PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری برای شکایت از بزرگترین گرون فروش بازار دلار

...
March 4th, 2013, 19:18
سلام

بنده و چند تا از دوستان خیلی وقت بود که پیگیر کار آقای سید سجاد شهیدیان مالک سایت https://payment24.us بودیم
احتمالا واسه همه ی شما روشن که ایشون یکی از افرادی هستن که بازار دلار پایپل رو به هم ریختن و مشکلاتی و برای خیلی از ماها به وجود آوردم درحالی که امروز و دیروز خیلی از افراد دلار رو زیره ۳۷۰۰ یا حتی ۳۶۰۰ میفروختن این آقا دلار رو ۳۹۵۰ قیمت گذاشته

بنده پدرم قاضی شبه ۳۳۲ (تهران-چهار راه جمهوری) هست و قرار با کمک یک وکیل آشنا به پرونده این آقا رسیدگی بشه و تا جایی که امکان داره حساب های مالی این آقا مسدود بشه تا از فعالیت بیشترش جلوگیری بشه

ولی به کمک کاربرانی که حس میکنن ارزش داره در این کار وقت بزارن نیاز هست به دلیل اینکه نمیخایم هرکی واسه خودش شکایات کنه و عملا این آقا کاری نکرده که کسی بتونه شکایات کنه نیاز به جمع آوری امضا برای ارسال پرونده برای مدعی العموم هست به این صورت که ما اگر تعدادمون برای یک پرونده بالا باشه میتونیم پرونده رو به مدعی العموم بسپریم تا مراحل رو خود دستگاه قضایی پیگیری کنه

بنده فرمی رو آماده کردم و از دوستانی که حاضر هستن شرکت کنن خاهش میکنم اعلام کنن تا با ارسال یک نسخه از این فرم به شما، شما اطلاعات خودتون رو وارد کنید و فرم رو برای بنده پست کنید تا ضمیمه پرونده
کنم

افرادی که مایل به همکاری هستن لطفا ایمیلشون رو به من بدن تا فرم مذکور رو براشون میل کنم

Fracture
March 4th, 2013, 19:23
اگه 70 میلیون نفر از چند نفر شکایت کنند پدرتون باز هم میتونن به پرونده این آقایون رسیدگی کنن؟! ماهی از سر گنده گردد آقای "..."

...
March 4th, 2013, 19:27
اگه 70 میلیون نفر از چند نفر شکایت کنند پدرتون باز هم میتونن به پرونده این آقایون رسیدگی کنن؟! ماهی از سر گنده گردد آقای "..."

کسی که ۷۰ میلیون ازش شاکین اینقدر قدرت داره که یکی ۲ تا قاضی که سهل دادستان کل هم نتونه کاری باش بکنه

i-whost
March 4th, 2013, 19:31
سلام

بنده و چند تا از دوستان خیلی وقت بود که پیگیر کار آقای سید سجاد شهیدیان مالک سایت https://payment24.us بودیم
احتمالا واسه همه ی شما روشن که ایشون یکی از افرادی هستن که بازار دلار پایپل رو به هم ریختن و مشکلاتی و برای خیلی از ماها به وجود آوردم درحالی که امروز و دیروز خیلی از افراد دلار رو زیره ۳۷۰۰ یا حتی ۳۶۰۰ میفروختن این آقا دلار رو ۳۹۵۰ قیمت گذاشته

بنده پدرم قاضی شبه ۳۳۲ (تهران-چهار راه جمهوری) هست و قرار با کمک یک وکیل آشنا به پرونده این آقا رسیدگی بشه و تا جایی که امکان داره حساب های مالی این آقا مسدود بشه تا از فعالیت بیشترش جلوگیری بشه

ولی به کمک کاربرانی که حس میکنن ارزش داره در این کار وقت بزارن نیاز هست به دلیل اینکه نمیخایم هرکی واسه خودش شکایات کنه و عملا این آقا کاری نکرده که کسی بتونه شکایات کنه نیاز به جمع آوری امضا برای ارسال پرونده برای مدعی العموم هست به این صورت که ما اگر تعدادمون برای یک پرونده بالا باشه میتونیم پرونده رو به مدعی العموم بسپریم تا مراحل رو خود دستگاه قضایی پیگیری کنه

بنده فرمی رو آماده کردم و از دوستانی که حاضر هستن شرکت کنن خاهش میکنم اعلام کنن تا با ارسال یک نسخه از این فرم به شما، شما اطلاعات خودتون رو وارد کنید و فرم رو برای بنده پست کنید تا ضمیمه پرونده
کنم

افرادی که مایل به همکاری هستن لطفا ایمیلشون رو به من بدن تا فرم مذکور رو براشون میل کنم

مشکل شما چی هست؟

شما هیچ اطلاعای از سرویس پی پال و نحوه کار بانکی ندارید، سکوت کنین بهتر هست :) شما از همان افرادی که 3600 میفروشند بخرید ماشالله کم هم نیستن

SV24.CO
March 4th, 2013, 19:36
شما برید به پدرتون بگید 3000000000000 ها رو جمع کنن !

0060
March 4th, 2013, 19:39
مطلبی جالب و بسیار شیرینی بود توی این همه دغدغه روزانه لبخند رو روی لبامون آوردید ، آورین

ما از دنیا بیخبر فکر میکردیم مشکلات از جایی دیگه هست دریغ از اینکه تمام مشکلات ارزی کشور از payment24 :) وای بر ما خدا مارو ببخشه

k1ll3revil
March 4th, 2013, 19:41
یکبار ایشون پرداخت واسه من کرده بدون مشکل
در ضمن بازار اشفته است شما در ضمن ممکنه بشنوی دلار شده 1000هزارتومن ولی کجا دارن و معلوم نیست

par30webhost
March 4th, 2013, 19:46
ممنون بعد مدتی بالاخره خندیدیم.
ممنون>:)

shahintak
March 4th, 2013, 19:55

کمی سنگین باشین خوبه براتون

به پدر ایشون چه ربطی داره آخه

danitfk
March 4th, 2013, 19:56
لایک ;)

SV24.CO
March 4th, 2013, 20:01
کمی سنگین باشین خوبه براتون

به پدر ایشون چه ربطی داره آخه

بنده اعصابم از این خورد میشه که بزرگترین ***های ایران دارن آزاد میچرخن واسه خودشون با 1 ساعت بالا پایین کردن نرخ ارز میلیون ها دلار به جیب میزنن اونوقت این آقا اومده گیر داده به این بدبخت . البته من خودم از اون سایت خرید نداشتم اما اونم یکیه مثل ما داره 4 قرون تو این بازار مسخره در میاره ایشون با کمک پدر قاضیش میخواد نون اون بدبختو آجر کنه .

DeLtAvPs
March 4th, 2013, 21:00
به خدا باورتون نمیشه برای یه پرداخت به سه نفر گفتم انجام ندادن ولی از سایت همین اقا سهیل پرداخت کردم و به راحتی و در کمتر از چند ساعت کارم انجام شد
هر کسی چشم و پوش داره و میبینه و خریذ میکنه
چرا تا یکی به جایی میرسه بعضی ها دوست دارند اون رو از دور خارج کنند!!؟

vatandl.net
March 4th, 2013, 21:05
payment24.us اگه گرونتر میده در عوضش خیلی معتبر تره
من به شخصه ترجیح میدم از آدم معتبر خرید کنم تا ارزون فروش
کسی هم شما رو مجبور به خرید نکرده
از ارزون فروش ها خرید کنید
شکایت دیگه چیه!

MR-Vazin
March 4th, 2013, 21:07
باید به فکر باشند ولی نه فقط این سایت میتونید همه رو جمع کنید پرونده بسازید؟
شدنی نیست که گلم... با این اوضاع مملکت..که به هموطنامون میرسه...

router
March 4th, 2013, 21:14
تا حدودی حرف های شما را قبول دارم . چرا ؟ چون جدیدا هرکی میخواد پرداختی انجام بده, پرداخت کننده میره سایت payment24 با نرخ اون قیمت میده

تقریبا من با تمام کسانی که در این سایت پرداخت انجام میدن کار کردم و متاسفانه هرچی بروی سایت payment24 باشه قیمت میدن

PENOIL
March 4th, 2013, 21:16
به جای این که شکایت کنید ازش خرید نکنید خودش میکشه پایین

Ja3er TVHost
March 4th, 2013, 21:19
تا حدودی حرف های شما را قبول دارم . چرا ؟ چون جدیدا هرکی میخواد پرداختی انجام بده, پرداخت کننده میره سایت payment24 با نرخ اون قیمت میده

تقریبا من با تمام کسانی که در این سایت پرداخت انجام میدن کار کردم و متسفانه هرچی بروی سایت payment24 باشه قیمت میدن

درسته router جان دقیقااااااا همینه برای خود من هم پیش اومده :|

kamkar
March 4th, 2013, 21:45
ايشون يكي از كساني هست كه بازار "دلار پي پال" رو به هم ريختن؟؟؟
حرفتون خيلي خنده داره!
مگه ما چيزي به اسم بازار دلار پي پال داريم؟
عزيز من، اين موضوع با "اخلال گران ارزي" كه تو ميدون فردوسي مشغول فعاليت هستند فرق ميكنه!

ايشون به جاي ٣٦٠٠ تومن ٥٦٠٠ تومن هم قيمت گذاري كنه من از ايشون خريد ميكنم، چندين بار برام پرداخت انجام دادند.

اگر جلوي كار ايشون گرفته بشه خيلي ها بدبخت ميشن، اگر ميتونستم به جرم اخلال در كسب و كار از شما شكايت ميكردم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

sellpad
March 4th, 2013, 21:57
من با ایشون کار کردم
از همه حرفه ای تره
ولی گرون فروش
یک بار باهاش به مشکل خوردم که همینجا شکایت کردم و پستم پاک شد
یادمه همه اون روز حق رو به من دادن
ولی در کل *** نیست
گرون فروش است که باید ببینی به چه روشی پول میفرسته اونور

liondl
March 5th, 2013, 11:26
برو به اون کلاه برداری ها بزرگ رسیدگی کن به پدرت بگو چندتا آدم که سرشون تو کارخودشونه

vahab00
March 5th, 2013, 13:48
والله به اين ميگن نون كسي رو آجر كردن
شما اگه ميتوني بيا تو كار و قيمت كمتر بده بزار مردم ازت خريد كنند
ايشون مالشه دوست داره هر قيمتي بده
منم همه جوره تاييدش ميكنم . واقعا كارش حرف نداره
كاش جاي اين حسادت ها ياد بگيريم به هم احترام بذاريم و براي كار هم ارزش قائل بشيم
در ضمن ايشون يك ساعته بالا نيومد ك بتونيد ي روزه بكشيدش پايين
مطمئن باشيد كساني پشتشون هستند ك همه جوره ساپرتشون ميكنند
نمونش هم همين كاربرانشون ك ب نظر من اگه كسي بخواد چنين كاري كنه همين كاربران عزيزشون ميان و عليه شما شهادت ميدن چون واقعا بهشون ايمان دارند
بهتره از اين حال و هوا بيرون بيايد و احترام بذاريد بهشون
يا حق

hrdn
March 5th, 2013, 20:42
من فکر می کنم زننده تاپیک در دوران نوجوانی به سر میبرن و طبیعی هست که در این دوران بلوغ با مسائل بطور احساسی و بچگانه برخورد بشه. عزیزم شما باید بری از مسبب اصلی این موضوع که دولت هست شاکی بشی نه ... همونطور که خودتون هم متوجه شدید و نظرات رو خوندید دیدید که آقای شهیدی از اعتبار بالایی در محیط نت برخوردارن و با این حرف های شما نه از اعتبار ایشون کم میشه و نه از مشتریانشون و با این حرکت تنها باعث خنده دوستان شدید. شما اگه خیلی ادعاتون میشه بیایید دلار اینترنتی رو با نرخی که مدنظرتون هست ارائه بدید و اعتبار لازم رو کسب کنید اون موقع میتونید حرفی برای گفتن داشته باشید نه در مورد کسی مثل ایشون که بستری رو فراهم کرده که مشتری از هر نظر خیالش بابت پولی که داره میده راحت باشه اظهار نظر کنید. توی جامعه ای که در محیط واقعیش روزانه صدها کلاهبرداری صورت میگیره چه برسه به محیط مجازی!

stehrani
June 27th, 2019, 13:29
سلام
لطفا در صورتی که از شما هم کلاه برداری شده برای شکایت علیه سید سجاد شهیدیان که با نام مستعار سهیل شهیدی به شغل شریف کلاهبرداری مشغول هستن هماهنگ بشید، ظاهرا در بریتانیا به جرم پولشویی دستگیر شده که این طبق گفته های غیررسمی و دروغ گو های شرکت خودش که می تونه نقشه جدیدی از همین کلاهبردار برای بالا کشیدن پول بیشتر و سوء استفاده از شرایط موجود باشه همون طور که به بهانه تحریم 5 میلیون دلار پول مردم ایران در حساب های ساختگی تاجیکستان( که کارت اعتباری یک شرکت اعتباری بود که ثبت کرده بودن )را بالا کشید و به سفرهای تفریحی فرنگ مشغول شد.

https://complaintp24.blogspot.com/
https://twitter.com/Kymous1
https://www.complaintsboard.online/tag/payment24-i/

M2T
June 28th, 2019, 08:56
سلام
لطفا در صورتی که از شما هم کلاه برداری شده برای شکایت علیه سید سجاد شهیدیان که با نام مستعار سهیل شهیدی به شغل شریف کلاهبرداری مشغول هستن هماهنگ بشید، ظاهرا در بریتانیا به جرم پولشویی دستگیر شده که این طبق گفته های غیررسمی و دروغ گو های شرکت خودش که می تونه نقشه جدیدی از همین کلاهبردار برای بالا کشیدن پول بیشتر و سوء استفاده از شرایط موجود باشه همون طور که به بهانه تحریم 5 میلیون دلار پول مردم ایران در حساب های ساختگی تاجیکستان( که کارت اعتباری یک شرکت اعتباری بود که ثبت کرده بودن )را بالا کشید و به سفرهای تفریحی فرنگ مشغول شد.

https://complaintp24.blogspot.com/
https://twitter.com/Kymous1
https://www.complaintsboard.online/tag/payment24-i/

فکر نکنم شکایت از ایشان کار خوبی باشد. ترامپ دستور داده کاری کنند ایران نتواند خرید و فروش ارز داشته باشد برای همین وی را به گفته شما در لندن دستگیر کردن. ۵ میلیون دلار احتمالا ارزی است که هزاران خریدار سرور از طریق وی در این چند ساله به دیتاسنترها داده اند.

shayantl
June 28th, 2019, 11:01
از این بگذریم که کار پیمنت 24 خوب و سریع هستش و دلار رو بالاتر میده
چقدر کاربر اخراج شده هست اینجا مولتی یوزرن؟

sonly
June 28th, 2019, 15:15
تایپک چند سال پیش...
یعنی دلار میشه بشه همون 3950 :-ss
دلار 13000 تومن

اینو نوشتم چند سال دیگ یکی دید بگه وای میشه بشه 13 تومن... البته یهو دیدی اون موقعد 3950 بودااا کی میدونه...

البته اگر پاک نکنن مدیران...