PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اسکریپت Virtual Freer ( قالب و ماژول )

majidamiri
March 11th, 2013, 18:13
با سلام خدمت دوستان ، این تاپیک جهت ارائه قالب ها و ماژول های اسکریپت معروف Virtual Freer به صورت پریمیوم باز شده ، لطفا فقط نوشته مربوط به موضوع تاپیک ارسال کنید و از بحث و اسپم خودداری کنید .

چند تا از ماژول هایی که توسط خودم نوشته شده رو با قیمت قرار میدم :

1 - ماژول ارسال اطلاعات خرید از طریق لینک که واقعا ماژول فوق العاده ای هست و اسکریپت رو مثل whmcs میکنه مثلا :
myfreershop/pay.php?card=noe (http://myfreershop.com/pay.php?card=noe) card&qty=tedade card&gateway=dargahe pardakht
، با نصب این ماژول دیگه نیازه نیست که کاربر تو صفحه Freer محصول و تعدادشو و درگاه رو انتخاب کنه ، چون قبلا ما از طریق لینک اونو فرستادیم : 20000 تومان

2 - ماژول ارسال ایمیل به کاربرانی که به هر دلیلی پرداختشان ناموفق بوده و در بازگشت به سایت ارورهای گوناگون دریافت میکنند : 10000 تومان

3 - ماژول ارسال ایمیل به همه ی ایمیل های سایت از طریق مدیریت سایت و قابلیت تطبیق با تعداد ایمیل مجاز ارسالی توسط شما از طرف هاستینگ شما ( برای مثال 200 ایمیل در هر ساعت ) البته در این صورت نصب این ماژول دستی صورت میگیره ، چون باید تغییراتی تو دیتابیس سایتتون ایجاد بشه : 20000 تومان

4 - ماژول ارسال ایمیل به کاربران x روز قبل از سررسید اکانت آنها ، این ماژول هم به دلیل ایجاد تغییرات روی دیتابیس باید به صورت دستی نصب شه : 30000 تومان

5 - ماژول خروجی گرفتن از تمامی ایمیل های سایت ( خرید موفق و ناموفق ) به صورت فایل تکست : 10000 تومان

برای سفارش 4 تا راه وجود داره :

1 - به پرتال شخصی من برید و عضو شید و تیکت بزنید تا فاکتور براتون صادر شه و بقیه کارا انجام بشه ! ( Portal - Portal Home (http://portal.majidamiri.com) )

2 - به من ایمیل بزنید : info@majidamiri.com

3 - با یاهو آیدی من در ارتباط باشین : majidbaranmusic

4 - سه تا بسه دیگه ، راه چهارمی در کار نیست !! :d

موفق و سربلند باشید ، مجید امیری !!

قیمت ها آپدیت شدند !!

hoka
March 11th, 2013, 18:33
شرمنده قصد تخریب و یا اسپم ندارم
فقط به عنوان یک کاربر میخوام بگم قیمت هاتون خیلی بالاست . ماژول های whmcs هم اینقدر هزینه بر نیستن
به صورت مثال ماژول 1 شمارو ، من دادم به یکی از بهترین php کار ها که در این انجمن هم هست با 20 تومن برام درست کرد
با کاهش قیمت ها میتونید مشتری های بیشتری داشته باشید
موفق باشید

alborzdata
March 11th, 2013, 18:35
آقا مجید تبریک میگم ترکوندی ....

ایشون شدیداً تائید میشه !!!

majidamiri
March 11th, 2013, 18:40
شرمنده قصد تخریب و یا اسپم ندارم
فقط به عنوان یک کاربر میخوام بگم قیمت هاتون خیلی بالاست . ماژول های whmcs هم اینقدر هزینه بر نیستن
به صورت مثال ماژول 1 شمارو ، من دادم به یکی از بهترین php کار ها که در این انجمن هم هست با 20 تومن برام درست کرد
با کاهش قیمت ها میتونید مشتری های بیشتری داشته باشید
موفق باشید
بله ، نظر شما متین دوست عزیز ، اما همه دوستان منو با اسکریپت Freer میشناسن و میدونن کار تضمینی و کامل تحویل میدم ، شاید اون ماژولی که دوست شما نوشته 20 تومان ، یه جاییش مشکل داشته باشه ،اما من ماژول رو با تضمین و امنیت کامل و شخصی سازی شده تحویل میدم ، دلیل دیگه هم اینکه اگه من الان این ماژول رو با قیمت پایین بدم ، بعضی افراد سودجو میان میخرن و میرن به 100 نفر میفروشن و باعث میشن تا برنامه نویسایی مثل ما از کار بیکار بشیم ، بازم ممنون از نظرتون !! :53:

majidamiri
March 11th, 2013, 18:41
آقا مجید تبریک میگم ترکوندی ....

ایشون شدیداً تائید میشه !!!

فدات بشم مصطفی جان ، ممنونم ازت !! :x:-*

avaOmovie
March 11th, 2013, 18:43
جناب امیری کاملا تایید میشه...

بنده خودم ازش تم و پلاگین های ایمیلش رو گرفتم و دارم استفاده میکنم بدون مشکل...

داخل یاهو هم اکثر مواقع آنلاینند و سوالی دارم ازشون میپرسم...

majidamiri
March 11th, 2013, 18:46
جناب امیری کاملا تایید میشه...

بنده خودم ازش تم و پلاگین های ایمیلش رو گرفتم و دارم استفاده میکنم بدون مشکل...

داخل یاهو هم اکثر مواقع آنلاینند و سوالی دارم ازشون میپرسم...

ممنونم از شما آقای رضی زاده ، لطف داری شما !! :x

delta
March 11th, 2013, 19:44
مجید جان یک چند تا قالب آماده هم میزاشتی برای فروش بد نبود.. ارزون البته و به شرط نصب :112:

majidamiri
March 11th, 2013, 22:53
مجید جان یک چند تا قالب آماده هم میزاشتی برای فروش بد نبود.. ارزون البته و به شرط نصب :112:

چشم داداش به وقتش ، الآن راستیتش سرم خیلی شلوغه !!

alis2004
March 17th, 2013, 14:39
آقا شما 1 بار كار ميكني
ميري 1 سال ديگه جواب گوشيت رو ميدي
پشتيباني و اينا كلا تعطيل !

majidamiri
March 25th, 2013, 19:33
آقا شما 1 بار كار ميكني
ميري 1 سال ديگه جواب گوشيت رو ميدي
پشتيباني و اينا كلا تعطيل !
عزیز دلم مگه هاستینگه که پشتیبانی داشته باشه ؟؟ من کارمو انجام میدم تموم میشه میره دیگه !! :|

codec_pack
March 26th, 2013, 15:22
آغا من یه مشکلی با این freer دارم ! :دی

نصبش میکنم و وقتی میرم تو قسمت مدیریت و یوزر پسوورد میزنم ، میگه اشتباه هست ! مشکل از کجاست ؟

Parsi-shop
March 31st, 2013, 22:49
اره پشتیبانی لازمه اقا مجید که یه وقت قالب کپی نشه!

AhrimanSefid
April 9th, 2013, 12:19
متشکر می شوم یک آموزش در مورد طراحی قالب این اسکریپت بزارید.

ata3929
April 16th, 2013, 02:13
slm
baba
email xadam javab nemidi
p.kh. dadam javab nadadi
in mazhol ersal email be karbaran daghighan che emkanati dare?

mahdy777
April 30th, 2013, 12:46
سلام

من دو تا ماژول "ارسال اطلاعات خرید از طریق لینک" "خروجی گرفتن از تمامی ایمیل های سایت"

رو دارم و ایشون به نظرم گرون می گه!

چون مثلا خروجی ایمیل کلا 6 خط کد هستش و ایشون 10 تومن میخواد برای 6 خط!

Laoks
May 17th, 2013, 02:41
والا نه به گوشی جواب میدین نه به ایمیل ها نه ....

شما ادعا میکنی تضمینی کار میکنی , خوب باید هم اینو بگید چون با جواب ندادن به مشتری هاتون , اصلاٌ در جریان اینکه کارتون مشکل داشته یا نداشته نیستید !

هرچه قدر هم تضمین کنید مطمئن باشید ممکنه شما هم اشتباه کرده باشید تو کارتون , لاقل پشتیبانی کوچیکی بدید که در جریان این مشکلات هم باشید .
این همه گرون میگیرید حداقل نسبت به بقیه متفاوت باشید و به مشتریاتون ارزش بدید .

ameri
May 17th, 2013, 10:30
سلام
دوستان برای whmcs هم ماژولی با قابلیت های freer دارن ؟

majidamiri
June 9th, 2013, 21:08
دوستان از همتون عذر میخوام ، یه مدتی نبودم ، درگیر امتحانا و آپدیت کردن ماژول ها بودم ، نسخه جدید ماژول " ارسال ایمیل به کاربران x روز قبل از سررسید اکانت آنها " آماده شده و میتونین برای خرید با من تماس بگیرید ، ممنونم !! :x