PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درگاه بانک ملت نماد میخواد ؟!

DirectIran
March 3rd, 2013, 21:35
سلام .

سوالم از اساتید ،

آیا دریافت درگاه بانک ملت برای شخص حقیقی نیاز به نماد الکترونیکی دارد ؟

shivahost
March 3rd, 2013, 21:40
بله می خواهد. جدیدا همه بانک ها اولین سوالشون نماد هست.

parsa7
March 3rd, 2013, 21:43
من امروز برای دریافت درگاه بانک پارسیان اقدام کردم.هیچ صحبتی در مورد نماد نشد و سایت رو دیدند و نگفتند نماد باید باشه. اما بدتر از اون گیر دادن به جواز کسب ! این پارسیان خیلی بی در و پیکره قسمت دریافت درگاهش.حد اقل به پرداخت ملت درست راهنمایی می کنه.

shazo
March 3rd, 2013, 21:44
الان راحت ترین درگاه کدوم بانکه ؟

abbasss
March 3rd, 2013, 21:58
حدود دو ماه پیش درخواست درگاه دادم نماد خواستند! اما جدیدا (حدود 10 روز پیش) از طریق سایت به پرداخت درخواست دادم که امروز پیامکی با متن زیر دریافت کردم:

پذیرنده گرامی، درخواست درگاه اینترنتی(بانک ملت) شما پذیرفته شده است. ظرف 48 ساعت آتی، قرارداد از طرف شرکت به پرداخت ملت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدارکی رو هم باید به شعبه افتتاح حساب میدادم که هنوز تحویل ندادم اما نمیدونم چطور این پیامک رو دریافت کردم!

بهر حال درخواست اینترنتی ضرری ندارد و میتونید درخواست بدید.

اگر هم نتیجه ای از درخواست گرفتم همینجا اعلام میکنم.

شاد باشید

irantk
March 3rd, 2013, 22:55
احتمالا سیستم قات زده بوده

pedramsistani
March 3rd, 2013, 23:17
حدود دو ماه پیش درخواست درگاه دادم نماد خواستند! اما جدیدا (حدود 10 روز پیش) از طریق سایت به پرداخت درخواست دادم که امروز پیامکی با متن زیر دریافت کردم:

پذیرنده گرامی، درخواست درگاه اینترنتی(بانک ملت) شما پذیرفته شده است. ظرف 48 ساعت آتی، قرارداد از طرف شرکت به پرداخت ملت به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مدارکی رو هم باید به شعبه افتتاح حساب میدادم که هنوز تحویل ندادم اما نمیدونم چطور این پیامک رو دریافت کردم!

بهر حال درخواست اینترنتی ضرری ندارد و میتونید درخواست بدید.

اگر هم نتیجه ای از درخواست گرفتم همینجا اعلام میکنم.

شاد باشید
عجیبه
2 هفته پیش ما درخواست دادیم از همینجا رفتیم شعبه مدارک این رو پر کردیم دادیم مسئول انفورماتیک بانک یک چیزایی میخواست که به زبون ساده گفت نمیدیم:d:d:d

abbasss
March 3rd, 2013, 23:23
عجیبه
2 هفته پیش ما درخواست دادیم از همینجا رفتیم شعبه مدارک این رو پر کردیم دادیم مسئول انفورماتیک بانک یک چیزایی میخواست که به زبون ساده گفت نمیدیم:d:d:d
حالا چه مدارکی میخواد؟
کد پیگیری رو بزن ببین درخواستت در چه وضعیتیه؟

الان نگاه کردم وضعیت درخواست من اینه:

11720
لطفا مدارک رو اینجا بزار ببینم چه کم و کسری دارم