PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از وارز هاست خبر داره

sawyer111
March 10th, 2013, 10:49
سلام دوستان این وارز هاست هم هر چندوقت یه بار کلا غیب میشه کسی خبر داره چی شده ؟

sawyer111
March 10th, 2013, 11:04
دوستان اگه کسی از اینا شماره ای داره ممنون میشم اینجا یا تو پیغام خصوصی به من بده واقعا برام مهم هست
از این سرورها که قطع شدن یکیش برای من حیاتی هست

HyperServer
March 10th, 2013, 11:15
دوستان اگه کسی از اینا شماره ای داره ممنون میشم اینجا یا تو پیغام خصوصی به من بده واقعا برام مهم هست
از این سرورها که قطع شدن یکیش برای من حیاتی هست

تنها راه دسترسی به ایشون و تیمشون سایت هست که ظاهرا دان شده.
دیروز عصر ساعت 6 تیکت از سایتشون پاسخ گرفتیم.

مطمئن باشید حداکثر تلاششون برای حل مشکل رو میکنن

0060
March 10th, 2013, 11:31
دورد

سایتشون گویا روی سرورهای هلند بوده چون ما هم دو سرور از هلند ازشون داریم داون شدن از دیشب ! :(

sawyer111
March 10th, 2013, 12:31
یه چیزی منو نگران میکنه سرورهای امریکا هم دان شدن که به هلند ربطی نداره من چند سرورم دان شده و این هلندیه برای من واقعا حیاتی هست خدا کنه یه خبری ازشون بشه

این بدترین نوع مشتریمداری هست که بی خبر همیشه میرن . امیدوارم مثل سری قبل نشه بگن سرورها نابود شده

HyperServer
March 10th, 2013, 12:49
یه چیزی منو نگران میکنه سرورهای امریکا هم دان شدن که به هلند ربطی نداره من چند سرورم دان شده و این هلندیه برای من واقعا حیاتی هست خدا کنه یه خبری ازشون بشه

این بدترین نوع مشتریمداری هست که بی خبر همیشه میرن . امیدوارم مثل سری قبل نشه بگن سرورها نابود شده

با سلام...
دوست عزیز بی خبر از روی خوشی که نرفتند! ...مشکل پیش اومده سایت خودشون هم روی همون سرور بوده و قطع شده.

امیدوارم که زودتر حل بشه.

websazha
March 10th, 2013, 13:10
باز هم جناب هوشیار و ایجاد استرس در همکاران !
واقعا چرا جناب هوشیار باز هم به کیفیت و سرعت عمل سابق بر نمی گردند چرا باید 2 سرور از 2 کشور دان بشه!
امیدوارم مشکلات هر چیزی که هست برای همیشه حل کنند و یا اگر نمی توانند بعد مشکل که چند ماه پیش رخ داد دیگه بدون مشکل حضور داشته باشند اعلام کنند محبور نیستند.
با اینکه ارادت خاصی به جناب رحمان هوشیار دارم اما همه وارز هاست کم نقص سابق می خواهند.

sawyer111
March 10th, 2013, 13:44
باز هم جناب هوشیار و ایجاد استرس در همکاران !
واقعا چرا جناب هوشیار باز هم به کیفیت و سرعت عمل سابق بر نمی گردند چرا باید 2 سرور از 2 کشور دان بشه!
امیدوارم مشکلات هر چیزی که هست برای همیشه حل کنند و یا اگر نمی توانند بعد مشکل که چند ماه پیش رخ داد دیگه بدون مشکل حضور داشته باشند اعلام کنند محبور نیستند.
با اینکه ارادت خاصی به جناب رحمان هوشیار دارم اما همه وارز هاست کم نقص سابق می خواهند.

باور کنید من شخصا هنوز منتظر اون زمانی هستم که ایشون نامبر1 بودن ولی در حال حاضر نه از لحاظ پشتیبانی نه سرویس ها در شرایط مطلوبی نیستن و حتی این ماه اخر یه تمپلت به ما ندادن که بریم جای دیگه سرویس بگیریم بدبختی امکان بک گیری هم نبود
الانم که چون این دو تا سرور از دو تا دیتا سنتر مختلف دان شده به نظر مشکل از دیتا سنتر ها نمیاد

sawyer111
March 10th, 2013, 15:38
این ادما امدن سرور سویس هم بستن

ما رو مسخره کردن این کارشون دیگه کلاه برداری محض هست

MagicVps.Com
March 10th, 2013, 15:50
دورد

سایتشون گویا روی سرورهای هلند بوده چون ما هم دو سرور از هلند ازشون داریم داون شدن از دیشب ! :(

این ادما امدن سرور سویس هم بستن

ما رو مسخره کردن این کارشون دیگه کلاه برداری محض هست

اگر اشتباه نکنم کل سورهاشون از طریق اقای ....... ( گندکاریهاشون معرف دوستان هست - ) تهیه میکنند ایشون هم ظاهرا هر از گاهی بازی سر مشتریان در میاره این اقای .......
که الان هم فکرکنم سر همین بازیها باز دودش توی چشم ایشون (رحمان هوشیار ) رفته دوباره

انشالله که مشکلوشن حل بشه

mahdi_o
March 10th, 2013, 17:50
سلام
الان چک کردم خود سایت وارز هاست اومد بالا!
ولی خود سرور من بالا نیومده هنوز (روی سرور های سوئیس هست)

mahdi_o
March 10th, 2013, 17:55
آپدیت:
این هم الان اومد روی سایت وارز

Down for Maintenance
تا ساعتى ديگر سایت وارزهاست در دسترس قرار خواهد گرفت

sawyer111
March 10th, 2013, 20:41
به ظر شما میشه به این وضعیت اعتماد کرد یا اینکه باید فکر دیگه ای کرد

mahdi_o
March 10th, 2013, 20:47
اینم پیغام جدید

Down for Maintenance
سرور های هلند و آمریکا قطع می باشد و تا ساعتی دیگر مجدد فعال خواهد شد - کاربران سوئیس نیز اطلاعات موجود بر روی سرورها را تا ساعت 24 به روز نکنند (( این سرور ها فعال است )) - سایت وارزهاست نیز تا ساعتی دیگر مجدد در دسترس خواهد بود , در حال تعمیر سایت هستیم

mahdi_o
March 10th, 2013, 21:01
درضمن این رو بگم که سرور من که روی سوئیس بوده بالا اومده و داره کار می کنه!

websazha
March 10th, 2013, 21:52
باور کنید من شخصا هنوز منتظر اون زمانی هستم که ایشون نامبر1 بودن ولی در حال حاضر نه از لحاظ پشتیبانی نه سرویس ها در شرایط مطلوبی نیستن و حتی این ماه اخر یه تمپلت به ما ندادن که بریم جای دیگه سرویس بگیریم بدبختی امکان بک گیری هم نبود
الانم که چون این دو تا سرور از دو تا دیتا سنتر مختلف دان شده به نظر مشکل از دیتا سنتر ها نمیاد

بله گاهی سرویس دهندگان ایرانی برای نگاه داشتن مشتری برای اینکه کاربر منیج های زیادی انجام داده امکان تمپلت کردن را فراهم نمی کنند.که این میشه ابزار تحمیل سرویس دهی به کاربر.
امیدوارم هیچ موقع چنین مشکلی پیش آمد نکند اما به روزی نگاه کنید که ممکن هست کل این دیتا که کمی هزینه بر هست بک اپ گیری از بین برود
همان طور که آقای کیانی هم گفتن مشکلاتی دارند که از اشتباهات گذشته خودشون هم پند نگرفتند.

sawyer111
March 11th, 2013, 01:03
در حال حاضر سرورهای سوییس و هلند کار میکنه اما امریکا اصلا استیبل نیست و بعضی از وی پی اس ها که کلا دان هست بعضی ها همش به مشکل میخوره

sawyer111
March 13th, 2013, 11:05
این وارز هاست سایتشون هم بالا هست

ما رو به مسخره گرفتن سرور سوییس هم از دیروز قطع شده امریکا هم قطع شده

ما موندیم و پاسخگویی به یه ملت

حتی جواب تیکت ها هم نمیدن خیلی مسخره شده اصلا برای ما ارزش قائل نیستن نسبت به بقیه جا ها پول بیشتر میگیرن ولی سرویس ها بدنرین هست

کلی خسارت به ما وارد شده

اقا جون نمیتونی مگه مجبوری کار کنی

0060
March 13th, 2013, 12:19
این وارز هاست سایتشون هم بالا هست

ما رو به مسخره گرفتن سرور سوییس هم از دیروز قطع شده امریکا هم قطع شده

ما موندیم و پاسخگویی به یه ملت

حتی جواب تیکت ها هم نمیدن خیلی مسخره شده اصلا برای ما ارزش قائل نیستن نسبت به بقیه جا ها پول بیشتر میگیرن ولی سرویس ها بدنرین هست

کلی خسارت به ما وارد شده

اقا جون نمیتونی مگه مجبوری کار کنی

:39: ما هم انگار سر کاریم 48 ساعت سرور سوئیس ما هم دان هست هر 24 ساعت یه بار جواب میدن /:)

ms313
March 13th, 2013, 12:24
والله من خیلی وقت با اینا همکاری می کنم.
تازگیا اینطوری شده یه بار که سویئس چند ماه قبل مشکل داشت گفتن باهاشون دیگه همکاری نمی کنیم الان آمریکا اینطوری شده و میگن یا ببرین هلند یا سوئیس ما هم که بردیم هلند مشکل همون تایپک رو داریم.
فعلا 48 ساعته سرور هاستینگمون از کار افتاده .
خدا رو شکر مشتری نداشتیم بک آپ هم نداریم.

reza*
March 13th, 2013, 12:36
این همه میگید وارز هاست ، لینک هم بذارید تشابه اسمی پیش نیاد !

مثل این : میزبانان - ارائه دهنده خدمات هاست وارز - ارائه دهنده خدمات وی پی اس (vps) هاستینگ و طراحی وبسایت (http://hostwz.com/)

sawyer111
March 13th, 2013, 12:59
این همه میگید وارز هاست ، لینک هم بذارید تشابه اسمی پیش نیاد !

مثل این : میزبانان - ارائه دهنده خدمات هاست وارز - ارائه دهنده خدمات وی پی اس (vps) هاستینگ و طراحی وبسایت (http://hostwz.com/)

دوست عزیز وارز هاست یه زمانی معروف بود و همه میدونن کی و چی هست

ولی الان دیگه قابل اطمینان نیست هزینه بالایی میگیره و بدترین سرویس و پاسخگویی رو داره کلا کارو تلاش ما رو از بین برده و فکر میکنه فقط ایشون مهم هست

بعد از چند روز میاد میگه اقا ما انقدر به دلار پول دادیم به خاطر شما

دیگه این حرفاش مسخره شده دیگران دارن کار میکنن و فقط ایشون هر روز مشکل داره

منکه این ماه اخرم هست واقعا دیگه این وارز هاست بی ارزش شده

جالب اینجاست این ماه منو وادار کردن که مبلغ بیشتری واریز کنم بعد از واریز دیگه ما رنگ سرور ندیدم قبلا هم که یک بار کل اطلاعات ما روی سرورالمان ایشون از بین رفت

itjavani
March 13th, 2013, 14:02
مشکلات همیشه و همه جا هست.هیچوقت هیچ جایی بدون مشکل نبوده و نیست. بالاخره اتفاق هست پیش میاد. کسی هم دوست نداره از نون خوردن بیفته! البته اگر برخی سرویس دهندگان تازه به دوران رسیده از آب گل آلود ماهی نگیرند . بگذارند بقیه به درستی کار کنند. در هر حال صبوری کنید تا مشکلات وارز هاست حل بشه...

موفق باشید

ms313
March 18th, 2013, 18:47
وارز هاست بازم مشکل دار شد
سایتشون که بالا نمیاد
Down for Maintenance
سرور هلند هم انگار دان شده.
آبرمون رسما رفت دیگه.

sawyer111
March 18th, 2013, 21:20
وارز هاست بازم مشکل دار شد
سایتشون که بالا نمیاد
Down for Maintenance
سرور هلند هم انگار دان شده.
آبرمون رسما رفت دیگه.

من فکر کنم رسما باید توی این سایت یه انجمن بزنن به نام مشکلات وارز هاست
دیگه سرویس ها دو زار ارزش نداره

برای من خیلی ضرر بود از یه طرف ابروم رفته از یه طرف کاربران سوال پیچ میکنن و تماس ها زیاد میشه از یه طرف رقبا مسخره میکنن

cotgnx
March 18th, 2013, 22:51
واقعا متاسفم برای این وارز هاست. ما که دیگه آخرین ماه بود تمدید کردیم.
به سلامت ایشالا موفق باشن

rsl
March 18th, 2013, 22:56
دوستان بعد از این قطعی ها سرور هم که درست شده بود هیچ کدام از قسمت های administrative tools توی ویندوز مثل iis , service ,... باز نمیشد و مجبور شدم از 50 گیگ اطلاعات بکاپ بگیرم و ویندوز عوض کنم . به نظر شما می تونه مشکل مربوط به همون قطعی ها باشه ؟

sawyer111
March 18th, 2013, 23:09
دوستان بعد از این قطعی ها سرور هم که درست شده بود هیچ کدام از قسمت های administrative tools توی ویندوز مثل iis , service ,... باز نمیشد و مجبور شدم از 50 گیگ اطلاعات بکاپ بگیرم و ویندوز عوض کنم . به نظر شما می تونه مشکل مربوط به همون قطعی ها باشه ؟

سلام احتمالش هست اگه سرورت امریکا بوده این مشکل برات پیش بیاد
چون اصلا برای منو نتونستن انقتا بدن یه سرور جدید دادن

این خیلی بد هست که وارز هاست به این روز افتاده

ms313
March 18th, 2013, 23:22
واسه من هم مشکل دار شده بود هفته گذشته که خودمون نتونستیم درست کنیم
بعد کلی مشکل آخر سر به دایرکت ادمین ایمیل زدیم و اونها درست کردن.

rsl
March 18th, 2013, 23:30
سلام احتمالش هست اگه سرورت امریکا بوده این مشکل برات پیش بیاد
چون اصلا برای منو نتونستن انقتا بدن یه سرور جدید دادن

این خیلی بد هست که وارز هاست به این روز افتاده
سرورم سوئیس هست .

sawyer111
March 19th, 2013, 00:05
سرورم سوئیس هست .

نه دیگه مشکل ویندوز بوده منم 3 تا سرور سوییس دارم که مشکل نخورد

ms313
March 19th, 2013, 00:30
فکر کنم فقط سرور هلندشون دان شده.
دوستان سرور های دیگه شون کار می کنه؟

sawyer111
March 19th, 2013, 00:55
فکر کنم فقط سرور هلندشون دان شده.
دوستان سرور های دیگه شون کار می کنه؟

بله سرورهای دیگه فعلا کار میکنه
که من پیشنهاد میکنم همه بک اپ بگیرن چون اعتباری نیست

spark3r
March 19th, 2013, 01:24
با سلام
واقعا متاسفم برای هرکسی که با این وارزهاست کار کنه، تیکت می زنم جواب نمی دن، یک شماره تلفن هم نداره که بشه تماس گرفت.
کلا شرکتی که نه تلفن داشته باشه نه مکان درست حسابی اصلا نمیشه بهش اعتماد کرد. من وقتی نتونم با طرف صحبت کنم هیچ سرویسی ازش نمی خرم.
طرف هم هروقت دوست داشته باشه سرویس رو جمع می کنه و می ره و دست هیچ کسی بهش نمی رسه.
هرچند یک بار هم که کلا تمام سرویساشون دان میشه و می رن قاطی باقالی ها.

amirdj
March 19th, 2013, 01:26
spark3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/49489/) به نظر شما شرکت بهتری برای انتقال موجود هست ؟!

mirhendi
March 19th, 2013, 01:31
اقا اینقدر موج - نفرستین من از ایشون طرفداری نمیکنم چون حتتی ازشون یه هاست هم نگرفتم ولی خوب بزارید کارشونو بکنند موج منفی که میفرستین درست نمیتونند کار کنند
یکم صبور باشید (البته حق دارید خدایی سرور من 2 ساعت تو یک ماهه اخیر قطع بود به جان خودم 30 تا زنگ تو این دوساعته جواب دادم!!+1000 تا فوش اصلا نمیرسیدم مشکلو حل کنم!!)

RoobinaServer
March 19th, 2013, 01:33
سلام

دوستان و استارتر عزیز

جناب هوشیار در این انجمن یوزر دارند فکر کنم یک راه ارتباطی هم با ایشون همین باشه اگر ارتباط ندارید به جز تیکت :

نمایش مشخصات: Warez-Host.IR - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/)

هرچند آخرین زمان آنلاین شدنشون 6 روز پیش بوده ولی خب اینم یک راهه دیگه به ذهنم رسید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

sawyer111
March 19th, 2013, 01:54
سلام

دوستان و استارتر عزیز

جناب هوشیار در این انجمن یوزر دارند فکر کنم یک راه ارتباطی هم با ایشون همین باشه اگر ارتباط ندارید به جز تیکت :

نمایش مشخصات: Warez-Host.IR - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/10396/)

هرچند آخرین زمان آنلاین شدنشون 6 روز پیش بوده ولی خب اینم یک راهه دیگه به ذهنم رسید.

ارادتمند سجادیه
یا حق

ممنون ولی ایشون پاسخ نمیدن خیالتون راحت باشه
این بار اول و دوم نیست دیگه براشون عادی شده اصلا هیچ جوابی هم ندارن بدن

و دیگه اعتباری توی صحبتهای این اقا هم نیست هر چیم بگن از نظر من هیچ ارزشی نداره هیچ بهانه ای قابل قبول نیست

sawyer111
March 19th, 2013, 10:31
دوستان کسی از ایشون خبر داره یا خبری ازشون گرفته ؟

ms313
March 19th, 2013, 14:49
فعلا که قطعی داریم.خدا کنه حداقل بک آپ بدن.
والله از 15 روز مونده به تاریخ فاکتور می فرستن.
دیگه مثل سابق کار نمی کنن یوزر زیاد شده باید پشتیبانی هم زیاد بشه تا پاسخگویی بشه.

spark3r
March 19th, 2013, 15:20
spark3r (http://www.webhostingtalk.ir/member/49489/) به نظر شما شرکت بهتری برای انتقال موجود هست ؟!

سلام
دوست عزیز همیشه سعی کن با شرکتی کار کنی که شماره تماس داشته باشه یعنی بتونی بهشون زنگ بزنی و باهاشون صحبت کنی.
دوم آدرس داشته باشه که پس فردا بتونی شکایت کنی و حقت رو بگیری.
سوم سواد داشته باشن و مشکل رو متوجه بشن.
متاسفانه وارز هاست و خیلی ها اینطور نیستن.
شما اگر دارین سرور اجاره می کنین حتما از یک شرکت معتبر باشه، توی اینترنت هم بگردین شرکت های معتبر زیاده.

sawyer111
March 19th, 2013, 19:22
اقا این دوستان با این رفتار دیگه هیچ اعتباری ندارن و احتمال کلاه برداری هم زیاد هست

کلا بدرتین رفتار با مشتری الان از وارز هاست صورت میگیره

0060
March 19th, 2013, 19:40
اقا این دوستان با این رفتار دیگه هیچ اعتباری ندارن و احتمال کلاه برداری هم زیاد هست

کلا بدرتین رفتار با مشتری الان از وارز هاست صورت میگیره

متاسفانه کلاهبرداری شاخ و دم نداره توی ماه گذشته بیش از 5 روز روز سرورها دان بوده و هیچ دلیلی این موضوع رو توجیه نمیکنه که این شرکت داره با آبروی مردم بازی میکنه و الانم 100% رفتن تعطیلات نوروزی و 48 ساعت هیچ خبری ازشون نیست.

آپ کردن این تاپیک هم هیچ فایده ای نداره منتظر پاسخی از طرف این شرکت نباشید چون هیچ توجیهی برای مسائل اخیرشون ندارن هر کسی دیگه هم باشه باید خجالت بکشه با این وضعی که درست کرده بیاد و پاسخ بده
متاسفم برای آقای هوشیار و امثال ایشون که اندازه سر سوزن وجدان توی وجودشون نیست

rsl
March 19th, 2013, 23:41
الان شرکت معتبر چیه ؟ ، شماهایی که دارید سرور هاتون رو منتقل میکنید ، به کدوم شرکت میرید ؟

ms313
March 20th, 2013, 00:09
من با ارداتی که به جناب هوشیار دارم دیگه اون کیفیت قبلی رو نمی دن دیگه.
تیکت زدم تا انتقال بدن و بک آپ بگیرم و انتقال دهم.

hassan5099
March 20th, 2013, 00:54
سلام
دوستان این مشکلات واسه همه پیش میاد
صبور باشید

compiler
March 20th, 2013, 01:13
متاسفانه کلاهبرداری شاخ و دم نداره توی ماه گذشته بیش از 5 روز روز سرورها دان بوده و هیچ دلیلی این موضوع رو توجیه نمیکنه که این شرکت داره با آبروی مردم بازی میکنه و الانم 100% رفتن تعطیلات نوروزی و 48 ساعت هیچ خبری ازشون نیست.

آپ کردن این تاپیک هم هیچ فایده ای نداره منتظر پاسخی از طرف این شرکت نباشید چون هیچ توجیهی برای مسائل اخیرشون ندارن هر کسی دیگه هم باشه باید خجالت بکشه با این وضعی که درست کرده بیاد و پاسخ بده
متاسفم برای آقای هوشیار و امثال ایشون که اندازه سر سوزن وجدان توی وجودشون نیست

کلاه برداری یعنی پول مردم رو بگیرن و هیچ سرویسی ندن و فرار کنن برن پی کارشون

ممکنه کیفیت داغون باشه ساپورت افتضاح بشه ولی بازم نمیتونی بگی کلاه برداری....

اگر کیفیت خرابه حق داری بیای و اعلام کنی با دلیل و مدرک ولی حق نباید به نا حق تهمت بزنی

من نوشته شما رو کامل خوندم هیچ کدام از مشکلاتشون نشانه کلاه برداری نیست

نهایتا میتونه مدیریت ضعیف و عدم توان ارائه کیفیت مناسب باشه که در این صورت شما اطلاع رسانی کردی و همه هم فهمیدن دیگه چرا خودتو مدیونشون میکنی با این حرف؟!

0060
March 20th, 2013, 02:17
کلاه برداری یعنی پول مردم رو بگیرن و هیچ سرویسی ندن و فرار کنن برن پی کارشون

ممکنه کیفیت داغون باشه ساپورت افتضاح بشه ولی بازم نمیتونی بگی کلاه برداری....

اگر کیفیت خرابه حق داری بیای و اعلام کنی با دلیل و مدرک ولی حق نباید به نا حق تهمت بزنی

من نوشته شما رو کامل خوندم هیچ کدام از مشکلاتشون نشانه کلاه برداری نیست

نهایتا میتونه مدیریت ضعیف و عدم توان ارائه کیفیت مناسب باشه که در این صورت شما اطلاع رسانی کردی و همه هم فهمیدن دیگه چرا خودتو مدیونشون میکنی با این حرف؟!

دلیلی برای پاسخ دادن به شما نمیبینم فقط برای روشن شدن مابقی کاربران توضیح میدم

عدم ارائه سرویسی که تضمین شده
عدم ارائه پشتیبانی که تضمین شده
عدم ارائه آپتایمی که تضمین شده
خارج کردن سایت پشتیبانی از دسترس موقعی که برای سرورشون مشکلی بوجود میاد بدلیل اینکه به مشتری پاسخ ندن

جالبه که هر هفته برای یکی از لوکیشن ها اتفاقات مشابهی میوفته امریکا بعد هلند و ما هم ... اره !
هر دفعه هم توی اطلاعیه ها ذکر میشه که به دلیل رعایت نکردن قوانین توسط مشتریا دیتاسنتر سرور بسته و ما ... جریمه پرداخت کردیم

والله برای یکی از سرورهای بنده ابیوز اومده بود بدون اینکه برای من بفرستم سرور همون لحظه خاموش کردن و جریمه رو پرداخت کردم ( مشکلی هم با پرداخت جریمه نداشتم و نخواهم داشت ) تا با ای پی جدید بالا اوردن حالا این حرفا از کجا در میاد که اینقد ما به خاطر مشتری جریمه دادیم یکم به ادم فشار میاد

من اسم دیگه ای برای این رفتارها و این نوع ارائه سوریس نمیتونم پیدا کنم
سرویس دهنده های زیادی بنده رو کاملا میشناسن توی همین انجمن هم هستن و میدونن تا چه حدی به سرویس دهنده احترام میزارم وقتی ببینم طرف مقابلم رو راست و خورده شیشه نداره ولی این شرکت دیگه کاملا روند کاریش مشخص که داره چکار میکنه مدیریت این شرکت از اعضای این انجمن اگه دلیلی برای این این کارهاشون داشتن که میتونستن مشتریهاشو قانع کنه توی چند روز قطعی همینجا مشکل میگفتن ولی خوب همه چیز مشخص چیزی برای توضیح دادن ندارن

amirdj
March 20th, 2013, 02:34
نـــــادان را از هـــر طـــرف نـــــوشـــتم نـــــادان بـــود

SV24.CO
March 20th, 2013, 02:57
من الان تو سایتشون دیدم پول خوبی هم میگیرن که ، نمیشه گفت مشکل مالی باعث این وضعیت شده .

sawyer111
March 20th, 2013, 17:27
دوستان اطلاعات من بسیار با ارزش بودن و ضرر مالی که من خوردم از اون ارقامی که هیچ ربطی نداره ولی اونا اونجا مینوسن بالا تر هست

کلاه برداری یعنی اینکه میگن با بهترین هستیم و بالاترین هزینه رو میگیرن برای اینکه بهرتین سرویس رو ارائه بدن

سرور المان من که به فنا رفت سرور امریکا من به فنا رفت با بدختی تمام اطلاعات رو بازیابی کردیم و کلی هزینه گزاف برای این کار کردیم و الان هم خیلی راحت میگم سرور هلند به فنا رفته

اقا سال نو هست ولی من اصلا وقت نکردم به هیچ کسی اس ام اس تبریک بدم تنها چیزی که دریافت میکنم فحش ناسزا و تهدید از سوی مشترکان خاصی که دارم

توی سایتشون که هیچ جواب تیکتی نمیدن

ولی دوستان این اقایون کلاه برداری بهشون به مزه کرده

پیش خودشون میگن چرا ما پول بدیم سرور رو ردیف کنیم نهایتش اطلاعات مشتری ها نابود میشه که اونم به درک . میاییم میگه کل دنیا با وارز هاست لج کرده و همه سرور های دنیا همین جوری خاموش میشن

یعنی کلا دنیا و کشورهای معتبر کلا بی صاحب هستن و دیدن وارز هاست خیلی کارش درست هست میخوان نابودش کنن

میان میگن ما اینقدر خرج کردیم اقا جون به درک که خرج کردین ما پول مفت به شما نمیدین که راست راست راه برین یه تیک جواب ندین بعد هم بگین همینه که هست

هیچ کاری نمیتونیم بکنیم

حیف که قوانین انجمن دست پای منو بسته وگرنه شما الان دیگه ذره ای احترام ندارین

ms313
March 20th, 2013, 22:03
دوستان الان تکلیف چیه؟
تو سایتشون اینو زدن نه ایمیلی اومده نه چیزی تیک زدم ولی جواب دریافت نکردم.
تنها ایمیلی که میاد اطلاعیه پرداخت هستش اونم اتوماتیک هست.

با سلام خدمت کاربران محترم شرکت نوآوران شبکه بینالود - وارزهاست

با توجه به اطلاعیه ای که در تاریخ 11/03/2013 و ساعت 15:22 دقیقه در بخش اخبار سایت قرار گرفت , کاربران در مورد اخطارهای دیتاسنتر Swiftway در لوکیشن آمریکا مطلع هستند
این دیتاسنتر در Netherlands, Europe - California, USA - Chicago, Illinois, USA و New York, USA اقدام به ارائه سرویس می کند
با توجه به آغاز سال 2013 و گذشت سه ماه از آن قوانین و برخوردهای این دیتاسنتر به صورت کلی تغییر کرد
به نحوی که اخطارهای ارسالی برای سرورهای حداقل 3 برابر شده است (( حساسیت به تورنت , کپی رایت , پورت اسکن و ... بسیار بالاتر رفته است ))
در تاریخ اعلامی فوق بدون هیچ گونه اخطاری این دیتاسنتر اقدام به مسدود کردن سرورهای آمریکا با رنج ای پی های 149.255.34 و 149.255.35 گرفت که بعد از گذشت 24 ساعت تنها اقدام به فعال سازی سرورهای آمریکا برای مدت 72 ساعت نمود تا بتوانیم اطلاعات کاربران را منتقل کنیم
این مورد در شرایطی انجام شده که این سروها تنها یک هفته از پرداخت آنها گذشته شده بود و کمتر از 8 روز از ماه جدید هر سرور استفاده شده بود
هزینه ماهیانه هر سرور اختصاصی برابر با 380 دلار بود که با توجه به آنکه برای ماه جدید هر دو سرور 760 دلار به دیتاسنتر Swiftway پرداخت شده بود
بعد از انتقال اطلاعات کاربران آمریکا به ابرسرورهای سوئیس دیتاسنتر مربوطه هیچ مبلغی به شرکت نوآوران شبکه بینالود برای 23 روز باقی مانده از زمان سرورها بازگشت نکرد , که در این شرایط وارزهاست برای سرویس هایی که حتی یک هفته نیز استفاده نکرده بود بیش از سه میلیون تومان باعث ضرر شد

حال نیز دیتاسنتر Swiftway مجدد سرورهای هلند را مسدود کرده است که این سرورها نیز در تاریخ 23/12/1391 برای ماه جدید تمدید شده بود
هزینه ماهیانه این سرورها برابر با 445 دلار ماهیانه و هزینه هر دو سرور پرداختی 890 دلار (( بیش از سه میلیون و پانصد هزار تومان )) بوده است که در تاریخ 23/12/1391 به دیتاسنتر Swiftway پرداخت شده است
در مکاتب روز گذشته بعد از قطع شدن این دو سرور دیتاسنتر هلندی اعلام کرده است که امکان بازگشایی سرویس ها وجود ندارد و با توجه به عدم رعایت قوانین جدید این دیتاسنتر توسط کاربران وارزهاست , و با توجه به انکه قبلا نیز بر روی سرورهای امریکا نیز چنین مشکلی ایجاد شده است , دیتاسنتر Swiftway بدون ارسال هیچ گونه اخطاری اقدام به ساسپند کردن یا همان مسدود کردن این دو سرور نموده است

کاربران عزیز دقت نمایند که موقتاً تا 72 ساعت اینده احتمال باز شدن سرویس ها حتی برای 24 ساعت نیز وجود ندارد
به همین جهت برای رفع مشکل موقتی کاربران هلند و انکه سرویس دهی و خدمات کاربران این لوکیشن به تاخیر نیافتد , سریعاً به بخش پشتیبانی سایت درخواست سرویس جایگزین از ابر سرورهای سوئیس ارسال نمایند تا سرویس های جدید و جایگزین ارائه شود تا با بک آپ هایی که در اختیار دارند اقدام به ادامه خدمات خود دهند
در صورتی که دیتاسنتر هلند در 72 ساعت آینده موافقت به فعال سازی این دو سرویس حتی برای 24 ساعت نمایند به کاربران سریعا از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد تا اقدام به تهیه بک آپ جدید نمایند

همچنین در آخرین ایمیل ها و درخواست های ارسال شده دو راه حل ارائه شده است :
1- فعال کردن دو سرور اختصاصی برای 48 ساعت و انتقال بک آپ کاربران به سرورهای سوئیس به همراه پرداخت 410.30USD جریمه به دیتاسنتر
2 - ادامه همکاری با دیتاسنتر Swiftway و پرداخت 813.90USD جریمه به دلیل عدم رعایت قوانین , توسط کاربران وارزهاست و فعال شدن مجدد سرورهای
با توجه به آنکه باید این جریمه توسط وارزهاست به خاطر عدم رعایت قوانین توسط کاربران پرداخت شود , از تمام کاربران درخواست داریم , در صورتی که فاکتور پرداخت نشده برای هر کدام از سرویس های خود موجود دارند , در اسرع وقت اقدام به پرداخت نمایند تا فشار مالی وارد شده به شرکت حداقل کمتر شود

یک نکته بسیار مهم :
بعد از ارسال تیکت و درخواست ارائه سرویس جدید و جایگزین بر روی ابر سرورهای سوئیس , نیازی به ارسال پست های مکرر نیست و بعد از آماده سازی سرویس جدید , مشخصات در همان تیکت ایجاد شده ارسال خواهد شد

با تشکر - پشتیبانی شرکت نوآوران شبکه بینالود - وارزهاست

Tuesday, March 19, 2013

sawyer111
March 21st, 2013, 15:46
والا تو این متنی که برای منم امده خیلی ناراحت بودن که کسی حرفی زده یا ناراحت شده

و گفتن یه مبلغی باید بدن

و گفتن هر کس ناراحت بوده سرویسش رو قطع میکنن که یاد بگیره اینجا مشتری حق نداره حرف بزنه

pardishosting
March 21st, 2013, 15:49
بد نیست به این فکر کنید چرا دیتاسنترهای دنیا بعد از مدتی سرویس های ایرانی ها رو می بندند !

sawyer111
March 22nd, 2013, 01:41
دوستان این سرور هلند برای کسی درست شده ؟

0060
March 22nd, 2013, 01:49
دوستان این سرور هلند برای کسی درست شده ؟

نه زوده فعلا 4 بعد از ظهر نشده هنوز #-o