بودند نمیدونم 10 یا 15 گیگ فایل بکاب یک هفته طول کشید و کیلوبایتی منتقل میشود و ... توضیح دادم از ما سرویس بگیرند و کیفیت را ببینند ولی همش در فکر تخریب هستند :)

تبیان پورت را روی هر مشتری باز نخواهد کرد مخصوصا مشتری های وی پی اس و هاست ، این صحبت دقیقا صحبت واحد فنی بود که جریان همین پردیس هاستینگ را ذکر کردم پاسخ دادند.

همین الانش هم پورت های ما با تعهد بازه. :)

در مورد کیفیت پورت و سرعت دانلود بهتر هست از مشتریان ما سوال فرمائید.

یا حق

من دو چند تا سرور تو پارس دارم . الان مشتری دولتی دارم ، زیاد هزینه می کنند ولی جدا کیفیت نیاز دارن . صحبت قیمت نیست . الان کیفیت برام مهمتره .

NextServices
May 13th, 2013, 19:49

مشکلات عمدشون چی بود . آپتایم پورت و پهنای باند برام خیلی مهمه .

RoobinaServer
May 13th, 2013, 20:09
من دو چند تا سرور تو پارس دارم . الان مشتری دولتی دارم ، زیاد هزینه می کنند ولی جدا کیفیت نیاز دارن . صحبت قیمت نیست . الان کیفیت برام مهمتره .

نمونه سایت : پورتال دانشگاه پیام نور مرکز تبریز (http://www.pnutabriz.ir)

از این سایت ها هم یکی دو تا نیست که تبیان میزبان میشوند(میتوانید آپتایم را بپرسید میزبانی این سایت هم با نمایندگان ما میباشد در دیتاسنتر دولتی تبیان.)

آپتایم خود ما : ارتباط با ما - روبینا سرور ((هاستینگ سجادیه)) (http://www.roobinaserver.ir/contact.php) (هر چند آپتایم طبق اخباری که در سایت زدیم چند بار برای ارتقا و ... ممکن هست تحت تاثیر باشد اما با گفته ای که دوستان گفتند که ایران آپتایم درستی ندارد (مخصوصا تبیان) شما مقایسه کنید به نظرتون آپتایم 99 برای ایران بده ؟)

به خودتان شاید چیز درست نده تبیان یا پورت محدود بده چون نمیشناسه هر چیم که توضیح بدید براشون. بهتره نامه از همین سایت های دولتی داشته باشید یا ... اگر میخواهید مستقیم کار کنید با دیتاسنتر.

(البته کلوکیشن که اگر بخواهید بکنید که مشکلی نیست.)

یا حق