PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اشکال در ورود به vps

stpedia
January 29th, 2010, 19:56
سلام
امروز من یک vps گرفتتم . چند دقیقه وارد شدم ولی بعدا وقتی میخواهم وارد lxadmin شوم ، پیام زیر را میدهد : Could not connect to Mysql server...

و وقتی هم که میخواهم وارد مدیریت vps شوم نمیتوانم با نام کاربری ام وارد شوم و وقتی هم که forgot password را میزنم ، و نام کاربری و ایمیل آدرسم را که وارد میکنم ، پیام زیر را داده و password مرا نمیدهد :

Insufficient disk space; try again later Insufficient disk space; try again later returntosender: cannot select queue for lxlabs Insufficient disk space; try again later returntosender: cannot select queue for postmaster putbody: write error: No space left on device Error writing control file qfo0U0N3qL012316: No space left on device Status: 302 X-Powered-By: PHP/5.2.1 Location:/login/?frm_smessage=password_sent Content-type: text/html

شما میگویید چه کار کنم ؟

Arashdn
January 29th, 2010, 20:03
بره مشکلال ال ایکس برو تو اس اس اچ بزن
service mysql restart

بره مشکل هایپر وی ام به مدیر سرور اصلی بگو

nilkooh
January 29th, 2010, 20:11
احتمالا هارد vps پر شده. با ssh برو یک مقدار از فایلهای غیر ضروری رو پاک کن. فکر نمیکنم احتیاج به نصب مجدد mysql باشه :39:

Arashdn
January 29th, 2010, 20:26
احتمالا هارد vps پر شده. با ssh برو یک مقدار از فایلهای غیر ضروری رو پاک کن. فکر نمیکنم احتیاج به نصب مجدد mysql باشه :39:
نصب مجدد نیست که
ری استارتش میکنه

احتمالا هارد vps پر شده. با ssh برو یک مقدار از فایلهای غیر ضروری رو پاک کن
و اونم مربوط به سرور اصلی میشه

stpedia
January 29th, 2010, 20:39
از توجه شما دوستان متشکرم .
اما یک مساله وجود دارد و این است که من نمیتوانم وارد lxadmin بشوم و این پیام را می بینم .

تازه من هنوز چیزی توی vps نریخته ام

باز هم از توجه شما دوستان تشکر میکنم .

nimamani
April 4th, 2010, 21:16
من هم تقریبا برای یکی از سرور مجازی هام پیش اومده
البته وارد lxadmin میشه ولی نه میشه فایلی را تغییر نام داد نه ادیت نه آنزپ ....
همش ارور
Status: 302 X-Powered-By: PHP/5.2.1 Location:
میده ، کسی این مشکل برای چی هست

nimamani
April 4th, 2010, 21:19
راستی اصلا انگار php روش نصب نشده
چون فایل های html را نمایش میده ولی
همون فایل را اگر php کنم ارور میده
403 - Forbidden