PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس وارز (سریع)

mdake.com
January 31st, 2010, 14:53
سلام دوستان من یه وی پی اس وارز میخوام خیلی سریع واسه ویبلتن نال شده و محصولاتش
هاردش مهم نیست
رمش 512 به بالا باشه
سی پیو قوی باشه
آپ تایم بالا
پشتیبانی قویییییییییی
پنلشم مهم نی
فقط الان سایتم باز نمیشه تو امضام هست یعنی ورود پنل وی پی اس رو میاره ولی یوزر و پس رو که میزنم تو نمیره میخوام سریع منتقلش کنم هر جوری که هست چون بازدید کننده هام دارن می پرن
ضمنان یه روز تست هم باشه یعنی سایت منتقل شه من خیالم راحت شه مشکلی نداشته باشه
قیمت بالا هم ندین
منتظرم

Arashdn
January 31st, 2010, 15:00
وارز = کیفیت پایین = اپتایم پایین

SabaData
January 31st, 2010, 15:51
وارز = کیفیت پایین = اپتایم پایین

کی میگه؟ :68:
---------------------------------------
من میتونم اینو بهتون بدم:
فضا: 20 گیگابایت
پهنای باند: نامحود
تعداد آی پی: 3
رم: رم اصلی 384 مگابایت هست ولی امکان بالا رفتن تا 768 مگابایت رو داره
محل سرور: میتونید از بین فرانسه - هلند و آلمان هرکدوم رو دوست دارید انتخاب کنبد.
قیمت: 35000 تومان

NovinSite.ir
January 31st, 2010, 16:03
با سلام و احترام
هر کدام از آفرها را خواستید میتونم براتون ارائه بدم اما در مورد وارز بودنش تضمین نمی کنم

http://www.tehranpic.net/images/tniixpv7ajv5x8hnezi1.jpg

سی پانل ----> 10000 تومان
دایرکت ادمین ----> 8000 تومان

AfraWeb.net
January 31st, 2010, 16:27
کی میگه؟ :68:
---------------------------------------

محل سرور: میتونید از بین فرانسه - هلند و آلمان هرکدوم رو دوست دارید انتخاب کنبد.

از چه زمانی قوانین کپی رایت در اروپا برداشته شده است ؟

SabaData
January 31st, 2010, 16:56
از چه زمانی قوانین کپی رایت در اروپا برداشته شده است ؟
فک کنم من تا حالا یه 5 یا 6 بار گفتم!
خوب وقتی شما میری به اونا میگی من وارز میخوام نمیاد بهت بگه که آره دارم!!!
مثل اینکه از یه *** می پرسید تو ***ی؟؟؟
خوب معلومه که بهتون نمیگه من ***م!
اینا هم نمیگین ما وارز داریم ولی به قوانین کپی رایت توجه زیادی نمی کنند. (البته منظور من بعضی از دیتا سنترها هست ها)
------------------------------------------
شما چرا فک میکنید وارز فقط تو سرور های ایرانی هست و شما چون خودتون توی ایران سرور دارین فقط مال شما وارز هست!!؟
فک کنم با حساب شما همه اونایی که هاست یا وی پی اس یا سرور وارز می فروشن همه دروغ میگن! نه!؟

NovinSite.ir
January 31st, 2010, 17:00
خوب وقتی شما میری به اونا میگی من وارز میخوام نمیاد بهت بگه که آره دارم!!!
مثل اینکه از یه *** می پرسید تو ***ی؟؟؟
خوب معلومه که بهتون نمیگه من ***م!
اینا هم نمیگین ما وارز داریم ولی به قوانین کپی رایت توجه زیادی نمی کنند. (البته منظور من بعضی از دیتا سنترها هست ها)
شما چرا فک میکنید وارز فقط تو سرور های ایرانی هست و شما چون خودتون توی ایران سرور دارین فقط مال شما وارز هست!!؟
فک کنم با حساب شما همه اونایی که هاست یا وی پی اس یا سرور وارز می فروشن همه دروغ میگن! نه!؟

خیلی ممنون
حرفشون کاملا درست و به جاست

AfraWeb.net
January 31st, 2010, 17:40
1-خوب وقتی شما میری به اونا میگی من وارز میخوام نمیاد بهت بگه که آره دارم!!!
2-مثل اینکه از یه *** می پرسید تو ***ی؟؟؟
3-خوب معلومه که بهتون نمیگه من ***م!
4-اینا هم نمیگین ما وارز داریم ولی به قوانین کپی رایت توجه زیادی نمی کنند. (البته منظور من بعضی از دیتا سنترها هست ها)
5-شما چرا فک میکنید وارز فقط تو سرور های ایرانی هست و شما چون خودتون توی ایران سرور دارین فقط مال شما وارز هست!!؟
6-فک کنم با حساب شما همه اونایی که هاست یا وی پی اس یا سرور وارز می فروشن همه دروغ میگن! نه!؟

1- باید این حتما قبل از خرید از دیتا سنتر پرسیده بشه و دیتا سنتر موظف به جواب دادن هست . و اگر این کار رو نکنید در حق مشتری های خود جفا کرده اید و این کار از نظر حرفه ای اصلا مورد قبول نیست و این را هم مطعن باشید هیچ دیتا سنتری دوست نداره قوانین رو زیر پا بزاره . و شاید نظارت کلی رو تمامی سرور ها نداشته باشه ولی policy خاص خودش رو داره و با این تفکر که مشتریان قوانین را در سایت مطالعه کردند و سپس اقدام به خرید سرور نموده اند
2- دلایل و منطق جالبی برای فروش خود دارید
3- *********
4- . اگر سروری را به مشتری بفروشید و سرور به دلیل عدم رعایت کپی رایت بسته بشه شما پاسخ گو خواهید بود یا فقط هدفتون فروش هست و به مسائل دیگر فکر نمیکنید .
5- در حال حاضر امکان ارائه سرور وارز در ایران و چین امکان پذیر هست . اگر غیر این هست شما توضیح بدید . که در کدام کشور و بر اساس چه مدرک و دلیلی سرور وارز وجود دارد .
6- در حال حاضر شما ادعای فروش سرور وارز در اروپا و امریکا رو دارید و فرد دیگری رو مشاهده نکردیم که اقدام به فروش سرور وارز در اروپا و امریکا بکنند .
البته یک فردی هم بوده که ادعای فروش هاست وارز رو داشته که عاقبتش این شده این لینک ها رو ببنید تا متوجه بشید .

Web Hosting Forum - Webhosting Discussions at TopHosts.Com - warez-host.info BEST/CHEAP OFFSHORE HOSTING (http://www.tophosts.com/forum/web-hosting-forum/16803-warez-host-info-best-cheap-offshore-hosting.html)

mdake.com
January 31st, 2010, 17:42
والله این تاپیک واسه درخواست من بود نه اینکه بگین وارز خوبه یا بد من میدونم اونشو من میگم که وارز میخوام هرکی داره بسم الله

mr.bahram
January 31st, 2010, 17:58
دوستان توجه بکنید به این ادرس
فقط جنبه اطلاع رسانی داره در خصوص این سایت ، تا موردی که برای بنده پیش امد رو برای دیگری پیش نیاره

http://www.webforumtalk.ir/newpostinthread113.html

فقط جنبه اطلاع رسانی داره ، هرکسی خواست نظر یا چیزی بده می تونه در همان سایت بده
لطفا در اینجا در این خصوص نظر ندید تا مسیر تاپیک تغییر نکنه

SabaData
January 31st, 2010, 18:20
1- باید این حتما قبل از خرید از دیتا سنتر پرسیده بشه و دیتا سنتر موظف به جواب دادن هست . و اگر این کار رو نکنید در حق مشتری های خود جفا کرده اید و این کار از نظر حرفه ای اصلا مورد قبول نیست و این را هم مطعن باشید هیچ دیتا سنتری دوست نداره قوانین رو زیر پا بزاره . و شاید نظارت کلی رو تمامی سرور ها نداشته باشه ولی policy خاص خودش رو داره و با این تفکر که مشتریان قوانین را در سایت مطالعه کردند و سپس اقدام به خرید سرور نموده اند
2- دلایل و منطق جالبی برای فروش خود دارید
3- *********
4- . اگر سروری را به مشتری بفروشید و سرور به دلیل عدم رعایت کپی رایت بسته بشه شما پاسخ گو خواهید بود یا فقط هدفتون فروش هست و به مسائل دیگر فکر نمیکنید .
5- در حال حاضر امکان ارائه سرور وارز در ایران و چین امکان پذیر هست . اگر غیر این هست شما توضیح بدید . که در کدام کشور و بر اساس چه مدرک و دلیلی سرور وارز وجود دارد .
6- در حال حاضر شما ادعای فروش سرور وارز در اروپا و امریکا رو دارید و فرد دیگری رو مشاهده نکردیم که اقدام به فروش سرور وارز در اروپا و امریکا بکنند .
البته یک فردی هم بوده که ادعای فروش هاست وارز رو داشته که عاقبتش این شده این لینک ها رو ببنید تا متوجه بشید .

web hosting forum - webhosting discussions at tophosts.com - warez-host.info best/cheap offshore hosting (http://www.tophosts.com/forum/web-hosting-forum/16803-warez-host-info-best-cheap-offshore-hosting.html)

1) ما به همه مشتریامون اینو اطلاع میدیم! حتی اگه توی سایت به قسمت میزبانی وب برید میبینید که فرق هاست های وارز با معمولی رو هم ذکر کردیم!
2) ما بر حسب دلیل کار نمی کنیم بر حسب واقعیت کار میکنیم.
3) منظورتونو از ستاره گذاشتن نمی فهمم.
4) ما اول به کاربرمون گوشزد میکنیم که شما نباید از سرور واسه سایت های غیر اخلاقی و سیاسی استفاده کنید اگه گوشزد های ما توجه کنه و به دلایلی دیگری بسته بشه مسئولیتش با ماست!
5) محض اطلاع شما میدن ولی نه همه جا جاهایی هم که میدن مخفیانه میدن ( ما فعلا از آلمان و هلند گرفتیم) . (اگه مارو قبول ندارید گروه پشتیبان رو که قبول دارید؟ برید اونجا تو قسمت اخبار نوشتن انتقال سرور های چین به هلند!!! چون کیفیت هلند خیلی بهتر از چین هست! )
6) اگه میگین ما هاست وارز نمیدیم میتونید سایت خودمو ببینید که خیلی وقته از whmcs نول شده استفاده می کنم و مشکی پیش نمیاد! (بغیر از whmcs چند تا اسکریپت نول دیگه هم نصب هست که واسه هیچ کدوم مشکلی پیش نمیاد)
7) شکتون برطرف شد یا بازم من و بقیه هاستینگ ها که وارز میفروشن (بغیر از شما) مدام مورد مواخذه قرار بگیریم؟ اگه بازم چیزی مبهم مونده بفرمایید!
-----------------------------------------------------------------------
از صاحب تاپیک معذرت میخوام که باعث ایجاد اختلال تو روند طبیعی تاپیک شدیم ولی فک کنم این بحث ها به انتخاب دقیق شما بیشتر کمک می کنه!!!

mdake.com
January 31st, 2010, 18:20
پیشنهاد دیگه نبود؟؟؟:76:

همه بازدید سایتم داره میخوابه ها

Arashdn
January 31st, 2010, 19:58
خب ممکنه چند تا از این دیتاسنتر ها رو معرفی کنید؟؟

SabaData
January 31st, 2010, 20:57
خب ممکنه چند تا از این دیتاسنتر ها رو معرفی کنید؟؟

نه متاسفانه! چون به نظر من رمز موفقیت هر هاستینگ دیتاسنتر اونه!
ولی فک نکنم پیدا کردنش هم سخت باشه اگه بخوایید میتونید پیدا کنید! :دی

Arashdn
January 31st, 2010, 21:00
خب الان من میخوام از شما هاست بگیرم
دیتاسنتر رو معرفی نمیکنید؟؟؟؟؟؟

SabaData
January 31st, 2010, 21:20
نیازی به معرفی هست؟؟؟
مشتری فقط لازمه بدونه که وارز میگیره یا معمولی یا رپیدلیچ!
آپتایم خوب داره یا نه!
یا اینکه دیتاسنتر مال کجاست. (که اینم خیلی کم می پرسن!)
اگه هم بخواد سرعت و اینجور چیز هارو تست بکنه ما هاست رایگان گذاشتیم 20 مگابایت برای تست! (که البته اگه کسی بخواد هم میتونه برای کاراش و بصورت دائمی استفاده بکنه)
در کل ما به مشتری دیتاسنتر رو معرفی نمی کنیم! (البته اگه مشتری خودش کمی تلاش بکنه میتونه دیتاسنتر مارو پیدا بکنه)
-----------------------------------------------------------
فکر کنم یواش یواش داره تاپیک منحرف میشه نه!؟
لطفا مدیرا و بقیه کاربرا منو مسئول انحراف تاپیک ندونن من واسه حفظ آبروی هاستینگ خودم و جلوگیری از بوجود اومدن شک و شبهه در مورد هاستیگ خودم و بقیه هاستیگ ها که از اروپا هاست وارز میفروشن جواب این سوالات رو میدم!

mdake.com
January 31st, 2010, 22:48
ای بابا به خاطر یه شخصی که از همینجا پیداش کردم به اسم اریا وب هاست سایت من که کل وقتمو گذاشتم روش داره نابود میشه اون وقت شما دوستان به جای کمک میاین اینجا بحث چی خوبه چی بده میکنید

sabz
January 31st, 2010, 23:31
اقا این آریا وب هاست رفته هلند
سایت من هم پاچیده شده
همین الان که دارم ای نظر رو میدم با 1000 بدبختی بعد 4 5 روز کار تونستم فایل هام رو بگیرم

AfraWeb.net
February 1st, 2010, 00:42

میشه بفرمایید چه کسی رمز موفقیتش در نگفتن نام دیتا سنتر هست . فکر میکنم رمز موفقیت در صادق بودن با مشتری و گفتن حقایق هست . اگر وارز نیست نباید بهش بگیم وارز هست و براش مثال هایی بزنیم که از نظر منطق و عقل درست نیست . چون دیتا سنتر گیر نمیده پس وارز هست . واقعا بهتره قبل از خرید سرور قوانین هر دیتا سنتر را به دقت بخونید و به قوانینش احترام بزارید . یه کاری نکنید که دید این دیتا سنتر به ایرانی ها بد بشه و از ما یک چهره منفی و افرادی که همیشه به دنبال کارهای غیر قانونی هستند نگاه کنند .

ahuray_mazdaa
February 1st, 2010, 04:55
ایران خواستید پیغام بدید

mdake.com
February 1st, 2010, 11:49
ایران چند؟

AfraWeb.net
February 1st, 2010, 14:31
ایران خواستید پیغام بدید

خوشحال میشیم اگر اطلاعات دقیقی از سرور های مجازی داخل کشور قرار بدید
محل سرور و مشخصات دقیق تا اگر فردی قصد خرید داشت اقدام کند

amiri113
February 1st, 2010, 15:12
دوستانی که هاست وارز ميفروشند تو هلند!

در مورد اين مشتری بنده خدا هم بهتره باهاش رو راست باشيم!
چون اگر دو روز ديگه کسی يک report براش رد کنه سريع سرور و سايت اون بنده خدا مياد پايين!
شما هم اگر ميگی نه راه بازه و جادش کوتاه!
شما بهش يک روز تست بده و يکي از بچه های اينجا اين لطف رو ميکنه و يک report ميده و منتظر نتيجه ميمونيم!

AfraWeb.net
February 1st, 2010, 15:18

چون اگر دو روز ديگه کسی يک report براش رد کنه سريع سرور و سايت اون بنده خدا مياد پايين!
شما بهش يک روز تست بده و يکي از بچه های اينجا اين لطف رو ميکنه و يک report ميده و منتظر نتيجه ميمونيم!

یکی از دوستان هم سرور های کارو که از ساب هاستینگ خریداری میکنه را به اسم وارز میفروشن که فقط لازم هست ivan این رو بفهمه سریع سرور رو قطع میکنه چون اون هم دوست نداره مشکلی براش پیش بیاد و قوانین کپی رایت رو زیر پا بزاره . حالا اگه میخواید ایرانی بودنت را با این کارها نشون بدید بفرمایید .

amiri113
February 1st, 2010, 16:34
یکی از دوستان هم سرور های کارو که از ساب هاستینگ خریداری میکنه را به اسم وارز میفروشن که فقط لازم هست ivan این رو بفهمه سریع سرور رو قطع میکنه چون اون هم دوست نداره مشکلی براش پیش بیاد و قوانین کپی رایت رو زیر پا بزاره . حالا اگه میخواید ایرانی بودنت را با این کارها نشون بدید بفرمایید .

ما هم رو سرورهامون اسکريپت نال هستش!
رو سرورهای هممون هستش!
اما اگر يک روز ديتا سنتر بگه حذفش کن بايد حذفش کنيم والا چند ساعت بعدش کل سرور مياد پايين و تا حذف نکنيم بالا نمياد!
ولی اونی که ميخواد درست کار کنه هيچوقت نمياد با دروغ کار کنه يا به مشتریهاش تضمين های الکی بده!
نتيجش ميشه مثل اون بنده خدا که 3 4 روز سرورش داونه و هيچ خبری ازش نبود تا امروز!
بهتره با مشتريامون رو راست باشيم!
تو کشوری که قانون کپی رايت وجود داره وارز جرمه!
چه يک فايل 1$ باشه چه يه نسخه ويندوز باشه و ..............................
جرم جرمه!
عين ايران که ***ی جرمه!
حالا دليل نميشه اگر کسی خدای نکرده ميتونه ***ي کنه بياد و به بقيه راه ***ی رو ياد بده و بگه تو ايران ***ی آزاده!
به همين راحتی و با همون مثالی که دوستان زدند.
تو ايران اگر *** رو بگيرن محاکمه ميکنن!
تو کشوری که قانون کپی رايت وجود داره هم *** رو محاکمه ميکنن هم کسی که فايلهای وارز رد و بدل ميکنه!

بعد نتيجش ميشه يه چيز که وقتی مشکل پيش مياد هيچکس جوابگو نيست!
بهتره فقط به فکر فروش و سود فروش نباشيم!
بهتره تعهدمون برامون ارزش داشته باشه تا برای مشتريانمون ارزشمند باشه!
و ..........................................

هر کس هم ميگه تو اروپا وارز ميده يا علی!
گفتم و باز ميگم !
اين راه بازه و اين جاده کوتاه!
يک هفته تست بديد به اين آقا!

---------- Post added at 04:20 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

اصولا اونی که ميخواد کاری رو قوی انجام بده مجبوره پايبند قانون باشه!
اونی که پايبند قانون نيست چون خودش رو در حد رقيب های بزرگ و قانون مندش نميدونه مجبوره از راه خلاف قانون کسب سود کنه!

mdake.com
February 1st, 2010, 18:08
اااااااااااااااه بابا بس کنید دیگه 4 روزه به خاطر یه ادمه نفهم سایته من دانه به همه جا مراجعه کردم یه بک اپ بهم نمیدن اون وقت شما داری بحث میکنید اقایون پیام خصوصی واسه همین کاره
هرکی وارز داره بیاد بگه و قیمت رو بزنه خودم بهش خبر میدم
بحث نکنید دیگه لطفا

SabaData
February 2nd, 2010, 15:25
خوشحال میشیم اگر اطلاعات دقیقی از سرور های مجازی داخل کشور قرار بدید
محل سرور و مشخصات دقیق تا اگر فردی قصد خرید داشت اقدام کند
دیدن گفتم!
اصلا به همه گیر میدین!!!

من مشکلی ندارم یکیتون بهم تو یاهو یا پیام خصوصی مشخصات بدین تست کنیم! (من فقط در مورد اسکریپت نول تضمین می کنم ها!!! )
نتیجه کار معلوم میکنه که دروغ میگه!
ولی نتیجه رو اینجا اعلام میکنیم ها!
[
ما هم رو سرورهامون اسکريپت نال هستش!
رو سرورهای هممون هستش!
اما اگر يک روز ديتا سنتر بگه حذفش کن بايد حذفش کنيم والا چند ساعت بعدش کل سرور مياد پايين و تا حذف نکنيم بالا نمياد!
ولی اونی که ميخواد درست کار کنه هيچوقت نمياد با دروغ کار کنه يا به مشتریهاش تضمين های الکی بده!
نتيجش ميشه مثل اون بنده خدا که 3 4 روز سرورش داونه و هيچ خبری ازش نبود تا امروز!
تو کشوری که قانون کپی رايت وجود داره وارز جرمه!
چه يک فايل 1$ باشه چه يه نسخه ويندوز باشه و ..............................
جرم جرمه!
عين ايران که ***ی جرمه!
حالا دليل نميشه اگر کسی خدای نکرده ميتونه ***ي کنه بياد و به بقيه راه ***ی رو ياد بده و بگه تو ايران ***ی آزاده!
به همين راحتی و با همون مثالی که دوستان زدند.
تو ايران اگر *** رو بگيرن محاکمه ميکنن!
تو کشوری که قانون کپی رايت وجود داره هم *** رو محاکمه ميکنن هم کسی که فايلهای وارز رد و بدل ميکنه!

بعد نتيجش ميشه يه چيز که وقتی مشکل پيش مياد هيچکس جوابگو نيست!
بهتره فقط به فکر فروش و سود فروش نباشيم!
بهتره تعهدمون برامون ارزش داشته باشه تا برای مشتريانمون ارزشمند باشه!
و ..........................................

هر کس هم ميگه تو اروپا وارز ميده يا علی!
گفتم و باز ميگم !
اين راه بازه و اين جاده کوتاه!
يک هفته تست بديد به اين آقا![color="silver"]

ما به هیچ کدوم از کاربرامون دروغ نمیگیم!!! (لطفا با سند تهمت بزنید. خوبه من به شما تهمت بزنم؟ :62:)
در مورد ***ی یاد دادن هم من به کسی دیتاسنتر نشون دادم؟؟؟ هرکسی خودش میدونه از کدوم راهی محصولاتش رو تامین میکنه یکی دوس داره از چین بده یکی از اروپا و یکی هم از ایران!
اگه هم مشکلی واسه کاربرامون پیش بیاد ما که خودمونو مسئول میدونیم و جوابگو هستیم بقیه رو نمیدونم! (شاید شما جواب نمیدین که در مورد بقیه هم همچین فکری میکنید!؟؟)
ما همیشه به اول فکر رضایت مشتری هستیم بعد به فکر سود! (چون مشتری راضی بازم مشتری میاره که اونم خودشه سود میشه)
ما از اروپا وارز میدیم جادمون هم کوتاه نیس خیلی هم درازه چون ما اول کار در مورد وارز با دیتاسنترمون حرف زدیم.
در مورد تست هم بالا گفتم بهم پیام بدین در خدمتم!
-----------------------------------------------------------------------
بازم از صاحب تاپیک معذرت میخوام!!! ولی مجبورم این چیزارو بگم :106:

goldstar
February 4th, 2010, 16:18
دیتا سنتر شما
hetzner
من هم حرف زدم وارز اجازه نمیدن. اگر میخواین یک تاپیک توی wht باز کنیم و سوال کنیم بگیم یک نفر میگه وارز اجازه میده و ببینیم کسی حرف شما رو قبول داره یا نه؟
سخت گیری نکردن درباره اخطارها و دیر اخطار دادن با وارز بودن فرق داره.

SabaData
February 4th, 2010, 18:15
دیتا سنتر شما
hetzner
من هم حرف زدم وارز اجازه نمیدن. اگر میخواین یک تاپیک توی wht باز کنیم و سوال کنیم بگیم یک نفر میگه وارز اجازه میده و ببینیم کسی حرف شما رو قبول داره یا نه؟
سخت گیری نکردن درباره اخطارها و دیر اخطار دادن با وارز بودن فرق داره.

من همه چیز رو به پشتیبانی شرکت افراوب توضیح دادم! باید حتما به شما هم توضیح بدم؟
اون hetzner که شما میگید با مال ما فرق داره دوست عزیز!!!

goldstar
February 4th, 2010, 18:23
hetzner دو تا دیتاسنتر داره
آفریقا و آلمان
حالا مال شما کدومه؟! آلمان؟
آفریقا شاید وارز قبول کنه اما بعید میدونم با اون پهنای باند ازش سرور داشته باشین!
یک شفاف سازی بکنید توی آلمان کجا وارز میده که من خودم ریپورتشون رو بدم! و ببینید ظرف دو روز باهاشون چی کار میکنند.
شما از ***ی مثال زدین. بله یکی میره ***ی به کسی نمیگه ***ی میکنم. درست ولی من بدونم ***ی میکنه و به پلیس بگم چطور؟!
از شما میخوام یک تاپیک جدا باز کنید یا توی تاپیک hetzner این بحث رو ادامه بدین تا من هم جواب بدم
---------------------------

با عرض پوزش از صاحب تاپیک باید بگم شما اگر 100 درصد وارز میخوای جز چین و ایران و چند تا کشور رده پایین دیگه جایی نمیتونی کاملا وارز داشته باشی. همین هلند هم میگن وارز یک شکایت سخت داشته باشین میبندن

SabaData
February 4th, 2010, 21:03
نمیتونم بگم! قبلا هم گفتم که دیتاسنتر رو نمیگم!
در ضمن مثلا دارین تهدید میکنید!!!؟
از چی دارین میترسونید!!؟
تاپیک بازکنید! که چی!!!؟
من بازم میگم هرکی قبول نداره بیاد بهش تست بدم!!! (مدرک بالاتر از این!!؟)