PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست یا وقت تلف کردن

liondl
March 9th, 2013, 18:15
با سلام
دوستان هروقت قصد خرید خاست رو دارید زیاد عجله نکنید
من چندروزپیش از شرکت هزارنویس هاست گرفتم چهاریاپنج روز استفاده کردم تو این چندروز یادرحال بکاپ گیری بودن یا سرعت پایین بود
ازپشتیبانی عالی انها نباید گذشت که واقعا بسیار جوابگو هستن
ولی هاستشون کیفیت نداره
من نمیخوام اونا رو خراب کنم نه حرف من با تمام هاستینگ هایی هست که موقع فروختن خیلی تعریف میکنن از خودشون
من ازنت افزار یک سال هست هاست گرفتم نه قعطی داشته نه چیز دیگه
بجای قیمت های پایین کیفیت روببرین بالا قیمت مهم نیست
به هر حال شرکت هزارنویس هم واقعا پشتیبانی عالی داره درضمن پول. منم هم چون رضایت نداشتم پس دادن که جای تشکر داره از مدیر شرکت هزار نویس
به امید روزی که کیفیت هاست ها افزایش پیدا کنه و قیمت برابر با کیفیت باشه

viasky
March 9th, 2013, 18:20
از این مشکلات همیشه پیش می آید
بهتون پیشنهاد می کنم در انتخاب خیلی دقت کنید
ولی گاهی ممکنه یه همچنین اتفاقاتی پیش نیاد
نمیشه یکطرفه قضاوت کرد

mehrabrajabi
March 9th, 2013, 18:43
سلام
شرکت هزارنویس رو من میشناسم سرویس هاشون خوب،سطح دانش بسیار عالی،ادب و نزاکت و نحوه برخورد بسیار عالی شما هم باید به این شرکت حق بدین.شرکت به این بزرگی.کلی خوبی داره حالا یکبار هم بدی داشته باشه.ایرادی نداره که.ایشون در صورتی مقصر بود که دیتاسنتر برای اون بود ولی اینطور نیست و ایشون خودشون رفته یک سرور اختصاصی خریده و داره سرور میده و یا هاست.بخاطر همین این مشکل بخاطر ایشون نیست.من خودم میدونم مشکلات هاستینگ چقدر سخته چون باید برای یکی بکاپ گرفت،برای یکی فلان اسکریپت رو نصب کرد،فلانی میخواد سیستم عامل سرورش رو عوض کنه ،یکی دیگه بلد نیست فایل اپلود کنه تیکت میده.شما هم باید یکم درک کنین.

liondl
March 9th, 2013, 18:57
بله درسته منم گفتم قصدم خراب کردن نیست.واین شرکت خیلی پشتیبانی عالی داره.وپایبنده به قوانین ولی...........