PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید و آموزش کار با سرور اختصاصی

jenatmilad
March 3rd, 2013, 00:09
سلام خدمت دوستان عزیز.میخواستم بدونم اگه میشه آموزش کار با سرور اختصاصی رو بذارید.در ضمن بنده هم دنبال یه سرور خوب می گردم.رم 16 به بالا.از یه دیتا سنتر با پشتیبانیه خوب.
برای ساخت وی پی اس و هاست میخام. هر پیش نهادی رو دارید لطفا تا چند روز دیگه بهم بگید.مثلا چه رمی با چندتا آی پی.هرچی مد نظرتون هست.دنبال یه رجیستر دامین هم واسه خودم میگردم.

avahosting.in
March 3rd, 2013, 00:25
با سلام در خدمتیم برای مشاوره رایگان با من در تماس باشید
مشخصات در امضا دیده میشه

AvalinHost
March 3rd, 2013, 00:33
سلام
دوست عزیزم، پیشنهاد می کنم ابتدا سرور مجازی فقط تهیه کنید و پس از آنکه تجربه کسب کردین اقدام به خرید سرور اختصاصی نمایید.
کسی که برای خرید سرور اختصاصی میاد نیازی به آموزش نباید داشته باشه که شما عنوان می کنید آموزش کار با سرور اختصاصی رو بزاریم!
پولتون رو هدر ندید و اول تجربه لازم رو کسب کنید و بعد اقدام به خرید سرور اختصاصی کنید.
موفق باشید.

majidisaloo1
March 3rd, 2013, 00:38
اگر اطلاعات کافی نداری بیایید ضرر خواهید کرد
کمی اطلاعاتتون رو افزایش بدهید بعد وارد بشین تا حد اقل سود ناشتین ضرر نکرده باشید

jenatmilad
March 3rd, 2013, 08:40
سلام
دوست عزیزم، پیشنهاد می کنم ابتدا سرور مجازی فقط تهیه کنید و پس از آنکه تجربه کسب کردین اقدام به خرید سرور اختصاصی نمایید.
کسی که برای خرید سرور اختصاصی میاد نیازی به آموزش نباید داشته باشه که شما عنوان می کنید آموزش کار با سرور اختصاصی رو بزاریم!
پولتون رو هدر ندید و اول تجربه لازم رو کسب کنید و بعد اقدام به خرید سرور اختصاصی کنید.
موفق باشید.

سلام.شما درست میگید.بنده الان یک ساله دارم با وی پی اس ویندوز و لینوکس و هاست وی پی اسی ،سی پنل،دایرکت ادمین،کلوکسو،پلسک کار میکنم.

AvalinHost
March 3rd, 2013, 11:48
سلام.شما درست میگید.بنده الان یک ساله دارم با وی پی اس ویندوز و لینوکس و هاست وی پی اسی ،سی پنل،دایرکت ادمین،کلوکسو،پلسک کار میکنم.

سلام مجدد
پس آشنایی تقریبی پیدا کردین.
برای خرید سرور میتونید در بخش فروش تاپیک باز کنید همکاران بهتون آفر میدن.
موفق باشید.

AbnusServer.Com
March 3rd, 2013, 14:06
اینجا که نمیشه آفر داد باید بری بخش فروش تاپیک بزنی :(

beniii
March 3rd, 2013, 22:08
سلام خدمت دوستان عزیز.میخواستم بدونم اگه میشه آموزش کار با سرور اختصاصی رو بذارید.در ضمن بنده هم دنبال یه سرور خوب می گردم.رم 16 به بالا.از یه دیتا سنتر با پشتیبانیه خوب.
برای ساخت وی پی اس و هاست میخام. هر پیش نهادی رو دارید لطفا تا چند روز دیگه بهم بگید.مثلا چه رمی با چندتا آی پی.هرچی مد نظرتون هست.دنبال یه رجیستر دامین هم واسه خودم میگردم.

پردازنده Intel Corei7-920 Quadcore HT Technology

حافظه اصلی 24G DDR3

فضا ۲ هارد دیسک 750GB SATA 3 Gb/s، بصورت RAID1 نرم‌افزاری

سرعت اتصال به اینترنت ۱۰۰ مگابیت

ترافیک ماهیانه نامحدود

محل نگهداری سرور Hetzner کشور آلمان

- در صورت استفاده بیش از ۱۰ترابایت ترافیک ماهیانه سرعت اتصال به ۱۰مگابیت تغییر داده خواهد شد.

mobinhost.david@gmail.com
March 9th, 2013, 00:29
اگر سرور خوب و با کیفیت میخاستین خریداری کنید
پتون پیشنهاد میدم

اول اگر پولتون رسید رد استیشن رو انتخاب کنید
و در درجه ی بعد
هتزنر و او وی اچ رو انتخاب کنید .

از امریکا هم ایکسل هاست و دیتا شیک می تونه مناسب و خوش قیمت باشه براتون

من صرفا تجربه ام رو گفتم
برای اموزش هم در انجمن هر چیزی بخاید رو می تونید پیدا کنید

arashost
March 14th, 2013, 12:32
میتونید با من تماس بگیرید
ارس هاست - صفحه اصلی (http://www.arashost.net)

smail_f
March 18th, 2013, 03:26
با سلام
اگر خواستید با ایدی یاهو من یا شماره من تماس بگیرید مشاوره ما رایگان است
با ارزوی موفقیت برای ما
اسماعیل فعال

bamba
March 18th, 2013, 13:03

دوره های network+ و LPIC1 برای شروع