PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای اضافه کردن یک صفحه یه whmcs

tanha1234
March 6th, 2013, 17:42
درود
دوستان من تفریبا یک سال پیشتونستم کد PHP صفحه INDEX.php رو پیدا کردم اما الان متاسفانه الان گمش کنم از دوستان میخام اگه کسی یه کد مانند اون یا کسی اونو ترجمه کرده لطفا بده ممنون میشم.
در ضمن کسانی که میخواهند کاسبی کنند لطفا اصلا تاپیک ندهند چون یک سال پیش پیدا کردم پس دوباره پیدا میکنم.
با سپاس - نیما

pedramsistani
March 6th, 2013, 17:52
از
صفحه اصلی پورتال - گسترش دهندگان وب ونون (http://www.venon.ir)

خرید کنید

همچین ماژولی دارد

tanha1234
March 6th, 2013, 17:54
دوست عزیز نیاز به ماژول نیست یک کد php لازم دارم اسم قالب رو میدم و بعد هدر رو میاره بالای اون و فوتر پایین اون همین

Milad-H
March 6th, 2013, 18:03
فابل های tpl در فولدر قالب را ادیت کنید

tanha1234
March 6th, 2013, 18:07
دوست عزیز میحام یک قالب جدید و یک صفحه جدید مثلا nima.php و در فایل های قالب nima.tpl بسازم این طور که شما میگید نمیشه دوست عزیز

barfhost
March 6th, 2013, 18:21
سلام

به نظر بنده ماژول مدیریت محتوا را خریداری کنید

venon.ir

tanha1234
March 6th, 2013, 18:23
دوستان من نمیخام خیلی پیشرفته باشه فقط میخام یک صفحه جدید بسازم اگه کسی هم میتونه ioncube ترجمه کنه تاپیک بده

≡ ALEX ≡
March 6th, 2013, 18:41
دوست عزیز فقط کافیه به مستندات خود WHMCS در این رابطه مراجعه کنید. فقط کافیه یک فایل PHP در root folder و نیز یک فایل tpl در شاخه قالب پورتال خود قرار داده و کد های لازم را به آن ها اضافه کنید.

Creating Pages - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Creating_Pages)

tanha1234
March 6th, 2013, 18:44
دوست عزیز همینه که میخاستم واقعا ازتون خیلی خیلی ممنون عزیز

tanha1234
March 6th, 2013, 19:15
دوست عزیز یه چند تا سوال داشتم
چطور میشه قالب header عوض کرد منظورم اینه که بجای header.tpl بشه header1.tpl ممنون میشم کمک کنید دوست عزیز
برای Footer چطور؟

≡ ALEX ≡
March 11th, 2013, 22:23
ببینید، اسکریپت WHMCS درسته که با Template Engine معروف Smarty کار می کنه، ولی تغییراتی داده شده و توابع اختصاصی برای نمایش قالب ها در سیستم تعریف شده که بصورت واسطه با این موتور قالب کار می کنند. ضمن اینکه ظاهرا در خود موتور نیز تغییرات و یا تنظیماتی صورت گرفته که اجازه استفاده مستقیم رو نمیده. با توجه به این نکته سه راه حل پیش روی شماست:

1. اصلا قید موتور قالب را بزنید و صفحه خود را مستقیما در فایل PHP تعریف کنید. و یا در فایل tpl تعریف کرده و این فایل را درون فایل PHP تان لود کنید. بدیهی است کار اول معقول تر بوده مگر آنکه چیز خاصی مد نظرتان باشد. حتی اگر نیاز به توابع داخلی سیستم WHMCS داشته باشید می توانید فایل های کتابخانه ای و کلاس های مورد نیاز خود را در این فایل include کرده و از آن ها استفاده کنید.

2. اگر به هر دلیلی می خواهید این کار از طریق موتور Smarty قالب انجام شود، می بایست فایل های کتابخانه ای آن را مجددا دانلود کرده و در یک مسیر اختصاصی آپلود نمایید و سپس از آن برای ایجاد قالب استفاده کنید.

3. و در نهایت اگر می خواهید حتما از موتور قالب Smarty موجود در خود سیستم WHMCS بهره مند شوید، می بایست در فایل PHP خود یک متغیر Smarty مخصوص ایجاد کرده و آن را به قالب پاس دهید، سپس در فایل های header.tpl و footer.tpl تعریف کنید اگر این متغیر خاص وجود داشت، محتویات قالب های header و footer نمایش داده نشوند. در نهایت تنها محتویات فایل tpl خودتان بدون این دو نمایش داده خواهد شد. ضمنا درسته که در Smarty هم از طرف کد PHP و هم از طریق تگ ها و کد های Smarty در قالب می توان header و footer برای یک صفحه اختصاص داد (به خروجی ضمیمه کرد) ولی همانطور که قبلا گفتم به دلیل نقص در هسته Smarty موجود در WHMCS این موارد ممکن نیست و کار نمی کنند و با خطا روبرو می گردند.

موفق باشید

tanha1234
March 12th, 2013, 10:50
ببینید، اسکریپت WHMCS درسته که با Template Engine معروف Smarty کار می کنه، ولی تغییراتی داده شده و توابع اختصاصی برای نمایش قالب ها در سیستم تعریف شده که بصورت واسطه با این موتور قالب کار می کنند. ضمن اینکه ظاهرا در خود موتور نیز تغییرات و یا تنظیماتی صورت گرفته که اجازه استفاده مستقیم رو نمیده. با توجه به این نکته سه راه حل پیش روی شماست:

1. اصلا قید موتور قالب را بزنید و صفحه خود را مستقیما در فایل PHP تعریف کنید. و یا در فایل tpl تعریف کرده و این فایل را درون فایل PHP تان لود کنید. بدیهی است کار اول معقول تر بوده مگر آنکه چیز خاصی مد نظرتان باشد. حتی اگر نیاز به توابع داخلی سیستم WHMCS داشته باشید می توانید فایل های کتابخانه ای و کلاس های مورد نیاز خود را در این فایل include کرده و از آن ها استفاده کنید.

2. اگر به هر دلیلی می خواهید این کار از طریق موتور Smarty قالب انجام شود، می بایست فایل های کتابخانه ای آن را مجددا دانلود کرده و در یک مسیر اختصاصی آپلود نمایید و سپس از آن برای ایجاد قالب استفاده کنید.

3. و در نهایت اگر می خواهید حتما از موتور قالب Smarty موجود در خود سیستم WHMCS بهره مند شوید، می بایست در فایل PHP خود یک متغیر Smarty مخصوص ایجاد کرده و آن را به قالب پاس دهید، سپس در فایل های header.tpl و footer.tpl تعریف کنید اگر این متغیر خاص وجود داشت، محتویات قالب های header و footer نمایش داده نشوند. در نهایت تنها محتویات فایل tpl خودتان بدون این دو نمایش داده خواهد شد. ضمنا درسته که در Smarty هم از طرف کد PHP و هم از طریق تگ ها و کد های Smarty در قالب می توان header و footer برای یک صفحه اختصاص داد (به خروجی ضمیمه کرد) ولی همانطور که قبلا گفتم به دلیل نقص در هسته Smarty موجود در WHMCS این موارد ممکن نیست و کار نمی کنند و با خطا روبرو می گردند.

موفق باشید

درود
دوست عزیز همان طور که گفتم یک کد مانند این کد " $templatefile = "nima.tpl";
" را به همان کد هایی که در ادرس داده بودید اضافه کردم و بجای nima.tpl مثلا nimaheader.tpl و nimafooter.tpl میگذاشتم و خیلی خوب هم کار میکرد اگه این کد را میدونید ممنون میشم بدبد و کاره ما راه بیفته.

≡ ALEX ≡
March 13th, 2013, 18:02
درود
دوست عزیز همان طور که گفتم یک کد مانند این کد " $templatefile = "nima.tpl";
" را به همان کد هایی که در ادرس داده بودید اضافه کردم و بجای nima.tpl مثلا nimaheader.tpl و nimafooter.tpl میگذاشتم و خیلی خوب هم کار میکرد اگه این کد را میدونید ممنون میشم بدبد و کاره ما راه بیفته.

مواردی که خدمت تون عرض کردم تماما بر اساس تجربه های شخصی ام بود و آن چیزی که آزمایش کرده بودم. باز هم تاکید می کنم از نقطه نظر Smarty هیچ گونه مشکلی برای اضافه کردن header و footer به صفحات چه از طریق PHP و چه Template وجود ندارد. ولی WHMCS با تغییراتی که داده این روند را مختل کرده و می بایست راهکار اختصاصی آن پیدا گردد. با توجه به اینکه در Documentation این اسکریپت هیچ گونه اشاره ای به این مطلب نشده است، بنده می بایست سر فرصت بشینم و با بررسی دقیق و آزمایش این مورد را پیدا کنم.

tanha1234
March 14th, 2013, 16:34
مواردی که خدمت تون عرض کردم تماما بر اساس تجربه های شخصی ام بود و آن چیزی که آزمایش کرده بودم. باز هم تاکید می کنم از نقطه نظر smarty هیچ گونه مشکلی برای اضافه کردن header و footer به صفحات چه از طریق php و چه template وجود ندارد. ولی whmcs با تغییراتی که داده این روند را مختل کرده و می بایست راهکار اختصاصی آن پیدا گردد. با توجه به اینکه در documentation این اسکریپت هیچ گونه اشاره ای به این مطلب نشده است، بنده می بایست سر فرصت بشینم و با بررسی دقیق و آزمایش این مورد را پیدا کنم.

دوست عزیز من خیلی لازم دارم اما قبلا این کارو انجام دادم 100% عملی هست اما فقط مشکل اینه که اون کد چیه توی خود سایت whmcs نمیشه پیداکرد؟
من که گستم چیزی پیدا نکردم.

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 17:27
دوست عزیز من خیلی لازم دارم اما قبلا این کارو انجام دادم 100% عملی هست اما فقط مشکل اینه که اون کد چیه توی خود سایت whmcs نمیشه پیداکرد؟
من که گستم چیزی پیدا نکردم.

هنوزم بنده مطمئن نیستم این کار از طریق PHP ی WHMCS قابل اجرا باشه: Template Syntax - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Template_Syntax) ، به هر صورت بنده که چیزی پیدا نکردم در این زمینه.

حالا چرا از راهکار های دیگری که در دو پست گذشته داده ام استفاده نمی کنید؟! :39:

tanha1234
March 14th, 2013, 17:42
هنوزم بنده مطمئن نیستم این کار از طریق PHP ی WHMCS قابل اجرا باشه: Template Syntax - WHMCS Documentation (http://docs.whmcs.com/Template_Syntax) ، به هر صورت بنده که چیزی پیدا نکردم در این زمینه.

حالا چرا از راهکار های دیگری که در دو پست گذشته داده ام استفاده نمی کنید؟! :39:

راستش بخواهید اصلا متوجه نشدم اون راهکار هایی را که عرض کردید. بیشتر توضیح میدهید؟ ممنون میشم

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 17:49
راستش بخواهید اصلا متوجه نشدم اون راهکار هایی را که عرض کردید. بیشتر توضیح میدهید؟ ممنون میشم

شما تشریف بیارید به پورتال زیر، تیکت بدهید و مشخصات هاست تو رو برای ما بگذارید. بنده در اولین فرصت براتون انجام میدم. در این مورد هم نیاز به پرداخت هزینه وجود ندارد.

http://my.config-server.ir

ارادتمند

tanha1234
March 14th, 2013, 17:51
شما تشریف بیارید به پورتال زیر، تیکت بدهید و مشخصات هاست تو رو برای ما بگذارید. بنده در اولین فرصت براتون انجام میدم. در این مورد هم نیاز به پرداخت هزینه وجود ندارد.

صفحه اصلی پورتال - Config-Server (http://my.config-server.ir)

ارادتمند

دوست عزیز بنده میخام یاد هم بگیرم بخاطر همین تیکت دادم ممنون میشم یاد.

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 17:55
دوست عزیز بنده میخام یاد هم بگیرم بخاطر همین تیکت دادم ممنون میشم یاد.

برای همین گفتم که دسترسی بدهید بنده کد های لازم رو براتون بزنم، بعد اگر سوالی داشتید در زمینه کد ها بپرسید از من.

tanha1234
March 14th, 2013, 17:59
برای همین گفتم که دسترسی بدهید بنده کد های لازم رو براتون بزنم، بعد اگر سوالی داشتید در زمینه کد ها بپرسید از من.

یک سوال دیگه نمیشه تو اون کد هایی که اول آدرس دادید کاری کرد header و Footer را غیرفعال کرد؟
یه کاره دیگه افتاده تو ذهنم میخام header رو حذف کنم و تو تک تک قالب ها اضافه کنم و توی نیما کل کد رو بزارم ( یعنی با footer و header )

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 18:14
یک سوال دیگه نمیشه تو اون کد هایی که اول آدرس دادید کاری کرد header و Footer را غیرفعال کرد؟
یه کاره دیگه افتاده تو ذهنم میخام header رو حذف کنم و تو تک تک قالب ها اضافه کنم و توی نیما کل کد رو بزارم ( یعنی با footer و header )

اینم میشه... البته حذف که نه ولی میتونید این دو فایل header.tpl و footer.tpl رو خالی کنید محتوی شون رو و سپس توسط دستور زیر فایل های مورد نیاز خودتون رو در بالا و پایین قالب include کنید:

{include file="path/to/file.tpl"}

موفق باشید

tanha1234
March 14th, 2013, 18:22
اینم میشه... البته حذف که نه ولی میتونید این دو فایل header.tpl و footer.tpl رو خالی کنید محتوی شون رو و سپس توسط دستور زیر فایل های مورد نیاز خودتون رو در بالا و پایین قالب include کنید:

{include file="path/to/file.tpl"}

موفق باشید

منظورتونو نفهمیدم عزیز میشه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
واقعا معذرت میخام وقت شما رو هم گرفتم واقعا معذارت میخام اما خیلی لازم دارم بازم معذرت
با سپاس

≡ ALEX ≡
March 14th, 2013, 19:32
منظورتونو نفهمیدم عزیز میشه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم
واقعا معذرت میخام وقت شما رو هم گرفتم واقعا معذارت میخام اما خیلی لازم دارم بازم معذرت
با سپاس

وقتی این کد رو توی قالب هاتون اضافه کنید، فایل tpl ای که بهش اشاره کرده رو به صفحه ضمیمه می کنه و محتوی آن صفحه به این صفحه و در این مکانی که کد {include} را قرار داده اید اضافه می شود. پس برای اضافه کردن header و footer به یک صفحه می توانید از این کد در بالا و پایین فایل قالب خود استفاده کنید.