PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تخصیص منابع برای سایتهای پرمصرف در یک سرور

om!d-D
March 4th, 2013, 17:35
درود
آیا امکان این هست که در یک سرور جهت ارائه هاست پربازدید به برخی اکانتها منابع بیشتری اختصاص دهیم؟ بر فرض که نخوایم سرور رو وی پی اس کنیم ، روی همون سرور و با سیپنل و کلود لینوکس این مورد انجام بشه . مثل اختصاص 128مگ از رم به یه سایت

خیلیم خلاصه بیان کردم :) ممنون

AvalinHost
March 4th, 2013, 17:47
درود
آیا امکان این هست که در یک سرور جهت ارائه هاست پربازدید به برخی اکانتها منابع بیشتری اختصاص دهیم؟ بر فرض که نخوایم سرور رو وی پی اس کنیم ، روی همون سرور و با سیپنل و کلود لینوکس این مورد انجام بشه . مثل اختصاص 128مگ از رم به یه سایت

وظیفه اصلی کلود لینوکس همینه!

om!d-D
March 4th, 2013, 18:56
این چیزی که من میگم فک نکنما با کلودلینوکس به تنهایی بشه ها :دی

روش اختصاصش رو میشه لطف کنید؟این مورد رو لحاظ کنید که یه سروره و همه اکانتها یک محدودیت دارند اما برای یک یا چند اکانت میخواهیم منابع اختصاص بدیم.یعنی بشه مثل یک وی پی اس براش مشخص کرد

به چه صورت ؟
ممنون

Amirkatal
March 4th, 2013, 23:06
درود

اصن کلود لینوکس برای همین کار ساخته شده

AvalinHost
March 4th, 2013, 23:39
این چیزی که من میگم فک نکنما با کلودلینوکس به تنهایی بشه ها :دی

روش اختصاصش رو میشه لطف کنید؟این مورد رو لحاظ کنید که یه سروره و همه اکانتها یک محدودیت دارند اما برای یک یا چند اکانت میخواهیم منابع اختصاص بدیم.یعنی بشه مثل یک وی پی اس براش مشخص کرد

به چه صورت ؟
ممنون

یک پکیج میسازی و در تنظیمات CloudLinux برای اون پکیج مقدار رم و cpu رو که مدنظرتون هست تغییر میدین.
سپس از اون پکیج برای اون سایت مورد نظرتون استفاده می کنید.
به همین سادگی!

3245
March 5th, 2013, 00:00
یک پکیج میسازی و در تنظیمات CloudLinux برای اون پکیج مقدار رم و cpu رو که مدنظرتون هست تغییر میدین.
به همین سادگی!

تایید میشود.

ارادت

nginxweb
March 5th, 2013, 00:03
به جز کلاد لینوکس که یک سیستم عامل هستش و جایگزین cent os میشه به وسیله litespeed virtual file میتونید تعداد کانکشن ها و مصرف رو کنترل کنید و تعریف کنید

om!d-D
March 5th, 2013, 00:39
به همین سادگی!
سعادت جان ارادت داریم خدمتت بسیار
این دفعه اوله که کلودلینوکس دارم روی سرور زیاد به این توجه نکرده بودم.کم کم داره خوشم میاد ازش :)

ممنونم از همه

AvalinHost
March 5th, 2013, 00:44
سعادت جان ارادت داریم خدمتت بسیار
این دفعه اوله که کلودلینوکس دارم روی سرور زیاد به این توجه نکرده بودم.کم کم داره خوشم میاد ازش :)

ممنونم از همه

شما لطف دارید.
موفق باشید.