PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد راه اندازی سایت با شرایط خاص

Persianscript
January 30th, 2010, 21:51
سلام دوستان

والا موضوع اینه که
ما میخوایم یه سایتی رو بیاریم بالا که امنیت در این سایت خیلی مهمه. به این صورت هست که این سایت فقط در اختیار کاربران یک شهر هست که ما بهشون دسترسی میدیم که وارد سایت بشن و...

حالا ما سرور داخل شهر داریم . میخوام بدونم چطور باید عمل کنیم؟

به ما گفتن میشه از طریق vpn کار کرد.

حالا میخوام بدونم چطور؟ رویه رو بهم توضیح بدید

یا اینکه میشه به صورت اینترانت عمل کرد؟ چون یوزر ها همگی از یک شهر هستن میشه با isp قرارداد بست و... که با یوزر پسورد زدن فقط بتونن وارد اون سایت بشن و..؟

برای ارتباط امن , در این سایت, با توجه به این که امنیت و اطلاعات در سایت مهمه شما چه پیشنهادی دارید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

amiri113
January 30th, 2010, 21:56
يه کار ديگه هم ميتونيد بکنيد!
رنج ip ای اس پی های شهرتون رو دسترسی بديد بقيه رو دسترسی نديد!

يک مسئله!
شما حتی اگر vpn هم بديد و بگيد هر کسی با ip اين vpn بود بتونه وارد سايت بشه بازم روش زياد مطمئنی نيست!
چون ممکنه کسی بیرون از شهر با vpn وصل بشه!
عين اينه که سايت يوزر پسورد داشته باشه!

Mohsen
January 30th, 2010, 23:33
از طریق isp میشه این کار رو کرد، به این صورت که تو لن اون isp فقط باز بشه، یعنی فقط یوزرایی که از اون isp خدمات adsl دارند بدون استفاده از پهنای باند اینترنت و دادن یوزر و پس تو لن اون isp بتونند استفاده کنند، یه چیزی تو این مایه‌ها یه زمانی تو شهر ما بود به اسم اینترنت درون شهری و اینا! شرکت پژواک ارائه میداد اگه اشتباه نکنم

در خصوص وی پی ان هم فکر میکنم میشه محدود کرد! مثل وی پی ان های دانشگاه که فقط تو خود شهر اصفهان کار میکنه الان مثلا من از شاهین شهر نمی‌تونم استفاده کنم. حالا چطوری هست و ایناش رو دقیقا نمی‌دونم.