PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انتقال دامنه

bijans
January 31st, 2010, 13:11
سلام. من یه دامین توی DirectI داشتم که تاریخ انقضاش 28 ژانویه بوده. من روز 25 ژانویه درخواست انتقال به یک پنل UK2 Group داده ام و انتقال رو تأیید کرده ام. می خوام بدونم با توجه به این که انتقال 5 روز طول می کشه و توی این 5 روز تاریخ انقضای دامین تموم می شه، آیا انتقال انجام میشه یا نه؟

ممنون.

Sajad
January 31st, 2010, 13:34
چند وقت پیش اینکار رو کردم :-s دقیق یادم نیست چه اتفاقی افتاد اما فکر کنم انتقال انجام میشه و اون دو روز دامین شما قطع بشه...

bijans
January 31st, 2010, 13:38
خیالمو راحت کردی سجاد جان. چون 8 تا دامینو دارم منتقل می کنم که مال یه شرکت معتبره! :-ss

Woshka
January 31st, 2010, 13:53
طبق اصولش میره تو redemption period
کخ طبق اسناد موجود درباره ی دامین در این دوره فقط registrar قبلی قابل به تمدیدش هست
یک دامین داشتم 2 روز مونده بود به انقضاش که اومدم ترنسفر کنم دیدم دامنه رفت رو redemption و صفحه ی دیگه ای براش اومد
ریسک نکن
تمدید کن بعد انتقال بده اگه معتبره این شرکت
فرقش 30 40 $ هستش

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

ولی آی دامنه ی us. سری منتقل میشه
کفم برید
کمتر از 10 ساعت شد یا 4 ساعت ولی کفم برید
خدایش هرچی ماله us یه چیز دیگساD:
ولی در کل به خاطر دوستان معتقد مرگ بر آمریکا :))

bijans
January 31st, 2010, 14:03
درسته عزیز جان مرگ بر آمریکا یا هرچی ولی من به هر حال ترنسفر رو انجام دادم و باید منتظر بشینم ببینم چی میشه! :|

Woshka
January 31st, 2010, 18:55
درسته عزیز جان مرگ بر آمریکا یا هرچی ولی من به هر حال ترنسفر رو انجام دادم و باید منتظر بشینم ببینم چی میشه! :|

از enom به direct i و برعکس همیشه برام حدود 5 روز طول کشیده