PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف کاربر پس از مدتی مشخص به صورت اتوماتیک در سی پنل

ebi71
March 3rd, 2013, 22:26
با سلام به دوستاران وب هاستینگ ایران . . .

در سی پنل هاست دانلود مشکل بزرگی که داریم بعد از وارد کردن اکانت ها (یوزر و پسورد ها) در Password Protected Directories که مثلا بعد از یک ماه این یوزر و پسورد ها را دستی حذف میکینم.اما می خواهیم به صورت خودکار حذف شود.

حال از دوستان خواهش میکنم راهنمایی کنن که این کار چطور ممکن است.
با تشکر

≡ ALEX ≡
March 3rd, 2013, 23:51
کافیه یه اسکریپت PHP بنویسید که فایل htaccess رو در شاخه مربوطه حذف کنه و یا اگر دستورات دیگری نیز در آن وجود دارد، دستورات مربوط به Password Protection رو از فایل بردارد...

ebi71
March 4th, 2013, 01:10
نه دوست عزیز سایت vip هست و نمیشه که htaccess رو برداشت.!
و این دستورات مربوط به Password Protection که گفتید.میشه بیشتر توضیح بدید...

ebi71
March 5th, 2013, 21:16
کسی نیست که کمک کنه؟

≡ ALEX ≡
March 5th, 2013, 23:56
ببینید، شما وقتی Authentication برای یک شاخه در نظر می گیرید و فعال می کنید، کنترل پنل در صورت عدم وجود فایل htaccess در آن شاخه، آن را برای شما ایجاد کرده و نهایتا چند خط دستور در آن قرار می دهد. حال شما فقط نیاز به پاک کردن این دستورات دارید (همه اش، یا فقط دستورات مربوط به یک یوزر خاص؛ به شرط آنکه user/pass ها رو در همین فایل تعریف کرده باشد و نه در یک فایل خارجی جداگانه)...

ebi71
March 7th, 2013, 18:03
مرسی عزیز.
اون کدی که برای هذف کاربر هست رو میتونی ارسال کنی
واقعا ممنون.

ebi71
March 9th, 2013, 01:14
آقا کسی نمیتونه به من بگه که چطور اکانت ها رو از Password Protected Directories حذف کنم؟!
هر کی انجام این کار رو بلده هزینه شو اعلام کنه من واقعا میخوام.

rashawebhost
March 9th, 2013, 10:19
با پیام خصوصی در ارتباط باشید.

≡ ALEX ≡
March 11th, 2013, 22:24
اگر کار شما هنوز انجام نشده با بنده از طریق پ.خ. در ارتباط باشید.

RayanDade
March 13th, 2013, 11:53
مشکلتون حل نشد با کمک دوستان با من در ارتباط باشید راهنماییتون کنیم