PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : با 10 میلیون تومن چه حرکتی تو نت میشه زد؟

1406
March 2nd, 2013, 11:49
سلام من یه 10 میلیون دارم که هیچ برنامه ای ندارم روش. اصلا هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد از بس کمه! میخام یه حرکتی تو نت بزنم که سود داشته باشه و سرگرم کننده و خوب باشه ضمن اینکه ضرر هم نکنم اصلا. به نظر من کار هاستینگ، VPS، دامین و ... دردسر داره همه میگن زیاد نمی صرفه! چی کار کنم؟ جون داداش جدی بگید میخام برنامه ریزی کنم روش Tnx

vatandl.net
March 2nd, 2013, 11:51
پول رو بذار بانک سودش رو بگیر
ضرر هم نداره
طرف هاستینگ هم نرو

Saati
March 2nd, 2013, 11:57
میشه به راحتی با وارد شدن به بازار هاستینگ نابودش کرد.
بزار بانک

sina_mech
March 2nd, 2013, 12:13
برو از بازار سکه بگیر!

felfel
March 2nd, 2013, 12:14
بزار بانک با این وضع نت و ... به هیچکاری نزنش!

par30shop
March 2nd, 2013, 12:31
سرور ایران کولو کن - بفروش - ریسک هم نداره !

spark3r
March 2nd, 2013, 13:05
با سلام
دوست عزیز بر اساس تجربه من اصلا وارد هاستینگ و سرور مجازی و این دنیای چرند هاستینگ نشو.
به قول اسراییلی ها که به ما ایرانی ها می گفتن یک مشت دلال، شما بهترین کاری که می تونی انجام بدی اینه که یا سکه بخر یا دلار، هیچ کاری هم نیاز نیست انجام بدی فقط بخر هر وقت گرون شد بفروش.
بهت فول می دم سودش خیلی خیلی بیشتر از هاستینگ هست. هاستینگ دردسر خیلی داره و بیچاره میشی.
اگر پولت رو توی این مملکت وارد صنعت it کنی هم خودن به فنا می ری هم پولت و هم عمرت.

shazo
March 2nd, 2013, 13:14
سلام..

طرف 40 میلیون داشت تاپیک زد.. به جایی هم نرسید آخرش..

paradiseserver
March 2nd, 2013, 13:20
سلام
به نظر من وارد کار هاستینگ نشید خیلی بهتره
این کار نیاز به اعصاب قوی داره :d
باید بی خوابی هم کشید
پولتون رو بزارید بانک سود بگیرید :d

hasun
March 2nd, 2013, 13:21
اگر حال و حوصله و وقت داری وب سایت بزن . با هر موضوعی که بهش علاقه داری !

HyperServer
March 2nd, 2013, 13:43
سهام بانک آینده همون تات سابق رو بخر ..یا سهام افرانت

سمت اینترنت نیا

kingserver
March 2nd, 2013, 13:47
سهام بانک آینده همون تات سابق رو بخر ..یا سهام افرانت

سمت اینترنت نیا

سلام

اول به دوست عزیز شما اول بگو علاقت چی هست تو نت تا راهنمایی بیشتری همکاران انجام بدن

دوم چرا همه همکاران میگن پولتو بزار بانک سود بگیر بازار هاستینگ بده ولی خودشون همچنان تو بازار هاستینگ هستند و فعالیت می کنند؟ خیلی خنده دار هست=))

allbert
March 2nd, 2013, 13:53
برو اجیل خشکبار یا مثلا لامپ ، پیچ این چیزارو بخر من سودش رو تضمین میکنم l-)

با 10 میلیون تو هاستینگ 3 ماه هم دووم نمیاری عزیز جان

paradiseserver
March 2nd, 2013, 13:58
برو اجیل خشکبار یا مثلا لامپ ، پیچ این چیزارو بخر من سودش رو تضمین میکنم l-)

با 10 میلیون تو هاستینگ 3 ماه هم دووم نمیاری عزیز جان

با نظر دوستمون موافقم خرید و فر وش خشکبار هم در ایام عید سود خوبی داره :d

1406
March 2nd, 2013, 14:02
ممنون از راهنمایی های تک تک دوستان
بنده علاقه و تخصص برام مهم نیست چون دارم و در صورت نبودن علاقه و تخصص به دست میارم!
دنبال یک کسب درآمد اینترنتی که کار واسه خودم باشه. البته قبول دارم 10 میلیون تومن خیلی خیلی کمه! ولی واسه نت زیادم هست به نظرم!

هاستینگ که کلا کنسله!
خرید و فروش نقل و نبات عیدم که دوستان میگن یا خرید سکه و ... نمیخام. درسته بهتره ولی یه کار نتی میخام. اگه اینطوری بود تاپیک نمیزدم میرفتم بازار یه سر :)

sales data
March 2nd, 2013, 14:05
کلا از نظرات دوستان استفاده کردیم :دی
فقط یک سوال پیش اومد واسم
دوستان اکثرا هاستینگ دارند چرا این بنده خدا را میترسونید !!! وقتی شما همتون این کاره هستید !
یعنی سرمایه دوستان الان از این مبلغ بیشتره ! :-&
ممنون

shivahost
March 2nd, 2013, 14:06
بنده علاقه و تخصص برام مهم نیست چون دارم و در صورت نبودن علاقه و تخصص به دست میارم!
دنبال یک کسب درآمد اینترنتی که کار واسه خودم باشه. البته قبول دارم 10 میلیون تومن خیلی خیلی کمه! ولی واسه نت زیادم هست به نظرم!

برای ورود به دنیای هاستینگ و خدمات سرور احتیاج به سرمایه در این حد ندارید. شاید بعدا برای گسترش کار لازمتون بشه اما در بدو ورود می توانید با سرمایه خیلی کمتر شروع کنید.

اما سرمایه اصلی که نیاز دارید تخصص و پشتکار و صبر و شکیبایی است.

bronze
March 2nd, 2013, 14:16

هاستینگ که کلا کنسله!
خرید و فروش نقل و نبات عیدم که دوستان میگن یا خرید سکه و ... نمیخام. درسته بهتره ولی یه کار نتی میخام. اگه اینطوری بود تاپیک نمیزدم میرفتم بازار یه سر :)

یک سرور اختصاصی با core بالا بگیرید (زیر یک میلیون ماهیانه میشه تقریبا) 200 300 تا سرور مجازی روش درست کنید بفروشید. البته این کار نیاز به حداقل یک یا دو نفر تمام وقت دارد (برای رفع عیب، رفع ابیوز، پشتیبانی و ...) و همچنین باید اطلاعاتتون هم در این زمینه ها خوب باشه.

i-whost
March 2nd, 2013, 14:19

هاستینگ که کلا کنسله!

میتونین وارد عرصه هاستینگ بشید راحت :) حالا این دوستان که نظر دادن نمیدونم گردش حساب چقدر هست که 10 میلیون شما برای این افراد هیچ هست :)

برای شما پ.خ دادیم اگر دوست داشتید جواب بدید

اگر هم دوست داشتید میتوانید وارد کار کلو بشید در ایران ولی باید قید سود ناگهانی بزنید و صبر کنید سرمایه گذاری بیشتری انجام بدین

راستی به امضای همه که نظر دادن یه توجه بکن :)

ماشالله اینجا کسی چشم دیدن بقیه نداره :103:

router
March 2nd, 2013, 14:19
شما اگر علاقه دارید وارد بازار هاستینگ شوید با 10 میلیون تومان سرمایه وارد شوید احتمال موفقیت شما خیلی زیاد هست

اگر نه که من پیشنهاد میکنم 10 میلیون در موسسه مالی و اعتباری میزان بزارید بهره میدن فکر کنم ماهانه 200 تومان در میاد

1406
March 2nd, 2013, 14:26
بازم ممنون بابت راهنمایی های مفید

ولی کار کلو چیه اصلا نشنیدم چیزی ازش؟

RezaFH
March 2nd, 2013, 14:33
الان با این میزان تورم (حتی همون 31 درصدی که خودشون میگن!!!) پولت رو توی بانکی بگذاری که حتی 31 درصد سود بده (که هیچ کدوم بالای 20-25 درصد نمیدن) فقط میشه ارزش پول رو در حد خودش نگه داشت و اون 200 تومن اسمش سود نیست :)

بنده اگر بخوام پیشنهاد بدم، این رو میگم که شما دو تا سرور با این مبلغ کولو کنید و اونها رو اجاره بدید (ریسک کم و سود مناسبی داره)

پی نوشت : درصورت تمایل میتونیم بصورت قراردادی با سود تضمینی با شما کار کنیم در این مورد (این جمله یک شعار نیست!)

موفق باشید

ققنوس
March 2nd, 2013, 14:37
10 ميليون الان بانك براي هر ميليونش 15 تومن به شما ميده

يعني ماهي 150 تومن !

يعني هيچ !!!!

بازار هاستينگ هم ريسكش خيلي بالاست اصلا بي فايدست .

=============

اگه جنوب بودي مي تونستي بري قشم جنس بياري ، بعد دقيقا تو بازار 2 برابر بفروشي كه همه سه برابر مي فروشن اينجا ! بعدش به سود خيلي خوبي دست پيدا مي كردي !!!!

ولي اگه تهران هستي مي توني با اين پول يه سيستم خوب رو ماشينت بزاري و لذت ببري :103:

avalhost
March 2nd, 2013, 14:47
با سلام

1- دوستانی که میگن پول توی بانک بزارید و سودشو بگیرید اینو بگم که شما حاضرید با نام یک دلال یا موفت خور صداتون کنند یا یک مهندس یا ... (پول شخصیت نمیاره !) ؟
2- مشکل از بانک های ایران هست که سود 20 -25 درصد میدن تو خارج از کشور این معنایی نداره یا اگه هم داشته باشه روی 4-6 درصد سود هست
3- من خودم شرکت هاستینگ میشناسم فقط ماهی 10 میلیون از یکی از همین سایتهای موزیک پول میگیره
4- اگر مدیریت خوبی داشته باشید تو بازار هاستینگ ایران موفق خواهید شد حتی میتونید کارتون رو گسترش بدید در آینده و فقط به ایران تکیه نکنید
5-اگر تخصص کافی ندارید وارد نشید چون شکست میخورید
6-پراید بخرید. :d

موفق باشد

reza*
March 2nd, 2013, 14:59
سلام
زیاد حرف دوستان رو جدی نگیرید :d
همین ها که میگن هاستینگ ضرر داره به امضاشون توجه کن . در ضمن همچین میگن تخصص کسی ندونه فکر میکنه رفتن 10 سال تو مایکروسافت کار کردن بعد اومدن هاستینگ زدن :71:
بی خوابی هم نداره ! هر وقت حوصله کردی تیکت جواب بده بعد اگه مشتری اعتراض کرد بگو قوانین رو رعایت نکردی شما به خیر ما رو به سلامت :71:

reza*
March 2nd, 2013, 15:03
با سلام

1- دوستانی که میگن پول توی بانک بزارید و سودشو بگیرید اینو بگم که شما حاضرید با نام یک دلال یا موفت خور صداتون کنند یا یک مهندس یا ... (پول شخصیت نمیاره !) ؟
2- مشکل از بانک های ایران هست که سود 20 -25 درصد میدن تو خارج از کشور این معنایی نداره یا اگه هم داشته باشه روی 4-6 درصد سود هست
3- من خودم شرکت هاستینگ میشناسم فقط ماهی 10 میلیون از یکی از همین سایتهای موزیک پول میگیره
4- اگر مدیریت خوبی داشته باشید تو بازار هاستینگ ایران موفق خواهید شد حتی میتونید کارتون رو گسترش بدید در آینده و فقط به ایران تکیه نکنید
5-اگر تخصص کافی ندارید وارد نشید چون شکست میخورید

موفق باشد

20 میلیون هست پراید دوست عزیز :دی

danitfk
March 2nd, 2013, 15:14
با 10 میلیون ..
دو سه سرور e3-1230 کلو کنید ؛ اجاره بدید یا vps هاستینگ کنید..
سود نداشته باشه ، ضرر هم نداره

TARIMEHR
March 2nd, 2013, 15:21
من بودم اول میرفتم علم لازم برای هاستینگ رو از قدیمی های این انجمن خریداری میکردم (اموزش میدیدم پیششون)

بعدش یه سرور قوی میگرفتم
با تبلیغات و بازاریابی سروصدای ایجاد این هاستینگ رو راه مینداختم
با یه تیم 2 شیفته یا ایده آل ترین نوعش 3 شیفته

دو سه ماه با سروصدا پیش برید از سومین ماه سود دهی شروع میشه

البته موندن توی بازار و مقابله با افرادی که سنگ میندازن زیر پات هم مهم هست
ولی مطمئن باش دو نفر از یه هاستینگ اگه تعریف کنن به سال نکشیده نصف کاربرای اینترنتی ایران وردزبونشون میشه فلان هاستینگ

قبل از شروع به کار باید به فکر تخصص باشین همین طوری واردش نشین

centralhop
March 2nd, 2013, 15:24
به نظر در زمانی که ریال داره روز به روز ارزشش کم میشه خریته محض هستش که پولتو بخوابونی واسه چند قاز سود
هاستینگ هم الان سود زیادی نداره چون دلار خیلی بالاست اگه مایل بودی حتی من می تونم باهات شراکتی کار کنم
به حر حال حرکت نو نت زیاده که بشه زد ولی سعی کن حرکت بدونه ریسک باشه

avalhost
March 2nd, 2013, 15:27
سلام
همین ها که میگن هاستینگ ضرر داره به امضاشون توجه کن . در ضمن همچین میگن تخصص کسی ندونه فکر میکنه رفتن 10 سال تو مایکروسافت کار کردن بعد اومدن هاستینگ زدن :71:
بی خوابی هم نداره ! هر وقت حوصله کردی تیکت جواب بده بعد اگه مشتری اعتراض کرد بگو قوانین رو رعایت نکردی شما به خیر ما رو به سلامت

قسمت اول تا نقطه رو موافقم , تخصص هم نمیخواد اگه بلدی کامپیوتر روشن کنی بیا هاستینگ بزن یا اگر فقط مایکروسافت رفته باشی 10 سال کار کرده باشی میشی متخصص !
2- همیشه دلیل و منطق برای کار بی کیفیت وجود داره. حالا میخواد تو مایکروسافت باشه میخواد ویــــ پیـــ انـــ فروش باشه یا هرچیزه دیگه ای

ekrami
March 2nd, 2013, 15:30
سلام
به شدت بیخیال هاستینگ و نت شو :d
به جز دردسر و بدبختی هیچی نداره

بذار بانک بهتره

alikhkh
March 2nd, 2013, 15:41
می تونید با ما همکاری کنید .
برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .
موفق باشید . :53:

abbasss
March 2nd, 2013, 15:55
سلام

چون بخش متفرقه زدید منم یه پیشنهاد تبلیغاتی دارم!>:)

دوست گرامی، اگر واقعا به نت وابسته هستید و دوست دارید کارو تو نت پیش ببری پیشنهاد میکنم بری سراغ خدمات پیام کوتاه!

البته باید صبر داشته باشید و صداقت رو در کارت پیش بگیری و برنامه زیادی برای این کار داشته باشی و نه اینکه بیای یک روزه پنل رایگان و ... از این دست بدی.

اگر خواستید وارد این کار بشی خوشحال میشم بهت کمک کنم، البته خودم رو پیشنهاد نمیکنم و اگر بخوای وارد این عرصه بشی پیشنهاد میکنم مستقیم وارد بشی(اینو گفتم که دوستان نگن اومد تبلیغ کرد)

انشالله هر چه خیر است اتفاق افتد

موفق باشید

MR-Vazin
March 2nd, 2013, 16:06

موفق باشد

با ده ملیون پراید میدن :-ss

MR-Vazin
March 2nd, 2013, 16:09
سلام
بی خوابی هم نداره ! هر وقت حوصله کردی تیکت جواب بده بعد اگه مشتری اعتراض کرد بگو قوانین رو رعایت نکردی شما به خیر ما رو به سلامت :71:

این یعنی چی؟؟؟ واقعاً؟؟؟ خوش به حال مشتریانتون...

نه اصلا خوش به حالتون با این وجدان کاریتون....
:-&

reza*
March 2nd, 2013, 16:15
این یعنی چی؟؟؟ واقعاً؟؟؟ خوش به حال مشتریانتون... نه اصلا خوش به حالتون با این وجدان کاریتون.... :-& بله دیگه ! ما مشتری ها کلاً خوش به حالمون چون الان 99% هاستینگ ها ایجورین .

MR-Vazin
March 2nd, 2013, 16:18
1- بانک گذاشتن دیوانگیست و تنبلیه فقط...... ثابت شده
2- هاستینگ نیز میتونید بزنید....
3- سامانه هم میتونید بخرید
4- کار چاپ و تبلیغات عالیست.

من جاتون بودم سرور گیم میذاشتم و یه سایت بازی آنلاین راه اندازی میکردم سودش محشره
یا اینکه یک سایت به اشتراک گذاری ویدئو که بازم محشره سودش
یا اینکه رو چندتا برنامه نویس قانع کار میکردم و یه جامعه مجازی قابل رقابت راه اندازی میکردم که اشتراک گذاری ها رو داشته باشه.... مثل تویتر و فیس بوک و کلوب و....
آخریش محشره....
وقت میخواد که داشته نباشید هم با چند نفر مشورت کنید و شروع کنید...

خودم دارم رو یه پروژه کار میکنم که قیمتش بالاست
قیمت 250 ملیون تومان دارم....

MR-Vazin
March 2nd, 2013, 16:22
بله دیگه ! ما مشتری ها کلاً خوش به حالمون چون الان 99% هاستینگ ها ایجورین .

عزیزم من نمیدونم با چه هاستینگی کار میکنید ولی من از 24 ساعت 2 ساعت رو میخوابم گاهی اوقات....
تیکت های سایت زیاد بشه... واویلا....... اصلاً درست نیست مشتری رو خیلی معطل بذاری.......
من به یکی از همکاران حدودیک سال پیش تیکت دادم هفته پیش چک کردم هنوز که هنوزه پاسخ ندادند....
به بقیه مشتریانشو همین رفتار رو دارند و سیستم پشتیبانیشون رو کلاً بهتره بردارند......

1406
March 3rd, 2013, 07:26
1- بانک گذاشتن دیوانگیست و تنبلیه فقط...... ثابت شده
2- هاستینگ نیز میتونید بزنید....
3- سامانه هم میتونید بخرید
4- کار چاپ و تبلیغات عالیست.

من جاتون بودم سرور گیم میذاشتم و یه سایت بازی آنلاین راه اندازی میکردم سودش محشره
یا اینکه یک سایت به اشتراک گذاری ویدئو که بازم محشره سودش
یا اینکه رو چندتا برنامه نویس قانع کار میکردم و یه جامعه مجازی قابل رقابت راه اندازی میکردم که اشتراک گذاری ها رو داشته باشه.... مثل تویتر و فیس بوک و کلوب و....
آخریش محشره....

دست گل همه تون درد نکنه همه پیشنهادا خوب بود. یه سری دوستانم پخ گذاشتن ممنونم ولی باب میلم نبود.

ولی این چند تا پیشنهاد رفیق خوبمون MR-Vazin خیلی حرفه ای بود (از نظر من)
فکرت تو نت خیلی خوب کار میکنه باریکلا
سررو گیم رو بی نهایت باهاش موافقم
اما جامعه مجازی حالت ریسک داره که یه cms اختصاصی بنویسم که فردا آیا user بیاد آیا نیاد
بعدشم ملت همه توی fb و ... هستن و توپ دارن فعالیت میکنن. دلشون نمیاد برن یه جای خلوت عضو بشن که پشه هم پر نمیزنه. به داستان میخورم حسش نیست. زحمتش مثل هاستینگه
ولی یکی از بهترین انتخابام سرور گیم شد.

Dr.Hamid
March 3rd, 2013, 09:40
فقط یه سایت شارژ از رایانمهر بگیر بعد هزار جا تبلیغ کن حالشو ببر :دی

MR-Vazin
March 3rd, 2013, 11:58
دست گل همه تون درد نکنه همه پیشنهادا خوب بود. یه سری دوستانم پخ گذاشتن ممنونم ولی باب میلم نبود.

ولی این چند تا پیشنهاد رفیق خوبمون MR-Vazin خیلی حرفه ای بود (از نظر من)
فکرت تو نت خیلی خوب کار میکنه باریکلا
سررو گیم رو بی نهایت باهاش موافقم
اما جامعه مجازی حالت ریسک داره که یه cms اختصاصی بنویسم که فردا آیا user بیاد آیا نیاد
بعدشم ملت همه توی fb و ... هستن و توپ دارن فعالیت میکنن. دلشون نمیاد برن یه جای خلوت عضو بشن که پشه هم پر نمیزنه. به داستان میخورم حسش نیست. زحمتش مثل هاستینگه
ولی یکی از بهترین انتخابام سرور گیم شد.

خواهش میکنم لطف دارید :53:

سرور گیم خوبه
ولی جامعه مجازی پروژه ای هست که من دارم...
با امکانات خاص..
فکر نمیکنم قابل رقابت با ف.ب نباشه و حتماً روش کار میکنیم...
جواب خواهد داد...
ریسک ندارد...
باید نیاز کاربر رو بدونید که خیلی ها توجهی نمیکنند وو فقط دنبال این هستند که بگن سایت داریم...:دی
در کل موفق باشید...

همواره + باشید

mailgenral
March 3rd, 2013, 13:12
با سلام
نظرات مختلفی دیدیم که واقعا جالب بود:دوست ‍‍‍عزیز برادرانه بهتون نصحیت میکنم سراغ موارد زیر به هیچ وجه نرید:

۱:کارت شارژ ۲:شبکه های اجتماعی ۳:سایتای تبلیغی نظیر ایستگاه ۴:کاری که توش سوادشو ندارید

‍پس اگه سواد هاستینگ دارین بیان تو که شک نکنید با سواد و پشتیبانی خوب قطعا موفق خواهید شد اخه هر چند دلار هم بالا باشه بالاخره این حوزه ای است که روز به روز داره پیشرفت میکنه
تو حوزه های وابسته به هاستینگ نظیر سرور گیم و بازیهای انلاین و سایتهای شیر با ابتکار ویژه میتونید موفق بالایی کسب کنید:یه نمونه مثلا همین مستر کا‍پی که جدیدا ورزش ۳ راه انداخته تو عرض ۱ هفته کاربراش از ۳۰ هزارتا زده بالا حالا فک کنید حداقل ۱۵ هزار کاربر هفته ای ۵۰۰۰ تومن شارژ کنند دیگه محاسبه سودش با خودتون!!!

fathipours1
March 3rd, 2013, 13:14
یک اسکریپت آپلود سنتر اختصاصی بنویسید. با امکاناتی جدید و با زبان انگلیسی !

shazo
March 3rd, 2013, 13:17
یک اسکریپت آپلود سنتر اختصاصی بنویسید. با امکاناتی جدید و با زبان انگلیسی !

میشه بیشتر توضیح بدین..؟ مرسی

fathipours1
March 3rd, 2013, 13:28
میشه بیشتر توضیح بدین..؟ مرسی

این یکی از پروژه های خودم بود که متاسفانه هیچ وقت پول همچین کاریو نداشتم.
راه اندازی یک آپلود سنتر مرغوب نیاز به چند سرور قوی داره + یه تیم قوی برنامه نویس و پشتیبان
یک آپلود سنتر مولتی لنگویج با امکاناتی خاص برای کاربران پرمیوم مثل واترمارک کردن آنلاین فیلم و تصویر یا تگ گذاری آنلاین انواع موسیقی یا امکانات دیگه که بتونه وب مستر رو راضی کنه فایلشو رو سرورهای شما آپلود کنه
من به عنوان یه وب مستر 9 ساله فکر میکنم یه همچین آپلود سنتری میتونه خیلی راحت جا بیوفته . حداقل توی این بازار که آپلود سنترای ایرانی ضعیف کار میکنن

1406
March 3rd, 2013, 14:40
پیشنهاد fathipours1 هم حرفه ای بود

اما به جای یه تیم برنامه نویس و هزینه و ... بهتر نیست یه اسکریپت آپلود سنتر خارجی تهیه کنیم (یا خرید یا رایگان) که نمونه ایرانی نداشته باشه. و بعد بدیم یه تیم اسکریپت رو ترجمه کنه ؟

نظر شما چیه. از نظر هزینه ای به صرفه تر نیست؟ ضمن اینکه یه نمونه مشابه خارجی هم داره که بازدید کننده ها شاید تا حدودی آشنا باشن با مدل سایت.

mirhendi
March 3rd, 2013, 20:50
بیا با هم بریم بیرون :d

aminreza
March 3rd, 2013, 21:25
سلام
صندوق ثامن الائمه کوتاه مدت یکساله 25 درصد سود میده.
این پول بی زبون رو تو دنیای مجازی به فنا ندین.
موفق باشین

spark3r
March 4th, 2013, 10:36
سلام

سلام به همه
نکته اول: (توجه کردن به امضاها)، دوست عزیز خودم چندین بار تصمیم گرفتم که از این رشته مزخرف it توی این مملکت بی صاحاب بکشم بیرون ولی متاسفانه چون کار دیگه ای بلد نیستم هنوز توی این رشته خزعبل موندم.
هاستینگ زدن هم به همین الکی ها نیست که دو سه نفر بشینن دور هم بگن بریم هاستینگ بزنیم، تجریه ویندوز سرور و لینوکس می خواد تجربه کار با کنترل پنل می خواد و .... مگه به همین کشکی ها میشه رفت هاستینگ زد.
از بس بی تجربه ها ریختن توی این بازار هاستینگ بازار هاستینگ به فنا رفته.

نکته دوم (هر وقت حوصله کردی تیکت جواب بده بعد اگه مشتری اعتراض کرد بگو قوانین رو رعایت نکردی شما به خیر ما رو به سلامت) ، آیا شرکت شما هم همین طور به مشتری ها احترام می زاره؟!!!!!!!

mohammad50
March 5th, 2013, 11:18
سلام من یه 10 میلیون دارم که هیچ برنامه ای ندارم روش. اصلا هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد از بس کمه! میخام یه حرکتی تو نت بزنم Tnx
لطفا حرکت آفتاب بالانس رو برام بزن

ma3oud91
March 5th, 2013, 11:25
اگه من بجات بودم با ارائه سرور شروع میکردم.در حد 1 میلیون اول شروع کن.بعد برو جلو.گاماس گاماس:دی

samaras
March 5th, 2013, 13:27
نمایندگی باتری اتومبیل بزن .درآمدشم خوبه.
کلا با 9-8 میلیون تومن میتونید یه کار عالی انجام بدین و حداقل 800 به بالا در بیارین

اگه تلاش کنین ماهی 3 تومن به بالا هم میتونین در بیارید.اوایل سود نداره ولی جا میافته بین مردم که شما هم مغازه دارین و قیمت هاتون مناسبه و...

mirhendi
March 5th, 2013, 13:56
هاستینگ خیلی خوبه ولی نه جدی!
اگه بخوای جدی کار کنی بد بخت میشی
باید خیلی قوی باشی وگرنه کم میاری
هاستینگ به درد سرمایه ی کم میخوره 400-500 تومن ماهانه بسته بسته

1406
March 5th, 2013, 15:49
نمایندگی باتری اتومبیل بزن .درآمدشم خوبه.
کلا با 9-8 میلیون تومن میتونید یه کار عالی انجام بدین و حداقل 800 به بالا در بیارین

اگه تلاش کنین ماهی 3 تومن به بالا هم میتونین در بیارید.اوایل سود نداره ولی جا میافته بین مردم که شما هم مغازه دارین و قیمت هاتون مناسبه و...

من روی پیشنهاد تک تک دوستان سرچ و فکر کردم. گزینه های گیم سرور و آپلود سنتر اختصاصی و بزرگ خیلی بهتر هستن که هنوزم دارم فکر میکنم.
ولی گزینه باطری اتوموبیل رو اصلا 1% هم فکرشو نمی کردم توی این تاپیک مطرح کنی
ولی خوشم اومد واقعا درسته سودش زیاده. اما تخصصشو ندارم. ممنون از نظرتون

1406
March 5th, 2013, 15:54
اما در حال حاضر همین تاپیکو روزانه یکی دوبار از اول تا آخر میخونم که رو پیشنهادات مجرب ها کار کنم
در کل دوستان منو به پیش زمینه های مثبت و خوبی هدایت کردن که برام مفید بودن
فعلا که حرکتی نزدم ولی میزنم

اما در کنار اینا ، خرید امتیاز یه وبسایتی که در آمد ماهیانه ی تقریبا خوبی داره شاید راحت تر باشه!
مثلا 10 تومن بفروشه و حدوداً ماهیانه 2-3 تومن در آمد داشته باشه!!! البته مهاله 10 بفروشه با این میزان در آمد ولی اگه باشه ، شاید متقاضی خریدش زیاد باشه

kamkar
March 5th, 2013, 16:26
نميدونم چرا هيچ كس نگفت اينو!

اگر دنبال كار هستيد و ميخوايد دسترنج خودتون رو بخوريد، سواد كسب كنيد و تو هاستينگ سرمايه گذاري كنيد.

اگر ميخوايد يه گوشه بشينيد و پول خودش بياد، طلا بخريد! قرار دادن پول تو بانك بزرگترين اشتباهه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

loginvps.com
March 5th, 2013, 22:34
تجربه ای که من دارم به دنبال کلو کردن سرور در ایران باشید

1406
March 6th, 2013, 07:33
تجربه ای که من دارم به دنبال کلو کردن سرور در ایران باشید

مرسی رفیق
کلو کردنو خیلی از دوستان با تجربه عنوان کردن منم زیاد بهش فکر کردم.
اما چون خودم فقط در حد شنیده های همین تاپیکی که زدم در موردش اطلاع دارم ، برام سئواله که واقعا چرا خوبه؟
به خاطر اینترنت ملی خوبه؟
کلا جریانش چیه که همه عنوان می کنن کلو کردن توی چند ماهه سود ده میشه

MR-Vazin
March 6th, 2013, 12:33
مرسی رفیق
کلو کردنو خیلی از دوستان با تجربه عنوان کردن منم زیاد بهش فکر کردم.
اما چون خودم فقط در حد شنیده های همین تاپیکی که زدم در موردش اطلاع دارم ، برام سئواله که واقعا چرا خوبه؟
به خاطر اینترنت ملی خوبه؟
کلا جریانش چیه که همه عنوان می کنن کلو کردن توی چند ماهه سود ده میشه

برای هاستینگ هایی که خودشون کار اصلیشون هاستینگه و یا افرادی که تخصص دارند و همچنین وقت مناسبه... نه شما... فقط ضرر هست...

bestirani2
March 7th, 2013, 21:44
کلاً کار نت ریسک داره
اگه ایده ی خاصی دارید من میتونم برنامه نویسی ایش رو انجام بدم براتون

ma3oud91
March 16th, 2013, 11:17
من روی پیشنهاد تک تک دوستان سرچ و فکر کردم. گزینه های گیم سرور و آپلود سنتر اختصاصی و بزرگ خیلی بهتر هستن که هنوزم دارم فکر میکنم.
ولی گزینه باطری اتوموبیل رو اصلا 1% هم فکرشو نمی کردم توی این تاپیک مطرح کنی
ولی خوشم اومد واقعا درسته سودش زیاده. اما تخصصشو ندارم. ممنون از نظرتون

سلام.حاجی از من میپرسی فعلاً نرو سراغ شغل آزاد.من که کاسبم میدونم چی به چیه:71:.

networkgostar
March 16th, 2013, 11:33
رک و راست بهن میگم....

آوردنش تو دنیای اینترنت ایران = خریت + نابودی

در 2 کلمه خلاصش کردم واست

SAJJADSAA
March 16th, 2013, 11:43
سلام من یه 10 میلیون دارم که هیچ برنامه ای ندارم روش. اصلا هیچ کاری نمیشه باهاش انجام داد از بس کمه! میخام یه حرکتی تو نت بزنم که سود داشته باشه و سرگرم کننده و خوب باشه ضمن اینکه ضرر هم نکنم اصلا. به نظر من کار هاستینگ، VPS، دامین و ... دردسر داره همه میگن زیاد نمی صرفه! چی کار کنم؟ جون داداش جدی بگید میخام برنامه ریزی کنم روش Tnx

:-|10ت:-| بهتره یه پراید بگیری دست دوم بدی مردم باهاش عکس بگیرن پولشو بگیری بری سفر اروپا:-|
جدا از شوخی اگه دنبال کاری هستی که باهاش پول در بیاری بهتره با 8ت بری یه بازی جذاب آنلاین را بندازی
با بقیه 2ت تبلیغ کنی براش بعد 6ماه پولت در میاد بقیش سوده

bamba
March 19th, 2013, 19:18
سلام
یه واحد اجاره کن آموزشگاه آی تی بزن
آموزش هاستینگ
لینوکس ویندوز
مدیریت سرور
طراحی و برنامه نویسی وب و ...
آدم تشنه برای یادگیری این علوم تو جامعه ی ما زیاد هست برای جذب اساتید هم تو همین انجمن یه پست بزن کلی استاد پیدا می کنی فقط هم تو نت تبلیغ کن نیازی هم نیست که به کارآموزا بعد پایان دوره مدرک بدی
هم شخصیت داره هم پول داره هم ساعت کار و استراحت مشخص هست و هم نیازی نیست که حتما خودت خیلی اطلاعات داشته باشی فقط مدیریت و برنامه ریزی کن

Mihan-Server
March 19th, 2013, 19:25
10 میل همه کاری میشه باش کرد ؛ فقط مدیریت شده باشه

RayanDade
March 20th, 2013, 14:53
والا الان که دلالی شده بهترین کار

یکی از دوستان ما مدیرت فروشکاه زنجیره ای رو داره - میگفت دستمال کاغذی حدود 3ماه پیش خریده هر کدوم 1500 تومان هفته پیش رفتم پیشش گفت یادته 7 میلیون دستمال کاغذی خالی کردم؟ گفتم آره گفت قیمتاشو برچسب زدم الان دارم 2500 میفروشم

یعنی روی 7 میلیون 2 میلیون تا 3 میلیون گیرش میاد تو 2 هفته
یا برو بده یه زمین خیال خودتو راحت کن

عزیز 10 میلیون کارگاه جوراب بافی هم توی صحرا نمیدن بزنی چطور بیاد آموزش آی تی بزنه؟ فقط 10 تومن پول پیش میخواد برای اجاره مکان نامناسب + خداتومن اجاره

ali_ip3
March 20th, 2013, 18:22
سلام

کار هاستینگ جالب نیست به هیچ وجه (مگر سیاست های درستی داشته باشید)

پیشنهاد من به شما راه اندازی یک وب سایت جامع + تبلیغات عالی هست

سود خوبی خواهد داشت

برای تماس با من در یاهو آی دی زیر رو ادد کنید »

در خدمتیم

Ali_ip3

hostorder
March 20th, 2013, 22:17
سلام
به نظر من وارد کار هاستینگ نشید خیلی بهتره
این کار نیاز به اعصاب قوی داره :d
باید بی خوابی هم کشید
پولتون رو بزارید بانک سود بگیرید :d

آره بهتره مثل ایشون وارد این کار نشید که بک آپ مردم رو بر فنا بدی بعد هم یه جا دیقه انتقال بدی بگید برو پی کارت

sepiddownload.com
March 21st, 2013, 01:31
میتونید رو سایت ما سرمایه گذاری کنید...

rodfile.ir
March 21st, 2013, 01:44
داداش این تایپک نزدیک به 2 هفته پیش زده شده

و احتمالا هم تا الان تو کاری رفتی

ولی می خوام این رو بگم شاید به درد کسانه دیگه هم بخوره

من 2 سال پیش بدون سرمایه یعنی با 0 تومن اومدم تو کار هاستینگ

چه قدر بی خوابی ها کشیدم و می شه گفت هیچ جا هم تبلیغ نکردم

در عرض 8 ماه به سود ماهیانه به 1.500.000 تومان در ماه رسیدم

البته نا گفته نماند زمان شروع به کار من از زمانی بود که گرونی دلار شروع نشده بود

و تقریبا به گرونی های دلار هم رسید و دقیقا 8 ماه پیش از این کار اومدم بیرون

با اینکه الان ناراحت از اینکه اومدم بیرون ولی از اینکه به ضرر نرسیدم خیلی راضی هستم

چون 15 روز بعد از اینکه از این کار اومدم بیرون دلار شروع به بالا رفتن کرد

که خیلی ها ورشسکت شدن

حالا بگذریم از این حرفا

خواستم بگم که فعلا کار هاستینگ یا سرور زیاد جالب نیست یعنی ریسک تو کارش هست و کسانی هم که تو این

کار هستن می دونن چی می گم

چون فرداشون رو نمی تونن حدس بزنن . اگه اومدی تو کار و یه هو همه چی گرون بشه مدیریت خیلی سخت میشه

چون زمانی که سرویس هاتو گرون می کنی . احتمال اینو داره که چند تا از مشتری هات بپرن و تو این بازار بد هاستینگ رقابت زیاد جالب نیست

و هنوز هم شاهد هستیم که کسانی دارن تو این کار قیمت های خیلی پایین می دن و کیفیتشون خیلی افتضاحه

اقا سرت رو درد نمیارم

فقط می خواستم بگم سعی کن فعلا تو هیچ کاری نری و اگه می تونی تا برج 5 صبر کن یعنی 2 ماه بعد از انتخابات

دلیلش رو هم متوجه میشی دقیقا

به قول معروف یا وضعیت از اینی که هست بدتر میشه یا بهتر میشه

ولی صبر کنی به نفعت تموم میشه

چیزهایی که خبر داره میرسه احتمال گرونی تو برج 2 هست و ریسک هیچ کاری رو نکن

ما 5 ماهه یه سایت تفریحی متفاوت راه انداختیم تا الان هم 8 میلیون خرج کردیم ولی به هیچ سودی نرسیدیم

البته بگم من خرج نکردم یکی از دوستان خرج کرده و من دارم تو سایت مدیریت انجام می دم

ولی فعلا امیدی به سود دهی نداریم چون داریم سایت رو به مردم می شناسونیم

ولی در کل خود من هیچ ریسکی نکردم . فقط منتظرم دولت بعدی رو کار بیاد و مطمئن هم باش یه اتفاق خوبی روی میده

پس فقط صبر کن تا وضعیت مشخص بشه

با تحریم ها هم کاری نداریم

چیزی که تو ایران زیاده کار هست و میشه بدون سرمایه هم شروع به کار کرد و به بالاترین سود رسید

ولی متاسفانه ما دنبال کاری هستیم که بخوایم پوز کار رو بدیم . فقط باید تو کاری که شروع می کنیم صبر داشته باشیم

ببخشید سرتون رو درد آوردم

فقط یادت نره تا برج 5 صبر کن

موفق و پیروز باشید

sepiddownload.com
March 22nd, 2013, 02:19
ما 5 ماهه یه سایت تفریحی متفاوت راه انداختیم تا الان هم 8 میلیون خرج کردیم ولی به هیچ سودی نرسیدیم

فقط میتونم بگم مدیریت ضعیف... حیف اون 8 میلیوونی که شما به باد دادیدش :d البته جسارت نباشه. (درضمن مسئله شخصی نیست بگید میخواد به نفع خودش نظر طرفو تغییر بده یا نظر مارو ببره زیر سوال و از این نوع حرف ها...) در کل اگر مردم با این عقیده جلو میرفتند الان هم مغازه ها بسته بودند هم هیچ هاستینگی وجود نداشت و مهمتر از همه اینکه کسی نه پول در میاورد و نه پولی خرج میکرد.
یه چیز دیگه هم بگم بهتون. شما که دم از صبر میزنید بهتره خودتون صبور باشید چون کار اینترنتی معمولا طی 5 ماه تا حالا نتیجه نداده. اونم کار سایت فریحی.
اگر چنین سرمایه ای رو بنده داشتم حتما الان وضعم اینی که دارید میبینید نبود و ماهی حداقل 2 تومن رو شاخش بود.

avalhost
March 22nd, 2013, 02:39
فقط میتونم بگم مدیریت ضعیف... حیف اون 8 میلیوونی که شما به باد دادیدش :d
البته جسارت نباشه. (درضمن مسئله شخصی نیست بگید میخواد به نفع خودش نظر طرفو تغییر بده یا نظر مارو ببره زیر سوال و از این نوع حرف ها...) در کل اگر مردم با این عقیده جلو میرفتند الان هم مغازه ها بسته بودند هم هیچ هاستینگی وجود نداشت و مهمتر از همه اینکه کسی نه پول در میاورد و نه پولی خرج میکرد.
یه چیز دیگه هم بگم بهتون. شما که دم از صبر میزنید بهتره خودتون صبور باشید چون کار اینترنتی معمولا طی 5 ماه تا حالا نتیجه نداده. اونم کار سایت فریحی.
اگر چنین سرمایه ای رو بنده داشتم حتما الان وضعم اینی که دارید میبینید نبود و ماهی حداقل 2 تومن رو شاخش بود.

الان سایت سپید دانلود نمیدونم مال شماست یا خیر ولی رنکش رو 3500 هست مدیریتت منو کشته :d ولی خوب اگه میتونی ماهی 2 تومن سود به من بدی با 8 میلیون، من ازت سفته میگرم 8 + 2 میلیون سودش، 6 ماه هم صبر میکنم؛ ولی اگه بعد 6 ماه 1 میلیون 999 هزار تومن دادی سفته هاتو میزارم اجزا ؟ چطوره ؟

هرجوره خواستی من در خدمتم :53:

sepiddownload.com
March 22nd, 2013, 02:48
الان سایت سپید دانلود نمیدونم مال شماست یا خیر ولی رنکش رو 3500 هست مدیریتت منو کشته :d ولی خوب اگه میتونی ماهی 2 تومن سود به من بدی با 8 میلیون، من ازت سفته میگرم 8 + 2 میلیون سودش، 6 ماه هم صبر میکنم؛ ولی اگه بعد 6 ماه 1 میلیون 999 هزار تومن دادی سفته هاتو میزارم اجزا ؟ چطوره ؟

هرجوره خواستی من در خدمتم :53:
اول اینکه من 8 میلیونی نداشتم که بخوام باهاش مدیریت کنم که اگر داشتم 100 درصد جواب میداد.
دوم اینکه نگفتم ماهی 2 تومن سود به شما میدم و اگر شما 20 میلیون هم بدی حاضر نمیشم با ادمی مث شما کار کنم ;) مطمئن باش.
سوم اینکه کسی از شما درخواست نکرد و برای این موضوع هم میتونید به این تاپیک مراجعه کنید : http://www.webhostingtalk.ir/f118/74709/
و چهارم و مهمتر از همه اینکه خواهشا چشاتونو باز کنید پست منو درست مطالعه کنید دوست عزیز. من با کسی شوخی ندارم. هیچ زمان عرض نکردم توی 6 ماه کار اینترنتی نتیجه بده بلکه ذکر کردم ایشون توی 5 ماه توقع داشتند که کارشون سود بده که عرض کردم همچین چیزی امکان پذیر نیست.

درضمن پستتون اسپم بود.
تکرار نشه که گزارش میدم.

avalhost
March 22nd, 2013, 02:55
اول اینکه من 8 میلیونی نداشتم که بخوام باهاش مدیریت کنم که اگر داشتم 100 درصد جواب میداد.
دوم اینکه نگفتم ماهی 2 تومن سود به شما میدم و اگر شما 20 میلیون هم بدی حاضر نمیشم با ادمی مث شما کار کنم ;)
مطمئن باش.
سوم اینکه کسی از شما درخواست نکرد و برای این موضوع هم میتونید به این تاپیک مراجعه کنید : فروش سایت دانلود (http://www.webhostingtalk.ir/f118/74709/)

و چهارم و مهمتر از همه اینکه خواهشا چشاتونو باز کنید پست منو درست مطالعه کنید دوست عزیز. من با کسی شوخی ندارم. هیچ زمان عرض نکردم توی 6 ماه کار اینترنتی نتیجه بده بلکه ذکر کردم ایشون توی 5 ماه توقع داشتند که کارشون سود بده که عرض کردم همچین چیزی امکان پذیر نیست.

درضمن پستتون اسپم بود.
تکرار نشه که گزارش میدم.

1- سعی کن همه جا خوب و صحیح حرف بزنی وقتی چیزی راجع به شخصی نمیدونی قضاوتی نکن
2-من با کمال ادب با شما حرف زدم و پیشنهاد دادم ولی شما بی ادبانه جواب دادی
3-یادم رفت که کلا انجمن برای چیه هر کی بیاد برای خودش پست بده بقیه هم نه نگاه کنند نه کاری داشته باشند
4- اسپم چیست ؟
اسپم - ویکی‌پدیا (http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D9%85)
5-سعی نکن کسی در مورد کسی نظری بدی چون در دو پست قبلیت ندونسته بد قضاوت کردی + بین باش

sepiddownload.com
March 22nd, 2013, 03:07
1- سعی کن همه جا خوب و صحیح حرف بزنی وقتی چیزی راجع به شخصی نمیدونی قضاوتی نکن
2-من با کمال ادب با شما حرف زدم و پیشنهاد دادم ولی شما بی ادبانه جواب دادی
3-یادم رفت که کلا انجمن برای چیه هر کی بیاد برای خودش پست بده بقیه هم نه نگاه کنند نه کاری داشته باشند
4- اسپم چیست ؟
5-سعی نکن کسی در مورد کسی نظری بدی چون در دو پست قبلیت ندونسته بد قضاوت کردی + بین باش
1 - در حد خودتون باهاتون صحبت کردم.
2 - پاسخ دادم.
3 - من یادتون میارم که انجمن واسه اینه که دوستان با هم به تبادل نظر و... بپردازند نه اینکه یه نفر واسه خوش گذرانی و یا بالا بردن تعداد پست ها و یا تشکراش اطلاعات غلط بده و یا عقیده یه نفر دیگه رو زیر سوال ببره و یا اینکه به حرف های متفرقه که هیچ ربطی هم به موضع تاپیک نداره بپردازه و یا اینکه موضوع رو منحرف کنه و مهمتر از همه اینکه درست پست یه بنده خدارو نخونه بعد بخواد در موردش قضاوت کنه.
4 - اسپم به پستی میگند که شما اومدید بدون هیچ اطلاعاتی از حتی پستی که دارید در موردش نقل قول میکنید بیایید کور کورانه قضاوت کنید. (جسارت نشه چون کور کورانه یه اصطلاحه عزیز.)
5 - عزیز یادم نمیاد قضاوت غلط کرده باشم چون اصلا قضاوت نکردم. نظر شخصیمو به دوستان ابلاغ کردم. این شما هستی که داری اینجا در مورد بنده قضاوت میکنی !
درضمن وقت اضافی ندارم بخوام با شما بحث بی مورد بکنم چون اصلا نه نتیجه ای داره و نه افرادی چون شما حرف های مارو میتونن بفهمن ! این مشکل میتونه از این باشه که پست های امثال مارو درست مطالعه نمیکنید بعد میایید اینجا یه چیزی انحرافی میپرونید در آخر هم کار به هزار تا بحث بی مورد و بی لزوم که همش بیهوده و صرفا و صرفا و صرفا چهت وقت گذرانی بوده میکشه... پس نتیجه میگیریم بحث با شما اصلا عاقلانه نیست.
پستاتون هم گزارش میشه. به هرحال مدیران محترم هستند اینجا. یا پستای بنده رو حذف میکنند یا مال شما و یا مال هردو رو دیگه. (خودشون بهتر از ما میدونند چکار کنند.)

Dr.Oxygen
March 22nd, 2013, 03:14
دوستان لطفا تاپیک رو منحرف نکنید

amir.01
March 22nd, 2013, 03:53
من یه سال و نیم پیش که خواستم خدمات هاستینگ ارائه بدم مشکلاتشو بررسی کردم همین پشتبانی خوب بزرگترین مشکل هست 24 ساعته در دسترس بود و جواب دادن که به قول دوستان حوصله می خواد
تازه من شرایط پشتبانی 24 ساعته رو هم داشتم ولی خوب باز برمی گردیم به همون قضیه وقت و حوصله .........
از اونجا که طراحی سایت می کنم تصمیم گرفتم فقط به مشتری های خودم خدمات بدم نه به صورت عمومی الان که حدود 100 تا ( 94 ) یوزر دارم دردسر پشتبانی هم ندارم ماهی یه بار پیش نمیاد که کسی تیکت بزنه
پرداخت ها هم همشون سر موقع هست !

خوب شما می تونی همین کار رو بکنی خدماتت رو مختص افراد خاص بکنی مثلا یه اسکریپت خوب خارجی رو فارسی کنی پشتبانیشو راه اندازی کنی و به کاربراش خدمات ( هاست دومین پنل اس ام اس ) بدی خدماتت مخصوص اونا بشه تازه می تونی از طریق همون پشتبانی هم درامد داشته باشی
یه اسکریپت اپلود سنتر یا هر چیز دیگه ای
اشتباه نکنم هاست دی ال فقط به سایت های پربازدید خدمات میده
شما هم می تونی به سایت های موزیک که کم نیست تعدادشون خدمات ویژه بدی اکثرا هم جمع بزنی از اسکریپت های مشابه استفاده می کنن !

جسارت نباشه به کسی مثلا وقتی به صورت عمومی هاست ارائه میدی از بچه 10 ساله گرفته تا ادم 70 ساله ممکنه مشتریت باشه حالا این بچه به مشکل بر بخوره ده بیا درستش کن بچه هست دیگه میره چند جا هم تبلیغات منفی می زنه برات حالا بیا جمعش کن !

برای موفق بودن باید بازار یاب خوبی باشی مثلا بری از کسایی که از اسکریپت های مختلف پشتبانی می کنن حرف بزنی و بگی هر مشتری که معرفی می کنن بهشون درصد می دی تبلیغاتت رو مفتی می زنن تو سایتشون و و و

می تونی یه فروشگاه اینترنتی باز کنی و محصولات خاصی رو ارائه بدی تک محصولی کار کنی که اگه خواستی پیام خصوصی بده چند نمونه بگم برات که می تونی موفق بشی توشون هزینه چندانی هم نمی بره

اگه روابط عمومی بالایی داشته باشی می تونی خوب کار کنی البته همیشه به وب متکی نباش که حتما از نت مشتری داشته باشی ( هیچ کدوم از مشتری های من از طریق وب با من اشنا نشدن ولی خدمات که تو نت می دم رو دارن استفاده می کنن ) کلی کار هست که می تونم بهت پیشنهاد بدم که تو نت راه اندازی کنی ولی از طریق بازاریابی تو خارج از نت ازش درامد داشته باشی !

10 میلیون هم نگو کم هست باهاش می تونی کلی کار کنی
خیلی از دوستانی که می بینی تو نت الان درامد ماهانه چند میلیونی دارن با 1/10 این پول هم شروع نکردن !

متن زیاد شد :)))) بقیه اش رو اگه مایل بودی تو خصوصی می گم بهت

rodfile.ir
March 22nd, 2013, 17:20
فقط میتونم بگم مدیریت ضعیف... حیف اون 8 میلیوونی که شما به باد دادیدش :d البته جسارت نباشه. (درضمن مسئله شخصی نیست بگید میخواد به نفع خودش نظر طرفو تغییر بده یا نظر مارو ببره زیر سوال و از این نوع حرف ها...) در کل اگر مردم با این عقیده جلو میرفتند الان هم مغازه ها بسته بودند هم هیچ هاستینگی وجود نداشت و مهمتر از همه اینکه کسی نه پول در میاورد و نه پولی خرج میکرد.

نمی دونم شما چرا تو هر چیزی دخالت می کنید

شما اگه کمکی می خواید بکنید به استاتر عزیز کمک کنید و تو کار مردم دخالت نکنید

بی ادبیتون هم کاملا مشخص شد چرا چون به راحتی به خودتون اجازه می دید در کار دیگران دخالت کنید

این کار خیلی زشتی هست

و یادآور بشم من 12 سال سابقه کار با اینترنتی دارم دوست نداشتم اینو بگم

تو اینترنت از هر کاری که فکر کنی تا هر کاری رفتم و تجربه کسب کردم

و تقریبا یاد گرفتم که چه طوری از اینترنتی در آمد داشته باشم

و این رو هم بگم اون سایت تفریحی که راه انداختیم الان رتبه 250 ایران هست

ببینم شما که دم از مدیریت میزنی می تونی در عرض 4 ماه اونم به صورت سودمند تبلیغ کنی و آمار ثابت به دست بیاری

این هزینه ای که گفتم برای بالا کشیدن سایت انجام دادم. پس بیرون نریختم

ولی این رو از من بگیر و تو ذهنت داشته باش

سعی کن تو کار دیگران دخالت نکنی

چون دخالت کنی تو کارت هم یکی پیدا میشه چنان دخالت کنه که خودت هم نفهمی از کجا خوردی

وسلام

Veria
March 27th, 2013, 10:57
یاد بگیرید توی مکان های عمومی درست بحث کنید!
تاپیک بسته شد.