PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما رو میخوام !

nswir
January 31st, 2010, 16:27
با سلام
دیدم در فروم همه میان به بهانه های مختلف میگن سایتم نمیاد سایتم این شده سایتم اون شده خلاصه به یه چیزی برسن(بچه ها میدونن چی )

من اینطوری نمیگم ! سایتم خدا رو شکر باالست فعلا هم باز خدا رو شکر مشکلی نداره !
میخواستم نظرتون رو در مورد قالب جدید سایت بدونم.
هر کی هم نظر داد آقایی کرده و هر کی هم نخواست نظر بده خب باز هم ممنونشم.
بحث های انحرافی نکنید.
آدرس سایت هم در امضام موجوده !

sam_pontiac
January 31st, 2010, 16:34
قالب خوبی هست ، ولی اگر نظر من رو بخوای ، قالب قبلیت کاربر پسند تر بود نسبت به فعلی...

h_zaman06
January 31st, 2010, 16:37
رنگ خاکستری بهش میاد ... سایت رو سرو سنگین کرده ... اما هدرش خشکه ... جای کار داره ... قضیه اون موز گندیده ها را هم نفهمیدم :)

sadegh
January 31st, 2010, 16:42
سایت خوب کلاسیک شده
راستی این قضیه وبنا چیه؟

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:42 PM ----------

سایت خوب کلاسیک شده
راستی این قضیه وبنا چیه؟

M.S.R
January 31st, 2010, 16:43
سلام
خوبه اما انگار قسمت اصلی سایت که باید کاربر ها را جذب خودش بکنه تحت تاثیر دو قسمت کناری قرار گرفته است.

nswir
January 31st, 2010, 16:47
قالب خوبی هست ، ولی اگر نظر من رو بخوای ، قالب قبلیت کاربر پسند تر بود نسبت به فعلی...
ممنون از نظرتون. قالب قبلی مشکلاتی با مرور گر اکسپلورر داشت که نتوانستیم برطرف کنیم.

سایت خوب کلاسیک شده
راستی این قضیه وبنا چیه؟
ممنون.
سر قضیه پی سی دانلود هاستیران بهش گیر داده که چرا کاسه داغ تر از آش شدی !

خوبه اما انگار قسمت اصلی سایت که باید کاربر ها را جذب خودش بکنه تحت تاثیر دو قسمت کناری قرار گرفته است.
قسمت اصلی سایت کدومه؟
2 تای کناری کدومان؟
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

M.S.R
January 31st, 2010, 16:53
قسمت اصلی سایت اخباره سایته نه ان عکس تمام قد از گرداب و توفان و .... .
بهتره ان قسمت توفان یکم باریک تر بشه و قسمت اخبار یکم بزرگ تر.

nswir
January 31st, 2010, 17:35
ممنون
اون رو برای اینکه خب جای تبلیغاتی معلوم بشه گذاشتم !
اگه ناراحت کنندست بر میدارم !
راستی کل تبلیغ بده یا اون تبلیغ خاص؟

bijans
January 31st, 2010, 17:44
سنگینه!

jgvr
January 31st, 2010, 18:00
تبلیغ نباید فضای زیادی رو بگیره... به سایت های خبری بزرگ نگاه کنید!

M.S.R
January 31st, 2010, 18:09
ممنون
اون رو برای اینکه خب جای تبلیغاتی معلوم بشه گذاشتم !
اگه ناراحت کنندست بر میدارم !
راستی کل تبلیغ بده یا اون تبلیغ خاص؟
ان تبلیغ که خیلی خوب عالی به جا و ... است . اما عرض قسمت تبلیغات و کلا ان ستون خیلی زیاد است.

nswir
February 1st, 2010, 08:46
چشم درست میشه.
دیگه در مورد قالب نظری نبود؟

usefee
February 1st, 2010, 09:09
چون خودمم از خوانددگان ÷ر و ÷ا قرص سایتتون هستم به خودم این حق رو میدم که نظرم رو خیلی صریح بگم :
در مورد قالب باید بگم که به نظر بنده به دلیل وجود رنگ خاکستری حس خستگش و کسلی رو به بازدید کننده القا میکنه و به همین دلیل باعث میشه که سریعتر از سایتتون خارج بشه . در ضمن قالب بندی کلی و چیدمان قالب هم به نظرم جالب نیست . لطفا قبل از طراحی قالب به مطالعه روانشناسی رنگها در طراحی سایتها نظری داشته یاشین . o:-)
مورد دیگه اینکه عکس های مرتبط با متن رو سعی کنین بهتر انتخاب کنین و هنوز هیچی نشده برای آگهی یه قیمت جدا در نظر نگیرین . نمیدونم چه مشکلیه که ایرانیا دارن و اونم این هست که سایت رو قبل از اینکه تاسیس کنن ، براش جای آگهی در نظر میگیرن!!! :-o
عذرخواهی میکنم که کمی صریح صحبت کردم . در ضمن به نوان یه بازدیدکننده میگم اگه قالب سایتتون همین باقی بمونه فکر کنم باید اسم بنده رو از لیست بازدید کننده هاتون خط بزنین :-<

delta
February 1st, 2010, 09:57
قالبش از قبلی قشنگتر شده. کلا تازه داره میشه سایت خبری. اما این بنرهای تبلیغاتیت خیلی گنده هست!

آن پوست موز رو هم برداری بهتره :d

nswir
February 1st, 2010, 10:08
چون خودمم از خوانددگان ÷ر و ÷ا قرص سایتتون هستم به خودم این حق رو میدم که نظرم رو خیلی صریح بگم :
واقعا خوشحالم که افراد حرفه ای مثل برو بچه های این انجمن سایت ما رو قابل میدونن و تونستیم نظرشون رو تاحدی جلب کنیم.

در مورد قالب باید بگم که به نظر بنده به دلیل وجود رنگ خاکستری حس خستگش و کسلی رو به بازدید کننده القا میکنه و به همین دلیل باعث میشه که سریعتر از سایتتون خارج بشه . در ضمن قالب بندی کلی و چیدمان قالب هم به نظرم جالب نیست . لطفا قبل از طراحی قالب به مطالعه روانشناسی رنگها در طراحی سایتها نظری داشته یاشین
چشم به زودی رنگ خاکستری تغییر خواهد کرد. چه رنگی پیشنهاد می کنید؟
آخه ما قبلش رو یه قالب دیگه بودیم اون اولی نه وسط این قالب و اولیه که شاید دیدید یا هم ندیدید که واقعا از نظر رنگبندی جالب بود ولی خب خیلی ها گفتن که جالب نیست وب ا وجود وقت بسیاری که براش گذاشتیم با کمال میل برداشتیمش تا دوستان ناراحت نشن این رو هم که گذاتیم از خیلی ها نظر گرفتیم که نظر کلی رو خوب بودن بود و تقریبا رو رنگبندیش و همون رنگ خاکستریش مشکل داشتن که خب برطرف میشه
در ضمن تبلیغ گرداب برداشته شد.

مورد دیگه اینکه عکس های مرتبط با متن رو سعی کنین بهتر انتخاب کنین
در مورد اون موز باید بگم عمدا اونجوری انتخاب شده که یه تنوعی بشه !
چون خبر برای خود سایت هست و هیچ ارتباطی با اخبار اینترنت نداره خواستیم تنوع بشه ! همین !

هنوز هیچی نشده برای آگهی یه قیمت جدا در نظر نگیرین . نمیدونم چه مشکلیه که ایرانیا دارن و اونم این هست که سایت رو قبل از اینکه تاسیس کنن ، براش جای آگهی در نظر میگیرن!!!
این که برای سایت هدف تعیین کرد که خب چیز بدی نیست و باید اینطوری باشه چون بسیاری از سایتها بدون تعیین هدف تجاری وارد میشن و نمونش بسیار زیاده که تعطیل کردن و رفتن.
ولی چشم به در خواست شما تبلیغ گرداب برداشته شد.

عذرخواهی میکنم که کمی صریح صحبت کردم .
اگر جور دیگه ای می گفتید باید عذر خواهی میکردید ممنونم که با گفتن واقعیت کمکمون می کنید.

در ضمن به نوان یه بازدیدکننده میگم اگه قالب سایتتون همین باقی بمونه فکر کنم باید اسم بنده رو از لیست بازدید کننده هاتون خط بزنین
فکر کنم مطالب جوری هست و خواهد بود که ایشالله اینطوری نباشه.
.................................................. ..........................

قالبش از قبلی قشنگتر شده.
کدوم قالب قبلی؟
کدوم یکی مد نظرتونه؟

اما این بنرهای تبلیغاتیت خیلی گنده هست!
چشم انجام شد.

آن پوست موز رو هم برداری بهتره
هدف همین لبخندی بود که به لب شما آمد که خدا رو شکر به هدفمون رسیدیم.!;)