PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشكل با OpenVZ

sayeh
January 31st, 2010, 08:49
با سلام
من از سرور مجازي OpenVZ به همراه كنترل پنل lxadmin استفاده ميكنم. روي اين سرور مجازي يك سايت جامعه مجازي ايجاد كردم. هر از چندگاهي سرور ايميل ميده كه حجم هارد سرور شما در حال پر شدن است و وقتي كه چك ميكنم مي بينم حجم زيادي از هارد به اين پوشه تعلق گرفته است : home /admin / __processed_stats

كه فايلهاي به اين شكل دارند web.com-custom_log-1 و من هر دفعه تعدادي از اين فايلها رو پاك ميكردم كه مشكل برطرف بشه و سرور رو ريست ميكردم ولي دفعه آخر بعد از پاك كردن فايلها و ريست كردن سرور در كنترل پنل lxadmin تعداد كلاينت ها رو صفر نشون ميده و سايت بالا نمياد. و وقتي مي خوام از خود كنترل پنل ريست كنم ميگه كه نمي تونه با mysql ارتباط برقرار كنه

لطفا يكي به من كمك كنه .

Roka
January 31st, 2010, 09:56
این مشکل از openvz نیست ! بلکه از یکی از ماژول های kloxo هستش
اسم دقیقش یادم نیست ، فکر کنم awastat چنین چیزی هست که باید غیر فعالش کنید ( اگه اشتباه نکرده باشم )

در مورد اون قضیه هم که میفرمایید نمیتونید ریست کنید ، چون هارد پر میشه نمیتونید !

تو ssh دستور df -h بزنید ، احتمالاً پارتیشن / بیشتر از %98 پر هستش

Sajad
January 31st, 2010, 11:58
این پوشه مال Stats یا همون آمار سایت هست.
شما میتونی از طریق بخش stats configuration کلکسو و فعال نمودن delete processed stats feature به صورت اتوماتیک بزنی اینا پاک بشه.

sayeh
January 31st, 2010, 12:59
این پوشه مال Stats یا همون آمار سایت هست.
شما میتونی از طریق بخش stats configuration کلکسو و فعال نمودن delete processed stats feature به صورت اتوماتیک بزنی اینا پاک بشه.

ببخشيد اين بخش stats configuration دقيقا در كدوم قسمت kloxo قرار داره، چون من زياد با اين كنترل پنل آشنايي ندارم

با تشكر

sayeh
February 1st, 2010, 10:57
دوستان عزيز اگر يك راهنمايي بفرماييد كه اين مشكل ما برطرف بشه، ممنونتون ميشم :77:

persian.developer
February 1st, 2010, 13:01
ببخشيد اين بخش stats configuration دقيقا در كدوم قسمت kloxo قرار داره، چون من زياد با اين كنترل پنل آشنايي ندارم
سلام
Home

---------- Post added at 01:01 PM ---------- Previous post was at 12:54 PM ----------

Can Run Stats Program
Enable Statistics
این دو گزینه رو غیرفعال کنید