PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ارزانی vps و سرویس دهی

wave2011
March 8th, 2013, 22:59
سلام این اولین پست منه تو این سایت
دوستان من یه سول دارم خدمتتان ....
..چرا وی پی اس هایی که داخل این سایت عنوان میشن ..

خیلی ارونن ..یعنی خیلی خیلی ارزونن؟

چرا ..دلیلش چیه ؟
مثلا رم 2 گیگ 18 یا 19 تومن .....یا مثلا رم 4 گیگ 30 تومن .

.....

سایت hostiran.net که پی سی دانلود داره ازش سرویس میگیره و سایت persianwhoise.com که سایت پرشین اسکریپت و سافت 98 دارن ازش سرویس میگیرن ...

تقریبا واسه رم 1 گیگ ماهانه باید 50 هزار تومن بدین ..

من نمیدونم دلیلش چیه این سایت های معروف میرن از جاهایی به این گرونی سرویس میگیرن ؟
اگه دلیلشو بگین ممنون میشم .

چون والا موندم چیکار کنم همین ارزونا رو بگیرم یا برم همون گرونا

hack2hacker
March 8th, 2013, 23:02
پشتیبانی...
سابقه خوب
کیفیت مناسب
ولی اونا دیگه خیلی گرون میدن
یه جورایی پوله اسمشون رو می گیرن...

mehrshad.ho
March 8th, 2013, 23:05
این قیمت ها در یک کلمه خلاصه میشه : Oversell

m3hdi
March 8th, 2013, 23:09
به دلیل کیفیت !
وقتی قیمت های ارزون باشه تعداد بیشتری وی پی اس روی سرور قرار می گیره و یا سرورهای اختصاصی از دیتاسنترهای درجه 3-4 هستند
با این نرخ ارز دلیل ارزونی مشخص هست و از کسی پوشیده نیست

موفق باشید

ekrami
March 8th, 2013, 23:38
سلام
هیچ ارزونی بی دلیل نیست هیچ گرونی هم بی دلیل نیست

شما واقعا بخای حرفه ای کار کنی میری از جایی سرویس میگیری که چند سال سابقه و پشتیبانی عالی و ... داره؟؟؟؟! یا از جایی که یک ماه سابقه داره و معلوم نیست فرداش چی بشه؟!

smail_f
March 9th, 2013, 00:31
با سلام
این تجربه منه در دوسال کارم در سرور فروشی
بیشتر کساییی که ارزون میفروشن کسایی هستن که وی پی اس مسخریدن و به تازگی برای تست یک سرور اختصاصی گرفتن و میخوان سرور فروش بشن
این افراد کسایی هستن که اگر سرور شما به مشکل بخوره ممکنه تا یک یا چند روز هم سرور شما قطع باشه
من خودم یک با امدم هاست بفروشم ولی چون تجربه نداشتم مدام هاستم خراب میشد
در حالی که زمانی که وی پی اس میدم خرابی تو کار نیست
کلا وقتی بحث ارزون باشه دیتا سنتر های معتبر کنار میرن و دیتاسنتر های درجه 3 الی 4 رو میاد که خود به خود قیمت پایین میاد ولی کیفیت هم پایین میاد آپ تایم پایین میاد
در حالی که اگر شاز دیتا سنتری مثل سینگل هاپ یا ورد استریم یا رد استشن یا این قبیل دیتا سنتر ها سرور بگیرید و اورسل نکنید هم اپ تایم 100% دارید هم کیفیت بالا
اگر سئوال دیگر هم داشتید میتونید از طریق یاهو یا شماره من در تماس باشید
مشاوره ما رایگان اسن
با آرزوی موفقیت
اسماعیل فعال

mobinhost.david@gmail.com
March 9th, 2013, 00:36
سلام

دوست عزیز بزارید من کاملا اشناتون کنم

اینجا انجمن کاملا تخصصی و پر بازدیدی هست . هر موضوع آموزشی که بخاید هم پیدا میشه .

اینکه میگید در انجمن همه ارزون فروشند رو قبول ندارم . شما تاپیک بزنید و درخواست بدین . قطعا تعداد زیادی افر براتون میاد

ببینید هر کسی یک قیمتی بتون میده .
ولی یقین کنید که معمولا هیچ جنسی بی دلیل ارزون نیست .

کسی که سرور رم 2 رو میده 20 تومان قطعا اون ادمی که این سرویس رو میخره هم باید اندازه ی 20 تومان از اون سرور توقع داشته باشه

در این انجمن دوستانی هستن که به مراتب خیلی حرفه ای هستن و به دلیل بالا بودن فروش درصد خوبی تخفیف میدن
(ولی نه سرور 2 گیگ رو 18 -19 بدن )

من دوستانه این مطالب رو نوشتم و خواستم بتونم در انتخابتون کمک کرده باشم . و بتون بگم که در این انجمن حرفه ای زیاد هست و چون حالت بورس داره خیلی ها قیمت مناسب هم میدن .
سایتهایی که شما میگید معروفند هم در این انجمن کم نیستند