PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در باره دامين وكنترل پنل

mather
January 31st, 2010, 01:02
سلام دوستان اين اولين پست منه
دوستان مي خواستم بدونم كه هر سابدومين و دومين هايي كه دي ان اس سايت منو گذاشتن صفحه اول سايت منو نمايش بده بدون اينكه ساب دومينه ساخته بشه يا ريدايركت بشه آموزشش هست؟

Woshka
January 31st, 2010, 02:14
من که چیزی نفهمیدم
اگه کسی منظور اشون رو فهمید برای من هم توضیح ببده :))

delta
January 31st, 2010, 02:30
من فقط فهمیدم یکی دومینهاشو گزاشته صفحه اول سایت! :d

HugeServer
January 31st, 2010, 02:49
با سلام،

منظور ایشون خیلی‌ واضح بود دوستان، به جای اینکه پست‌های الکی‌ بزنید لطفا جواب ایشون رو بدهید.

تا اونجایی که بدونم سی‌ پانل یک حمصهین اجازه رو به دومین‌ها نمید، یعنی‌ اگر شما فقط دی ان آاس هارو ست کنید و دومین به سرور پوینت بشه، ولی‌ اگه روی سرور ویرچوال هاست به نامه اون دومین وجود نداشته باشه، دومین هیچی‌ رو نشون نمید، بعضی‌ مورد پیش میاد که صفحه پیش‌فرض سی‌ پانل رو نشون میده. ولی‌ در کلّ اگه دی ان آاس ست شده باشه عمل نمی‌کنه، ولی‌ فرض کن طرف میتون برای دومین خودش a رکورد تعریف کنه و اینجوری میتون سایت شما را با دومین خودش نشون بده.

iranianvps
January 31st, 2010, 02:51
در نوع خودش جالبه همه موضوعی رو شامل میشه .
لطف کن یکمی واضح تر بگو . من که 10 بار خوندم باز نشد چیزی بفهمم

Woshka
January 31st, 2010, 03:01
با سلام،

منظور ایشون خیلی‌ واضح بود دوستان، به جای اینکه پست‌های الکی‌ بزنید لطفا جواب ایشون رو بدهید.

تا اونجایی که بدونم سی‌ پانل یک حمصهین اجازه رو به دومین‌ها نمید، یعنی‌ اگر شما فقط دی ان آاس هارو ست کنید و دومین به سرور پوینت بشه، ولی‌ اگه روی سرور ویرچوال هاست به نامه اون دومین وجود نداشته باشه، دومین هیچی‌ رو نشون نمید، بعضی‌ مورد پیش میاد که صفحه پیش‌فرض سی‌ پانل رو نشون میده. ولی‌ در کلّ اگه دی ان آاس ست شده باشه عمل نمی‌کنه، ولی‌ فرض کن طرف میتون برای دومین خودش a رکورد تعریف کنه و اینجوری میتون سایت شما را با دومین خودش نشون بده.

عرب ما عشیر الیه بخط
هر سابدومين و دومين هايي كه _دي ان اس سايت منو گذاشتن_ _صفحه اول سايت_ منو نمايش بده _بدون اينكه ساب دومينه ساخته بشه_يا ريدايركت _بشه آموزشش_ هست؟

با صرف و نحو عربی هم برسی و آنالیز کردم چیزی نفهمیدم
BestServer.IR لطفا تمامی افعالشون رو آنالیز کیند ما که نفهمیدیم
ایشون یک اشاره به سابدومین کردند که شما توضیحی ندادین
همچنین ایشون اینقدر تکنیکال نیستند که a c رکورد رو گفتید D:

Veria
January 31st, 2010, 03:58
فکر میکنم میخوان که دومین های دیگه ای رو روی سایت ست کنن بدون ریدایرکت شدن.
اگه اینطوره کافیه شما دی ان اس ها رو روی سایت بزارید و بعد دومین ها رو روی دومین اصلی پارک کنید.

be099
January 31st, 2010, 04:16
ولی‌ فرض کن طرف میتون برای دومین خودش a رکورد تعریف کنه و اینجوری میتون سایت شما را با دومین خودش نشون بده.

این وقتی جواب میده که نتظیمات غلط باشه
مثلا شما اینجوری ست کن

haha.com :
ns1.haha.com > 38.113.162.27
ns2.haha.com > 38.113.162.27

الان شما سایت بلاکفا داری با دومین خودتون ! (من کردم شد ) :d
ولی خیلی جا ها نمیشه
اینکه آیا میشه این کارو بایه سایت کرد یا نه هم خیلی ساده با modify کردن هدر ها میشه فهمید
ولی این هیچ سودی نداره که ، گوگله ، گاگول نیست که ، تازه فرض کنیم گوگل هم گاگول شد ، خوب که چی ؟

---------- Post added at 04:16 AM ---------- Previous post was at 04:08 AM ----------

مثلا همین wht نمیشه

این مشکل بیشتر وقتی پدید میاد که هدر host توسط برنامه سایت یا وبسرور بررسی نشه ، به خاطر این ، سایت هایی که چیلتر میشن اگه هدر host توشون بررسی نشه راحت میشه بشون دسترسی پیدا کرد (چون چیلتر شدن دومین با همین هدر بررسی میشه ، دقت کنید دومین نه request url)

پ.ن : ولی خدایش شما خودت فهمیدی چی نوشتی ؟ ، میگن در حالت خواب آلودگی رانندگی نکنید ، اینم بش اضافه کنید : + در حالت خواب آلودگی تاپیک نزنید .

delta
January 31st, 2010, 08:31
چه جالب.تاپیک زدند به جای سوال معما طرح کردند.هر کسی میاد میگه فکر کنم منظورشون فلان بوده!!:78:

sadegh
January 31st, 2010, 08:36
فکر کنم منظورش صفحه 404 هست بله یه اسکریپت هست از صفحه 404 منتقل می کنه به صفحه اصلی
که باید اونو جای پیش فرض 404 بذاری

mather
February 1st, 2010, 19:58
سلام دوستان من عجله داشتم ، راستش من خودمم نفهميديم چي نوشتم ولي در كل از آقا يا خانم BestServer.IR تشكر مي كنم كه كمك كردن.
سوال دوقسمتيه:
1.آيا مي توان كاري كرد كه وقتي طرف ساب دومين ساخته نشده رو وارد كرد صفحه اصلي سايت منو نمايش بده
2. اگه من دي ان اس داشته باشم و يك دومين اينو روي دومينش ادد كرد وقتي دومين را ادد كرد، اگر وارد آن شويم صفحه اصلي سايت منو نمايش بده.
راستي در هر دو مورد ريدايركت نشه و از هيت اكسس استفاده نكنم
يكي گفت اگه ويلد كارت دي ان اس فعال باشه مي شه اين كارو كرد ولي من مي خوام ببينم فقط فعال باشه كافيه يا بايد كاري انجام داد(بازم ميگم از هيت اكسس استفاده نكنه)
من اينو براي وبلاگ دهي ميخوام عين پارسي بلاگ
بازم تشكر مي كنم از BestServer.IR و عذر مي خواهم از دوستاني گمراه شدند واقعا مخلص همتون:x