PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : cloudflare یا ip و dns اختصاصی ؟؟

mehran00
March 4th, 2013, 13:43
سلام دوستان
این روزا مراجع قضایی سایت های فیلم و موزیک با شناسایی dns که از کجا هاست میگیرند به هاستینگ نامه میدن بدون بکاپ سایت ببندید که این بلا این چندروزه سر ما اومد و با التماس بکاپ 1 هفته پیش بهمون دادن حالا اینا به کنار میخواستم بدونم برای حل این مشکل که متوجه نشن سایت از کدوم هاستینگ استفاده میکنه با مشورت دوستان که یه عده میگفتن ip و dns اختصاصی بگیر ( قیمت ای پی اختصاصی 72000 تومان سالانه و dns اختصاصی یه باره 4000 تومان) و یه عده دوستان میگفتن از سایت cloudflare استفاده کن
حالا من موندم بین اینا کدوم انتخاب کنم ؟؟؟ دوستانی که با cloudflare کار کردن از تجربشون بگن ممنون میشم
درضمن دوستان یه سوال چرا اینقدر هرینه ای پی اختصاصی گرونه ؟؟؟

Saati
March 4th, 2013, 14:38
cloudflare بدون هزینه و به صرفه تره .

در رابطه با DNS اختصاصی مطمئنید برای یک بار 4000 تومانه؟ ( خطاب به استارتر و سایر کاربران )

mehran00
March 4th, 2013, 14:41
cloudflare بدون هزینه و به صرفه تره .

در رابطه با DNS اختصاصی مطمئنید برای یک بار 4000 تومانه؟ ( خطاب به استارتر و سایر کاربران )

سرعت cloudflare چطوره ؟؟؟
قیمت DNS اختصاصی هم از میهن وب هاست گرفتم (به عکس ضمیمه توجه کنید)
11728

parsa7
March 4th, 2013, 14:45
dns اختصاصی هزینه ای برای مدیر سرور نداره.در واقع داره حق کلیک ! میگیره. چون باید چند کلیک کنه تا dns بسازه !

felfel
March 4th, 2013, 17:14
من دارم cloud استفاده میکنم فعلا(خداروشکر) مشکلی نداره !