PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی اتحادیه هاستینگ در ایران

Hostine
March 5th, 2013, 13:53
با سلام خدمت دوستان
بنظرتون آیا امکانش هست خودمون خودکار یک اتحادیه هاستینگ راه بندازیم ؟؟
من حاضرم دفتر واسه اینکار تهیه کنم و بیوفتم دنبال جور کردن مجوز و این صحبتاش !!
اگر پیشنهادی چیزی دارید ارائه کنید ، هرچی تو ذهنتون هست که بنظرتون کاربردیه رو بگید ، ببینیم میشه آخریش یکاری در این زمینه کرد یا خیر ! بلاخره باید از یه جایی شروع کرد !
خواهشا جدی به این موضوع نگاه کنید. من واقعا تصمیم به تشکیل یک اتحادیه گرفتم. اونم با مجوز و قانونی ! دستم هم واسه این کار بازه هر پیشنهادی دارید ارائه کنید تا به یک جمع بندی برسیم و من شروع کنم. و اینکه آیا از طرف دوستان حمایت میشم اگر کاراشو انجام بدم ؟

یه سوال هم از دوستان وارد تر دارم اونم اینه که ، الان تو کشور های اروپایی آیا همچین اتحادیه ای وجود داره( که صد در صد وجود داره) ؟ قوانینشون چیه ؟ چه چیزهایی مد نظرشونه ؟؟

برای شروع من یک پیشنهاد دارم :
مثلا انجمن هایی مثل همین انجمن وب هاستینگ تالک فقط به سرویس دهنده هایی اجازه فروش سرویس بدن که داخل اتحادیه ثبت شده باشند و جواز کسب از اتحادیه داشته باشند.

باتشکر از همه دوستان ، خواهشا به مصخره نگیرید ، من حتما دستی دارم که اومدم این موضوع رو مطرح کردم.

بازم ممنون

---
March 5th, 2013, 13:57
مهمترین مشکلی که پیش میاد مدیریت هست که مدعیان زیادی داره :)

Hostine
March 5th, 2013, 13:58
مهمترین مشکلی که پیش میاد مدیریت هست که مدعیان زیادی داره :)

اونم راه حل بسیار زیاد داره ! که بهش که برسیم قابل حله !

RoobinaServer
March 5th, 2013, 14:00
با سلام خدمت دوستان
اگر پیشنهادی چیزی دارید ارائه کنید ، هرچی تو ذهنتون هست که بنظرتون کاربردیه رو بگید ، ببینیم میشه آخریش یکاری در این زمینه کرد یا خیر ! بلاخره باید از یه جایی شروع کرد !
خواهشا جدی به این موضوع نگاه کنید. من واقعا تصمیم به تشکیل یک اتحادیه گرفتم. اونم با مجوز و قانونی ! دستم هم واسه این کار بازه هر پیشنهادی دارید ارائه کنید تا به یک جمع بندی برسیم و من شروع کنم. و اینکه آیا از طرف دوستان حمایت میشم اگر کاراشو انجام بدم ؟

یه سوال هم از دوستان وارد تر دارم اونم اینه که ، الان تو کشور های اروپایی آیا همچین اتحادیه ای وجود داره( که صد در صد وجود داره) ؟ قوانینشون چیه ؟ چه چیزهایی مد نظرشونه ؟؟

مثلا انجمن هایی مثل همین انجمن وب هاستینگ تالک فقط به سرویس دهنده هایی اجازه فروش سرویس بدن که داخل اتحادیه ثبت شده باشند و جواز کسب از اتحادیه داشته باشند.

باتشکر از همه دوستان ، خواهشا به مصخره نگیرید ، من حتما دستی دارم که اومدم این موضوع رو مطرح کردم.

بازم ممنون

با سلام

امکان پذیر بودن هست ولی خب فکر نکنید یک ماهه یا دو ماهه یا ... اوکی میشه خیلی دوندگی داره.

فعلا جلوتر از شما مجمعی بوده که دنبالشه و هنوزم هست ولی خب زیر ساختش هنوز فراهم نشده.

مشکل اول شما و کسی که جلوتون را میگیره مخابرات کشور هست.

شما وقتی مجمع میزنید برای این کار وقتی کسی تخلف بکنه یا ... فکر میکنید مخابرات به شما قدرت این را میده که با دستورتون بتوانید شبکه کل سرورهای اون هاستینگ که از ایران سرویس میگیره را قطع کنید ؟

بعد از مخابرات باید قدرت در وزارت ارشاد باشه که بتونید سایت را ***** کنید.

و ...

خیلی قدرت ها میخواهد برای این کار و این که از شما حساب ببرند وقتی قدرتی نباشه کاری پیش نمیره. (البته قدرت در راه درست) که برای گرفتن این قدرت خیلی مخالف و مشکل پیش پاتون هست.

نمیدونم حساب این ها را کردید یا خیر ...

یا حق

Hostine
March 5th, 2013, 14:08
با سلام

امکان پذیر بودن هست ولی خب فکر نکنید یک ماهه یا دو ماهه یا ... اوکی میشه خیلی دوندگی داره.

فعلا جلوتر از شما مجمعی بوده که دنبالشه و هنوزم هست ولی خب زیر ساختش هنوز فراهم نشده.

مشکل اول شما و کسی که جلوتون را میگیره مخابرات کشور هست.

شما وقتی مجمع میزنید برای این کار وقتی کسی تخلف بکنه یا ... فکر میکنید مخابرات به شما قدرت این را میده که با دستورتون بتوانید شبکه کل سرورهای اون هاستینگ که از ایران سرویس میگیره را قطع کنید ؟

بعد از مخابرات باید قدرت در وزارت ارشاد باشه که بتونید سایت را ***** کنید.

و ...

خیلی قدرت ها میخواهد برای این کار و این که از شما حساب ببرند وقتی قدرتی نباشه کاری پیش نمیره. (البته قدرت در راه درست) که برای گرفتن این قدرت خیلی مخالف و مشکل پیش پاتون هست.

نمیدونم حساب این ها را کردید یا خیر ...

یا حق

با نظر من باید از دید دیگه ای به موضوع نگاه کنیم باید طوری این مبنا رو قرار بدیم که نیازی به ***** کردن یا برخورد مستقیم با هاستینگ متخلف نباشه ، منظورم اینه که شرایطی فراهم بشه که همین که سایت از لیست هاستینگ های اتحادیه حذف بشه و نماد سایتش باطل بشه خودش کلی ضرر واسه شخص محسوب بشه ، بنظر چیکار باید کرد که همچین احساس خطری کنه شخص ؟ ;)
ممنون ازنظراتتون

RoobinaServer
March 5th, 2013, 14:20
با نظر من باید از دید دیگه ای به موضوع نگاه کنیم باید طوری این مبنا رو قرار بدیم که نیازی به ***** کردن یا برخورد مستقیم با هاستینگ متخلف نباشه ، منظورم اینه که شرایطی فراهم بشه که همین که سایت از لیست هاستینگ های اتحادیه حذف بشه و نماد سایتش باطل بشه خودش کلی ضرر واسه شخص محسوب بشه ، بنظر چیکار باید کرد که همچین احساس خطری کنه شخص ؟ ;)
ممنون ازنظراتتون

اینی که شما میگید میشه مثل همین نماد اعتماد الکترونیکی.

حداکثر ضررش چیه ؟ اینه که اگر مثلا اوکی نباشه به هش بانک هایی که نیاز دارند درگاه نمیدند. :) الان چند نفر نماد دارند به نظرتون ؟ این همه فروشنده داریم بخواهیم درصد بگیریم میشه گفت 30 درصد نماد گرفتند ؟ خیر.

اتحادیه مثل اتحادیه طلا فروش ها یا ... یه چیز محکم باید باشه. اتحادیه قراره کنترل بکنه نه امتیاز بده عزیز اگر به امتیاز باشه نرید دنبالش همین نماد هست کافیه همینم کسی نمیره زیاد.

اتحادیه کارش منع کننده متخلفینه. مثلا اتحادیه اگر یک زمانی خواست قیمت کف تایین کنه برای جلوگیری از خرابی بازار یکی خواست بازار خراب بکنه و قیمت پائین بده شما باطل کنید نمادتون را ضرر میبینه مثلا ؟ اینجا ایرانه مشتریهاش بیشترم میشن چون ارزان میده و بازم همان آش و همان کاسه میشه.

نمیدونم متوجه منظورم شدید یا خیر.

یک مثال کلی دیگه میزنم اگر متوجه نشده باشید اینجا دیگه باید بشید چون الان داریم میبینیم تاپیک هایی از این دست در همین انجمن :

مثلا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدیدا میاد به میزبان سایت های متخلف را اخطار میده و میگه میزبانی نکنید طبیعتا خیلی ها گوش میکنند میشه گفت 90% و میزبانی نمیکنند ، جدیدا دیدید میان تاپیک میزنند حالا این انجمن یا هر انجمنی (من اینجا فکر کنم تازگی ها دیدم یادم نیست) میزبانی هاست 1 گیگ که به ایمیل که میاد به هش گوش نکنه میخوام :)

نمیدونم اتحادیه در دید شما چی هست ولی در دید من اتحادیه باید یه چیزی مثل وزارت ارشاد - نیروی انتظامی - پلیس فتا باشه. نه وزارت صنعت و معدن.

یا حق

serverstar.ir
March 5th, 2013, 14:26
مگه اتحادیه های دیگر هاستینگ توسط شخص و اشخاص مدیریت میشن ؟ این یک کار دولتی و قانونمند باید باشه این چیز که شما میگید مشخصا به نفع افراد خاص م منافع شخصی تنظیم میشه و هیچ اعتباری نخواهد داشت !

Hostine
March 5th, 2013, 14:27
اینی که شما میگید میشه مثل همین نماد اعتماد الکترونیکی.

حداکثر ضررش چیه ؟ اینه که اگر مثلا اوکی نباشه به هش بانک هایی که نیاز دارند درگاه نمیدند. :) الان چند نفر نماد دارند به نظرتون ؟ این همه فروشنده داریم بخواهیم درصد بگیریم میشه گفت 30 درصد نماد گرفتند ؟ خیر.

اتحادیه مثل اتحادیه طلا فروش ها یا ... یه چیز محکم باید باشه. اتحادیه قراره کنترل بکنه نه امتیاز بده عزیز اگر به امتیاز باشه نرید دنبالش همین نماد هست کافیه همینم کسی نمیره زیاد.

اتحادیه کارش منع کننده متخلفینه. مثلا اتحادیه اگر یک زمانی خواست قیمت کف تایین کنه برای جلوگیری از خرابی بازار یکی خواست بازار خراب بکنه و قیمت پائین بده شما باطل کنید نمادتون را ضرر میبینه مثلا ؟ اینجا ایرانه مشتریهاش بیشترم میشن چون ارزان میده و بازم همان آش و همان کاسه میشه.

نمیدونم متوجه منظورم شدید یا خیر.

یک مثال کلی دیگه میزنم اگر متوجه نشده باشید اینجا دیگه باید بشید چون الان داریم میبینیم تاپیک هایی از این دست در همین انجمن :

مثلا وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جدیدا میاد به میزبان سایت های متخلف را اخطار میده و میگه میزبانی نکنید طبیعتا خیلی ها گوش میکنند میشه گفت 90% و میزبانی نمیکنند ، جدیدا دیدید میان تاپیک میزنند حالا این انجمن یا هر انجمنی (من اینجا فکر کنم تازگی ها دیدم یادم نیست) میزبانی هاست 1 گیگ که به ایمیل که میاد به هش گوش نکنه میخوام :)

نمیدونم اتحادیه در دید شما چی هست ولی در دید من اتحادیه باید یه چیزی مثل وزارت ارشاد - نیروی انتظامی - پلیس فتا باشه. نه وزارت صنعت و معدن.

یا حق

دوست من یکی از محدودیت هایی که میشه اعمال کرد واسه اشخاص خارج از اتحادیه اینه که با فروم هایی مثل همین وب هاستینگ تالک و غیره افرادی که فقط از طرف اتحادیه معرفی میشوند میتونن سرویس بفروشند ، این یکیش بود ! واسه خیلیا محرومیت از فروش در همچین فرومی یعنی کلی ضرر !!! همین که هرکسی نمیتونه بیاد آفر بده خودش کلی سود و مزیت داره واسه همه !! اون محدودیت ها رو هم میشه به مرور زمان مجوزش رو گرفت ، با یه هماهنگی و اتحاد بین همه دوستان پیشرو میشه یه سرو سامونی به موضوع داد.

Hostine
March 5th, 2013, 14:30
مگه اتحادیه های دیگر هاستینگ توسط شخص و اشخاص مدیریت میشن ؟ این یک کار دولتی و قانونمند باید باشه این چیز که شما میگید مشخصا به نفع افراد خاص م منافع شخصی تنظیم میشه و هیچ اعتباری نخواهد داشت !

اکثر اتحادیه ها اول توسط خود مردم تشکیل شده اند و بعدا جنبه 100% قانونی پیدا کرده اند ، وقتی یه مرجع باشه تو اینترنت که همه قبولش داشته باشند ، و خود شما هم بفهمید که این موضوع واسه شما منفعت داره و حقوقتون به وسیله این اتحاد تشکیل شده در نظر گرفته شده ، آیا بازم به نظرتون فایده نداره ؟
در ضمن بنده هنوز صحبتی از منافع شخصی نکردم ، و هیچ افراد خاصی رو در نظر نگرفتیم ، در پست اول هم عرض کردم فعلا فقط در حد جمع بندی هست این تاپیک ، به قول دوستمون این پروسه حداقل 2 یا 3 ماه من میگم 6 ماه زمان میبره تا به نتیجه برسه !

RoobinaServer
March 5th, 2013, 14:35
دوست من یکی از محدودیت هایی که میشه اعمال کرد واسه اشخاص خارج از اتحادیه اینه که با فروم هایی مثل همین وب هاستینگ تالک و غیره افرادی که فقط از طرف اتحادیه معرفی میشوند میتونن سرویس بفروشند ، این یکیش بود ! واسه خیلیا محرومیت از فروش در همچین فرومی یعنی کلی ضرر !!! همین که هرکسی نمیتونه بیاد آفر بده خودش کلی سود و مزیت داره واسه همه !! اون محدودیت ها رو هم میشه به مرور زمان مجوزش رو گرفت ، با یه هماهنگی و اتحاد بین همه دوستان پیشرو میشه یه سرو سامونی به موضوع داد.

همچین میگید یه همچین انجمن هایی که انگار مدیرش شما هستید.

فکر میکنید شما الان به وحید بگید ممنوع بکنه اونم میگه چشم ؟

هیچ میدونید الان تو همین انجمن 80-90 درصد که هستند آنلاین فروشنده هستند ؟ ممنوعیت اعلام بشه چند درصد میشوند ؟ آمار بازدید انجمن شکستنم هیچی بدتر میشه و مدیر هیچ انجمنی موافقت نمیکنه.

به قول سرور استار دولت میتونه قانون بگذاره نه شخص ، دولتم چون قدرت داره رو مردم فعلا برای همین میگم قدرت مهمه.

شما برای این کار که همین حتی انجمن ها را ممنوع کنید یا رفاقت نیاز دارید که طرف شهرت و بازدید انجمنش را بگذاره زیر پا و کمکتون بکنه یا قدرت. که رفاقت باشه به درد نمیخوره.

شما برای شروع همین مشکل اولیه را چگونه میخواهید بدون قدرت حل کنید ؟

RoobinaServer
March 5th, 2013, 14:37

دیگه دولتی معنا نداره تو کشور ما.

تمام شرکت های دولتی دارند به سمت خصوصی سازی میروند و الان هم شاهد خصوصی شدن اکثر شرکت ها و جاهای دولتی هستیم.

الان دوره ریاست و مدیریت دولت گذشته دیگه الان فقط دولت کنترل کننده هست و مناظره کننده.

یعنی ایشون که اتحادیه میزنند به مدیریت شخصی اگر دستشون به قول خودشون بازه و ... زیر مجموعه شرکت های تحت نظارت دولت میشوند. همینطور که مجمع فرا سعی در گرفتن این امتیاز برای کنترل میزبانی داره که تحت حمایت دولت باشه.

یا حق

m2n
March 5th, 2013, 14:40
بازم یکی پیدا شد اتحادیه می خواد بزنه :">

اتحادیه های رسمی رو کسی محل نمی زنه چه برسه مجازی :">

Hostine
March 5th, 2013, 14:41
همچین میگید یه همچین انجمن هایی که انگار مدیرش شما هستید.

فکر میکنید شما الان به وحید بگید ممنوع بکنه اونم میگه چشم ؟

هیچ میدونید الان تو همین انجمن 80-90 درصد که هستند آنلاین فروشنده هستند ؟ ممنوعیت اعلام بشه چند درصد میشوند ؟ آمار بازدید انجمن شکستنم هیچی بدتر میشه و مدیر هیچ انجمنی موافقت نمیکنه.

به قول سرور استار دولت میتونه قانون بگذاره نه شخص ، دولتم چون قدرت داره رو مردم فعلا برای همین میگم قدرت مهمه.

شما برای این کار که همین حتی انجمن ها را ممنوع کنید یا رفاقت نیاز دارید که طرف شهرت و بازدید انجمنش را بگذاره زیر پا و کمکتون بکنه یا قدرت. که رفاقت باشه به درد نمیخوره.

شما برای شروع همین مشکل اولیه را چگونه میخواهید بدون قدرت حل کنید ؟

این موضوعات که شما مطرح میکنید به نظر من قابل حله ! اگر از هاستینگ هایی که وارد مجمع میشن به صورت ثابت یک هزینه ای دریافت بشه ، میشه از این هزینه واسه راضی کردن انجمن هایی مثل همین وب هاستینگ تالک استفاده کرد. حتی بحث هزینه هم نباشه فکر نمیکنم مخالفتی از قرار دادن همچین محدودیتی از طرف مدیران باشه خودش میشه کمک به چیزی که همه خواستار اون هستن ! ولی اگر کار اصولی باشه و زمینه ای فراهم بشه هاستینگ بتونه به این اتحادیه اعتماد کنه !

Hostine
March 5th, 2013, 14:43
بازم یکی پیدا شد اتحادیه می خواد بزنه :">

اتحادیه های رسمی رو کسی محل نمی زنه چه برسه مجازی :">

دوست عزیز شما میتونید تو این بحث شرکت نکنید ! اجباری برای هیچ کس نیست !
شاید حرف های سرد کننده شما باعث شده که نفرات قبلی موفق نباشن !
همیشه یاد گرفتیم به جای عمل حرف بزنیم و تخریب کنیم !

parsdrive
March 5th, 2013, 14:45
البته جسارت نباشه اما تحادیه بزنید که چه بشود؟ قیمت معقول و ثابت برای سرویس ها تهیه کنید؟ یا جلوی بچه مدرسه ای هایی رو بگیرید که تابستونا مشغول بکارن واول مهر سرمایه و سایت ملت رو میدن به باد؟
اینها وقتی عملی میشه که اتحادیه برای اون نهاد ارزش قانونی قائل بشه و به بررسی های اون و بیانیه هاش جامعه عمل بپوشونه. هیچوقت اگر هم چنین اتحادیه ای تشکیل بشه اگر بر مشکلات اضافه نکنه مشکلی رو حل نخواهد کرد.

چنین هیات هایی باید در سطح وزارت خونه ایجاد بشه تا قوانینش لازم الاجرا از سوی مراجع ذیصلاح باشه نه اتحادیه متشکل از چند ارائه کننده هاستینگ!

mailgenral
March 5th, 2013, 14:55
دوستان به نظرم نفس کار درسته ولی تو ایران جواب نمیده باید صبر کرد تا بخش هاستینگ ایران پوست اندازی کنه واین پوست اندازی حداقل 2-3 دیگه سال طول میکشه...باید صبر کرد و به نظاره نشست که چگونه هاستینگای موقت و بی کیفیت کلا کنار میکشند و یه رقابت سالم بین هاستینگای دائمی پیش میاد:اونوقت میشه یه مجمع درست حسابی رو برای مدیریت بهتر هاستینگ کشور به وجود اورد...

serverstar.ir
March 5th, 2013, 14:56
البته جسارت نباشه اما تحادیه بزنید که چه بشود؟ قیمت معقول و ثابت برای سرویس ها تهیه کنید؟ یا جلوی بچه مدرسه ای هایی رو بگیرید که تابستونا مشغول بکارن واول مهر سرمایه و سایت ملت رو میدن به باد؟
اینها وقتی عملی میشه که اتحادیه برای اون نهاد ارزش قانونی قائل بشه و به بررسی های اون و بیانیه هاش جامعه عمل بپوشونه. هیچوقت اگر هم چنین اتحادیه ای تشکیل بشه اگر بر مشکلات اضافه نکنه مشکلی رو حل نخواهد کرد.

چنین هیات هایی باید در سطح وزارت خونه ایجاد بشه تا قوانینش لازم الاجرا از سوی مراجع ذیصلاح باشه نه اتحادیه متشکل از چند ارائه کننده هاستینگ!

بنده هم همبن حرف رو زدم کار شخص و اشخاص نیست !

k1ll3revil
March 5th, 2013, 19:00
اتحادیه صنف مازیر نظر صنف رایانه وماشین های اداری هر شهر می باشد که مستقیم میشه ازشون جواز کسب گرفت با هزینه ای بسیار کمتر ازز ثبت شرکت با مسولیت محدود
دوسه تا از دوستان از کرمان و مشهد از این اتحادیه جواب دارند کاری نوعی نیست! که بخواین بکنیدl-)

m2n
March 5th, 2013, 20:19
دوست عزیز شما میتونید تو این بحث شرکت نکنید ! اجباری برای هیچ کس نیست !
شاید حرف های سرد کننده شما باعث شده که نفرات قبلی موفق نباشن !
همیشه یاد گرفتیم به جای عمل حرف بزنیم و تخریب کنیم !

شما عمل کن ولی دقت کن با این کارتون صابت می کنید فروشتون اومده پائین و فشار وارده مجبورتون کرده اتحادیه بزنید.حتما خودتونم رئیس اتحادیه هستین؟!:-&

taghikhani
March 6th, 2013, 02:35
حداقل بار پنجمه این بحث مطرح میشه. بار دومش رو خودم شروع کردم حدود سه سال پیش یا بیشتر. خیلیها به من هم خندیدن. اولش بهم برخورد ولی وقتی نتیجش رو دیدم خودم هم به خودم خندیدم. ما تا برگزاری مجمع عمومی هم پیش رفتیم ولی یک نفر هم نیومد حتی

≡ ALEX ≡
March 6th, 2013, 12:46
نزدیک دو یا سه سال قبل چنین کاری توسط بنده و گروهی از شرکت ها پیگیری شده و تا حد مناسبی پیش رفته... یک سری موارد مانده که اگر حل و فصل شوند، چنین سیستمی بسیار قوی تر از آن چیزی که شما در سر دارید برای کنترل این صنعت با اهرم های قدرت کافی راه اندازی خواهد شد، بصورت نیمه دولتی...

در کل این کار بچه بازی نیستش که هر کسی راه افتاد تز بده چنین چیزی رو راه بیندازه، هماهنگی بسیاری با دستگاه های دولتی نیاز داره و بسیاری کارهای دیگر...

موفق باشید

Hostine
March 7th, 2013, 12:26
نزدیک دو یا سه سال قبل چنین کاری توسط بنده و گروهی از شرکت ها پیگیری شده و تا حد مناسبی پیش رفته... یک سری موارد مانده که اگر حل و فصل شوند، چنین سیستمی بسیار قوی تر از آن چیزی که شما در سر دارید برای کنترل این صنعت با اهرم های قدرت کافی راه اندازی خواهد شد، بصورت نیمه دولتی...

در کل این کار بچه بازی نیستش که هر کسی راه افتاد تز بده چنین چیزی رو راه بیندازه، هماهنگی بسیاری با دستگاه های دولتی نیاز داره و بسیاری کارهای دیگر...

موفق باشید

دوست عزیز بچه بازی !!؟؟
من پشتوانه اشو دارم که هر مجوزی لازم هست تهیه کنم ، میدونم زمان بر است اما...
بیخیال ;)

اگر تشکیل شود که فوق العادس !

پس منتظرخواهیم ماند :دی

3245
March 7th, 2013, 12:30
با سلام خدمت دوستان

بازم ممنون

هاستینه جان، پسرم، میشه شما فعلا شکوفا نشی؟ فکرات رو شکوفا نکنی؟ بعد از این بازار تاسف بار دلار، یعنی وقتی که خوب شد، من خودم میام باهات کمک میکنم هردو با هم اتجادیه بزنیم، کل جهان رو هم مدیریت کنیم، باشه؟ جدی میگم، نمیزام مورچه هم از زیر ذره بین بدون قوانین ما رد بشه، خوب؟ مرســــــــــــــــــــــ ـــی. اَجرِت با خدا.

بزار فعلا با این وضع دلار دست و پنجه نرم کنیم، ببینیم میشه حلش کرد یا نه.
انشالله وقت زیاد است.
شما به کارت برس لطفا.

MehrganWeb
March 7th, 2013, 13:28
[color=#222222]
شما عمل کن ولی دقت کن با این کارتون صابت می کنید فروشتون اومده پائین و فشار وارده مجبورتون کرده اتحادیه بزنید.حتما خودتونم رئیس اتحادیه هستین؟!:-&
سلام دوست عزیز
شما همیشه و توی هر تاپیکی که من دیدم پاسخ منفی دادید . چرا؟
کمی افکارتان را اصلاح کنید
------------
اما در مورد طرح
جناب خوانساری
دوست عزیز این فکر خوبی اما نه تنهایی
یک اتحادیه توی کل کشور شعبه مثل اتحادیه نانواها و ....
الان به الفرض توی یه شهر یه شعبی زده بشه بعد اون بالاش بنویسن چی!؟
اتحادیه هاستینگ فلان شهر ...
بعد به نظر شما مرد عادی اطلاع دارن این چی هستش
اتحادیه که توی کل کشور یه شعبه نداره
باید همه جا اطلاع رسانی بشه
بعدشم با 4 تا انجمن که نمیشه جلوی این ملت رو گرفت ، هر روز یه بچه دبیرستانی به ما اضافه میشه فکر کردید الان شما مثلا با وب هاستینگ تاک اوکی شدید
فکر میکنید چند درصد از همکاران بیان اتحادیه کد ثبت از شما بگیرن؟
کممتر از 30 درصد
پس این برابر میشه با کاهش شدید بازدید انجمن ها و در نتیجه هیچ سودی از تبلیغات در نمیارن
و در نتیجه شاید همون 60 درصد باقی مونده خودشون اقدام کنند به زدن یه انجمن دیگه و تعدادشون از ماهم بیشتر میشه
و در نتیجه باز دیگه کسی سمت وبهاستینگ تاک نمیاد پس این یه ضرر کلی برای همه
جناب سجادیه کاملا درست میگن اصلا توی همچین کشوری قدرت لازم فقط قدرت
شما اگه پسر خاله فلان رئیس یا وزیر باشی به ماه نکشیده قانون جدید توی مجلس تصویب میشه
خدا شاهده دیروز من با یک دیتاسنتر آمریکا از طریق لایو چتشون در تماس بودم در مورد سرویس ها شون سوال کردم و یه سرویس بود به قیمت 312 دلار
می خواستم سفارش رو تکمیل کنن بعد نمی دونم اوپراتور شون چه طور فهمید من ایرانیم گفت شما ایرانی هستی گفتم بله مشکلش چیه
گفت قانون ما اینه که به ایرانی جماعت سرویس نمیدیم گفتم مگه ما با شما چیکار کردیم گفتن قانون اینه گفتم یعنی واسه 312 دلار بیخیال نمیشین گفتن نه قانون کشور مون مثل جونمون ارزش داره
حالا توی ایران میگن قانون فلان وضع شده فردا نشده کسی این قانون رو نمیشناسه اینجا ایرانه ایــــــــــــران
ما به خاطر چند مندیل به سر از همه چیزمون موندیم سی پنل که تحریمون کرده ، سرور نمی تونیم با هویت خودمون بگیریم
چی بگم دیگه یکی اول باید بیاد این مشکلات رو حل کنه بعد به فکر اتحادیه باشه
اینم از وضع بازار ارز خوب خودتون چقد فشار میاد بهتون ، همه بدبختی من و همکاران یه طرف بدبختی قوانین اتحادیه هم اضافه میشه بعد ببینید چی پیش میاد
موفق باشید :-

mirhendi
March 7th, 2013, 13:33
من قبلا هم در مورد صنف هاستینگ تایپیک زدم جواب نگرفتم