PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برای خرید از سایت های خارجی، کدوم شرکتو پیشنهاد می کنید؟

soheyl_ir89
March 7th, 2013, 13:16
سلام دوستان

جستجویی کردم برای خرید از سایت های خارجی
چند سایت دیدم.
اما هیچ کدومو نمی شناسم و نمی تونم بهشون اعتماد کنم.

دوستانی که تجربه چند بار همکاری با این ها رو دارن لطفا معرفی کنن.

و سوال بعدی : چه جوری می تونم خودم مستقیم از سایت های خارجی خرید کنم؟
لطفا دوستانی که تجربه خرید دارن راهنمایی کنن.

همه هزینه هایی که داره رو شرح بدید

ممنون می شم.

saber69
March 7th, 2013, 16:36
هاستینگ های بلو هاست ، جاست هاست ، هاست مانسر ، هاست گیتور ، سایت 5 و ایکسل رو تست کردم همشون عالی هستند اما من بهتون هاست گیتور رو پیشنهاد می کنم طی 2 سالی که از این هاستینگ هاست داشتم 1 بار هم داون تایم نداشته سرور ها شون تو فلوریدا و تکزاس هست اما پینگ خیلی خوبی رو نسبت به لوکیشن های دیگر آمریکا دارند.

برای خرید و وریفای هم اگه مشکلی داشتید می تونم رایگان واستون انجام بدم

soheyl_ir89
March 7th, 2013, 17:32
ببخشید
منظورم خرید اینترنتی کالاست

bestirani2
March 7th, 2013, 21:34
خرید اینترنتی چه کالایی ؟
اکثرآ ایران نمیارند

saber69
March 7th, 2013, 22:15
ببخشید
منظورم خرید اینترنتی کالاست

خوب سایت های amazon و ebay از همه مشهور ترند اما به ایران ارسال نمی کنند ، و سایت های هم که ارسال می کنند 50 دلار هزینه پستی می گیرند ، چه کالاهای تا کلی سایت معرفی کنم ؟

soheyl_ir89
March 8th, 2013, 09:57
خوب سایت های amazon و ebay از همه مشهور ترند اما به ایران ارسال نمی کنند ، و سایت های هم که ارسال می کنند 50 دلار هزینه پستی می گیرند ، چه کالاهای تا کلی سایت معرفی کنم ؟

ببینید
یه شرکت هایی هستن تو ایران که من بهشون ریال می دم و می گم فلان جنسو در فلان تعداد از سایت فلان می خوام. برام از همون سایت می خره و پرداختو انجام می ده و آدرس منو تو سایت می زنه تا من درب منزل تحویل بگیرم.
من دنبال این شرکت ها هستم که تو تهران دفتر داشته باشه

soheyl_ir89
March 8th, 2013, 09:59
یه سوال دیگه هم دارم :
اگر بخوام خودم خرید کنم و پرداخت کنم به سایت ها چی کار کنم؟ چه کارتی باید داشته باشم؟ و چه جوری این کارتو می تونم تهیه کنم؟
هزینه های اولیه ش چه جوریه و چه جوری باید شارژش کنم؟