PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مبین نت و آی پی اسلواکی

avalhost
March 1st, 2013, 17:01
جدیدترین نو آوری مبین نت این هست که آی پی خارجی (اسلواکی) بهت میده برای رفع تحریم ها :71:

http://upload.tehran98.com/img1/ui263w4nozxnfn853sa.jpg

rezaonline.net
March 1st, 2013, 18:30
خوبه یا بده ؟:71:

پاشنه طلا
March 1st, 2013, 19:29
شاید ای پی کم اوووردن
از یک لیرخارجی خریدن

avalhost
March 1st, 2013, 21:54
شاید ای پی کم اوووردن
از یک لیرخارجی خریدن
تحریمیم دیگه بهمون آی پی نمیدن :d بعد دورش میزنن میرن اسلواکی میان I-) :d

i-whost
March 1st, 2013, 21:57
مشکلی با سایت ها فی لتر ندارین؟

مطمئن هستین از مودم ای پی چک کنین ببینین چی هست اگر اینطور هست مودم + سرویس خریدارم :)

avalhost
March 1st, 2013, 22:03
مشکلی با سایت ها فی لتر ندارین؟
مطمئن هستین از مودم ای پی چک کنین ببینین چی هست اگر اینطور هست مودم + سرویس خریدارم
نه *****ینگ به قوت خودش باقیه
آی هم مطمئن هستم مودم را خاموش روشن کردم رنج سه رقم آخر عوض میشد, چند جا چک کردم دیدم همینه جالب اینه تو Whois نوشته بود TehranAir

tizparvaz
March 1st, 2013, 22:12
از یه سایت دیگه از آی پی هو ایز بگیرید احتمالا سایتی که دارید استفاده میکنید دیتابیسش آپدیت نیست

avalhost
March 1st, 2013, 22:20
از یه سایت دیگه از آی پی هو ایز بگیرید احتمالا سایتی که دارید استفاده میکنید دیتابیسش آپدیت نیست

شما از آی پی در چندین جا هویز بگیرید کلا یه سوتی این وسط رخ داده حالا میتونه از همه جا باشه، ولی خیلی خوب شده دستشون درد نکنه d:

amirlord
March 1st, 2013, 22:26
سلام
احتمالا رنج آی پی جدید گرفتن اطلاعات whois هنوز آپدیت نشده . نگران باشید که چند هفته دیگه درست میشه !!

tizparvaz
March 1st, 2013, 22:43
دقیقا همینطوره اگر همه سایتا اسلواکی نشون میدن تازه رنج گرفتن هنوز دیتابیس سایتای هو ایز آپدیت نشده

mahkoom021
March 2nd, 2013, 02:56
برو حالشو ببر تا درست نشده :دی
ما تو لینوکس از مخازنش میایم یه چی بگیریم همش تحریم شدیم با چیزم که تست میکنیم ماشالا مخابرات سرعتشو ...
قشنگ تو لینوکس هیچ کاری نمیتونیم با ایپی مزخرف ایران بکنیم