PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودم خوب از رنج 50 الی 150 تومان ؟؟؟

m2n
March 5th, 2013, 01:41
سلام

تصمیم گرفتم مودم رو عوض کنم یه مودم خوب می خواب در رنج 50 الی 150 فقط وایرلس نباشه:53:

SV24.CO
March 5th, 2013, 01:46
همه میگن وایرلس باشه شما میگی نباشه :d

shivahost
March 5th, 2013, 01:46
اول اینکه چرا وایرلس نباشه؟ نهایتش شما از تنظیمات مودم کلا وایرلس را خاموش کنید ولی وقتی هم ضروری لازم شد می تونی فعال کنی و استفاده کنی.

پیشنهادم به شما مودم های Asus هست که 2 یا 3 آنتن دارند و سرعت 350 هم هستند و چهار اتصال lan هم دارند.

m2n
March 5th, 2013, 01:47
همه میگن وایرلس باشه شما میگی نباشه :d

اخه من یه پی سی دارم انم با کابل وصل شده نمی خوام جابه جا بشم :">

m2n
March 5th, 2013, 01:48
اول اینکه چرا وایرلس نباشه؟ نهایتش شما از تنظیمات مودم کلا وایرلس را خاموش کنید ولی وقتی هم ضروری لازم شد می تونی فعال کنی و استفاده کنی.

پیشنهادم به شما مودم های Asus هست که 2 یا 3 آنتن دارند و سرعت 350 هم هستند و چهار اتصال lan هم دارند.

ممنون از شما اگر امکان داره با ذکر مدل مودم هم باشه بهتره :53:

parsdrive
March 5th, 2013, 02:40
قیمت الان مودمی که دارم رو نمیدونم.

Planet ADE 3410

واقعا از کیفیت و کاراییش راضیم. وایرلس هم نیست. واقعا عالیه البته ساخت تایوانه. پیشنهاد می کنم به شما.

≡ ALEX ≡
March 5th, 2013, 03:13
من خودم باشم همیشه هزینه می کنم و تجهیزات Cisco می گیرم... ولی غیر از آن D-Link رو توی ایران پیشنهاد نمی کنم به دلایل فنی... و در همان سطح TP-Link که سازگاری مناسبی با نت ایران داره رو تایید می کنم. با توجه به اینکه Wireless هم نیاز ندارید، قیمت های پایین راحت پیدا میشه براتون... در این بین مدل 8811 از همه رایج تره استفاده اش... ولی اگر پیدا نکردید 8817 و 8840 و ... هم هستند.

hack2hacker
March 5th, 2013, 07:23
والا من یه مودم تک پورت لن دارم
20 تومن خریدم
اصله چین :دی
3 ساله دارم هیچ مشکلی هم نداشته
ولی من مودم های d-link رو پیشنهاد می کنم

danitfk
March 5th, 2013, 08:08
من خودم همیشه TP-Link میگیرم.
اگر فرصت دارید و تهران هستید یکسر برید پاساژ رضا یا ایرانیان ، انواع مدل ها هست.

novintak2
March 5th, 2013, 08:13
tp-link هم راهت کانفیگ می شه هم الان از نظر امنیت خوبه تو رنج قیمتی که شما می خوایین

ehsan_296
March 5th, 2013, 11:28
D-link بیشتر به کار شما میاد . 2730u خیلی عالیه

j4b3r
March 5th, 2013, 11:37
سلام
linksys رو امتحان کنید محصول cisco
Linksys Wireless-N WAG120N ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4099)

easyvps.ir
March 5th, 2013, 11:52
همونطور که دوستمون گفتنLinksys
ولی اگه ارزون تر می خواهید Tplink بگیرید که وایرلس هم داره
ولی به نظر من وایرلس دار بگیرید تا اگه بعدا هم از لپ تاپ و یا هر چیز دیگه که وایرلس داشته باشه خواستید استفاده کنید مجبور نشید هزینه اضافی کنید
TPlink غیر وایرلس TP-LINK TD-8817 ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://rayansaba.com/index.php?productID=3522)
TPlink وایرلس TP-LINK TD-8951 ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://rayansaba.com/index.php?productID=6077)

leberman
March 5th, 2013, 11:59
من یه مودم msi گرفتم 50 تومن خدایی همه گفتن میسوزه و... الان 1 سال هست دارم باهاش وصل میشم نت بعضی وقتا 24 ساعت روشن هست و هر روز 12 ساعت رو که همیشه روشنه! خدایی هیچ مشکلی هم نداشتم تا حالا بهاش و عالی تر از این هم ندیدم:">

آموزش کانفیگ کردنش هم گذاشتم اینجا چون جایی پیدا نکردم آموزش تصویری کانفیگ کردن مودم msi (http://phpsupport.ir/thread5643.html)

m2n
March 5th, 2013, 14:35
سلام
linksys رو امتحان کنید محصول cisco
Linksys Wireless-N WAG120N ― RayanSaba - Online PC Shop - رایان صبا (http://www.rayansaba.com/index.php?productID=4099)

من خودم باشم همیشه هزینه می کنم و تجهیزات Cisco می گیرم... ولی غیر از آن D-Link رو توی ایران پیشنهاد نمی کنم به دلایل فنی... و در همان سطح TP-Link که سازگاری مناسبی با نت ایران داره رو تایید می کنم. با توجه به اینکه Wireless هم نیاز ندارید، قیمت های پایین راحت پیدا میشه براتون... در این بین مدل 8811 از همه رایج تره استفاده اش... ولی اگر پیدا نکردید 8817 و 8840 و ... هم هستند.

ممنون از توجه شما

رفتم بازار چند فروشگاه Ciscoیا همون linksys پشنهاد دادن گفتم چه کاریه به حرف اینا گوش کنم برم تاپیک بزنم بچه های انجمن دستشون تو کاره :53:
بخرم؟ 165 گفتن :">

j4b3r
March 5th, 2013, 17:52
ممنون از توجه شما

رفتم بازار چند فروشگاه Ciscoیا همون linksys پشنهاد دادن گفتم چه کاریه به حرف اینا گوش کنم برم تاپیک بزنم بچه های انجمن دستشون تو کاره :53:
سلام
قیمت بازار خیلی متغییر هست
من این مودم رو تا الان ۳-۴ بار خریدم
از ۷۵ تومان تا ۱۳۰ تومن در بازه ای زمانی مختلف
ولی ارزشش رو داره

≡ ALEX ≡
March 6th, 2013, 00:04
ممنون از توجه شما

اگر قصد خرید Cisco Linksys را دارید، برای شما مدل WAG-120 رو پیشنهاد می کنم. قیمت اش در نمایندگی فروش اش 135 هزار تومان هستش که در بازار تا 165 هزار تومان هم دیده شده. مدل های بالاتری هم هست ولی به درد شما نمیخورن...

mem2in
March 6th, 2013, 00:27
D-link بگیر امروز برای یکی از دوستان نصب کردم تنظیمات و امکانات جالبی داشت

≡ ALEX ≡
March 6th, 2013, 00:39
من فقط یک مورد دیگر رو کمی باز کنم و دیگر تصمیم نهایی با خودتان...

TP-LINK بسیار شبیه D-Link طراحی شده (حتی نرم افزار آن)، حال آنکه به نوآوری هایی نیز پرداخته و مهم تر از همه سازگاری کاملی با شبکه های موجود در ایران دارد. منظور بنده سازگاری کامل با تجهیزات تمامی ISP هاست. حال آنکه در اغلب مودم های D-Link موجود که نسخه روسی هستند و توسط شرکت Easy وارد می شوند، سازگاری کامل نداشته و یا Firmware شان نیاز به آپدیت دارد تا سازگاری نسبی یا کامل حاصل گردد. غیر از این موارد فنی که در مواردی می تواند باعث آزار صاحب مودم شود، D-Link هیچ مشکل دیگری نداشته و جزء برند های مطرح در زمینه تجهیزات شبکه به حساب می آید. حال آنکه به سمت مودم های Wireless می روید، نگاهی نیز به مدل TP-LINK TD-8968 نیز بیاندازید که با قیمت 180 هزار تومان، جزء یکی از بهترین هاست.

محصولات Cisco نیز نیاز به تعریف ندارند، بدیهی است که برند شماره 1 جهان هست در زمینه تجهیزات شبکه و مخترع بسیاری از تکنولوژی های موجود در این صنعت. فقط حواستان باشد جنس سالم تحویل تان دهند و قطعات معیوب و یا بعضا تقلبی به شما غالب نکنند.

در نهایت مدلی را انتخاب کنید که:

1. با نیاز های شما مطابقت داشته باشد.
2. متناسب با بودجه شما باشد.
3. با تجهیزات دیگر شبکه سازگاری کامل داشته باشد.
4. استفاده از آن راجت و آسان باشد.
5. در صورت Wireless بودن، آنتن دهی مناسبی داشته باشد.
6. ترجیحا دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش در ایران باشد (گارانتی داشته باشد).

موفق باشید

SV24.CO
March 6th, 2013, 00:47
آقا اذیتش نکنید ، بزارید یه 2730u بگیره دیگه . خیلیم مودم خوبیه :d

≡ ALEX ≡
March 6th, 2013, 00:58
آقا اذیتش نکنید ، بزارید یه 2730u بگیره دیگه . خیلیم مودم خوبیه :d

من این مدل رو داشتم دیگه! :d با یکسری ISP ها سازگاری نداره... برای سازگار شدنش هم باید Firmware رو آپدیت کرد. من رسما پدرم در اومد تا تونستم ورژن جدید Firmware نسخه روسی رو پیدا کنم!! و تازه سر نصبش هم کلی دردسر داشتم!! در واقع اولش که نسخه هندی اش رو import کردم و مودم ترکید، بعد با کلی بد بختی باکس ساختم براش و از روی مدار Fix اش کردم!! :-| خلاصه مطلب این حرکتش نظر مساعدم رو نسبت بهش ختثی کرد!! :d چه کاریه خوب!! از اول یک چیزی بگیرید که مطمئن باشید از تمام جوانب اش...

هر چند می بایست خطاب به استارتر بگم که در واقع اصلا مهم نیست چی می خرید و استفاده می کنید! :d این بحث های تخصصی که راه انداختیم با دوستان صرفا یک بحث فنی-تخصصی هستش و مواردی رو پوشش میده که شاید اصلا سر و کارتون به آن ها نیفته... به هر حال شما نظر ما رو خواستید و ما هم چیزی که می دونستیم رو در اختیار شما قرار دادیم. نهایت امر هم تصمیم با شماست...

موفق باشید

m2n
March 6th, 2013, 23:47
سلام بر تمانی دوستانی که در این تاپیک کنار من یا ما بودن :x
با کمکی که دوستان در این تاپیک کردن بر آن شدیم تا امروز از خیر 150 تومان خودمون بگزریم و بریم یه مودم بخریم انم چی linksys در هنگام خرید به این فروشنده علام کردیم 24 ساعته مودم روشن هست و اگر مثل TD8811 :">برامون 7 سال کار نکنه نمی خوایم،ایشونم گفتن 6 سال؟ گفتم بله گفت برو 10 سال بزار روشن باشه.
خلاصه گفتم برم یه تشکر ویژه از شما بزرگواران بکنیم انشالله تو عروسی خودتون دعوت می کنید جبران می کنم. :71:

ولی یه مطلبی هست باید عرض کنم من یه TD8811 TP-LINK داشتم بدبخت 7 سال 24 ساعته روشن موند دم نزد تا اینکه روی سیستم دادم رفت :63: الان اون طرف که خریده دوستمه مطمئنم تا 10 سال ازش کار نکشه ول کن نیست