PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جلوگیری از حمله به سرور و دان شدن سرور و سایت

Mohammad1980
March 5th, 2013, 23:43
سلام دوستان
یک سرور دارم که برای یکی از سایتهام استلفاده می کنم . دو روز میشه که روش اتک هست . سرور هم قطع میشه
چطور میشه جلوگیری کرد از این قضیه؟
دوستان کسی می تونه کمک کنه؟

k1ll3revil
March 5th, 2013, 23:50
با سلام شما با استفاده از

mod_evasiveو mod_securityمیتونی توی لینوکس تاحدزیادی باتنظیم صحیح جلوش رو بگیری
در ویندوز اشنایی زیادی ندارم باید چکار کرد

nginxweb
March 5th, 2013, 23:51
معمولا سرور با DDOS attack داون نمیشه براحتی جز اینکه مثلا رم فول شه و موردی پیش بیاد..
بهتر هستش بدید به شخصی که دانش کافی رو داشته باشه در زمان حملات مانیتورینگ کنه که بتونه کمک بیشتری به شما بکنه و همچین لاگ ها کامل بررسی بشه

Mohammad1980
March 6th, 2013, 00:00
با سلام شما با استفاده از

mod_evasiveو mod_securityمیتونی توی لینوکس تاحدزیادی باتنظیم صحیح جلوش رو بگیری
در ویندوز اشنایی زیادی ندارم باید چکار کرد

سرور لینوکسی هست

معمولا سرور با DDOS attack داون نمیشه براحتی جز اینکه مثلا رم فول شه و موردی پیش بیاد..
بهتر هستش بدید به شخصی که دانش کافی رو داشته باشه در زمان حملات مانیتورینگ کنه که بتونه کمک بیشتری به شما بکنه و همچین لاگ ها کامل بررسی بشه

متاسفانه من خودم زیاد سر رشته ای توی این زمینه ندارم. سرور کلا دان هست . در مورد دیشب که این اتفاق افتاد پشتیبانی سایتی که از سرور گرفتم گفتند به دلیل اتک خود شرکت ارائه دهنده سرور ، سرور رو دان کرده
امشب هم دوباره این اتفاق افتاده. الان چندین ساعت هم هست که سایت دان هست
و متاسفانه شرکت پشتیبانی هم جوابی نداده هنوز
خیلی به ضرر سایتم هست این قضیه

compiler
March 6th, 2013, 00:07
سرور لینوکسی هست

متاسفانه من خودم زیاد سر رشته ای توی این زمینه ندارم. سرور کلا دان هست . در مورد دیشب که این اتفاق افتاد پشتیبانی سایتی که از سرور گرفتم گفتند به دلیل اتک خود شرکت ارائه دهنده سرور ، سرور رو دان کرده
امشب هم دوباره این اتفاق افتاده. الان چندین ساعت هم هست که سایت دان هست
و متاسفانه شرکت پشتیبانی هم جوابی نداده هنوز
خیلی به ضرر سایتم هست این قضیه

سلام

معمولا سرور ها به صورت Self Manage فروخته میشوند و حفظ امنیت سرور به عهده خریدار است نه فروشنده مگر اینکه سرور مدیریت شده بخریدکه هزینش خیلی بالا تره

اگر فایروال ندارید با یک حمله Dos خیلی ساده و با فقط یک ip هم وب سرور و MySQL دان میشه و ربطی به رم و منابع سرور نداره!!
اگر حمله داس صورت گرفته با یک یا دو VPS صورت بگیره به سادگی میتونید با نصب و کانفیگ صحیح CSF یا DDos Deflate جلوش رو بگیرید

اگر Ddos باشه و حمله وسیع باشه داستانش جداست ... به سختی میشه جلوش رو گرفت!

در صورت تمایل میتونم کمکتون کنم . با یاهو آی دی تماس بگیرید