PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی از تهران هاستینگ سرور داره ؟

mavara020
March 2nd, 2013, 23:01
سلام . از دوستان کسی از سرورهای کانادا تهران هاستینگ استفاده میکنه ؟

از دیشب سرور ها قطع شدن سایت خودشونم همینطور جواب تلفنم نمیدن ببینیم چی شده دل تو دلم نیست تمام وی پی اس ها قطع شده .

www.tehranhosting.ir

NikMizban.Com
March 2nd, 2013, 23:25
سرور مجازی از usa دارم ، چند روز بود داشتند انتقال می دادن ! بالاخره دادند و الان فعال هستش ...

majidisaloo1
March 2nd, 2013, 23:43
عجله نکنید به زودی هر جا باشند باز خواهند گشت

rezarostami
March 3rd, 2013, 08:00
سلام . درسته از جمعه ظهر سرور ها قطع شدند که احتمالا بابت تاخیر پرداخت باید باشه . امیدواریم فایل ها و دیتاها حذف نشه.

mehdi.gh
March 3rd, 2013, 08:57
من ازشون سرور از کانادا دارم
دیروز سرور قطع بود که بعد یکی دو ساعت درست شد
اما من که 3 ماهه باهاشون کار میکنم با مشکلات زیادی مواجه هستن و چند مورد قطعی داشتند.

u30f
March 3rd, 2013, 13:04
ما هم ازشون سرور اختصاصی داریم .. چند روز پیش 1 ماهه تمدید کردم خدا کنه سرور رو تمدید کرده باشند ... کسی ازشون خبر نداره یعنی !؟
چرا سایتشون بالا نمیاد ؟

rezarostami
March 3rd, 2013, 13:31
من ازشون سرور از کانادا دارم
دیروز سرور قطع بود که بعد یکی دو ساعت درست شد
اما من که 3 ماهه باهاشون کار میکنم با مشکلات زیادی مواجه هستن و چند مورد قطعی داشتند.

سرور اختصاصی دارید ؟

rezarostami
March 3rd, 2013, 13:32
ما هم ازشون سرور اختصاصی داریم .. چند روز پیش 1 ماهه تمدید کردم خدا کنه سرور رو تمدید کرده باشند ... کسی ازشون خبر نداره یعنی !؟
چرا سایتشون بالا نمیاد ؟

سلام . الان سرور شما وصله ؟

u30f
March 3rd, 2013, 13:40
سلام . الان سرور شما وصله ؟

آره . فعلا مشکلی نداریم

rezarostami
March 3rd, 2013, 14:38
آره . فعلا مشکلی نداریم

خدا رو شکر که مشکلی ندارید . پیشنهاد میکنم که فورا بک آپ تهیه کنید چون احتمال مسدود شدن هست . این تهران هاستینگ هم که نه همراه و نه ثابت رو جواب نمیده....

tehvps
March 3rd, 2013, 14:59
فقط یکی از سرورهای اختصاصی کانادای ما به خاطر Abuse مسدود شده و سایت ما هم روی این سرور بوده، تا فردا مشکل حل خواهد شد، در ضمن آقای رستمی میدونید در این انجمن مولتی یوزر بودن خلاف قوانین است؟

mavara020 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25443/) + rezarostami (http://www.webhostingtalk.ir/member/52743/)

rezarostami
March 3rd, 2013, 15:07
فقط یکی از سرورهای اختصاصی کانادای ما به خاطر Abuse مسدود شده و سایت ما هم روی این سرور بوده، تا فردا مشکل حل خواهد شد، در ضمن آقای رستمی میدونید در این انجمن مولتی یوزر بودن خلاف قوانین است؟

mavara020 (http://www.webhostingtalk.ir/member/25443/) + rezarostami (http://www.webhostingtalk.ir/member/52743/)

سلام دوست عزیز خداروشکر که اینجا حضور دارید . عزیز سرور ما هم پیگیری کنید دلیل مسدود شدن رو . بعد هم اکانت mavara020 برای بنده نیست تاریخ های عضویت و فعالیت رو ببینید متوجه میشید.

tehvps
March 3rd, 2013, 15:11
اگر موردی است پ.خ کنید

rezarostami
March 3rd, 2013, 15:15
اگر موردی است پ.خ کنید

پ.خ خدمتتون ارسال شد.

sudo
March 3rd, 2013, 17:59
بهتر نیست، مشکلاتتون رو با Service Providerتون با خودشون به صورت محرمانه مطرح و حل کنید !؟
صنعت هاستینگ ، فراز و نشیب زیاد داره ...
این که انصاف نیست به یه ساعت قطعی ، یه ساعت هم نه 10 روز ، بخواهید یک service provider رو زیر سوال ببرید !

mohsen206
March 31st, 2013, 05:36
من ازشون سرویس گرفتم
اولا که بعد 5 روز تحویل دادن
وقتی هم که تحویل دادن نرم افزار های سفارش داده شده روی سرور نصب نبود!!!

خلاصه مطلب اینکه بعد از 5 رووز دربه دری رفتم از جایه دیگه گرفتم و 2 ساعته تحویلم دادن با کلی احترام و .....
بعد از تحویل هم تاریخ واریز وجه رو برای استارت فاکتور حساب کردن تلفن ها رو هم جواب نمیدن !
پول رو هم برگشت نمیدن!
پشتیبانی = 0
جواب تیکت ها رو هم دیر میدن

besthosti.com
March 31st, 2013, 05:53
تهران هاستینگ از خوب های ایران هستش
ممکن است مشکلی برای اونها پیش اومده چون خیلی دیر به دیر در انجمن حضور میابند

tehvps
March 31st, 2013, 14:09
من ازشون سرویس گرفتم
اولا که بعد 5 روز تحویل دادن
وقتی هم که تحویل دادن نرم افزار های سفارش داده شده روی سرور نصب نبود!!!

خلاصه مطلب اینکه بعد از 5 رووز دربه دری رفتم از جایه دیگه گرفتم و 2 ساعته تحویلم دادن با کلی احترام و .....
بعد از تحویل هم تاریخ واریز وجه رو برای استارت فاکتور حساب کردن تلفن ها رو هم جواب نمیدن !
پول رو هم برگشت نمیدن!
پشتیبانی = 0
جواب تیکت ها رو هم دیر میدن

با سلام، تاخیر در تحویل سرور دو دلیل داشت، 1-ایام تعطیلات 2-حجم سفارشات بالا به دلیل کانفیگ جدید، در مورد تاریخ سررسید تیکت بزنید انجام می شود، در مورد نرم افزارهای نصب شده قطعا شما هنگام سفارش اشتباه سفارش دادید، موفق باشید

mohsen206
April 5th, 2013, 12:59
پشتیبانی 24 ساعته یعنی چی ؟؟؟
تحویل سریع یعنی چی ؟؟

دلیل عدم موارد فوق برای خریدار مهم نیست !!!

اگر نمیتونید خوب سرویس بدید تبلیغات الکی نکنید.

قبول کنید پشتیبانیتون ضعیفه

mohsen206
April 5th, 2013, 13:00
سلام

پشتیبانی 24 یعنی چی ؟؟ ممکنه معنی رو بگید ؟؟؟

تحویل سریع یعنی چی ؟؟؟ ؟؟

یعنی اینکه اینقدر دیر بشه که منه خریدار برم از جایه دیگه بگیرم ؟؟؟؟

اصلا برای مشتری دلیل مهم نیست !!!
هر دلیلی میشه اورد .!

قبول کنید پشتیبانی شما ضعیف هست و این درسی شد که دیگه با شما کار نکنم .

و به بقیه عزیزان هم توصیه میکنم که سری که درد نمیکنه دستمال نبندن.

سال خوبی برای همه ارزو میکنم.