PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معایب دایرکت ادمین نسبت به سی پنل چیست؟

Amirkatal
March 7th, 2013, 00:23
باسلام خدمت دوستان
ببخشید میخواستم بدونم معایب دایرکت ادمین نسبت به سی پنل چیه؟؟؟

kambizmabdi
March 7th, 2013, 00:26
دوست من بستگی به سلیقه شما داره به نظر من اصلا چیزی که کم نداره چیزای بهتری هم داره مثل راحتی در ریستور کردن بک آپ ها واسه ادمین از طریق اف تی پی و .................
به نظرم یه تمپلیت کپری روش اینستال کنی.چیزی از سی پنل کم نداره.و عاییییییییییییییی هست

shivahost
March 7th, 2013, 00:30
من از طرفداران پر و پا قرص cpanel بودم و بسیار با ارائه هاست دایرکت ادمین مخالف بودم. اما به لطف دشمنان تحریم این سیستم بدجور گریبان شیوا هاست را گرفت و مجبور به کوچ به دایرکت ادمین شدیم و تازه فهمیدم چه اشتباهی می کردم....

تنها ضعفی که در دایرکت ادمین نسبت به cpanel احساس می کنم فایل منیجر آن است. اما مثلا مدیریت addon domain ها در دایرکت ادمین خیلی بهتر است. ساخت دیتابیس و یوزر آن خیلی ساده است و تقریبا از هیچ نظر دیگه ای ضعف ندارد.

اما از نظر مدیریت مدیر یک سیستم دایرکت ادمین باید حرفه ای تر باشد چون خیلی کارها و تنظیمات که در whm به راحتی انجام می شود در دایرکت ادمین باید از خط فرمان و ویرایش فایل ها انجام شود.

nginxweb
March 7th, 2013, 01:23
نه تنها عیبی ندارد بلکه محسنات مهمی هم دارد از جمله اینکه در دایرکت ادمین روزانه آخرین ورژن برنامه های نصب شده روی سرور مثل
httpd
php
phpmyadmin
freetype
و..
با یک دستور قابل بروزرسانی به آخرین ورژن هستند اما در سی پنل تا آپدیت نیاد این امکان نیست.. و همیشه دایرکت ادمین بروز تر می باشد

همچنین در سی پنل وقتی mysql رو به 5.5 ارتقاء میدید دیگه امکان برگشت به ورژن 5.1 رو ندارید اما در دایرکت ادمین براحتی قابل انجام هستش

تفاوت عمده این هستش که در دایرکت ادمین باید به command ها تسلط بیشتری داشته باشید و خیلی ماژول ها رو دستی نصب کنید

که اگر آشنایی کافی داشته باشید هیچ مشکلی نداره و بسیار هم stable می باشد

taghikhani
March 7th, 2013, 01:27
هیچی که کم نداره هیچی، یه حسن خیلی بزرگ داره =>> هرکسی نمیتونه بیاد ادعای مدیریت سرور کنه. حداقل یه نیمچه سوادی نیاز داره

Woshka
March 7th, 2013, 04:53
در کل نظر من برعکس هستش
دایرکت ادمین خیلی ضعیف تر از سی پنل هست
سی پنل یک پنل کامل هست و بی نقص ولی دایرکت ادمین نقص های زیادی داره

ولی جایگزین خوبی به جای سی پنل هستش

Amirkatal
March 7th, 2013, 08:30
مرسی دوستان بابت راهنمایی هاتون

beniii
March 7th, 2013, 08:40
ضعف های directadmin
redirect ضعیف کنترل پنل
عدم امکان ایجاد ایمیل برای parkdomain
copy move compress با مراحل اضافی add to clipboard انجام می شود.