PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرداخت ارزی پی پال | فروش دلار پی پال | paypal

ahsanjan
March 7th, 2013, 18:27
سلام
با توجه نیاز کاربران داخل برای پرداخت های ارزی خود در صورت تمایل افراد می توانند پرداخت های ارزی paypal خود را به ما سپرده

قیمت دلار پی پال : 3850

ایمیل : kv999benator@gmail.com

پرداخت های شما توسط سایت ثامن بلاگ انجام میشود و تمامی سفارشات کمتر از 10 دقیقه پرداخت میشوند

tehranhosting
March 7th, 2013, 19:31
با تشکر از پرداختشون باور نمی کردم تو 10 دقیقه پرداخت ما را انجام دهند

tehranhosting
March 7th, 2013, 19:32
با تشکر از پرداخت سریعشون باور نمی کردم تو 10 دقیقه پرداخت ما را انجام دهند

youhosting
March 7th, 2013, 20:45
سلام
ممنون از پرداخت سریعتون

almashosting
March 8th, 2013, 13:02
پرداخت ارزی رو برامون به اسانی و توام با سرعت انجام دادند .

سپاسگذارم

tehranhosting
March 11th, 2013, 01:46
پرداخت دیگری انجام دادند ممنون از سرعت عملتون

asanhost
March 11th, 2013, 01:51
ممنون برای پرداخت دو فکتور ما مثل همیشه سریع

mehranhost
March 12th, 2013, 21:52
مثل همیشه با سرعت پرداخت دیگری انجام دادند

hostingnew
March 14th, 2013, 19:31
ممنون از سرعت عملتون خیلی عجله ای بود

majidisaloo1
March 14th, 2013, 19:59
چرا تمامی تشکر هایی که شده همه برای پست 2013 هستند؟
تمامی اکانت ها هم همه توی این انجمن بوزر معتبر دارند و 2013 نیست و تعداد پست هم 1 دونه نیست
به این میگن ناشی بازی

ahsanjan
March 14th, 2013, 20:02
دوست عزیز بنده که مشتریانم اینجا نیستند بیشتر از طریق صفحه شارژ حساب paypal با من در ارتباط هستند و فقط عده ای اینجا می آیند و تشکر می کنند ضمنا در وب هاستینگ هر حساب یک ایمیل معتبر بهش وصل هست هیچ شخصی حاضر نیست برود و 10 ها حساب ایمیل بسازد و بعد باهشون 10 ها حساب بسازد پس خواهش دارم تهمت نزنید و متوجه باشید چی دارید می گویید هر ایمیل در جیمیل نیاز به یک شماره موبایل دارد که فعال شود و در یاهو هم جدیدا همینطور اول فکر کنید بعد تهمت بزنید

majidisaloo1
March 14th, 2013, 20:44
شما به اندازه ی من هیچ وقت تجربه ندارید
کسی هم نیسم که بخواهم تهمت بزنم
شما اسم ما رو هر جا بگی بهت میگه چطور فردی هستیم
معلومه خوب تهمت نمیخواهد چند تا با تجربه بگو بیان ببینن میفهمن چه خبره
چرا ارزش داره کی میگه نداره؟ شما جسارت نمیکنم اگر این کاره باشین که من فرض میکنم هستین یک پرداخت رو بخواهین بالا بکشین همه چیز حله حد اقل پرداختم دیگه 100-200 تومن هست ارزش داره دیگه واسه کسی که توی خونه میخوابه
کار سختی نیست به مدیران بگین ای پی تمام نظر دهنده ها رو چک کنند ببینین چند نفر بوده اند
به اندازه ی مو های سرم دیدم چطور کلاه برداری کرده اند و همچنین چیز های دیگری که نیاز نمیبینم بگم
شما به مدیران گزارش پست من رو بدهید اگه حق باشه میان پاک میکنند در ضمن پیام خصوصی وقتی میدین که بیانم اصلاح کنم یعنی یک گیری توی کارتون هست

ahsanjan
March 14th, 2013, 20:49
دوست عزیز ما برای بعضی افراد که سابقه زیادی تو اینجا دارن اول پرداختشون را انجام میدهیم بعد هزینه را دریافت می کنیم اگر شک دارید حاضریم حتی برای شما هم پرداختی دارید انجام دهیم بعد هزینه را واریز کنید من از 2010 اینجا ثبت نام کردم اگر مشکلی داشتم تا الآن حداقل یک نفر باید شکایت میکرد

majidisaloo1
March 14th, 2013, 20:56
شما کلا 13 تا نوشته دارید که همش برای همین جاست چیزی نیستش که بخواهد کسی بگه
پیپال بعد از 60 روز مشخص میشه اگه میتوانید 60 روز بعد از پرداخت هزینه بگیرید
من خودم داخال همین کارم هم پرداخت انجام میدهیم هم کارمون هاستینگ و سرور است تجربه داشتیم که بعد ار پداخت ریفاند میشه و یا به پیپال نامه ی ***ه شدن اکانت زده میشه آقای راستگو مدیر دیتاسنتر سنپتیکا بپرسین ازشون ماجرای 252 دلار که همین اتفاق افتاد رو بهتون میگن
ما تجربه به حدی داریم که گول نخوریم الان اما کاربران دیگر ندارند
شما از نام سایر هساتینگ ها هم سو استفاده کردید و به جاشون یوزر ساختین که کار اشتباهی هست تمامی این هاستینگ ها نام کاربری معتبری دارند که با این ها میتوانید به کل هاستینگ لطمه بزنید

ahsanjan
March 14th, 2013, 21:01
خیر بنده عرض کردم من فقط یک نام کاربری فعال دارم اون هم همین هست اما نمی دونم چرا شما اصرار دارید صاحب اونها را به من وصل کنید عزیزم شاید فردا یکی رفت دامنه onlineservers.net را ثبت کرد دلیل میشه که خواسته از نام شما سوء استفاده کند؟ مسلما نه شاید هم قصدتون کنار زدن افراد جدید که مثل خودتون پرداخت انجام میدهند هست که اصلا کار جالبی نیست بنده نگفتم سند مانی کنم گفتم پرداخت فاکتور انجام دهم