PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار کاهش رتبه الکسا

Homeandroid
February 28th, 2013, 20:07
سلام این اولین پست من توی این انجمن هست ! میخواستم بدونم کسی از دوستان این جا برنامه ای رو داره که بشه باهاش برای سایت بازدید ارسال کرد و باعث کاهش رتبه الکسا بشه ؟

من چند وقت پیش یه بر نامه رو گیر اوردم اسمش Hot Online بود بهش یه لیست از پر/و/ک/سی هارو میدادم توی چند ثانیه افراد انلاین سایت هم زیاد میکرد و حتی وب گذر هم شناسایی میکرد !

حدود 2 ماه پیش کل ویندوزم پرید و برنامه رو از دست دادم حالا میخواستم بدونم کسی همچین بر نامه ای رو داره؟ :-?

* من قراره سایتمو تو تابستان راه اندازی کنم اما میخوام حد اقل رتبه سایت زیا دنشه و رو رتبه فعلی خودش بمونه ! ممنون میشم کسی کمکم کنه :x

MR-Vazin
February 28th, 2013, 20:58
دوست عزیز برای بهبود رتبه بهتر هست که کیفیت سایت و برهه زمانی آپدیت را بهبود ببخشید... بهترین راه است :53:

Homeandroid
February 28th, 2013, 22:43
میدانم دوست عزیز اما من به دلیل مشکلاتی نمیتوانم سایت رو تا تابستان باز کنم ! برا هیمن رتبه دامین نیمخوام تغیر کند !

+irtci+
February 28th, 2013, 22:53
از سایت های افزایش بازدید استفاده کنید.زیاد هستند.

etanol
March 1st, 2013, 01:22
سلام این اولین پست من توی این انجمن هست ! میخواستم بدونم کسی از دوستان این جا برنامه ای رو داره که بشه باهاش برای سایت بازدید ارسال کرد و باعث کاهش رتبه الکسا بشه ؟

من چند وقت پیش یه بر نامه رو گیر اوردم اسمش Hot Online بود بهش یه لیست از پر/و/ک/سی هارو میدادم توی چند ثانیه افراد انلاین سایت هم زیاد میکرد و حتی وب گذر هم شناسایی میکرد !

حدود 2 ماه پیش کل ویندوزم پرید و برنامه رو از دست دادم حالا میخواستم بدونم کسی همچین بر نامه ای رو داره؟ :-?

* من قراره سایتمو تو تابستان راه اندازی کنم اما میخوام حد اقل رتبه سایت زیا دنشه و رو رتبه فعلی خودش بمونه ! ممنون میشم کسی کمکم کنه :x

دوست عزیز چنین برنامه هایی باعث میشه سایتتون به لیست سیاه گوگل اضافه بشه و از ورودی گوگل تحریم بشید.
بهتره با زحمت انجامش بدید.

MR-Vazin
March 1st, 2013, 10:30
دوست عزیز چنین برنامه هایی باعث میشه سایتتون به لیست سیاه گوگل اضافه بشه و از ورودی گوگل تحریم بشید.
بهتره با زحمت انجامش بدید.

تایید!!

hack2hacker
March 1st, 2013, 14:02
HitLeap - The Quality Traffic Exchange (http://hitleap.com/)
سایت خوبیه

shahintak
March 1st, 2013, 18:30

با این کار 100 در 1000 وارد لیست سیاه گوگل میشین و بازدید گوگل از دست میدین