PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند خطی در مورد ...بردارن .. پرشیاسرور

khanihost.com
March 7th, 2013, 12:01
L-)سلام به تمامی دوستان

امروز میخام یه هاستینگ به شما معرفی کنم که بهتره بگم قبل از خرید به اینده بعد تحویل گرفتن سرویس چه سرویس های مضخرفی بهتون قالب می کنند

حدود یه ماه پیش یه سرور مجازی لینوکس که عجله داشتیم گرفتیم بیشتر دوستامون گفتند قابل اعتماد نیستن حقیقش خاستیم از انلاین سرور تهیه کنیم که پشتیبانی همه چی 20 ازشون سرویس داشتیم

عالی ساپرت کردن
...اما یه اشتباه کردیم از پرشیا سرور سرور رو تهیه کردیم که سرور خیلی ضعیفی بود که بهشون گفتیم خیلی ضعیف هست که خودش دان می شد و الا اخر

که بهشون گفتیم سرور رو چک کنید که این مشکلات چی هستند میگفتند چک میکنیم و بررسی میکنیم اما فقی تنها چیزی که میگفتند مشکلی ندارد ..مشکل از شما هست L-)

خلاصه گفتیم سرور رو عوض کنید یعنی یه کشور دیگه بدید سرور رو هنوز 2 روز نگذشته بود و گفتند برای این کار باید هزینه بپردازید

فکر کنم نوشته بودند بازگشت هزینه بعد از 7 روز که سرویس واقعا خیلی ضعیفی بود حتی خودشون هم پذیرفتن که .....

بحر حال دوستان به نظر من هرکی میخاد از این سایت خرید کنه بهتر و دقیق تر پرس و جو و مطالعه کنه تا به مشکل من نخوره

و محلت سرور من تویه سایتشون تاریخ نزده بود که تا کی پرداخت کنیم که تاریخ پرداخت ههمون تاریخ خرید سرور بود که امروز که بهشون گفتم اقا تاریخ سرور کی محلت تموم میشه

و اومدن گفتن 2 روزی هم گذشته سریع سرور رو خاموش کردند و بهشون قبلش گفتم که سرور رو خاموش نکنید مشتری تمدید میکنه اما خاموش کردند

ایا ما مقصر هستیم که تاریخ پرداخت رو نزدند ؟ حتی تویه یاهو یا سایت برامون ایمیلی نیومد که تاریخ سر رسید سرور کی هست ...........این خودش یه نوع بی نظمیییییییی و خاموش کردن سرور یه نوع بی احترامی هست به مشتری .. من متوجه شدم ایشون یادشون رفته سرور رو خاموش کنند اما خودم اشتباه کردم بهشون کردم >:) البته نباید میگفتم که این مشکل به وجود میومد
الان بهشون میگم 5 مین باز کنید بکاب بگیریم میگن که تا پرداخت نشه میگم برای شما هزینه 5 دقیقه رو بگیرید اما واقعا متاسفیم هر کسی با این جو اشخاص کار کنند

....یه چیزی دیگم اینه تا بهشون گفتم تاریخ سرور کی هست سریع تاریخ سرور که باید پرداخت میشد همون لحظه تغییر دادن ایول بابا عجب سرعتی :-&

Mar 06 10:15 PM reza khani:salam
Mar 06 10:15 PM Persia Server:slm
Mar 06 10:15 PM reza khani:server 149.3.129.55 ta ky mohlat dare?
Mar 06 10:16 PM Persia Server:w8
Mar 06 10:17 PM Persia Server:to forjash hast
Mar 06 10:17 PM Persia Server:2 rozesh tamom shode
Mar 06 10:17 PM Persia Server:emroz down mishe
Mar 06 10:17 PM Persia Server:yani 2 roz pish bayad tamdid mishode
Mar 06 10:17 PM Persia Server:nashode
Mar 06 10:17 PM Persia Server:to fotje hast
Mar 06 10:17 PM Persia Server:emroz nashe
Mar 06 10:17 PM Persia Server:delet mishe
Mar 06 10:17 PM reza khani:ta emshab sabr konid
Mar 06 10:17 PM reza khani:age tamidid nakardan
Mar 06 10:17 PM reza khani:delet konid
Mar PM Persia Server:ok
اما بعد از این گفتگو 5 ثانیه طول نکشید سرور رو خاموش کردن
دوستا قضاوت کنید اگه مقصر ما هستیم که این تاپیک حذف میکنیم اگه خیر این رو ادامه بدیم تا بقیه دوستان به این مشکلات بر نخورند و درس عبرتی بشه

PerDon
March 7th, 2013, 12:07
شما درخواست یک سرور جدید کردید باید هزینه بپردازید .. این یک چیزِ معلوم ِ ..

nars_Vps
March 7th, 2013, 12:10
خسته نباشید
اول اینجا قانون داره تو بخش انتقادات بزنید
2وم شما سرور تون 3 روزه تموم شده.3 روز اضافی روشن بوده که کاربر یادش رفته یا ... بیاد پرداخت کنه
بعده 2 -3 روز فرجه میدیم بیان پرداخت کنن ؟؟؟
امروزم پرداخت نکردید
سرور مفت نیست که ان بزاریم .همکاران کسی میاد سروری که 3روز پرداخت نشده رو روشن کنه ؟؟؟
امروزنم تیکت کردید جوابتون رو دادیدم
11770
تصویر ضمیمه رو ببینید .فکر نکنم کوتاهی از بنده بوده سروری که 3 روز وقتش تموم شده رو ببینید یه چی هم بدهکار شدیم 3روز اضاف روشن گذاشتیم حالا بیان اینطوری هم بگن
خب شما که میخواستی انتقال بدی 2 روز زود تر فکر می افتادید نه اینکه دقیقه 90.موفق باشید

khanihost.com
March 7th, 2013, 12:11
عزیز من نگفتم سرور جدید میخام چون مشکل داشت بهشون گفتیم یا کنسل کنید یا سرور مارو از یه کشور دیگه بدید شاید رفع شد... فقط هزینه میگیرند اما پشتیبانی ما از اینا اشخاص ندیدیم ..

khanihost.com
March 7th, 2013, 12:13
خسته نباشید
اول اینجا قانون داره تو بخش انتقادات بزنید
2وم شما سرور تون 3 روزه تموم شده.3 روز اضافی روشن بوده که کاربر یادش رفته یا ... بیاد پرداخت کنه
بعده 2 -3 روز فرجه میدیم بیان پرداخت کنن ؟؟؟
امروزم پرداخت نکردید
سرور مفت نیست که ان بزاریم .همکاران کسی میاد سروری که 3روز پرداخت نشده رو روشن کنه ؟؟؟
امروزنم تیکت کردید جوابتون رو دادیدم
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11770-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%AE%D8%B7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D8%A7%D8%B3%D8%B1%D9%88%D 8%B1-omid-khani-png
تصویر ضمیمه رو ببینید .فکر نکنم کوتاهی از بنده بوده سروری که 3 روز وقتش تموم شده رو ببینید یه چی هم بدهکار شدیم 3روز اضاف روشن گذاشتیم حالا بیان اینطوری هم بگن
خب شما که میخواستی انتقال بدی 2 روز زود تر فکر می افتادید نه اینکه دقیقه 90.موفق باشید

اولا باید به عرضتون برسونم شما یادتون رفته بود که سرور رو خاموش کنید که خودمون اطلاع رسانی کردیم.

دوم اینکه سرورتون از روز اول مشکل داشتیم همون لحظه اول شما چطور 7 روز بازگشت وجه دارید ؟
سوم اینکه بهتون گفتیم تا امشب صبر کنید تا تمدید کنند...
چهارم : اشتباه ما این بود که از شما سرویس گرفتیم و محلت از شما پرسیدیم .. و پشتیبانیتونم که در حد ........

nars_Vps
March 7th, 2013, 12:14
عزیز من نگفتم سرور جدید میخام چون مشکل داشت بهشون گفتیم یا کنسل کنید یا سرور مارو از یه کشور دیگه بدید شاید رفع شد... فقط هزینه میگیرند اما پشتیبانی ما از اینا اشخاص ندیدیم ..

سرور از کشور دیگه میخواستید مشکل نداشت تمدید میکردید.ما هم سرور رو روشن میکردیم یا خودمون انتقال میدادیم روی یه سرور دیگمون

nars_Vps
March 7th, 2013, 12:16
اولا باید به عرضتون برسونم شما یادتون رفته بود که سرور رو خاموش کنید که خودمون اطلاع رسانی کردیم.

دوم اینکه سرورتون از روز اول مشکل داشتیم همون لحظه اول شما چطور 7 روز بازگشت وجه دارید ؟
سوم اینکه بهتون گفتیم تا امشب صبر کنید تا تمدید کنند...
چهارم : اشتباه ما این بود که از شما سرویس گرفتیم و محلت از شما پرسیدیم .. و پشتیبانیتونم که در حد ........

یک تیکت بیارید که بیشتر از 1 ساعت پاسخ داده شده.
برگشت وجه با دلیل قانع کننده نه که سرور 20 مگ دانلود بده بگید سرعت ضعیفه یا ....

khanihost.com
March 7th, 2013, 12:20
:115::-&:-&اخه دوست عزیز ما که از روز اول تویه یاهو میگفتیم گله مند هستیم از این سرور ...بحر حال امید وارم دوستان دیگه با شما به این مشکل برنخورند ............

قبل از خرید باید بدونیم از کی خرید میکنیم.........سروراتون از پایه مشکل دارن >:) ... انشالله که موفق باشید تویه کارتون ...اینم از دعا برای شما

danitfk
March 7th, 2013, 12:20
چه تاپیکایی *** و **** میزنید.. :51:

silverman
March 7th, 2013, 12:48
سلام شما سرور جدید ازشون خواستید و باید حتما سرور قبلیتون رو تمدید کنید تا بتونید سرور رو عوض کنید

دومندش من از ایشون تا الان 2 تا سرور دارم ولی مشکلی نداشتم تا الان

مشکل از خودتون بوده اقای خانه هاست الکی موضوع بیخود نیارید

scary-x2
March 7th, 2013, 17:04
آقای زارعی سرویس هاشون رو از یکی از معتبرترین فروشندگان تهیه میکنند ( آقای صالحی ) پس نمیشه روی سرورهاشون ایراد گذاشت

من ندیدم کسایی که با آقای صالحی کار میکنن مشکلی داشته باشند و از سرویس ها ناراضی باشند

ممکنه سرور جواب گوی کار شما نباشه . ولی دلیل بر بی کیفیتی نداره

مثل امروز که طرف چیز پی انش وصل نمیشه . به ما پی ام میده که این چه ساپورت و سروری هست که میدید !!!!!!!
میگیم مشکل قطعی سراسری هست . میپرسه کی وصل میشه ! ( الان زنگ میزنم به ریاست محترمه تایم دقیقشو میدم )