PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش دلار پی پال هر دلارامروز 3550 تومان

nina paypal
March 5th, 2013, 16:32
فروش دلار پی پال به نرخ مناسب،با موجودی بالا.برای اطلاع از قیمت پی ام دهید.

id yahoo:padex.exchange
email:padex.exchange@yahoo.com
تلفن تماس: 09332257117

websazha
March 5th, 2013, 16:35
مدیران عزیز فکر کنم باید برای ایجاد مباحث پرداخت ارزی لمیت تعداد پست نیز قرار بدید اگر قرار باشه همه بیات برای هر قیمت ارزی تابیک به این صورت قرار بدن ارزش محتوایی و تابیک های سایت به زیر 0 میرسه اگر یه موقع مشکل و خدایی نکرده ... پیش نیاد.

samaras
March 5th, 2013, 16:39
اگر یه موقع مشکل و خدایی نکرده ... پیش نیاد.
متوجه نمیشم یعنی کسی که 100 تا پست بزنه اینجا دیگه نمیتونه فلنگ رو ببنده و جیم شه ؟

safinoor
March 5th, 2013, 19:36
منظورشون اینه با اینکار میتونند جلوی خیلی از کلاه برداری ها رو بگیرند .
البته امیدوارم به استارتر تاپیک برنخوره .

بعضی افراد هستند به اسم دلار فروش پول ملت رو بالا می کشند امثال اینها تو این انجمن زیاده .

websazha
March 5th, 2013, 19:56
متوجه نمیشم یعنی کسی که 100 تا پست بزنه اینجا دیگه نمیتونه فلنگ رو ببنده و جیم شه ؟

نخیر میتونه اما چند ساعتی باید زمان بزاره و پست اسپمی هم بزنمه مدیران همیشه هوشیار بن می کنن حداقل جلوی افرادی که با هر ای دی کلاه 1 نفر برمیدارن کمی گرفته میشه.یا کلاه برداری سخت تر میشه.
بعدش هم این طریقه انتخاب نام تابیک و استارت به این شکل شمایل این میزان پی پل دارم شماره موبایل!درسته یه احترامی به خودشون نمی گذارن به بازدید کننده بزان که میخواد ببینه قضیه چی هست میاد داخل همش همین! منبع ارز نحوه انتقال تضمین ها و ...!

websazha
March 5th, 2013, 20:00
حتما فردا هم میاد تابیک جدید میزنه با عنوان جدید برای قیمت جدید نرخ ارز!
مدیران هم که قبلا به بعضی افراد لطفا کردن عنوان تابیک فروش تغییر دادن این بار هم زحمت میکشن حتما

tak~vps
March 5th, 2013, 20:36
:">تایید میشن :">

nina paypal
March 5th, 2013, 21:21
حتما فردا هم میاد تابیک جدید میزنه با عنوان جدید برای قیمت جدید نرخ ارز!
مدیران هم که قبلا به بعضی افراد لطفا کردن عنوان تابیک فروش تغییر دادن این بار هم زحمت میکشن حتما
بنده صراف هستم و در تهران مشهد اصهان و اهواز دفتر دارم.با توجه به اینکه در ایران صرافی ها مجاز به پرداخت پی پال نیستند به صورت فردی اینکار را انجام میدهم تا مشکلی برای کار صرافی ام بوجود نیاد با توجه به اینکه اکثرا کا زیر آب زنی رو هم خوب بلدن.50.000 دلار موجودی در اکانت پی پالم دارم که سورس آن بانک کانادا می باشد.دلیل ناراحتی شمارو نمیدونم.حالا یکی هم پیدا میشه با نرخ خوب پرداخت انجام میده انگار مردم خوششون نمیاد.

danitfk
March 5th, 2013, 21:28
شما با پیام جلیلی پور بودید که به مشکل خوردید؟ :)

nina paypal
March 5th, 2013, 21:35
بله دقیقا.ایشون هنوز هم با من تصفیه نکردن.میتونید از ایشون بپرسید بنده معتبر هستم یا نه.خیلی افراد دیگه هم هستن که من براشون پرداخت انجام دادم ولی نه با این آی دی.

nina paypal
March 6th, 2013, 13:55
نرخ فروش دلار امروز هم 3550 می باشد.

websazha
March 6th, 2013, 16:54
شما که 3 شهر صرافی دارید وقت هم می کنید اینجا حضور پیدا کنید !
موفق باشید نه کسی بدش نمیاد از قیمت ارز پایین اما متاسفانه اینقدر کلاه برداری زیاد شده که متاسفانه به هیچ کسی اعتماد لازم نیست.
شما هم اگر صحت صحبت های خودتون برای این کار توصیه دوستانه دارم چند تن از دوستانی که تهران یا ... هر جایی شما ساکن هستید و در صرافی حضور دارید دعوت کنید حضوری تشریف بیارن صرافی گفتگویی با هم داشته باشید مطمئنن از دوستان همین انجمن کسی بدشون نمی یاد مستقیم با صرافی کار کنند.
به شخصه اگر ساکن اهواز هستم ادرس دفتر ارائه بدبد در صورت حضور و یا تایید مدیریت صرافی مورد نظر در انجمن اعلام می کنم.

nina paypal
March 6th, 2013, 17:39
با توجه به اینکه آدرس شهر اهواز رو خدمت شما به صورت تلفنی اعلام کردم منتظر مراجعه شما و تائید شما در انجمن هستیم.

viasky
March 6th, 2013, 17:50
تایید بشه منم هم می خوام

nina paypal
March 6th, 2013, 17:59
تایید بشه منم هم می خوام

شما هم اگر تمایل داشتین پیام خصوصی بدین تا آدرس دفتر مشهد بدم.من مشکلی از لحاظ تایید شدن ندارم.

MR-Vazin
March 6th, 2013, 18:04
دفتر اهواز و تهران و مشهد رو هر سه بفرستید
آبادان هستم ولی اهواز رو فکر نمیکنم برسم بیام....:دی
مدیر فروش مستقر در مشهد داریم....
مدیر فنی و بنده تهران هستیم اکثراً... قیمت هاتون جالبه!!... باید بررسی بشه حتماً حمایت میکنیم و همکاران رو هم دعوت خواهیم کرد...

یورو میتونید حواله کنید؟

nina paypal
March 6th, 2013, 18:12
دفتر اهواز و تهران و مشهد رو هر سه بفرستید
آبادان هستم ولی اهواز رو فکر نمیکنم برسم بیام....:دی
مدیر فروش مستقر در مشهد داریم....
مدیر فنی و بنده تهران هستیم اکثراً... قیمت هاتون جالبه!!... باید بررسی بشه حتماً حمایت میکنیم و همکاران رو هم دعوت خواهیم کرد...

یورو میتونید حواله کنید؟ بله یورو هم انجام میدم.ولی زیر 100 یورو خیر.برای گرفتن آدرس یاتماس بگیرید یا پیام خصوصی بدید.

viasky
March 6th, 2013, 18:28
اگر سایت داشتید خیلی خوب می شد
دوستان من هنوز منتظرم ببنیم به کجا می رسید که بنده هم اقدام کنم

websazha
March 6th, 2013, 19:42
با توجه به اینکه آدرس شهر اهواز رو خدمت شما به صورت تلفنی اعلام کردم منتظر مراجعه شما و تائید شما در انجمن هستیم.

بله در اولین فرصت کاری در صورت مراجعه به مرکز شهر به آدرس مراجعه و در انجمن اعلام می کنم.

nina paypal
March 6th, 2013, 20:00
شخصا هفته آینده در دفتر اهواز حضور دارم.سایت هم دارم که آدرس آنرا به مشتریانی که بهشون اطمینان پیدا کنم خواهم داد.

alireza9549
March 6th, 2013, 23:02
شخصا هفته آینده در دفتر اهواز حضور دارم.سایت هم دارم که آدرس آنرا به مشتریانی که بهشون اطمینان پیدا کنم خواهم داد.

با سلام .

شما صرافی دارید ؟ امکان دارد چند سوال کنم ؟

دوست عزیز صراف عزیز اسکناس را قیمت دارید ؟ حواله چی ؟

مشکل این دلار چی هست که قیمت این هست ؟

شما امروز دلار را به صورت حواله فروش 3800 -3850 فروش میتوانی انجام بدی چرا دارید 3550 میدید ؟

میشه یک تلفن ثابت پیام کنید برای خرید این ارز در صرافی ؟

tak~vps
March 7th, 2013, 14:02
من اهواز دیروز ساعت 8 شب سوال کردم 3500 تومان بود

nina paypal
March 7th, 2013, 22:13
با سلام .

شما صرافی دارید ؟ امکان دارد چند سوال کنم ؟

دوست عزیز صراف عزیز اسکناس را قیمت دارید ؟ حواله چی ؟

مشکل این دلار چی هست که قیمت این هست ؟

شما امروز دلار را به صورت حواله فروش 3800 -3850 فروش میتوانی انجام بدی چرا دارید 3550 میدید ؟

میشه یک تلفن ثابت پیام کنید برای خرید این ارز در صرافی ؟
جواب همه سوالات شمارو به صورت تلفنی دادم.ّآیدی یاهو هم هنوز ادد نشده و من متاسفانه نمیتونم شمارو ادد کنم نمیدونم چرا؟

websazha
March 10th, 2013, 18:06
همان طوری که قرار بود به دفتر ایشون مراجعه کردم طبق اسنادی که ارائه دادند تعداد زیادی حواله و پرداخت های بانکی و پی پل انجام داده اند.
اما به شخصه نه ایشان می توانم تایید و تضمین کنم و نه رد و تکذیب!
ولی به شخصه اگر قسمت باشد در آینده نزدیک همکاری های در زمینه پرداخت بیشتر با ایشون خواهم داشت.

nina paypal
March 10th, 2013, 21:18
آقای صادقی لطف کردن و تشریف آوردن شرکت.امیدوارم بتونیم همکاری خوبی در این زمینه با هم داشته باشیم.

loginvps.com
March 11th, 2013, 13:36
سلام
بنده نیاز به پرداخت دارم فقط یاید تلفنی پیگیر باشم ؟ بابا ارتباطاته :دی

nina paypal
March 11th, 2013, 16:49
سلام
بنده نیاز به پرداخت دارم فقط یاید تلفنی پیگیر باشم ؟ بابا ارتباطاته :دی

دوست عزیز آیدی رو واستون فرستادم.که البته خودتون از قبل هم دارید.

MR-Vazin
March 11th, 2013, 17:07
قیمت یورو امروز؟

nina paypal
March 11th, 2013, 17:21
قیمت یورو امروز؟

فقط به دلار نرخ میدم.نرخ امروز هر دلار 3600 تومان.پرداخت زیر 100 $ هم انجام نمیدهم.

mamali5
March 12th, 2013, 14:21
سلام

الان بنده چطور باید با شما ارتباط برقرار کنم برای خرید؟

موفق باشید

nina paypal
March 13th, 2013, 11:43
سلام

الان بنده چطور باید با شما ارتباط برقرار کنم برای خرید؟

موفق باشید

شمارو ادد کردم دوست عزیز

nina paypal
March 15th, 2013, 14:48
نرخ امروز 3550 می باشد.

damashi
March 15th, 2013, 14:51
فروش دلار پی پال هر دلارامروز 3550 تومان

تلفن تماس 09369597893

ایشان تایید میشوند. بنده مبلغ 850 یورو توسط ایشان حواله کردم خیلی عالی و سریع انجام دادند و پاسخگو هم هستند همکاران عزیز با خیال راحت سفارش بزنید قیمتشون هم منصفانه هست

i-whost
March 15th, 2013, 14:55
ایشان تایید میشوند. بنده مبلغ 850 یورو توسط ایشان حواله کردم خیلی عالی و سریع انجام دادند و پاسخگو هم هستند همکاران عزیز با خیال راحت سفارش بزنید قیمتشون هم منصفانه هست

ما هم بیش از 800 دلار با یوزر Manila پرداخت داشتیم ولی ناگهان ...

اگر ایشون در مورد اتفاقات این کاربر بیشتر توضیح بدن بهتر هست!

پیام جلیلی و بابک تاجيک

behnam289
March 15th, 2013, 14:59
سلام

65 دلار حدودا پرداخت داشتم.
لطفا ای دی یاهو را ارسال کنید .

با تشکر

damashi
March 15th, 2013, 14:59

پیام جلیلی و بابک تاجيک

این که میگید کی هست؟

damashi
March 15th, 2013, 15:06

پیام جلیلی و بابک تاجيک
همچنان منتظر توضیح شما هستم عزیز یه چیزی گفتید و ... چرا مبهم حرف میزنید این حرف شما توی این تاپیک چه معنی میتونه داشته باشه حرفی داری درست تمیز و پوست کنده بگو اگرم نداری نیا تو تاپیکی که میبنی برای چه منظوری هست بحث الکی بنداز برو
فعلا که مشکلی نبوده یکی از همکاران هم رفتن دقتر ایشان و ملاقات داشتن و پرداختی هم زدن و شواهد کار نشان از حرفه ای بودن ایشان دارد چیزی خلاف گفته های ایشان ندیدیم و عملکرد کاملا با ادعاهای ایشان تطابق داشت بنابر این باید مهر تایید بزنیم تا دوستان از ایشان بهره مند شوند نه اینکه همکاران رو برای همکاری دچار تردید کنیم با چند خط ادعای مبهم !!!!!!

nina paypal
March 15th, 2013, 15:11

پیام جلیلی و
بابک تاجيک

آقای جلیلی پور یا شاید هم آقای تاجیک کلاهبردار هستند و من برای ایشون چندین پرداخت انجام دادم و ایشون هم پول به حساب بنده زد و بعد هم پرداخت رو نمیدونم به چه شکلی لغو کردن.از انجا که مبلغ پرداخت ها بالا بود با پیگیری های زیاد تونستم از ایشان به فتا شکایت کنم.ایشون نه تنها سربنده بلکه کلی افراد دیگه رو هم کلاه گذاشتند.و حتی در پرشین تولز تاپیک مربوط به این آقا موجود هست که دوستان میتونند برن و ببینند.

nina paypal
March 15th, 2013, 15:13
همچنان منتظر توضیح شما هستم عزیز یه چیزی گفتید و ... چرا مبهم حرف میزنید این حرف شما توی این تاپیک چه معنی میتونه داشته باشه حرفی داری درست تمیز و پوست کنده بگو اگرم نداری نیا تو تاپیکی که میبنی برای چه منظوری هست بحث الکی بنداز برو
فعلا که مشکلی نبوده یکی از همکاران هم رفتن دقتر ایشان و ملاقات داشتن و پرداختی هم زدن و شواهد کار نشان از حرفه ای بودن ایشان دارد چیزی خلاف گفته های ایشان ندیدیم و عملکرد کاملا با ادعاهای ایشان تطابق داشت بنابر این باید مهر تایید بزنیم تا دوستان از ایشان بهره مند شوند نه اینکه همکاران رو برای همکاری دچار تردید کنیم با چند خط ادعای مبهم !!!!!!

آقای جلیلی پور یا شاید هم آقای تاجیک کلاهبردار هستند و من برای ایشون چندین پرداخت انجام دادم و ایشون هم پول به حساب بنده زد و بعد هم پرداخت رو نمیدونم به چه شکلی لغو کردن.از انجا که مبلغ پرداخت ها بالا بود با پیگیری های زیاد تونستم از ایشان به فتا شکایت کنم.ایشون نه تنها سربنده بلکه کلی افراد دیگه رو هم کلاه گذاشتند.و حتی در پرشین تولز تاپیک مربوط به این آقا موجود هست که دوستان میتونند برن و ببینند.

nina paypal
March 15th, 2013, 15:20

این هم لینک مربوط به شکایت از ایشان شكايت از كاربر p_j-->پيام جليلي پور-->ايمان تاجيك (http://forum.persiantools.com/t365271.html) میتونید برید ببینید که چند نفر از ایشان شاکی هستند.منم تاپیکی در این رابطه در این انجمن زدم که متاسفانه مدیران اصلا پیگیری نکردند و تاپیک رو پاک کردن.امیدوارم بقیه دوستان با مشکل من مواجه نشن.

i-whost
March 15th, 2013, 15:22

البته سر ما کلاه نتونستن بزارند :) بهرحال شما دقیقا رابطه با ایشون بازگشایی کنید بهتر هست دوست ندارم دوباره پیگیر کار قانونی بشیم و اخرش هم مثل همین یوزر هزینه برگشت بدن

danitfk
March 15th, 2013, 15:28
ایشونُ اصلا با پیام جلیلی پور مقایسه نکنید ;)

بسیار شریف هستند

MagicVps.Com
March 15th, 2013, 15:28

پیام جلیلی و بابک تاجيک

عجب حرفهایی میزنید یکی دیگه پول خورده یکی دیگه بیاد در مورد این اتفاق توضیح بده
گنده کاری های یک شص دیگر به شخص دیگرمروبط میشه به نظرتون

i-whost
March 15th, 2013, 15:30

بسیار شریف هستند

عجب حرفهایی میزنید یکی دیگه پول خورده یکی دیگه بیاد در مورد این اتفاق توضیح بده
گنده کاری های یک شص دیگر به شخص دیگرمروبط میشه به نظرتون

قصد جسارت نداشتم

فقط چون پرداخت های پیام جلیلی پور یا بهتره بگیم آقای تاجیک توسط ایشون انجام می شده یک مقدار ابهام ایجاد کرده

nina paypal
March 15th, 2013, 15:36
قصد جسارت نداشتم

فقط چون پرداخت های پیام جلیلی پور یا بهتره بگیم آقای تاجیک توسط ایشون انجام می شده یک مقدار ابهام ایجاد کرده

پرداخت های ایشون توسط من انجام نمیشه.ایشون هم مثل هر مشتری دیگه.من اصلا نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم.خیلی از پرداخت های دیگه رو اشخاص دیگه انجام دادن.

i-whost
March 15th, 2013, 15:37
پرداخت های ایشون توسط من انجام نمیشه.ایشون هم مثل هر مشتری دیگه.من اصلا نه ایشون رو دیدم و نه میشناسم.خیلی از پرداخت های دیگه رو اشخاص دیگه انجام دادن.

فقط یک سوال داشتیم سورس بانک شما هم از قبرس هست؟

nina paypal
March 15th, 2013, 15:37

بسیار شریف هستند

آقای دانیال ممنون از لطفتتون.

nina paypal
March 15th, 2013, 15:48
فقط یک سوال داشتیم سورس بانک شما هم از قبرس هست؟

خیر.بانک کانادا

behnam289
March 15th, 2013, 15:49
سلام

65 دلار حدودا پرداخت داشتم.
لطفا ای دی یاهو را ارسال کنید .

با تشکر

تکلیف ما این وسط چی شد ؟!

nina paypal
March 15th, 2013, 15:59
تکلیف ما این وسط چی شد ؟!

دوست عزیز با عرض پوزش پرداخت زیر 100 $ انجام نمیدهم.

tak~vps
March 15th, 2013, 16:37
الان قیمت دلار چقدر هست

nina paypal
March 15th, 2013, 16:41
الان قیمت دلار چقدر هست

هر دلار 3550 تومان

loginvps.com
March 15th, 2013, 16:48
هر دلار 3550 تومان

اگر امکان دارد قیمت یورو را هم بفرمایید برای پیپال

nina paypal
March 15th, 2013, 21:13
اگر امکان دارد قیمت یورو را هم بفرمایید برای پیپال

نرخ یورو ندارم.معادل دلارش رو از مشتری میگیرم.

nina paypal
March 21st, 2013, 12:45
پرداخت های پی پال در روزهای تعطیل هم انجام میشود.

hassan5099
March 21st, 2013, 12:55
سلام قیمت دلار

nina paypal
March 21st, 2013, 13:04
سلام قیمت دلار

سلام.هر $ 3600 تومان

hassan5099
March 21st, 2013, 13:27
به پیپال هم واریز میکنید
شماره تماس پ.خ می کنید

nina paypal
March 21st, 2013, 13:50
بله به صورت گیفت میتونیم بزنیم.

nina paypal
March 24th, 2013, 11:51
دلار پی پال هر دلار امروز 3600 تومان.در مقادیر بالا هم موجود است.

nina paypal
April 7th, 2013, 12:31
فروش دلار پی پال امروز هر دلار 3760.پرداخت زیر 100$ انجام نمیشود.

nina paypal
April 26th, 2013, 01:05
فروش دلار پی پال با نرخ مناسب در مقادیر بالا انجام میشود.

nina paypal
April 30th, 2013, 19:44
فوش دلار پی پال هر دلار امروز 3640 تومان.در مقادیر بالا هم دلار موجود است.

nina paypal
May 6th, 2013, 15:02
فوش دلار پی پال هر دلار امروز 3590 تومان.در مقادیر بالا هم دلار موجود است.

ariansafaei
May 6th, 2013, 15:23
درود
امکان پرداخت 7 دلار رو دارید ؟

nina paypal
May 6th, 2013, 16:25
درود
امکان پرداخت 7 دلار رو دارید ؟

سلام
خیر دوست عزیز

nina paypal
May 9th, 2013, 14:53
فروش دلار پی پال هر دلار امروز 3580 تومان.$ در مقادیر بالا هم دلار موجود است.

hassan5099
May 9th, 2013, 15:38
سلام سند مونی هم دارید
شماره نماس پ.خ می کنید

nina paypal
May 9th, 2013, 15:44
سلام سند مونی هم دارید
شماره نماس پ.خ می کنید

سلام
بله هم میتونم به صورت سند مانی بزنم هم به صورت گیفت.09128483291

nina paypal
May 27th, 2013, 17:55
فروش دلار پی پال هر دلار امروز3590 تومان.