PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی هارد ssd پورت 10

aragona52
March 5th, 2013, 09:07
با سلام خدمت همه دوستان .
سرور اختصاصی یا نیمه اختصاصی لازم دارم با این مشخصات :
----------------------------------------------------------------------------------------------
سی پی یو : فرکانس و تعداد کورها بسیار بالا باشه

رم : 3 الی 4 گیگ کافیه

هارد : 100% ssd باشه . مجازی سازی برای 3 تا ایپی انجام میدم پس فعلا حداقل میزان فضا کافیه

پورت : 100% 10 گیگ باشه

ایپی : 3 الی 5 تا کافیه

دارای کنترل پنل تحت وب برای مدیریت سرویس های آماده شده از طریق وب و همینطور دارای کنسول توسط برنامه های مدیریتی مجازی ساز و دارای پنل ریبوت تحت وب

خواهشا افرادی افر بدن که دارای سابقه طولانی تجربه بالا و از همه مهمتر در بین بقیه هاستینگها دارای اعتبار و جایگاه خوبی باشن .......!

shingo
March 5th, 2013, 09:25
با سلام به افر زیر در خدمت هستیم

CPU:Xeon E3-1230v2
RAM:16GB DDR3 ECC
HARD:2X128 GB SSD HARDWARE RAID
5FREE IP ADDRESS
PORT:1GBIT 20TB

از امریکا تمامی منابع به جز CPU هم قابل ارتقا در اینده هستش

555 هزار تومان +نصب برنامه های مورد نیاز سرور

:53:

h.yousefpour
March 5th, 2013, 09:26
دوست عزيز

در ايران مدنظرتان مي باشد يا خارج از ايران؟

aragona52
March 5th, 2013, 09:34
خارج از ایران
در ضمن از این منابعی که اعلام کردم اصلا نمیخوام بیشتر بشه !
بیشتر از این لازم ندارم ..... به غیر از سی پی یو که : مگاهرتز و تعداد کورها بسیار بالا باشه

هارد : 100% ssd باشه . مجازی سازی برای 3 تا ایپی انجام میدم پس فعلا حداقل میزان فضا کافیه

danitfk
March 5th, 2013, 09:37
خارج از ایران
در ضمن از این منابعی که اعلام کردم اصلا نمیخوام بیشتر بشه !
بیشتر از این لازم ندارم ..... به غیر از سی پی یو که : مگاهرتز و تعداد کورها بسیار بالا باشه

مثلا توقع دارید Dual E5-2620 روی رم 4GB یا 8GB ببندن؟

shingo
March 5th, 2013, 09:42
هیچ مجای دنیا سرور با پورت 10 رو با رم 3 یا 4 نمیدن عزیز

aragona52
March 5th, 2013, 09:55
من نمیدونم چیو رو چی میبندن شما حداقل قیمت همراه با مشخصات بده !

danitfk
March 5th, 2013, 10:00
من نمیدونم چیو رو چی میبندن شما حداقل قیمت همراه با مشخصات بده !
رم متناسب با پردازنده بسته میشه ;)

درخواست معقول کنید ؛ کسی نمیتونه سرور 12Core/24Threads با 3 الی 4 گیگ رم پیشنهاد بده.

aragona52
March 5th, 2013, 10:12
دوسته عزیز شما بازم داری حرف خودتو میزنی
من به شما گفتم :
حداقل قیمت همراه با مشخصات بده !

vp_server
March 5th, 2013, 10:44
عجب آفر عجیبی میخواد :-o
رم 3
پورت 10 :))
تعداد کور بالا !
رم رو حداقل بیاری رو 8 گیگ میشه آفر مناسبی داد ! ! !!
اگه رم بالا نمیخواید وی دی اس بگیرید!
دانیال جان آفر های مناسبی با پردازنده های قوی داره!

aragona52
March 5th, 2013, 11:34
شما بهتره که بری به خودت بخندی
امثال شما ها وقتی میایین محل کاره من اندازه یه مگس نمیفهمین ..... { فروش نصب و راه اندازی انتنهای وایرلس بسیار دور برد }در ضمن من اسم نبردم و به شخص خاصی نگفتم منظورم کلی بود.....l-)
خوبه که منم همین رفتار رو باهاتون داشته باشم . ولی کاملا برعکس و با خونسردیه تمام .....
خب اگه فقط چند ثانیه فکر میکردی متوجه میشدی که زیاد سر در نمیارم و بجای خندیدن درست راهنمایی میکردی .......
من از وی پی اس خریدن خسته شدم میخوام یه سرور داشته باشم که دسته خودم باشه وفشاری از طرف یوزرهای دیگه روی پرت و مخصوصا هارد نباشه
و اینکه این سرورهایی که شماها پیشنهاد میدین واقعا برای من زیاده چونکه من وقتی هاردم اس اس دی باشه خیلی رم لازم داشته باشم 1 گیگه ولی سی پی یو بالا لازم دارم
چونکه این نرم افزار اکانتینگی که من میخوام استفاده کنم خوره سی پی یوه .......
پس لطفا دوستانی که بسیار با تجربه هستن راهنماییم کنن که چی کار کنم ؟؟؟:((
من حداکثر برای کل فعالیتهام 3 تا وی پی اس لازم دارم که
هارد هر کدوم 10 گیگ اس اس دی باشه رم هر کدامشان بیشتر از 1 نباشه پورت 100% 10 باشه سی پی یو هم 2 کوره 3000 مگ باشه من این مشخصات رو دقیقا لازم دارم.
حا لا اگه صلاح میدونید که وی دی اس بگیرم اکی پیشنهاد بدین یا اینکه سه تا وی پی اس از یه سرور بهتره بگیرم که رنج ایپیهاشم پشت سره هم باشه واقعا گیج شدم و اعصابم ریخته به هم در عرض 6 ماه 300 هزار پول الکی حروم کردم بابت وی پی اس خریدن ماشالا هه هم میان میگن سرویسهای ما بهترینه فلانه بیساره .......:-&
نهایتا میتونم ماهی 60 تا 70 تومن بدم دیگه حاضر نیستم بیشتر پول بدم ولی اگه یرویسه خوبی بهم بدین بعد از چند روز تست اگه 100% راضی باشم هر 3تاشو 1 ساله شارژ میکنم l-)
پس لطفا پیشنهاد بدین یا راهنمایی کنید که دیگه دارم دیوونه میشم :63:

vp_server
March 5th, 2013, 11:45
بعضی ها هم تو بحث هاستینگ اندازه مگس نمیفهمین ;))
و هنوز سرویس نگرفته طلبکارن :) !!!
تعداد کور بالا!
رم 3 -4!
پورت 10!
هارد اس اس دی!
نهایت 60 - 70 :-&
یا حضرت ded :-o
منظورم کاملا کلی هست
شخص خاصی مد نظرم نیست :71:

danitfk
March 5th, 2013, 11:56
هارد هر کدوم 10 گیگ اس اس دی باشه رم هر کدامشان بیشتر از 1 نباشه پورت 100% 10 باشه سی پی یو هم 2 کوره 3000 مگ باشه من این مشخصات رو دقیقا لازم دارم.

دوست عزیز ؛ فقط جهت آگاهیتون عرض کنم که آفرهایی که بتازگی تحت عنوان پورت 10 گیگابیت ارائه میشند و از دیتاسنتر RedStation هستند ؛ تضمین پورت 500 مگابیت دارند.

به این معنی که دیتاسنتر فقط 500 مگابیت تضمین می کنه و تا 10 گیگابیت اشتراکی هست .

زمان خرید به این نکات هم توجه داشته باشید.

بهتر نیست بفرمایید مصرفتون چی هست که نیاز به 10 گیگ هارد SSD اما تعداد هست بالا و پورت 10 گیگابیت نیاز دارید؟

پ.ن :
البته این حرفتون هم جلوه شعور بسیار بالاتون هست ;)

امثال شما ها وقتی میایین محل کاره من اندازه یه مگس نمیفهمین ..... { فروش نصب و راه اندازی انتنهای وایرلس بسیار دور برد }در ضمن من اسم نبردم و به شخص خاصی نگفتم منظورم کلی بود.....l-)

AvalinHost
March 5th, 2013, 12:03
خوبه که منم همین رفتار رو باهاتون داشته باشم . ولی کاملا برعکس و با خونسردیه تمام .....
خب اگه فقط چند ثانیه فکر میکردی متوجه میشدی که زیاد سر در نمیارم و بجای خندیدن درست راهنمایی میکردی .......
من از وی پی اس خریدن خسته شدم میخوام یه سرور داشته باشم که دسته خودم باشه وفشاری از طرف یوزرهای دیگه روی پرت و مخصوصا هارد نباشه
و اینکه این سرورهایی که شماها پیشنهاد میدین واقعا برای من زیاده چونکه من وقتی هاردم اس اس دی باشه خیلی رم لازم داشته باشم 1 گیگه ولی سی پی یو بالا لازم دارم
حا لا اگه صلاح میدونید که وی دی اس بگیرم اکی پیشنهاد بدین یا اینکه سه تا وی پی اس از یه سرور بهتره بگیرم که رنج ایپیهاشم پشت سره هم باشه واقعا گیج شدم و اعصابم ریخته به هم در عرض 6 ماه 300 هزار پول الکی حروم کردم بابت وی پی اس خریدن ماشالا هه هم میان میگن سرویسهای ما بهترینه فلانه بیساره .......:-&
نهایتا میتونم ماهی 60 تا 70 تومن بدم دیگه حاضر نیستم بیشتر پول بدم ولی اگه یرویسه خوبی بهم بدین بعد از چند روز تست اگه 100% راضی باشم هر 3تاشو 1 ساله شارژ میکنم l-)

سلام
درخواستتون منطقی نیست.
لهن صحبت شما بسیار بد و طلبکارانه هست و از ابتدای تاپیک جبهه گرفتین! لطفا انعطاف پذیر باشید!
برای داشتن cpu بالا باید جور ram بالا و هارد بالا و پورت بالا رو هم و در نهایت قیمت بسیار بالا رو هم بکشین!
موفق باشید.

MOHAMMAD MOHSEN
March 5th, 2013, 12:08

سرور اختصاصی دیگه کار بچه دبیرستانی ها نیست که مفت فروشی کنن سرورهای عهد دقیانوس در بدترین دیتاسنترها هم با 70 ، 80 نمیشه گرفت چه به برسه به سرورهای در کلاس Enterprise در دیتاسنترهای قدرتمند. اگر همچین سروری میخواین حداقل باید روی ماهی 600 حساب کنید

vatandl.net
March 5th, 2013, 12:18
امثال شما ها وقتی میایین محل کاره من اندازه یه مگس نمیفهمین ..... :63:
متاسفم :-$

iranian-portal
March 5th, 2013, 12:37
یاد چند روز پیش افتادم که دانیال اومد به من گفت:
یک فیلم می خوام با کیفیت 1080 حداقل 2ساعت فیلم باشه حجم فیلم هم 2مگابایت بیشتر نباشه!!!!!!
کلی با هم خندیدیم بعد تصور کردم اگر یک روزی واقعا درخواست های اینجوری انجمن وب هاستینگ به جاهای دیگه برسه چه برنامه ای داریم :114:

aragona52
March 5th, 2013, 14:30
منم برای همتون واقعا متاسفم . من موندم اخه چرا وقتی اون اقای به خیال خودش عقل کل و به خیال خودش با شعور وقتی اومده به حرف من میخنده چرا اونو نمیبینید و نمیگید چرا بهش خندیدی و به جای خنده وظیفت بود که بشینی درست راهنماییش کنی. هان چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وقتی اون به خودش اجازه میده منو مسخره کنه پس حقشه که بهش بگم اندازه مگس هم نمیفهمه جالبش اینجاس که تو تخصص خودشم اندازه مگس که هیچی اندازه یه تک سلولی هم حالیش نیست ! اگه حالیش بود از اول خیلی راحت میومد یکم اطلاعات بهم میداد تا منم یه چیزی یاد بگیرم این وسط هم اینکه درخواستمو اصلاح کنم .... شمام همینطور فقط خط اول متنه منو میخونید بعد میایین برا خودتون نطق میکنین من کلی درخواستمو عوض کردم گفتم سرور اختصاصیو اصلا بیخیال این قضیه وی دی اس چیه د مورد اون راهنمایی میخوام واینکه قیمت وی پی اس با اون مشخصات مد نظر من بدین.آیا این خیلی کاره سختیه ؟ فقط یاد گرفتین بشینین اینجا تا یکی یه درخواست اشتباه میده خراب شین رو سرش مسخرش کنید و بهش بخندین همتونم با هم هماهنگین :78: { تازه اگه شماها نمیتمنین همچین درخواستی رو اوکی کنید دلیل نمیشه که اصلا وجود نداشته باشه چون که همین الان سراغ دارم همچین چیزیو اونم چند نفر مختلف L-) }فقط بهشون اطمینان ندارم .
طرف میاد سرورشو به صورت نیمه اختصاصی واگذار میکنه به 2 یا 3 نفر دقیقا میشه همون چیزی که من میخواستم ...........
اگه کسی میتونه با یکم تغییر در قیمت و مشخصات پیشنهادی من برام اوکی کنه که پیغام خصوصی بده حتی لازم نیست اینجا بنویسه پ خ شد خودم میفهمم .....
اگر نه که دست از این جروبحس ها بردارین و تمومش کنید شمارو بخیرو مارو به سلامت
پیغام خصوصیه پیشنهاد همراه با شماره تلفن :x

vatandl.net
March 5th, 2013, 14:45
از همون اول تایپیک معلوم بود که میخواستید یه بحثی راه بندازید شما
واسه آدم هایی مثل شما هم متاسفم
وقتی نه چیزی حالیت میشه
نه میفهمی
نه درک دستی از هاستینگ داری
مثل بچه ی آدم بیا از اول بپرس
نه اینکه از همون اول تایپیک به قول دوستمون جبهه بگیری و منتظر بحث راه انداختن باشی
بچه ها اومدن راهنمایی کنن ولی باز رو حرف خودت موندی
شما برید یا 60 - 70 تومن سرور اختصاصی با اون مشخصات بگیرید و به شعور خودتون توهین نکنید

makh000f
March 5th, 2013, 15:00
بایید یاهو:
fahim_host
راهنماییتون کنیم

aragona52
March 5th, 2013, 19:35
اقای مثلا محترم شما خیلی غلت کردی که بچه ها اومدن راهنمایی کنن ولی باز رو حرف خودت موندی
من وقتی دیذم هیچ کس هیچی حالیش نیست در خواستمو عوض کردم گفتم در باره وی دی اس یا وی پی اس افر بدین بازم هیچکس هیچی حالیش نبود......
اینجا یه مشته از دختر بچه کمتر جمع شدن دوره هم صبح تا شب دنبال خاله زنک بازیین مثل خود تو بحث تموم شده من گفتم اقا من اشتباه کردم اگه کسی حرفی داره پ خ کنه باز تو اومدی چی میگی برا خودت بچه شیر خواره .......
من دیگه خسته شدم از این مسخره بازیا دیگه اصلا حوصله این تایپ فارسیو ندارم

لعنت بر زنو بچه و لعنت بر پدر مادر اون کسی که این بحث رو ادامه بده