PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال مهم در مورد پلیس فتا

kingserver72
March 3rd, 2013, 19:49
سلام دوستان خسته نباشید
با من از آگاهی تماس گرفتن که برم اونجا. رفتم اونجا و گفتن که من مدیر یه سایت مبتذل هستم! در حالی که شاخ در آورده بودم و مونده بودم منظورشون چیه!!!
پرسیدم آدرس سایت چیه؟ اون ها هم آدرس سایتی رو به من گفتن که من دامنش رو برای یکی از مشتری هام توی نیک دات ای ار ثبت کرده بودم
بهشون گفتم که این سایت من نیست و من فروشنده ی دامنه بودم و این دامنه فقط توی پنل من ثبت شده و واسه من نیست! اما اونا می گفتن چون به اسم تو هستش دامنه پس مدیر سایت خودتی!
منم گفتم که نه اینجور نیست من مدرک دارم توی سایتم که این دامنه سفارش داده شدست و مال من نیست...
گفتن که مدارکم رو تا چند روز دیگه بهشون بدم که نشون بدم سایت مال من نیست...
مدارک لازم مثل شماره تراکنش بانکیش رو پیدا کردم اما با اسم و مشخصات جعلی توی سایت ما عضو شده بود و از شماره موبایلش به جایی نرسیدم و الان تنها چیزی که شک ندارم مال خودشه یه شماره تراکنشه که از اون میشه به شماره حساب طرف و اسمش رسید... و یک ایمیل که فکر نکنم این یکی زیاد کمکم کنه...
به نظر شما قراره چه حکمی بدن؟
من این سایت رو دیدم طرف یه سایت فیلم معمولی داشت در صورتی که اونا می گفتن فیلم س.... می فروشن توی این سایت اما من چیزی پیدا نکردم!!!
با این مدارک می تونم بی گناهیم رو ثابت کنم یا قراره بی گناه مجازات شم؟
مجازات داشتن یه سایت فیلم چیه؟ زندان؟ جریمه مالی؟ یا....

لطفا راهنمایی کنید... چیکار کنم که بتونم بهتر بیگناهیم رو ثابت کنم...
کسی با همچین مشکلی رو به رو شده؟
توی کارمون کم بدبختی داریم این هم نمونه جدیدشه...
اینقد با خودم فکر می کنم که قراره چی به سرم بیارن که دیگه دیوانه شدم...

shazo
March 3rd, 2013, 19:55
سلام.. دوست الان با قید سند آزاد شدید ؟ کدوم شهر هستین ؟

اگه واقعا دامین فقط از طرف شما ثبت شده باشه اصلا و به هیچ عنوان قبول نکنید.. اگر به ناچار مجرم شناخته شدید ( میگم همه تلاش خودتون رو بکنید که مجرم شناخته نشید )

نهایت جریمه می شید.. نگران نباشید..

viasky
March 3rd, 2013, 20:02
الان مدیریت دامین هم دست شماست؟
نمی دونید هاست از کجا تهیه شده؟
ir بوده دیگه درسته؟

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:08
سلام.. دوست الان با قید سند آزاد شدید ؟ کدوم شهر هستین ؟

اگه واقعا دامین فقط از طرف شما ثبت شده باشه اصلا و به هیچ عنوان قبول نکنید.. اگر به ناچار مجرم شناخته شدید ( میگم همه تلاش خودتون رو بکنید که مجرم شناخته نشید )

نهایت جریمه می شید.. نگران نباشید..

نه نیازی به سند نبود هنوز قضیه دادگاهی نشده و ازشون 2 روز وقت گرفتم که مدارک بیگناهیم رو بهشون بدم...
بنده فقط دامنه رو ثبت کردم و هیچ اطلاعی از محتویات سایتشون نداشتم. حتی امروز هم که سایتشون رو برای اولین بار چک کردم هیچ چیزی مبنی بر فروش فیلم س... روی سایتشون ندیدم...
هاست رو از جای دیگه گرفتن از شرکتی که توی این انجمن هم بسیار فعاله اما فعلا که قیبشون زده....
بار ها باهاشون تماس گرفتم جواب ندادن... همکارم صبح با این شرکت تماس گرفته تا اسم پلیس فتا اومد دیگه جواب تماس های مارو ندادن!!!!
من موندم و آبروم...! مشکل اینجاست تهمتی بهم زدن که واقعا می تونه واسه آینده یه نفر مشکل ساز بشه...

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:10
الان مدیریت دامین هم دست شماست؟
نمی دونید هاست از کجا تهیه شده؟
ir بوده دیگه درسته؟

بله مدیریت دامنه دست بنده هستش و دامنه توی پنل من در سایت nic.ir ثبت شده
با تحقیقایی که انجام دادم این شخص هاست رو از یکی از شرکت هایی تهیه کرده که توی این انجمن فعاله اما همونطور که توی پاسخ قبلیم هم گفتم تا اسم پلیس فتا اومد قیبشون زد...!

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:13
نمی دونم می خواستن من رو بترسونن یا واقعا اینجوریه...
پلیس فتا گفتش اگه سایت من باشه برام 3 ماه تا 1 سال زندان می برن
خود آگاهی گفت نگران نباش فوقش میری دادگاه و تعهد میدی که دیگه همچین کاری نمی کنم!!!!! اما من که کاری نکردم واسه چی باید برام پرونده ساخته بشه!!!!

shazo
March 3rd, 2013, 20:15
نگاه کن عزیز شما الان به مهندسی کلام احتیاج داری.. یعنی این که قانع کنی طرف مقابل رو که من دیوانه ! نیستم که روی دامین ir بیام کار خلاف کنم

و این که میدونم به راحتی میشه پیگیری کرد ir رو.. بهترین کار اینه که از ip های لوگین سایت به بخش مدیریت این مورد بررسی بشه که بعید می دنم !!

تا جایی که سعی داری ب دادگاه نکشه ؛ بکشه احتمال این که محکموم بشی هست.. می گم نهایت جریمه

تا می تونی مدرک جمع کن.. نگفتی کدوم شهری..؟

viasky
March 3rd, 2013, 20:24
بله مدیریت دامنه دست بنده هستش و دامنه توی پنل من در سایت nic.ir ثبت شده
با تحقیقایی که انجام دادم این شخص هاست رو از یکی از شرکت هایی تهیه کرده که توی این انجمن فعاله اما همونطور که توی پاسخ قبلیم هم گفتم تا اسم پلیس فتا اومد قیبشون زد...!
من پیشنهاد می کنم دی ان اس دامین را تغییر بدید که دیگه سایت بالا نیاد
تاکید هم کنید که دامین ماله شما نبوده و این حرکتتون نشون می ده که قصد همکاری دارید
نهایتا اگر به یک تعهد هم احتیاج بود سخت نگیرید ( یه جوری رفتار می کنن که بترسید و لی همکاری کنید مشکلی نیست باهاتون کاری ندارن)
اگر جدی بود الان اینجا نبودید

liondl
March 3rd, 2013, 20:29
من هم مدیر یک سایت بودم الان باقید وثیقه ازادم الان دوساله ولی هنوز دادگاه نرفتیم
سایتم طارم زمین بود
به احتمال زیاد جریمه باشه

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:30
نگاه کن عزیز شما الان به مهندسی کلام احتیاج داری.. یعنی این که قانع کنی طرف مقابل رو که من دیوانه ! نیستم که روی دامین ir بیام کار خلاف کنم

و این که میدونم به راحتی میشه پیگیری کرد ir رو.. بهترین کار اینه که از ip های لوگین سایت به بخش مدیریت این مورد بررسی بشه که بعید می دنم !!

تا جایی که سعی داری ب دادگاه نکشه ؛ بکشه احتمال این که محکموم بشی هست.. می گم نهایت جریمه

تا می تونی مدرک جمع کن.. نگفتی کدوم شهری..؟

تمام سعی منم همینه که مدارکم رو تکمیل کنم و به دادگاه نکشه...
همیشه توی کار ما فروشنده بیچاره که داره برای یه لقمه نون حلال جون می کنه محکوم میشه نه مشتری
اگه خدمات هاستینگ یه صنف محصوب می شد و اداره داشت که به این چیزاش رسیدگی شه این وضع ما نبود...
هم کیفیت ها بالاتر بود هم امنیت و آبرو فروشنده بیشتر در امان بود

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:33
من پیشنهاد می کنم دی ان اس دامین را تغییر بدید که دیگه سایت بالا نیاد
تاکید هم کنید که دامین ماله شما نبوده و این حرکتتون نشون می ده که قصد همکاری دارید
نهایتا اگر به یک تعهد هم احتیاج بود سخت نگیرید ( یه جوری رفتار می کنن که بترسید و لی همکاری کنید مشکلی نیست باهاتون کاری ندارن)
اگر جدی بود الان اینجا نبودید

می خواستم همینکارو بکنم اما فکر کنم دستش نزنم بهتره اگه دست بزنم شک می کنن بهم
حتی بهشون گفتم اگه بخوان می تونم از پنلم سایتش رو قطع کنم اما فعلا که دنبال مدارکم هستم!!!

3245
March 3rd, 2013, 20:35
دقیقا همین موضوع برای بنده پیش امده بود
شما خیلی شانس اوردین، برای بنده امدن دم خونه، حکم ورود به خونه با حفظ موارد شرعی
هرچی سیستم بود جمع کردند بردند
البته تبرعه شدم
برای شما هم جای هیچگونه نگرانی نیست، تبرعه میشوید، اصلا نگران نباشید.
سیستم هایمان هم تا 1 هفته ضبط بودند سپس ازاد شدند.
دادگاه باید برید، پیش قاضی، سوالاتش را پاسخ بدید.
بدون هماهنگی انها دست به هیچ کاری نزنید.

ارادت

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:36
من هم مدیر یک سایت بودم الان باقید وثیقه ازادم الان دوساله ولی هنوز دادگاه نرفتیم
سایتم طارم زمین بود
به احتمال زیاد جریمه باشه

با جریمه مشکلی ندارم اما اگه برام پرونده سازی شه خیلی بد میشه...
هرچند که پول جریمه رو هم باید با 1000 بدبختی جور کنم...

liondl
March 3rd, 2013, 20:36
دوست عزیز لطفا تلاش بیهوده نکنید
برین بانک حسابش رو دربیارین این خیلی بهتون کمک میکنه

liondl
March 3rd, 2013, 20:39
من سه ماه اوین بازداشت بودم
مدیرهاستینگ هم دوماه
ولی شما هیچ مشکلی ندارین
چون هیچکاره هستین و فقط دامنه ثبت کردین

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:39
دقیقا همین موضوع برای بنده پیش امده بود
شما خیلی شانس اوردین، برای بنده امدن دم خونه، حکم ورود به خونه با حفظ موارد شرعی
هرچی سیستم بود جمع کردند بردند
البته تبرعه شدم
برای شما هم جای هیچگونه نگرانی نیست، تبرعه میشوید، اصلا نگران نباشید.
سیستم هایمان هم تا 1 هفته ضبط بودند سپس ازاد شدند.
دادگاه باید برید، پیش قاضی، سوالاتش را پاسخ بدید.
بدون هماهنگی انها دست به هیچ کاری نزنید.

ارادت

مرسی عزیز...
باهاشون صحبت کردم که پلیس در خونه نیاد و بهم زنگ بزنن... هنوز به خانوادم هم این موضوع رو نگفتم چون تهمتی که بهم زدن حتی دروغش رو هم به هر کسی بزنن 1000 فکر بد در موردش می کنن...

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:42
دوست عزیز لطفا تلاش بیهوده نکنید
برین بانک حسابش رو دربیارین این خیلی بهتون کمک میکنه

به زرین پال تیکت دادم که شماره کارتش رو بهم بده...
منتظر جوابشون هستم...

shazo
March 3rd, 2013, 20:47
باز خوبه که به شما فرصت دادن..

نگران نباشید.. یه مشکلی پیش اومده باید فکر کنید که چه طوری حلش کنید.. به خونواده هم اطلاع بدین.. تجربه نشون داده گفته شدن این موارد بهتر از نگفته شدنشه..!

kingserver72
March 3rd, 2013, 20:52
باز خوبه که به شما فرصت دادن..

نگران نباشید.. یه مشکلی پیش اومده باید فکر کنید که چه طوری حلش کنید.. به خونواده هم اطلاع بدین.. تجربه نشون داده گفته شدن این موارد بهتر از نگفته شدنشه..!

امیدوارم که این مشکل حل بشه و هیچ کسی بخاطر کاری که نکرده آبروش نره...

allbert
March 3rd, 2013, 21:02
عجیب هست ! بزرگترین سایت های دانلود فیلم که هر مدل تونل. . رو میفروشن شمارنده دامنه هاشون رو به 200 رسوندن بعد چرا به شما گیر دادن !!!

احتمالا طوری نیست نگران نباشید :) انشالا درست میشه دوست عزیز

kingserver72
March 3rd, 2013, 21:12
عجیب هست ! بزرگترین سایت های دانلود فیلم که هر مدل تونل. . رو میفروشن شمارنده دامنه هاشون رو به 200 رسوندن بعد چرا به شما گیر دادن !!!

والا چی بگم...
منم توی فکر همینم چرا به اونا گیر ندادن اومدن سر بخت این اونم سایتی که فقط لینک دانلود گزاشته و چیزی از فروش فیلم های س... ننوشته بعد اونا می گن که این سایت فیلم س.... می فروشه!!!!

shazo
March 3rd, 2013, 21:12

:لا تو این جور قضایا شانس نقش زیادی داره !

avalhost
March 3rd, 2013, 21:40
شماره تراکنش رو بگیر زنگ بزن بانک, شماره کارتشو بهت میده (اگه نداد بگو باید پولشونو باید پس بدیم یه جوری بگیر), بعد که شماره کارت رو گرفتی یه انتقال وجه الکی بزن ببین اسم و فامیلش چیه بعد بنویس برو بانک بگو پولمو خورده از طریق درگاه پرداخت اطلاعاتشو کامل میدن بهت بعد برو اونا رو بده پلیس :d

امیدوارم مشکلی پیش نیاد ولی حواست جمع باشه اگه اطلاعتشو بدی پلیس بعد همین فرد میتونه ازت شکایت کنه اول حکم دادسرا یا دادگاه رو از پلیس بگیر بعد اطلاعاتو بده الکی هم به تهدید هاشون توجه نکن قانونا بدون حکم هیچ کاری نمیتونن بکنن (به حکم های درون سازمانی که مثلا بالاش اسم سرهنگ برده توجه نکن :d فقط حکم دادسرا یا دادگاه)

ehsan_296
March 3rd, 2013, 23:34
با سلام

تجربه نشون داده که تو اینجور مسائل خانواده رو در جریان بزاری خیلی بهتر از اینه که شاید اتفاقی این مورد رو خودشون بفهمن

اگه می بینی نمی تونی با صبحت خودت موضوع رو حل کنی و سابقه میشه برات حتما با یک وکیل مشورت کن

یا حق

Yousefi.
March 3rd, 2013, 23:57
ای بابا دوره زمنه را ببین سایت قند شکن هست 65 تا دومین ir رفته درگاه پرداخت از خوده بانک داره شماره تماس گزاشته آدرس هست کامل
بعد میان به یه سایت فیلم گیر میدن ...
ای خدا
انشالله کارت زود حل بشه توصیه دوستمون هم گوش کن اگه کار جدی شد

با سلام

تجربه نشون داده که تو اینجور مسائل خانواده رو در جریان بزاری خیلی بهتر از اینه که شاید اتفاقی این مورد رو خودشون بفهمن

اگه می بینی نمی تونی با صبحت خودت موضوع رو حل کنی و سابقه میشه برات حتما با یک وکیل مشورت کن

یا حق

farbodsteps
March 3rd, 2013, 23:59
اگه ادرس سایت رو داری و سایت فعال هست یک پلن تبلیغاتش رو سفارش بده و شماره کارت و اسمشو بگیر واسه واریز پول ...

korosh-eghbali
March 4th, 2013, 11:15
درود
دوست عزیز یک سوال شما فقط ثبت کننده دامنه بودین یا اینکه دامین رو تو پنل خودتون ثبت کردید !؟!!
اگر دامین رو توی پنل خودتون ثبت کردین که فوق العاده کار اشتباهی بوده و اما اگر که شما فقط نماینده فروش هستید میتونید از پلیس فتا یک نامه بگیرید که لطفا نام صاحب این دامنه را فاش کنه و اطلاعات کامل اون رو احراز کنه و نامه رو به nic فکس کنید و یا تو پنل خودتون به صورت تیکت بازش کنید بعد موارد رو توی یک نامه به شما میدن شما هم به پلیس فتا و کاری باهاتون ندارن !
اما اگر که دامین رو توی پنل خودتون ثبت کردین باید بگم که کار فوق العاده اشتباهی کردین و برای ادامه فعالیتتون اگر میخوایین ادامه بدین البته باید حتما این مورد رو در نظر بگیرید و یک نمایندگی دامنه آی آر تهیه کنید
سوالی بود هم بفرمایید اگر کاری از دستم بر بیاد در خدمتتونم

index.mailbox
March 4th, 2013, 15:00
فکر کنم دستگیرش کردن :104: دیگه تیکت نداده :-ss
مملکته داریم :51:

1406
March 4th, 2013, 15:03
دوست عزیز چون شما واقعا ثبت کننده دامنه بودی، خودشون با تحقیقاتشون به این مورد میرسن. شما خودتو نگران نکن. چون واقعا مشخصه شما دامین رو فروختی و مدرک هم داری! همین کافیه
هر کاری میگن گوش کن و قل بخور تو دستشون.
خودشون توی جلسه اول متوجه شدن که شما مقصر نیستی. فقط دارن روت فشار میارن که خودت طرفو پیداکنی. اونم به خاطر گشادی شونه نه چیز دیگه!
میخان یه خورده دست و پا بزنی تا 100% مطمئن بشن که مقصر نیستی همین.

mehdi.gh
March 4th, 2013, 19:18
امروز از طرف پلیش فتای شهرمون با من هم تماس گرفتن گفتند که 4 شنبه بیا اینجا
یه فورم هست که باید پر کنی
میگه فرم مربوط به کسانی میشه که هاست ارایه میدن
احتمال داره به من هم بخاطر همچین چیزی گیر بدند ؟
من به یه سایت موزیک و یه سایت که انجمن هست و هوادار جاستین بیبر هست هاست دادم و فقط اونا ***** میشن
جز این نه دامنه ای که ***** بشه و مبتذل باشه نه دامنه ثبت کردم نه هاست دادم
اما اینارو خوندم دلشوره گرفتم :104:

kingserver72
March 5th, 2013, 12:57
سلام دوستان
مدیر اصلی سایت با من تماس گرفت و گفت که هیچ فیلم س.... برای فروش روی سایت قرار نداده بودن و کلا فیلم نفروختن...
گفتش که باهامون همکاری می کننن که ما ایشون رو به عنوان مدیر سایت معرفی کنیم اما فردای اون روز دیگه جواب من رو ندادن تا اینکه رفتم آگاهی
بهشون گفتم که اینقد دیوانه نیستم همچین سایتی رو با دامنه .ir راه بندازم که اطلاعاتم دست شما بیفته
و این سایت هم هیچ فیلم س... نفروخته! و اینکه آیا مدرکی دارید که همچین فیلمی فروخته؟
خلاصه زنگ زد پلیس فتا و گفت که مدارک کامل نیست و قاضی هم گفته باید مستندات بفرستید واسمون این پرونده ناقصه...
اونا هم گفتن باشه صبر کنید تا مدارک رو بفرستیم
به من هم گفتن فعلا برو تا بهت زنگ بزنیم
اما هرچی بهشون میگم من فقط دامنه رو فروختم اونا میگن نه چون به اسم تو هستش پس سایت هم مال توء!!!!
حالا هم که مثل اینکه مدیر اصلی سایت این سایت رو حذف کرده و اطلاعاتش حذف شده و کلا بالا نمیاد...
نمی دونم چه مدرکی می خوان رو کنن در حالی که مدیر سایت میگه ما تاحالا فیلم نفروختیم چه برسه به فیلم س....
به نظرتون چیکار می خوان بکنن؟ در حالی که سایت بسته چه مدرکی می خوان نشون بدن؟
مدیر این سایت هم که نامردی کرد و مارو تنها گزاشت که دستی دستی اتهام دروغی بهمون بچسبونن
بخدا اینقد خستم کردن که شاید بعد از این ماجرا دیگه فعالیت نکنم

router
March 5th, 2013, 13:06
مدرک دیگه از کجا میخوان بیارن؟

100% مدیر سایت هم فیلم نمیفروخته فقط مواظب باش دست اینا نیفتی که خودت میبینی یک سایت معمولی دانلود بوده پشتش فیلم س.. فروشی هم چسبوندن چون نمیتونن زیاد به یک سایت دانلود فیلم گیر بدن فردا میبینن جواب نمیده یک چیز دیکه بهت میچسبونن...

kingserver72
March 5th, 2013, 13:36
مدرک دیگه از کجا میخوان بیارن؟

100% مدیر سایت هم فیلم نمیفروخته فقط مواظب باش دست اینا نیفتی که خودت میبینی یک سایت معمولی دانلود بوده پشتش فیلم س.. فروشی هم چسبوندن چون نمیتونن زیاد به یک سایت دانلود فیلم گیر بدن فردا میبینن جواب نمیده یک چیز دیکه بهت میچسبونن...

والا چی بگم
اگه مدرک دیگه ای داشتن همون اول میدادن نه اینکه حالا که من میگم همچین چیزی نیست و مدارکتون کافی نیست بگن نه ما بدون مدرک حرف نمی زنیم و مدارک رو کامل می کنیم!
اما چطوری کامل می کنن وقتی مدیر اصلی سایت سایت رو بسته؟ باید یه فیلم س... داشته باشن که پست شده باشه واسشون و اون رو هم مدیر سایت فرسته باشه اما آخه فیلم از کجا بیارن وقتی روی این سایت فیلم فروخته نشده؟!!!
توی مدرکشون فقط یه لینک بود و نوشته بودن فروش فیلم س....! اما خدا وکیلی من هم که سایتشون رو گشتم هیچ چیزی ندیدم حتی فیلم ناجور واسه دانلود!
بعد یه حرف جدید که زدن این بود که حتی تبلیغ این فیلم ها هم جرمه!!!!
چیکار می خوان بکنن وقتی دیگه سایتی در کار نیست؟ چه مدرکی می خوان نشون بدن؟!!!! :104:

router
March 5th, 2013, 13:37
والا چی بگم
اگه مدرک دیگه ای داشتن همون اول میدادن نه اینکه حالا که من میگم همچین چیزی نیست و مدارکتون کافی نیست بگن نه ما بدون مدرک حرف نمی زنیم و مدارک رو کامل می کنیم!
اما چطوری کامل می کنن وقتی مدیر اصلی سایت سایت رو بسته؟ باید یه فیلم س... داشته باشن که پست شده باشه واسشون و اون رو هم مدیر سایت فرسته باشه اما آخه فیلم از کجا بیارن وقتی روی این سایت فیلم فروخته نشده؟!!!
توی مدرکشون فقط یه لینک بود و نوشته بودن فروش فیلم س....! اما خدا وکیلی من هم که سایتشون رو گشتم هیچ چیزی ندیدم حتی فیلم ناجور واسه دانلود!
بعد یه حرف جدید که زدن این بود که حتی تبلیغ این فیلم ها هم جرمه!!!!
چیکار می خوان بکنن وقتی دیگه سایتی در کار نیست؟ چه مدرکی می خوان نشون بدن؟!!!! :104:

مدیر سایت برای گرفتن بازدید تگ های س... زده به پست هاش

همه اینارو براشون توضیح بدید

kingserver72
March 5th, 2013, 14:28
مدیر سایت برای گرفتن بازدید تگ های س... زده به پست هاش

همه اینارو براشون توضیح بدید

فکر نکنم حتی این کارو هم کرده باشن... سایتشون که بسته دیگه نمیشه چک کرد!!!

websazha
March 5th, 2013, 15:01
سلام شما شماره تراکنشی که ایشون با اون اقدام به پرداخت هزینه خرید دامین کردن در اختیار شون قرار بدید و بگین این شماره تراکنش فردی هست که خرید کرده و خود فتا اقدام به پی گیری از طرف درگاه شما و اطلاعات حساب کاربر می کند متاسفانه سرویس دهندگان ما با اینکه پلیس فتا جلسات آموزش بعضی در استان ها برگذار کردند برای توجیه سرویس دهندگان که همچین مشکلاتی پیش امد نکند اما استقبال بسیار کم و توام با حاضر نشودن در جلسات بوده.
شما هم نگران نباشد این اطلاعات در اختیار فتا قرار بدید که این شماره تراکنش هست و این هم سایت من هست من یک سرویس دهنده هستم که غیر اصولی کار می کردم.نگران نباشید اگر واقعا سایت متعلق به شما نیست در ضمن محتوای موزیک و فیلم هرچه باشد از نظر فتا و قاضی غیر اختلاقی هست.

kingserver72
March 5th, 2013, 17:18
سلام شما شماره تراکنشی که ایشون با اون اقدام به پرداخت هزینه خرید دامین کردن در اختیار شون قرار بدید و بگین این شماره تراکنش فردی هست که خرید کرده و خود فتا اقدام به پی گیری از طرف درگاه شما و اطلاعات حساب کاربر می کند متاسفانه سرویس دهندگان ما با اینکه پلیس فتا جلسات آموزش بعضی در استان ها برگذار کردند برای توجیه سرویس دهندگان که همچین مشکلاتی پیش امد نکند اما استقبال بسیار کم و توام با حاضر نشودن در جلسات بوده.
شما هم نگران نباشد این اطلاعات در اختیار فتا قرار بدید که این شماره تراکنش هست و این هم سایت من هست من یک سرویس دهنده هستم که غیر اصولی کار می کردم.نگران نباشید اگر واقعا سایت متعلق به شما نیست در ضمن محتوای موزیک و فیلم هرچه باشد از نظر فتا و قاضی غیر اختلاقی هست.

وقتی سایت برای من نیست پس چرا دارن سعی می کنن که من رو محکوم کنن؟ هرچند که مدام بهشون میگم که من فقط یه فروشنده هستم...!

index.mailbox
March 6th, 2013, 20:55
وقتی سایت برای من نیست پس چرا دارن سعی می کنن که من رو محکوم کنن؟ هرچند که مدام بهشون میگم که من فقط یه فروشنده هستم...!
مشخصاً اینا به شما فشار میارن تا شما طرف مقابل رو پیدا کنی... البته کارشون درست نیست، ولی خوب! دارن از بی گناهی شما سوء استفاده میکنن شما یه وکیل بگیر شاید یه چیزی هم طلب کار شدی ازشون، کی میدونه امکان داره سر از کهریزک دربیاری:103:. حتما وکیل بگیر
v*p*n فروشی حکمش زندان هست دیگه این انگا زدن دیگه خیلی باید سنگین باشه! تعجب من اینجاست که چرا شما ( یا دارنده سایت )!!!

kingserver72
March 6th, 2013, 22:05
مشخصاً اینا به شما فشار میارن تا شما طرف مقابل رو پیدا کنی... البته کارشون درست نیست، ولی خوب! دارن از بی گناهی شما سوء استفاده میکنن شما یه وکیل بگیر شاید یه چیزی هم طلب کار شدی ازشون، کی میدونه امکان داره سر از کهریزک دربیاری:103:. حتما وکیل بگیر
v*p*n فروشی حکمش زندان هست دیگه این انگا زدن دیگه خیلی باید سنگین باشه! تعجب من اینجاست که چرا شما ( یا دارنده سایت )!!!

من شماره موبایل طرف مقابل رو دارم اسم و فامیلش رو هم دارم اما وقتی بهشون گفتم گفتن فعلا برو تا مستندات رو بفرستن
آخه من شاکی شدم گفتم چرا این حرفو زدن وقتی فیلم س... نفروختن!
مثل اینکه قاضی هم بهشون گفته که پرونده ناقصه
بهم گفتن فعلا برو تا بهت خبر بدیم!!!

index.mailbox
March 6th, 2013, 22:11
من شماره موبایل طرف مقابل رو دارم اسم و فامیلش رو هم دارم اما وقتی بهشون گفتم گفتن فعلا برو تا مستندات رو بفرستن
آخه من شاکی شدم گفتم چرا این حرفو زدن وقتی فیلم س... نفروختن!
مثل اینکه قاضی هم بهشون گفته که پرونده ناقصه
بهم گفتن فعلا برو تا بهت خبر بدیم!!!
حداقل شلاق رو شاخشه! و یا اونجور که انتظار میره قضیه ناتموم میمونه. چیزی که هست با شما بازی کردن آیا باید همین طور باشه؟؟؟

websazha
March 6th, 2013, 22:37

یا شما متحم خواهید شد و یا شما باشد اطلاعات لازم که گفتم شماره تراکنش هست ارائه بدید و یا فردی که با شما تماس گرفته به پلیس فتا دعوت کنید که بعید می دانم که تشریف بیارند.

websazha
March 6th, 2013, 22:39
حداقل شلاق رو شاخشه! و یا اونجور که انتظار میره قضیه ناتموم میمونه. چیزی که هست با شما بازی کردن آیا باید همین طور باشه؟؟؟

دوست عزیز از 3 تا 24 ماه زندانی نیز به همراه خواهد داشت اگر ثابت شود فروشنده فیلم های غیر اخلا قی در سطح گسترده در کشور انجام می دادند که البته بسته به قاضی دارد همان طور که می دانیم در کشور ما قانون را قاضی در زمان اعلام نظر تصویب می کند!

hostamol
March 6th, 2013, 23:10
با سلام خدمت شما دوست عزیز گرامی

بنده محمد مهدوی هستم از پلیس فتا با شماره 221981

شما باید موارد زیر را در نظر بگیرید

تراکنش بانکی هیچ ربطی به بیگناهی نداشته است
اگر سایت فوق برای دانلود فیلم پول دریافت میکرد جریمه های سنگینی برای شما و شلاق می باشد
فیلم ها بر دو دسته تقسیم می شود : سیاسی ، مبتذل
اگر جز فیلم سیاسی باشد شما به دلیل انحرافات سیاسی به زندان محکوم می شوید و اگر جزو فیلم های مبتذل باشد به دلیل ایجاد انحرافات اخلاقی در حد ( مشخص نیست ) جریمه و شلاق

لطفا نوع فیلم را مشخص کنید

و در مورد دامنه به سرعت با پرداخت 3400 به حساب نیک دامنه را منقضی کنید

vistaperes
March 6th, 2013, 23:34

اگر سایت فوق برای دانلود فیلم پول دریافت میکرد جریمه های سنگینی برای شما و شلاق می باشد
اگر جز فیلم سیاسی باشد شما به دلیل انحرافات سیاسی به زندان محکوم می شوید و اگر جزو فیلم های مبتذل باشد به دلیل ایجاد انحرافات اخلاقی در حد ( مشخص نیست ) جریمه و شلاق

میشه اسکن کارت بدید؟

از این دوطلبانه ها هستید دیگه فقط گزارش میدند و حقوق نمیگیرند :">

index.mailbox
March 6th, 2013, 23:42
'
لطفا نوع فیلم را مشخص کنید' >:)

به فنا رفتی حاجی :103:
اگه قاضی قرار باشه حکم بده یکی از این دو حالت بالایی صدق میکنه چون اونا شما رو میشناسن / حالا از این آقا بپرس امکان هم داره به قاضی نکشه بی خیال شن؟

kingserver72
March 7th, 2013, 09:53

همانطور که گفتم من مدیر این سایت نیستم. اتهامی که زدن گفتن فروش فیلم س...
اما من کل سایت این آقا رو گشتم که دامنش به اسم منه و هیچ فیلمی واسه فروش نزاشتن... و فقط دانلود فیلم هست که اونم فیلم های ناجوری نیست!
منم همین حرف هارو بهشون زدم گفتم اگه فیلم فروختن خوب مدرک بدید... حالا رفتن که مدرک جور کنن...
اگه دامنه رو از پنلم حذف کنم مشکل جدیدی واسم درست نمی کنن؟

kingserver72
March 7th, 2013, 10:00
'
لطفا نوع فیلم را مشخص کنید'
>:)

به فنا رفتی حاجی
:103:
اگه قاضی قرار باشه حکم بده یکی از این دو حالت بالایی صدق میکنه چون اونا شما رو میشناسن / حالا از این آقا بپرس امکان هم داره به قاضی نکشه بی خیال شن؟

سر بیگناه پای چوبه دار میره اما بالای دار نمیره ;)

3245
March 7th, 2013, 10:21

شوخی میفرمایید دیگه، نه؟؟!!
من بعید میدونم پلیس بیاد نظر بده ان هم در انجمن عمومی؟
من بعید میدونم پلیش بیاد شرکتی که داره رو روی سینش بچسبونه (در امضا) و بگه من پلیس هستم.
الان گزارش میدم و خودم بررسی میکنم شرکت شما و پلیس بودن شما را.
إإإإإ آقا پلیس جان (جنابِ سَرکُرد)، سایتتتون (آمل هاست) هم بالا نمیاد، بهتر نبود به پلیس بودنتون ادامه میدادین بجای اینکه بیاید هاستینگ بزنید؟؟؟!!!!!
آقا پلیس جان (جنابِ سَرکُرد!!!)، ممکنه بشی ارشد بچه های انجمن و هرکس به مشکل خورد از شما مشاوره بگیره؟!!!!!!
آقای محترم (جنابِ سَرکُرد!!!)(آقای محمد مهدوی با شماره پیگیری 221981) ، آیا اگر مخابرات به من سرویسی دهد، من توسط ان به توزیع فیلم مستهجن بفرمایم، آیا مخابرات محکوم است؟!!! اگر واقعا جنابِ سَرکُرد!!! بودید و فعالیت در پلیس فتای کشور ما را داشتید، کمی اطلاعاتتون را بیشتر کنید و سعی کنید کمی با مافوق خود بیشتر مشاوره کنید تا بیشتر از این جَوِ جامعه را تشویش نفرمایید.
جنابِ سَرکُرد!!! جان بخدا دوستِت دارَم هااا، اینو از این جهت گفتم در ایران ما هَکِر زیاد موجود است، آدم بیکار هم فت و فراوون، الان که شما را شناسایی کردند، و سایتتان را متوجه شدند وابسته به کجاست، فکر نکنم از شرِّ حملات آنها در امان بماند این سایتتان. (از این جهت گفتم بیشتر با ماموفق خودت بیشتر مشاوره کن).

انشاالله تعالی
الله اکبر:-|

cacodemon
March 7th, 2013, 11:23
من یه سوال دارم
اگر دامنه برای شما نیست و شخصی خریداری کرده شما توی پنل خودتون ثبت کردید؟

چرا به نام خوده شخص نکردید؟؟
مخصوصا که میفرمایید ایشون و نمیشناسید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

kingserver72
March 7th, 2013, 12:58
من یه سوال دارم
اگر دامنه برای شما نیست و شخصی خریداری کرده شما توی پنل خودتون ثبت کردید؟

چرا به نام خوده شخص نکردید؟؟
مخصوصا که میفرمایید ایشون و نمیشناسید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

بنده بهشون اطلاع دادم که اگه پنل دامنه ندارند توی پنل خودمون ثبت میشه تا ایشون پنل بسازن و دامنه رو منتقل کنیم
و همین کارم کردیم اول توی پنل خودمون ثبت کردیم که بعد به پنل ایشون انتقال بدیم اما دیگه پیداشون نشد
درواقع سایتشون بعد از ثبت این دامنه دیگه فعالیتی نداشت

3245
March 7th, 2013, 23:30

جنابِ سَرکُرد شما که خودتون دستتون تو کار هست بنده خدا، میگی نه؟ خوب عکس های پایین رو ببین:...

117781177911780

پس لطفا این بنده خدا را این قَدَر اذیت نکنید...

خدایا.. خدایا... خدایــــــــــــــا ... به بزرگی خودت، به بزرگی خودت، به بزرگی خودت، کاری کن واقعا کاری کن، سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار، خدایـــــــــــــــــــــ ــــا...

router
March 7th, 2013, 23:35
جنابِ سَرکُرد شما که خودتون دستتون تو کار هست بنده خدا، میگی نه؟ خوب عکس های پایین رو ببین:...

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/11778-%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AA%D8%A7-a1-jpghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/11779-%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AA%D8%A7-a2-jpghttp://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/11780-%DB%8C%D9%87-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84-%D9%85%D9%87%D9%85-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AA%D8%A7-a3-jpg

پس لطفا این بنده خدا را این قَدَر اذیت نکنید...

خدایا.. خدایا... خدایــــــــــــــا ... به بزرگی خودت، به بزرگی خودت، به بزرگی خودت، کاری کن واقعا کاری کن، سرانجام کار، تو خشنود باشی و ما رستگار، خدایـــــــــــــــــــــ ــــا...

ببین با کیا شدیم 75 میلیون

fathipours1
March 7th, 2013, 23:47
index.mailbox (http://www.webhostingtalk.ir/member/52611/)

زیاد جو نده به قضیه

kingserver72 (http://www.webhostingtalk.ir/member/46363/)

برادر هیچی نمیشه ، قول میدم یا دیگه دنبالت نمیان . یا هم اگر بیان نمیتونن کاری کنن

nvidia
March 8th, 2013, 00:03
انقدر تو دل این بنده خدا رو خالی نکنین به جای امید دادنتونه ؟ برادر جرمت سیاسی که نیست!!! نترس اوکی میشه انشاالله

ali2k
March 8th, 2013, 00:04
عزیزم دوستانیکه اینجا لطف کردن راهنماییت کردن دستشون درد نکنه اصل کاری که شما باید انجام بدی اینه

شما الان در مرحله تشکیل پرونده هستی و هرعملی که انجام بدی اینده ات رو مشخص میکنه باید با ذکر مستندات مثل: مشخصات خریدار ، جزئیات سفارش ، ایمیل ، تلفن ، ای پی و مهمتر تاریخ و ساعت و شماره تراکنش بانکی ثابت کنی که شخصی از شما این سرویس رو خریداری کرده :) با پلیس همکاری کامل انجام بده و بدون مشکل برو خونتون :) من جای شما بودم همون روز مدارک رو ارائه میکردم و بی گناهیم رو همونجا ثابت میکردم و برمیگشتم باخیال راحت خونه !!

اگر این کار رو کردی دیگه تموم هست و با شما کاری ندارند فقط باید در اینده حواست باشه که دیگه اینجوری نشه ... (دقت کردی این خط چی نوشتم ؟ دیگه باشما کاری ندارند)

اگر برفرض اینکه شما لال باشی خدایی نکرده و کمترین قدرت بیان رو نداری که از خودت دفاع کنی و افسر پرونده به این نتیجه برسه که شما مدیرسایت مستهجن هستی پرونده تشکیل میشه و میره پیش قاضی که قرار صادر کنه تا شما بری دادگاه و در دادگاه هم محکوم بشی یا نشی در بدترین حالت مبلغی رو محکوم میشی که حدود یک میلیون تومان است و سابقه دار هم نخواهی شد.

درسته که کار خدا رو هیچکسی نمی تونه پیش بینی کنه ولی الان خدا زیاد توی کار خلق سنگ نمیندازه 99% همین هست که براتون نوشتم :)
دیگه دلم سوخت گفتم تو استرس نباشی برات کلی تایپ کردم :دی

kamkar
March 8th, 2013, 00:10
آیا اگر مخابرات به من سرویسی دهد، من توسط ان به توزیع فیلم مستهجن بفرمایم، آیا مخابرات محکوم است؟!!!
با این جمله خیلی حال کردم، پر مفهوم بود.
هرجا فرصتش پیش اومد استفاده میکنم!

به نظر من مالکیت دامین هیچ ربطی به مالکیت سایت نداره.
پدر من یک شرکت داشت، اولین بار که دامین ثبت کردیم (حدود 8 سال پیش) در پنل ثبت کننده قرار گرفت. اون موقع عرف بود و چیز عجیبی نبود.
آیا شرکت پدر من و سایتش متعلق به اون هاستینگ بود؟

الان هم به نام منه، آیا شرکت و سایتش مال منه!؟

kingserver72
March 8th, 2013, 12:45
عزیزم دوستانیکه اینجا لطف کردن راهنماییت کردن دستشون درد نکنه اصل کاری که شما باید انجام بدی اینه

شما الان در مرحله تشکیل پرونده هستی و هرعملی که انجام بدی اینده ات رو مشخص میکنه باید با ذکر مستندات مثل: مشخصات خریدار ، جزئیات سفارش ، ایمیل ، تلفن ، ای پی و مهمتر تاریخ و ساعت و شماره تراکنش بانکی ثابت کنی که شخصی از شما این سرویس رو خریداری کرده :) با پلیس همکاری کامل انجام بده و بدون مشکل برو خونتون :) من جای شما بودم همون روز مدارک رو ارائه میکردم و بی گناهیم رو همونجا ثابت میکردم و برمیگشتم باخیال راحت خونه !!

اگر این کار رو کردی دیگه تموم هست و با شما کاری ندارند فقط باید در اینده حواست باشه که دیگه اینجوری نشه ... (دقت کردی این خط چی نوشتم ؟ دیگه باشما کاری ندارند)

اگر برفرض اینکه شما لال باشی خدایی نکرده و کمترین قدرت بیان رو نداری که از خودت دفاع کنی و افسر پرونده به این نتیجه برسه که شما مدیرسایت مستهجن هستی پرونده تشکیل میشه و میره پیش قاضی که قرار صادر کنه تا شما بری دادگاه و در دادگاه هم محکوم بشی یا نشی در بدترین حالت مبلغی رو محکوم میشی که حدود یک میلیون تومان است و سابقه دار هم نخواهی شد.

درسته که کار خدا رو هیچکسی نمی تونه پیش بینی کنه ولی الان خدا زیاد توی کار خلق سنگ نمیندازه 99% همین هست که براتون نوشتم :)
دیگه دلم سوخت گفتم تو استرس نباشی برات کلی تایپ کردم :دی

من بهشون توضیح دادم همه چیرو حتی مدارک رو هم آماده کردم که بهشون بدم
مثل شماره موبایل اسم و فامیل ایمیل شماره تراکنش تاریخ خرید و...
اما طرف حتی نمی دونست سایت چیه چه برسه به دامنه...!
و فقط گفتن که چطوری می خوای این هارو ثابت کنی؟!!!! واسشون توضیح دادم که فقط یک فروشنده هستم و توی یک شرکت ثبت شده کار می کنم...
و گفتم که برای پیدا کردن مدیر اصلی هر کمکی که بتونم می کنم اما فقط می گفتن چون دامنه به اسم تو هستش پس مال خودته!!!!
البته اتهامی هم که به مدیر اصلی سایت زدن دروغی هستش و همچین چیزی وجود نداشته روی سایتشون حالا هم مدیر اصلیش سایتش رو حذف کرده و اونا هم چون سند هاشون کافی نبود و نمی تونستن اینجوری منو محکوم کنن قاضی بهشون گفته بود که مدرک محکم تری باید بدین و اینا کافی نیست
فقط آدرس یک پست رو داده بودن و نوشته بودن فروش فیلم س...
ولی همچین چیزی روی سایت وجود نداشت. حالا که سایت بسته چطور می تونن مدرک جمع کنن؟!!! به نظر خودم هم نمی تونن کاری کنن! وقتی فیلمی نفروختن چه فیلمی رو می تونن به عنوان سند به دادگاه بدن؟!!!
وقتی سایت دیگه وجود نداره چیکار می تونن بکنن؟
فقط یه دامنه .ir هستش که اونم از پنلم می تونم حذف کنم اما واسه این اینکارو نکردم که اتهام جدیدی بهم نزنن...

kingserver72
March 8th, 2013, 13:15
این همه تلاش کنی سال ها کار کنی جون بکنی مشتری جمع کنی هزینه سنگین سرور بدی برای 2 قرون پولی که مشتری میده که یه پولی ته جیبت باشه اونم اگه با این وضع گرونی پولی واست بمونه بعد بخاطر نداشتن قانون درست حسابی به جرمی متهم بشی که انجام ندادی...
مدیر محترم سایت هم فلنگو ببنده مارو تنها بزاره... با این حال آبرو ایشون رو نبردیم چون مشتریمون بوده و گرنه می تونستیم جار بزنیم که ایشون کیه و از چه شرکتی سرویس هاست گرفته...
ایشالله درست بشه و همچین مشکلاتی هم برای هیچ شرکت هاستینگی پیش نیاد

ali2k
March 8th, 2013, 13:17
کار درستی کردی و اگر بازم رفتی اونجا اصلا زیر بار هیچی نرو ، بگو همه چیز داخل سایت فروش من و سیستم فروش از مشخصات تا فاکتور و غیره ثبت شده و دلیلی نداره بجز این مدارک معتبر چیز دیگه ای بخوام ارائه کنم در بی گناهیم ، وقتی صحبت از یک جرم در اینترنت هست تمام اسناد و صفحات اینترنتی از جمله فاکتور فروش من معتبر هستند نیازی به اثبات ندارند پرونده هم به قاضی ارجاع بدید من با همین مدارک به قاضی هم اعلام میکنم که صرفا یک دامنه فروختم و هیچ نقش دیگه ای نداشتم ... در مورد سایت طرف هم شما جوش نزن بگو به من ربطی نداره هرکاری کرده تو سایت به خودش مربوطه برید بگیریدش من نه خبر داشتم نه تا روزی که شما تماس گرفتید میدونستم همچین سایتی وجود داره ...

درضمن اگر بازم گفت که نه باید ثابت کنی بگو این شماره تراکنش خریدار هست که درفلان تاریخ سفارش رو پرداخت کرده برید پیگیری کنید از بانک ببینید کی بوده خریدار ... بازم میگم این قضیه اصلا چیز خاصی نیست که نگران باشی مظلوم نباش ، با ادب و با دقت کامل از خودت دفاع کن و اصلا جای وارد کردن هیچ شک و اتهامی رو نده .

علاوه بر این اگر در پنل شما دامنه های معتبر دیگری هست که مثل همین مورد در پنل خودتون ثبت کردید میتونید پرینت بگیرید و به افسر پرونده نشون بدید و بگید که مثلا فلان دامین و فلان دامین دیگه هم در پنل من هستند چون من کارم ثبت دامنه است ولی مدیر این سایت ها نیستم ...

kingserver72
March 8th, 2013, 13:25
کار درستی کردی و اگر بازم رفتی اونجا اصلا زیر بار هیچی نرو ، بگو همه چیز داخل سایت فروش من و سیستم فروش از مشخصات تا فاکتور و غیره ثبت شده و دلیلی نداره بجز این مدارک معتبر چیز دیگه ای بخوام ارائه کنم در بی گناهیم ، وقتی صحبت از یک جرم در اینترنت هست تمام اسناد و صفحات اینترنتی از جمله فاکتور فروش من معتبر هستند نیازی به اثبات ندارند پرونده هم به قاضی ارجاع بدید من با همین مدارک به قاضی هم اعلام میکنم که صرفا یک دامنه فروختم و هیچ نقش دیگه ای نداشتم ... در مورد سایت طرف هم شما جوش نزن بگو به من ربطی نداره هرکاری کرده تو سایت به خودش مربوطه برید بگیریدش من نه خبر داشتم نه تا روزی که شما تماس گرفتید میدونستم همچین سایتی وجود داره ...

درضمن اگر بازم گفت که نه باید ثابت کنی بگو این شماره تراکنش خریدار هست که درفلان تاریخ سفارش رو پرداخت کرده برید پیگیری کنید از بانک ببینید کی بوده خریدار ... بازم میگم این قضیه اصلا چیز خاصی نیست که نگران باشی مظلوم نباش ، با ادب و با دقت کامل از خودت دفاع کن و اصلا جای وارد کردن هیچ شک و اتهامی رو نده .

علاوه بر این اگر در پنل شما دامنه های معتبر دیگری هست که مثل همین مورد در پنل خودتون ثبت کردید میتونید پرینت بگیرید و به افسر پرونده نشون بدید و بگید که مثلا فلان دامین و فلان دامین دیگه هم در پنل من هستند چون من کارم ثبت دامنه است ولی مدیر این سایت ها نیستم ...

مرسی عزیز برای راهنمایی هاتون... حتما از دامنه هایی که ثبت کردیم پرینت می گیرم

CrisS
March 8th, 2013, 16:00

چه جالب دو راه بیشتر ندارین یا بگین فیلم سیا سی بوده یا س... !
اصلا ژانر درام یا اکشن نداریم

یکی از دبچه ها رو همین چند روز پیش گرفته بودن واسه همین سایت فیلم ولی میگفت میخواستن جریمه کنن ولی سرو تهش با یه تعهد جمع شده
البته ایشون توی یکی از مناطق آزاد بودن شاید قانون اونا با ما که اینور هستیم فرق داره

MehrganWeb
March 11th, 2013, 10:51
سلام
بالاخره چی شد مشکلتون حل شد!
ما ایرانیا دستی دستی خودمونو بدبخت کردیم به خدا
طرف با فیس و افاده میاد شمار کارت میزاره
یکی نیست بگه آخه:
دوست گرامی هرکی هستی ، هر چی هستی ، با هر کی هستی ، از هر کجا اومدی و توی چه جایی کار میکنی و.... در هر صورت هرچیزی هستی برای خودتی
قرار نیست بیای شماره کارت بزاری که ملت ازت بترسن
درسته؟
دلیل هم نمیشه به دلیل به حد نصاب نرسیدن پست هاتون انجمن رو بهم بریزید اوکی؟
پلیس یعنی امنیت نه اینکه ملت رو بازدن شلاق بترسونی یا جریمه میشی و از این حرفا
یه سوال کلی ازتون دارم شما "" به قول "" خودتون که توی پلیس فضای تبادل اطلاعات مشغولید
تا الان یه نگاهی به قوانین جرایم اینترنتی انداختید؟
دوست عزیز از کارت شناسایی تون یه اسکن قرار بدید!!!!
که صحت حرفتون معلوم بشه
در غیر این صورت به خاطر ترس و اغتشاش در انجمن ها و دلهره انداختن در بین کاربران فضای تبادل اطلاعات ، گزارش میکنم و از مدیران عزیز میخوایم یه ای پی از شما بدن و پستی هم که ایجاد کردید رو پی دی اف میکنیم می فرستیم که برای افرادی که اینکارارو میکنن درس عبرت بشه
موفق باشید

kingserver72
March 11th, 2013, 17:38
سلام
بالاخره چی شد مشکلتون حل شد!
ما ایرانیا دستی دستی خودمونو بدبخت کردیم به خدا
طرف با فیس و افاده میاد شمار کارت میزاره
یکی نیست بگه آخه:
دوست گرامی هرکی هستی ، هر چی هستی ، با هر کی هستی ، از هر کجا اومدی و توی چه جایی کار میکنی و.... در هر صورت هرچیزی هستی برای خودتی
قرار نیست بیای شماره کارت بزاری که ملت ازت بترسن
درسته؟
دلیل هم نمیشه به دلیل به حد نصاب نرسیدن پست هاتون انجمن رو بهم بریزید اوکی؟
پلیس یعنی امنیت نه اینکه ملت رو بازدن شلاق بترسونی یا جریمه میشی و از این حرفا
یه سوال کلی ازتون دارم شما "" به قول "" خودتون که توی پلیس فضای تبادل اطلاعات مشغولید
تا الان یه نگاهی به قوانین جرایم اینترنتی انداختید؟
دوست عزیز از کارت شناسایی تون یه اسکن قرار بدید!!!!
که صحت حرفتون معلوم بشه
در غیر این صورت به خاطر ترس و اغتشاش در انجمن ها و دلهره انداختن در بین کاربران فضای تبادل اطلاعات ، گزارش میکنم و از مدیران عزیز میخوایم یه ای پی از شما بدن و پستی هم که ایجاد کردید رو پی دی اف میکنیم می فرستیم که برای افرادی که اینکارارو میکنن درس عبرت بشه
موفق باشید

سلام عزیز.
مدارکشون برای تشکیل پرونده کافی نبود و قاضی ایراد گرفت که مدارک کامل نیست و نمیشه اینجوری کاری کرد
اونا هم رفتن که مدرک جور کنن. از اونجایی که سایت بسته شده و هیچ فیلم س... هم مدیر سایت نفروخته بعید می دونم این پرونده ادامه پیدا کنه اگرم مدرک جمع کردن نمی تونن من رو محکوم کنن چون از من هیچی ندارن و من فقط یه فروشنده دامنه بودم...

Yousefi.
March 12th, 2013, 01:03
سلام عزیز.
مدارکشون برای تشکیل پرونده کافی نبود و قاضی ایراد گرفت که مدارک کامل نیست و نمیشه اینجوری کاری کرد
اونا هم رفتن که مدرک جور کنن. از اونجایی که سایت بسته شده و هیچ فیلم س... هم مدیر سایت نفروخته بعید می دونم این پرونده ادامه پیدا کنه اگرم مدرک جمع کردن نمی تونن من رو محکوم کنن چون از من هیچی ندارن و من فقط یه فروشنده دامنه بودم...
حوب پس بسلامتی این دمه عیدی دستت را بند نکردن ...

nanotech
March 12th, 2013, 01:29
حوب پس بسلامتی این دمه عیدی دستت را بند نکردن ...

داداش اگه بخوان دست کسی رو بند کنند مدرک نمیخوان نمیدونستی ؟

elmizina
April 3rd, 2013, 12:27
واسه من ارائه دهنده هاست پیغام دادن و زنگ زدن گفتن که از پلیس فتا طبق ماده 23 سایت بنده مسدود و مشخصات ارسال شود
من چت روم داشتم روش که اصلا کسی به اون سایت سر نزده بود یعنی هنوز آماده نشده بود فی ل ت ر کردن 2ماه پیش نمیدونم برای چی فی ل ت ر و مشخصات منو میخواستن
یعنی میخوان چیکار کنن؟

bl4ck
April 3rd, 2013, 23:10
واسه من ارائه دهنده هاست پیغام دادن و زنگ زدن گفتن که از پلیس فتا طبق ماده 23 سایت بنده مسدود و مشخصات ارسال شود
من چت روم داشتم روش که اصلا کسی به اون سایت سر نزده بود یعنی هنوز آماده نشده بود فی ل ت ر کردن 2ماه پیش نمیدونم برای چی فی ل ت ر و مشخصات منو میخواستن
یعنی میخوان چیکار کنن؟

عزیز منم چت روم دارم

با چت روم ها مشکلی ندارن که

با اونای مشکل دارن که نظارت روش نیست و قانون نداره و هر ... میاد توش با اسامی ...