PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات دیتاسنتر دیتاشک

khanihost.com
March 1st, 2013, 17:47
سلام به همگی دوستان

یکی 2 روزی هست سرور های ما که از دیتا سنتر دیتا شک هستند به مشکل قعطی بر خورند آیا شما هم به همین مشکل بر میخورید ؟

ما یه سرور از تهران هاستینگ گرفتیم که از روز اول مشکل داشت قعطی . سرعت پایین و الا اخر.....

الانم که نه جواب تیکت میدند نه جواب تلفن از صبح یکی از سرور ما قعط هست .... اینم جواب اعتماد

کسی خبری چیزی ازشون نداره ؟اگه این طوری پیش بره مجبوریم از راه قانونی پیش بریم 8-|....

nginxweb
March 1st, 2013, 17:49
کیفیت پایین دیتاشیک نیازی به بیان نداره تاپیک های زیادی هستش..
این 1-2 روز هم ظاهرا update network داشتن که باعث down شدن تعداد زیادی سرور شده بود...

روی آپتایم اصلا نمیشه حسابی باز کرد

khanihost.com
March 1st, 2013, 17:51
اخه یه ساعت آپدیت باشه 10 ساعت یک روز

نه 3 روز هر دیقه قعط :102:

danitfk
March 1st, 2013, 17:53
سلام ؛

از طریق خود تهران هاستینگ پیگیری کنید ؛ تمامی مشکلات از طریق واسطه ای سرور گرفتید قابل حل هستند.

مشکلاتی برای دوستان پیش اومده که بخاطر پیگیری اشتباه واسطه / خود فرد بوده .

جدیدا" پیش اومده دوستانی تماس میگیرند ، VMware نصب نمی کنند روی سرورشون ؛ سرورشون قطع هست یا...

برای ما عجیب هست ؛ چون مشکلی برای ما پیش نیومده ( با اینکه اکثر تراکم سرورها پیش ما هستند ) ! ;)

khanihost.com
March 1st, 2013, 17:56
سلام ؛

از طریق خود تهران هاستینگ پیگیری کنید ؛ تمامی مشکلات از طریق واسطه ای سرور گرفتید قابل حل هستند.

مشکلاتی برای دوستان پیش اومده که بخاطر پیگیری اشتباه واسطه / خود فرد بوده .

جدیدا" پیش اومده دوستانی تماس میگیرند ، VMware نصب نمی کنند روی سرورشون ؛ سرورشون قطع هست یا...

برای ما عجیب هست ؛ چون مشکلی برای ما پیش نیومده ( با اینکه اکثر تراکم سرورها پیش ما هستند ) ! ;)

از ساعت 9 صبح در تماس هستیم دریغ از یه جواب خشکو خالی 8-|

Mihan-VPS
March 1st, 2013, 17:58
خیر چنین مشکل چند روزته ایی نبوده !
دیروز ظاهرا ارتقا شبکه داشتند که در چند دقیقه انجام دادند
مورد را از واسطه سرورتون میتونید پیگیر باشید
موفق باشید

khanihost.com
March 1st, 2013, 17:58
:-< کم کم دارن رسیدگی میکنند ...

تیکت شما به کارشناس مورد نظر ارجاع داده شد.

danitfk
March 1st, 2013, 17:59
از ساعت 9 صبح در تماس هستیم دریغ از یه جواب خشکو خالی 8-|

الان دقیقا مشکل از تهران هاستینگ هست یا دیتاشک ؟!

khanihost.com
March 1st, 2013, 18:00
گفتن مشکل از دیتا سنتر حل شده ...

الان مشکل از تهران هاستینگ داریم #-o روز های اول پشتیبانیشون واقعا عالی بود اما طی مرور زمان...

khanihost.com
March 1st, 2013, 18:02
از آمریکا کدام دیتا سنتر بهتر هست ؟

arazit
March 1st, 2013, 18:05

xlhost برای ایرانی خوبه

paradiseserver
March 1st, 2013, 18:09
با دیتاشک مشکلی نداریم

سرور های ما هم وصل هستند

nginxweb
March 1st, 2013, 18:09

بدون شک توی دیتاسنترهایی که ایرانی ها کار میکنند XLHOST فوق العاده تایید میشه مخصوصا network فوق العادشون

omidppm
March 1st, 2013, 19:24
من از اقا دانیال دیتا شک گرفتم خیلی خوبه آپگرید هم کردم 15 مین بیشتر طول نکشید سرعتش هم خوبه اصلا قطعی نداشتم.

khanihost.com
March 2nd, 2013, 07:49
دوستان سایت خودشون هم down شده

برای شما هم بالا نمیاد ؟

:-& بزرگ ترین اشتباه ما این بود با این شرکت کار کردیم..

khanihost.com
March 2nd, 2013, 07:50
من از اقا دانیال دیتا شک گرفتم خیلی خوبه آپگرید هم کردم 15 مین بیشتر طول نکشید سرعتش هم خوبه اصلا قطعی نداشتم.

ماه اول رو خاستیم از ولت سرور بگیریم اما یه اشتباه ......

انشالله از ماه های اینده بیشتر باهاشون کار خواهیم کرد.

tehvps
March 2nd, 2013, 08:35
سلام،
یکی از سرورهای ما مشکلی براش پیش اومده و سایت ما هم روی این سرور است و اما سرور شما، سرور شما قطعا مشکل نرم افزاری داره که بعد از ریست دوباره قطع میشه، این بار قطع شد Kvm میدم خدمتتون مشکلتون و حل کنید، موفق باشید

aminzadeh
August 13th, 2013, 00:57
سلام دوستان

سرور دیتاشک دارم الان قطع هست دوستان دیگر که سرور دارند اونها هم قطع هست یا فقط برا منه