PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وی ام ور 1 یا 2

Arashdn
January 29th, 2010, 20:32
سلام
یکی میگه وی ام ور سرور 1 خوبه یکی میگه دو خوبه
یکی میگه 2 کرش میکنه اون یکی میگه یک مسخره است
دارم گیج میشم کدومش رو استفاده کنم
سرور q6600 هست (احتمالا )
رم هم 4 گیگ
کدومش رو توصیه میکنید
پ .ن لطفا esx رو ول کنید

Roka
January 29th, 2010, 20:37
من دقیق از نسخه ها و تفاوت هاشون رو نمیدونم ، ولی همیشه بهم ثابت شده از آخرین نسخه هر نرم افزار استفاده کنم !
در حال حاضر ، اکثر دیتاسنتر ها میتونند vmware server 2 رو نصب کنند و بدون مشکل ! ( البته شارژ میزنند براتون )

و شما مطمئن باشید هزینه ای که میکنید در دراز مدت بهتون بر میگرده ! نسبت به اینکه بخواید مثلاً از سیستم عامل debian استفاده کنید یا اینکه از نسخه های قدیمی تر استفاده کنید !

Arashdn
January 29th, 2010, 20:42
من دقیق از نسخه ها و تفاوت هاشون رو نمیدونم ، ولی همیشه بهم ثابت شده از آخرین نسخه هر نرم افزار استفاده کنم !
در حال حاضر ، اکثر دیتاسنتر ها میتونند vmware server 2 رو نصب کنند و بدون مشکل ! ( البته شارژ میزنند براتون )

و شما مطمئن باشید هزینه ای که میکنید در دراز مدت بهتون بر میگرده ! نسبت به اینکه بخواید مثلاً از سیستم عامل debian استفاده کنید یا اینکه از نسخه های قدیمی تر استفاده کنید !
وی ام ور 1 هم هنوز ورژن های جدیدش میاد مثلا وی ام ور 1.0.10 یه ماهه که اومده
این قضیه کرش کردن وی ام 2 چیه؟
چه نظری دارید؟
بره هر کدوم چه سیستم عاملی و چند بیت بهتره؟

Roka
January 29th, 2010, 21:09
وی ام ور 1 هم هنوز ورژن های جدیدش میاد مثلا وی ام ور 1.0.10 یه ماهه که اومده
این قضیه کرش کردن وی ام 2 چیه؟
چه نظری دارید؟
بره هر کدوم چه سیستم عاملی و چند بیت بهتره؟

برای کرش هم گفتم دیگه !
اکثر دیتاسنتر ها میتونند نصب کنند براتون !

منم میتونم نصب کنم ، منتهی تجاری هستش ! ( 50$)

برای هر کدوم هم centos 5.4 64bit
یا اینکه روی ویندوز نصب کنید که این مشکلات رو نداشته باشید که بازم توصیه نمیکنم ! ( CPU کم میارید ) و همچنین هزینه لایسنس ویندوز هم روش اضاف میشه

iranihost
January 30th, 2010, 00:24
Vmware 2 !

با CentOS 5.4 یکم مشکل داره ولی قابل حل ( به حداقل رسوندن) هست ! (توسط روکای عزیز)

در کل ترجیهش میدم !

Arashdn
January 30th, 2010, 13:34
وی ام ور 1 که نسخه 64 بیتی نداره ؟؟!!
وی ام 2 رو سنت او اس 5.2 نسخه 64 بیتی یا 32 بیتی هم کرش میکنه؟