PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از گیگا چه خبر؟

novinvps.com
January 30th, 2010, 15:08
سلام
یکی بود یکی نبود ، بدشانستر از من هیچکس نبود
7 -8 ماه پیش بود با تمام قوا یه سرور از گیگا گرفتیم
1- سرعت پورت 10 کیلو به زور میداد که بالاخره بعد از چند روز مرتفع شد
2- کیفیت سخت افزاری در اندازه منفی 0 ... به طوری که سرور من که 2 XEON.. بود و دارای 8 گیگ رم داشت فکر کنم به ولله قسم به اندازه ی core2duo که از ای وب داشتم کار نمیکرد
کافی بود یکی وی پی اس روشن میکردم لود میرسید به سقف ، اون روز ها خیلی از بچه های وب هاستینگ تالک کمک کردند ولی واقعا مشکل حل نشدنی بود تا اینکه از طریق دوستی که در دیتاسنتر امریکایی کار میکرد سرور رو بررسی کرد گفت میشه گفت قطعات سخت افزاریت خوب نیست و به عبارتی ارزان قیمت هستش و سازگاری کافی با این مشخصات از جمله 2 CPU XEON نداره. همچنین در مورد پاور سرور هم یه چیزایی گفت.. که بی تاثیر نیست
خلاصه من نیومدم جنگ کنم دوستان ! اومدم الا ببینم چه طوریه قضیش؟ چون دارم میخونم در همین انجمن که گیگا به مشترکین قبلی و جدیدش و مشتریانی که بیش از چندین سرور دارن اهمیت خاصی میده و کیفیت بهتری میده
نظر شما رو میخوام بدونم !
سرعت پورتش حد اکثر چه قدره؟
این مشکلات من رو داشتید یا خیر ؟ چون باور کنید انگار سرور پنتیوم 4 داده بودند ! اصلا نمی کشید !!!

Arashdn
January 30th, 2010, 15:11
تو proc/cpuinfo سی پی یو رو چک کردی؟
رمت دی دی آر چنده و مشخصاتش؟ (proc/meminfo)

novinvps.com
January 30th, 2010, 15:15
همه چیز خوب نشون میداد سی پی یو 8 هسته...
رم 8 گیگ ....
ولی انگار نه انگار ! حالا گذشت اون قضیه
وضعیت الانش چه طوره؟

Arashdn
January 30th, 2010, 15:18
نمیدونم
اون موقه که خیلی خراب بود
الان چند ماهیه خبر ندارم

HugeServer
January 30th, 2010, 16:02
چندین بر این مساله بین شده، و ۱۰۰ بر هم جواب داده شده، بقیه تاپیک هارو چک کنید، همه چی‌ معلوم می‌شه.
موفق باشید.

novinvps.com
January 30th, 2010, 17:44
اگه تاپیک رو دیده باشید داغ ترین موضوع تاپیکه با کلی پست که وقت گیر و یا پست ها مربوط به 2-3 ماه قبل هستند و نیاز به اطلاعات جدیدی دارم.
خود شما که سرویس دهنده ی گیگا هستید
نظرتونو در مورد این تاپیک اعلام کنید.

HugeServer
January 30th, 2010, 18:23
اگه تاپیک رو دیده باشید داغ ترین موضوع تاپیکه با کلی پست که وقت گیر و یا پست ها مربوط به 2-3 ماه قبل هستند و نیاز به اطلاعات جدیدی دارم.
خود شما که سرویس دهنده ی گیگا هستید
نظرتونو در مورد این تاپیک اعلام کنید.
با سلام خدمت شما.
خوب عرض بشه به خدمت حضورتون که گیگا در طیّ چند ماه گذشته پیشرفت‌های فراوانی‌ داشت، پورت هاش قوی تر شده، یکی‌ در همین انجمن بود که پورت سرورش ضعیف بود، که بد از کارهایی‌ که روی سرورش کردیم و تماسی که محمد با دیتا سنتر داشت پورت سرور ایشون درست شد، میتونید از خودش بپرسید، حالا اسمشون رو نمیدونم. خیلی‌ دیگه هم هستن که با این دیتا سنتر مستقیم یا غیر مستقیم میگیرند، و بیشترشون هم راضی‌ هستن. هردور هم اون جوری که شما میگید دیگه نیستش و به صورت کامل تصحیح شده و از هردور‌های قوی استفاده میکنند

Arashdn
January 30th, 2010, 18:44
اگه پارتی داشته باشیم
گیگا خوبه
اگخ نه پورتش از ای دی اس ال ما هم کمتره ...

HugeServer
January 31st, 2010, 00:09
اگه پارتی داشته باشیم
گیگا خوبه
اگخ نه پورتش از ای دی اس ال ما هم کمتره ...

سلام ببخشید چند روزی نبودام.
آره بعضی‌ اوقات پیش میاد که مشکلاتی باشه، همون طور هم که قبلان عرض کردم اگه پرتتون مشکل داره فقط کافی‌ آای پی‌ و نامه سرور رو بگید تا براتون پیگیری کنیم.

Aria
January 31st, 2010, 12:16
سلام.

ببینید دوستان، هر شرکت نقاط قوت و ضعف خاص خودش رو داره.

من برای بهتر متوجه شدن چند نکته، دیتاسنتر گیگا رو با دیتاسنتر خودمون مقایسه می کنم و اطلاعاتی که از گیگا دارم و اینجا استفاده می کنم رو از آقای BestServers.ir گرفتم.

سخت افزار:
گیگا = دسکتاپ سری
ما = سرور سری

پهنای باند:
گیگا = نا محدود
ما = محدود (قیمت بالا جهت پهنای باند اضافه)

شبکه:
گیگا = 3 شبکه پشتیبانی
ما = 12 شبکه پشتیبانی

استاندارد های شبکه:
گیگا = انتخابی مدیر شبکه
ما = استاندارد های جهانی شبکه

نزدیکی شبکه به ایران:
گیگا = اروپا (خیلی نزیک)
ما = آمریکا (دور)

قیمت (نسبت به امکانات سرویس):
گیگا = بسیار پایین
ما = متناسب با سطح سرویس

اگر دقت کنید شما هر چقدر پول میدید، آش می خورید.

پس در انتخاب خودتون دقت کنید تا مسولیت انتخاب اشتباه رو گردن شرکت سرویس دهنده نندازید!

*** از نظر من قیمت های گیگا، هزینه شبکه این شرکت هم نیست که داره به همه سرور ها نا محدود میده !!!

با تشکر.

HugeServer
January 31st, 2010, 12:42
نظرات آقای آریا کاملا صحیح و متین،

ولی‌ هر کسی‌ باید به جمله زیر دقت کنه. خود گیگا نامحدود کنترل شده میده ولی‌ بعضی‌‌ها فکر می‌کنن که این نامحدود یعنی‌ اینکه اینقد از شبکه بکش و اخشم در نیاد، به نوشت زیر دقت کنید.

Unlimited Traffic: No additional costs due to traffic (if average traffic consumption continuously exceeds 20 mbit/s over a timespan of at least 10 days - whereas the traffic between 2:00 and 11:00 GMT+1 is not taken into account, it can be any value - the connection is switched to 10 mbit/s).

Aria
January 31st, 2010, 12:49
سلام.

با توجه به موضوع ذکر شده در سایت گیگا که توسط جناب BestServer.ir در پاسخ بالا نوشته شده، معنی اصلی کلمه Unlimited در اینجا "نامحدود" نمی باشد بلکه "بی شمار" می باشد که در واقع "شمارش نشده" هم بیان می شود.

پس پهنای باند شمارش نمی شود *اما* نا محدود نیست و به صورت عادلانه و مساوی بین سرور هایی که به آن Switch متصل هستند تقسیم می شود و هر سرور که از حق خود زیاده روی کند، اتصال آن به 10Mbps تغییر خواهد کرد.

ولی بازم از نظر من این مقدار پهنای باند با این قیمت دیوانه وار ارزون هست !!!!!

با تشکر.