PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مارال هاست قابل اعتماده؟!!؟

rmz
March 9th, 2013, 22:20
سلام.
من می خوام از مارال هاست اگه شد هاست نامحدود حرفه ای بگیریم.
می خوام ببینم قابل اعتماده؟ پشتیبانیش خوبه.؟ امنیت؟ آپتایمش چطور؟
کسی توی این انجمن از تا حالا هاست داشته.؟

rmz
March 9th, 2013, 22:34
سلام.
من می خوام از مارال هاست اگه شد هاست نامحدود حرفه ای بگیریم.
می خوام ببینم قابل اعتماده؟ پشتیبانیش خوبه.؟ امنیت؟ آپتایمش چطور؟
کسی توی این انجمن از تا حالا هاست داشته.؟

rmz
March 9th, 2013, 22:49
سلام.
یادم رفت آدرس مارال هاست را بزارم.
هاست |هاست لینوکس |هاست ویندوز | هاست ایران | هاست بک آپ | هاست دانلود | هاست پرترافیک (http://www.maralhost.com)

hostamol
March 9th, 2013, 22:55
انشالله خوب باشه

rmz
March 9th, 2013, 23:08
کسی دیگه نظری نداره.؟:((

Faraz4u
March 9th, 2013, 23:29
بنده مدیریت این شرکت را میشناسم
بسیار انسان محترم با شخصیت و کاربلدی هستند و مطمئنا قابل اعتماد
ولی ازشون سرویس نداشتم بدونم سرویس هاشون چطوره

karshenasi
March 10th, 2013, 00:09
مدیر مارال هاست آقای هاشمی هست که در این انجمن هم فعالیت دارن. چند باری باهاشون صحبت کردم انسان متین و با شخصیتی هستند
دو ماه هم ازشون سرویس هاست پربازدید گرفتم که به دلیل ضعف سرور و مشکلات زیاد در روزهای آخر مجبور به جابجایی شدم
ولی فکر کنم سرویس های دیگشون خوب باشه. قیمتشون هم مناسبه

nginxweb
March 10th, 2013, 00:12
100% تایید میشن شرکت قدیمی و چندین ساله رسمی هستد فکر کنم 7 سالی هست فعالیت دارند دفترشون هم اصفهان 4 باغ بالا هستش و کارشون درسته

k1ll3revil
March 10th, 2013, 21:38
فقط بازگشت پولی خوبی دارن واگر نه یک تیکت رو درست نمیتونن بخوننن بعد طبق همون تیکت وبراساس نیاز مشتری پاسخ بدن برای مثال میگی اقا کاربر پشیبان روی سرورنمیخوام باشه بعد ایجاد میکنن هم خودشون رو به دردسر می اندازن هم مشتری رو مشتری حق داره طبق اون چیزی خواسته سرویس بگیره واگر نه اصلا میتونست توی تیکت ننویسه این مشکلی بود که یکی از کاربرهای من باهاشون داشت و میتونم مدارکشم بزارم
احتمالا شلوغ بوده سرشون و اشتباه کردن وچون شرکت پرمشتری هستن مطمئنن موقع تیکت وتماس اذیت می شید
محدوداست به ساعات اداری وکاری و تیکتم که دیگه هیچی

takpar01
March 11th, 2013, 12:59
سلام

سرويس هاشون بسيار ضعيف است و اينكه 24 ساعت طول ميكشه به تيكتتون پاسخ بدن

قابل اعتماد است ولي سرويس هاش خوب نيست بهتره از جاي ديگري خريداري كنيد

بهترين هاستينگ هم كيفيتش بالاست و هم سرعتش عالي است

ir-hosting.org

من الان دارم از اين استفاده ميكنم

milad465
May 22nd, 2014, 17:01
اصلا قابل اعتماد نیست. من یه vps خریدم طبق نوشته خودشون در سایت 24 ساعت گارنتی برگشت هزینه داره. من کمتر از 24 از زمان خرید با وجود اینکه هنوز vps را دریافت نکردم انصراف دادم ولی پولمو پس ندادند. اگه هاست و vps می خواید فقط پارس پک. با اینکه قیمتش بالاتره ولی پشتیبانی خوبی داره مثل ایران هاست برات کلاسم نمیزارن

cloobhaa1
May 22nd, 2014, 17:05
سلام سایت میلاد وب هاست سایت خوبیه می تونی ازشون سرویس بگیری اگر ناراضی بودی تا 3روز بهت بر می گردونن اما VPSارائه نمی کنند
miladwebhost.ir

keyvanik
May 22nd, 2014, 19:58
من هاست ایرانشونو دارم برام مشکل پیش اومد تا حل نکردن ولم نکردن پشتیبانی عالی وقابل اعتمادن

hamedmj
May 22nd, 2014, 22:12
سلام سایت میلاد وب هاست سایت خوبیه می تونی ازشون سرویس بگیری اگر ناراضی بودی تا 3روز بهت بر می گردونن اما VPSارائه نمی کنند
miladwebhost.ir

=))
این شیوه تبلیغ دمده شده عزیزم :)

milad465
May 24th, 2014, 12:15
به نظرم نگیری بهتره. پاسخگویی شون و کیفیتشون خوب نیست.توی سایتشون نوشته مهلت تست داره ولی در واقع مهلت تست ندارن و پولو با هزار دوز و کلک ازش کم می کنند

Javan Host
May 24th, 2014, 19:19
دوستانی که از پاسخ گویی تیکت این شرکت انتقاد کردند !!
این هاستینگ به صورت شرکتی کار میکنند و زمانی پاسخ گویی باید بین صبح تا 2:30 بعد از ظهر باشد و این نمیتونه بدی این شرکت رو نشان بده !

دوستانی که از بازگشت پول ناراضی بودند :‌

ما هم که با سابقه ی نچندان کم در حال سرویس دهی به بسیاری از سایت های بزرگ ایران هستیم در صورتی که دلیل منطقی برای باز گشت پول وجود نداشته باشد پول رو پس نمیدهیم

با تشکر
حسینی

milad465
May 26th, 2014, 23:27
انگار مردم تا حالا هاستینگ ندیدن. برید هاستینگ های دیگه رو ببینید. 24 ساعته پاسخگو هستند نه اینکه ساعت 2و نیم بعدازظهر جمع کنند برن خونشون تا فردا صبح.
وقتی توی صفحه اول سایتتون نوشتیددرشت نوشتید 7 روز گارانتی بازگشت وجه. چرا بعدش دبه در میارید.

Javan Host
June 4th, 2014, 12:41
انگار مردم تا حالا هاستینگ ندیدن. برید هاستینگ های دیگه رو ببینید. 24 ساعته پاسخگو هستند نه اینکه ساعت 2و نیم بعدازظهر جمع کنند برن خونشون تا فردا صبح.
وقتی توی صفحه اول سایتتون نوشتیددرشت نوشتید 7 روز گارانتی بازگشت وجه. چرا بعدش دبه در میارید.

دوست عزیز !
بنده احترام نگه داشتم پس لطفا احترام نگه دارید ! حرف بنده این بود این شرکت زمان پاسخ گویی شان بر اساس ساعات اداری هست ! ولی هاستینگ ما از صبح تا حتی 3 صبح هم پشتیبانی آنلاین داره !
حرف من این بود زمان پاسخ گویی نمیتواند بدی هاستینگ و یا شرکتی را برساند !!
آیا شما دلیل منطقی برای بازگشت وجه داشته اید !

warpro
June 4th, 2014, 16:31
بهتر است به تاریخ ارسال پست استارتر توجه می نمودید دوستان . . .

2013 :| . . .

milad465
June 9th, 2014, 22:51
دوست عزیز !
بنده احترام نگه داشتم پس لطفا احترام نگه دارید ! حرف بنده این بود این شرکت زمان پاسخ گویی شان بر اساس ساعات اداری هست ! ولی هاستینگ ما از صبح تا حتی 3 صبح هم پشتیبانی آنلاین داره !
حرف من این بود زمان پاسخ گویی نمیتواند بدی هاستینگ و یا شرکتی را برساند !!
آیا شما دلیل منطقی برای بازگشت وجه داشته اید !

بله. دلیلم پاسخگو نبودنتون.بعد خرید vps ازتون. چند بار تیکت گذاشتم میگم هنوز vps رو نگرفتم. بعد از چند ساعت طلب کارانه میگید صبر کن داریم نرم افزار توش نصب می کنیم.

viasky
June 9th, 2014, 23:24
بله. دلیلم پاسخگو نبودنتون.بعد خرید vps ازتون. چند بار تیکت گذاشتم میگم هنوز vps رو نگرفتم. بعد از چند ساعت طلب کارانه میگید صبر کن داریم نرم افزار توش نصب می کنیم.
باسلام
دوست گرامی تحویل سرویس شما به صورت آنی نبوده
توجه بفرمایید از هرجا که سرویس تهیه بفرمایید می توانند از شما از 1 تا 18 ساعت فرصت جهت تحویل سرویس بخواهند
چنانچه گلایه شما جهت عدم تحویل بعد از گذشت 24 ساعت بود از نظر من هم صبحت شما درست بود
ولی ظاهرا شما عجله داشتید - تاخیر تا 18 ساعت منطقی می باشد
موفق باشید

milad465
June 10th, 2014, 15:30
باسلام
دوست گرامی تحویل سرویس شما به صورت آنی نبوده
توجه بفرمایید از هرجا که سرویس تهیه بفرمایید می توانند از شما از 1 تا 18 ساعت فرصت جهت تحویل سرویس بخواهند
چنانچه گلایه شما جهت عدم تحویل بعد از گذشت 24 ساعت بود از نظر من هم صبحت شما درست بود
ولی ظاهرا شما عجله داشتید - تاخیر تا 18 ساعت منطقی می باشد
موفق باشید

آی کیو مگه ننوشتید ضمانت برگشت پول بعد از 24 ساعت؟ حالا میگی تا 18 ساعت تاخیر منطقیه!!! پس کی زمان تسته؟ با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه. هر کس هاست بخواد می دونه از کجا بگیره نیازی به دفاع از هاستتون و تعریف از اون نیست

به شما هم پیشنهاد می کنم هر چند وقت یک بار مارال هاست رو توی گوگل سرچ کنید و روی نتیجه دومی که میاد ("مارال هاست قابل اعتماده؟!!؟ - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CDAQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.webhostingtalk.ir%2Ff118%2F74 099%2F&ei=HeWWU-2FKs-u7AbXvoHoDg&usg=AFQjCNG0-AGsuP7UexjOhN20HXxk9xlygg&sig2=_0i2qk8MU4t8UH60QItcAg)") کلیک کنید:)

StyleFa.iR
June 11th, 2014, 01:06
سلام .
کیفیت و پشتیبانیشون خوبه ! میتونید ازشون سرویس بخرید . تا الان که کاربرانی که جهت طراحی سایت به ما پیام میداند من دیدم که 2 3 تاشون از مارال هاست ، به بنده هاست میدن !
امنیتشون هم خوبه !

viasky
June 11th, 2014, 02:43
آی کیو مگه ننوشتید ضمانت برگشت پول بعد از 24 ساعت؟ حالا میگی تا 18 ساعت تاخیر منطقیه!!! پس کی زمان تسته؟ با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمیشه. هر کس هاست بخواد می دونه از کجا بگیره نیازی به دفاع از هاستتون و تعریف از اون نیست

به شما هم پیشنهاد می کنم هر چند وقت یک بار مارال هاست رو توی گوگل سرچ کنید و روی نتیجه دومی که میاد ("مارال هاست قابل اعتماده؟!!؟ - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&ved=0CDAQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.webhostingtalk.ir%2Ff118%2F74 099%2F&ei=HeWWU-2FKs-u7AbXvoHoDg&usg=AFQjCNG0-AGsuP7UexjOhN20HXxk9xlygg&sig2=_0i2qk8MU4t8UH60QItcAg)

") کلیک کنید:)
شما اصلا بنده رو نمی شناسید
همچنین من اسم خاصی از کسی نبودم
اون 18 ساعت و برای تحویل سرویس گفتم - در ضمن زمان تست باید بعد از تحویل سرویس باشه
شما گناهی نداری - بلد نیستی

milad465
June 11th, 2014, 18:04
شما اصلا بنده رو نمی شناسید
همچنین من اسم خاصی از کسی نبودم
اون 18 ساعت و برای تحویل سرویس گفتم - در ضمن زمان تست باید بعد از تحویل سرویس باشه
شما گناهی نداری - بلد نیستی
بله اصلا شما رو نمی شناسم!!!!!:))
کاملا معلومه من هیچی بلد نیستم و شما کاملا به کارتون ماهرید:))
موفق باشید

jackhaman
June 11th, 2014, 18:10
با سلام

مسئولین لطفا تایپک رو ببندن چون سال 2015 هم فکر کنم به این تاپیک جواب بدند ! در کل به نظرم تایپیکی که یکماه پاسخی بهش داده نمیشه بهتره بسته بشه بصورت اتوماتیک

موفق باشید

milad465
June 24th, 2014, 14:11
با سلام

مسئولین لطفا تایپک رو ببندن چون سال 2015 هم فکر کنم به این تاپیک جواب بدند ! در کل به نظرم تایپیکی که یکماه پاسخی بهش داده نمیشه بهتره بسته بشه بصورت اتوماتیک

موفق باشید

چرا می خواید بسته بشه؟ منفعتی توش دارید که تو خطر می افته؟ قصد آگاهیه که بقیه با چشم باز هاستشونو انتخاب کنن

iran-developers
June 24th, 2014, 15:58
درود در رابطه با مارال هاست باید بگم فکر کنم جناب محمد زاده هم اونجا فعالیت دارن و یکی از بهترین هاستینگ ها هستن

nginxweb
June 24th, 2014, 16:09
درود در رابطه با مارال هاست باید بگم فکر کنم جناب محمد زاده هم اونجا فعالیت دارن و یکی از بهترین هاستینگ ها هستن

درود

خیر دوست عزیز بنده در مارال هاست فعالیتی ندارم

majidzm
July 11th, 2014, 15:48
http://www.ratebook.ir/index/post_4414/%D9%85%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%84-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA/