PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش لایسنس IBSmg - دائمی - ریزه قیمت

reza*
March 8th, 2013, 19:44
با سلام خدمت دوستان
یک عدد لایسنس IBSmg نامحدود به قیمت 100.000 تومان به فروش میرسه .
قیمت یک ساله ی این لایسنس 200.000 تومان هست که ما دائم رو به نصفِ قیمتِ یک ساله میدیم.

اما شرایط :
1- بنده فقط لایسنس رو که خریدم میفروشم و پشتیبانی اسکریپت ، رفع باگ ، رائه ی ورژن جدید و هر چیزه دیگه مربوط به اسکریپت باشه با من نیست . گروه طراح این اسکریپت در همین انجمن عضو هستند میتونید کمک بگیرید یا به انجمن خودشون مراجعه کنید.
2- امکان ارائه ی کدِ لایسنس قبل از خرید جهت تست مقدور هست و میتونید با هماهنگی های لازم تست رو انجام بدید.
3- اگر مشکلی در لایسنس بود که بعید هست ، بازگشت هزینه به شیوه ی پرداخت شما بستگی داره ! به عنوان مثال اگر از درگاه زرین پال پرداخت کرده باشید حداقل سه روز طول میکشه این پول به حساب بنده واریز بشه و من بخوام برگشت بزنم .

اطلاعاتی در مورد اسکریپت :

سامانه مدیریت کاربر IBSmg با توجه به مشکلات و کمبود های نسخه رایگان IBSng طراحی گردیده و امکانات زیر را به آن اضافه میکند :
۱ - سیستم مدیریت کاربر با امکان ایجاد گروه های کاربری و تعیین دسترسی کاربران
۲ - سیستم مدیریت مالی و پرداخت آنلاین و ثبت پرداخت
۲ - سیستم تخفیف در ۴ سطح مختلف قابل انتخاب
۴ - سیستم اطلاع رسانی پیامکی ( ارسال پیام های سیستم از قبیل درخواست تمدید و غیره )
۵ - امکان مدیریت سیستم از طریق پیامک
۶ - امکان ارسال پیامک گروهی
۷ - امکان ارسال ایمیل گروهی
۸ - مدیریت تراکنش ها و گزارشات کاربری
۹ - مدیریت آسان اکانت به همراه لاگ عملیات و پرداخت ها و افزودن یاد داشت و ...
۱۰ - پنل کاربری آسان
و ...

این نرم افزار با اتصال به IBSng به صورت خودکار اقدام به ساخت اکانت و یا حذف آن میکند و نیاز به دخالت عامل انسانی نمی باشد.

منبع : http://www.webhostingtalk.ir/f123/58198/

سوالی بود در خدمتم .

reza*
March 8th, 2013, 21:23
آپ

joorabeban
March 9th, 2013, 13:08
لطفا اطلاعات تماس خودتون و در صورت امکان امکان تستش رو بدید و همه چیز اگر اوکی باشه 80 خریدارم.

reza*
March 10th, 2013, 17:03
لطفا اطلاعات تماس خودتون و در صورت امکان امکان تستش رو بدید و همه چیز اگر اوکی باشه 80 خریدارم.

پ.خ شد

hosinaa
March 10th, 2013, 18:28
تا جایی که بنده مطلع هستم
درگاه ها و سیستم های پیامکی
و چندین مورد مشکل دیدیم و مشکلات دیگه که اونایی که گرفتم میدونن ;)

reza*
March 10th, 2013, 19:48
تا جایی که بنده مطلع هستم درگاه ها و سیستم های پیامکی و چندین مورد مشکل دیدیم و مشکلات دیگه که اونایی که گرفتم میدونن ;) همان طور که گفته شد باگ ها ، مشکلات و سایر موارد مربوط به اسکریپت ارتباطی به بنده ندارم و فقط لایسنس رو ارائه میدم . درگاه زرین پال هم تست شده مشکلی نداشته اما برای سایر درگاه ها اطلاع ندارم . همچنین پیامک تست به خوبی ارسال میشه . به هر حال بنده از این لایسنس و اسکریپت بیشتر از 1 ماه استفاده نکردم و اطلاع زیادی ندارم اما همان طور که گفتم این مسائل مربوط به گروه طراح میشه در نظر داشته باشید این اسکریپت در ابتدای راه هست و به تدریج برطرف خواهد شد و لایسنسی که به فروش گذاشته شده بیش از 8 سال اعتبار داره .

hosinaa
March 10th, 2013, 19:51
همان طور که گفته شد باگ ها ، مشکلات و سایر موارد مربوط به اسکریپت ارتباطی به بنده ندارم و فقط لایسنس رو ارائه میدم . درگاه زرین پال هم تست شده مشکلی نداشته اما برای سایر درگاه ها اطلاع ندارم . همچنین پیامک تست به خوبی ارسال میشه . به هر حال بنده از این لایسنس و اسکریپت بیشتر از 1 ماه استفاده نکردم و اطلاع زیادی ندارم اما همان طور که گفتم این مسائل مربوط به گروه طراح میشه در نظر داشته باشید این اسکریپت در ابتدای راه هست و به تدریج برطرف خواهد شد و لایسنسی که به فروش گذاشته شده بیش از 8 سال اعتبار داره .

تشکر از توضیحات خوب شما و صادقانه :53: