PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واگذاری پارسی وب هاست

par30webhost
February 28th, 2013, 19:54
بسمه الله الرحمن الرحیم
با سلام
دراین 5 ماه که با عنایت خداوند متعال با پارسی وب هاست در کنار شما بودیم توانستیم خدماتی را به شما ارائه دهیم. از جمله :
هاست ، نمایندگی هاست ، هاست دانلود ، نمایندگی هاست دانلود ، مستر رسیلر ، آلفا رسیلر ، پنل پیامک ، نمایندگی پنل پیامک و سرور های مجازی و اختصاصی
خداوند متعال را شاکریم که در این مدت محدود افتخار میزبانی 120 نفر از هموطنانمان را داشتیم.
اکنون به دلیل مشکلات بزرگ و کوچیک شخصی دیگر قادر به پشتیبانی شما عزیزان نیستیم.
به همین منظور تمام سرور ها و مشتریان عزیز به شرکت سرو آی تی واگذار شد.
با بررسی های ما شرکت سرو آی تی از بهترین سرور ها استفاده می کند.
از شما عزیزان خواهش مندیم تا حداکثر سه روز دیگر در سایت شرکت سرو ای تی ثبت نام و به ایجاد تیکتی با عنوان (مشتری پارسی وب هاست) اقدام کنید و در پارسی وب هاست یوزر خود را اعلام کنند تا محصول به پنل شما انتقال داده شود
لازم به ذکر میباشد مشتریانی که تا سه روز دیگر اعلام وجود نکنند اکانت انها حذف میشود و سرو ای تی هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت
با تشکر
لینک خبر: اطلاعیه پارسی وب هاست (http://par30webhost.org/)
آدر ثبت نام در سایت سرو آی تی : http://www.sarv-it.ir/portal/register.php

پاشنه طلا
February 28th, 2013, 20:40
یعنی شکل دادن جدید به کاسبی بد قدیم جالبه واقعا 120 نفر پذیرا بودی واقعا !!! مدرسه داری شب 9 بخواب فردا دیرت میشه

:71:
روی نظرم هستم هنوز فوقش یه نماینده بوده مشتری ها رو داده ارباب اصلی و بازم تو بازی هست

sarwhost
February 28th, 2013, 20:47
با سلام حرفهای جناب زمانی تائید میشه همه چیزو به ما منتقل کردن امیدوارم که بتونیم کاستیهای که داشتید جبران کنیم //لازم به ذکر هست همکاران ما اماده پاسخ گویی به مشتریان پارسی وب هستند ای دی ها====s.sarvit////s.sarvit2

par30webhost
February 28th, 2013, 21:07
یعنی شکل دادن جدید به کاسبی بد قدیم جالبه واقعا 120 نفر پذیرا بودی واقعا !!! مدرسه داری شب 9 بخواب فردا دیرت میشه

روی نظرم هستم هنوز فوقش یه نماینده بوده مشتری ها رو داده ارباب اصلی و بازم تو بازی هست

شما کلا بیا تو هر تاپیکی اظهار وجود کن عزیزم:71:

sarwhost
February 28th, 2013, 21:12

فکر کنم 76 پست باید شمارو تحمل کنیم تا به 100 پست برسید
خیر ایشون رسیلر نبودن
و تو بازی هم نیستن
بینمون یه مذاکره ای شده و ما از ایشون مشتریهاشونو با سرورهاشون خرید کردیم همچنین دامنه تا چند مدت دستما خواهد بود
امیدوارم توضیحاتم قابل درک بوده باشد و شما در جایی دیگر به دنبال افزایش پست باشید
یا علی

shivahost
February 28th, 2013, 21:15
دوست عزیز امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق و موید باشید.

اما این راه اطلاع رسانی به مشتریان نیست و حذف کردن اکانت آنها هم صحیح نیست. بنظر من شما باید بگونه ای با سرو هاست به توافق می رسیدید که کلیه اکانت ها به ایشان منتقل می شد و مهلت انتقال و ثبت نام دادن صحیح نیست. ممکنه یک نفر در این چند روز از ماجرا بی خبر بماند و ناگهان پس از سه روز ببینید سایتش قطع شده است و با شما تماس بگیرد و جوابش این باشد که " ما اعلام کردیم و شما فرصت انتقال داشتید "

حداقل برای اطلاع رسانی جهت انتقال باید با همه مشتریان خود تماس تلفنی بگیرید. ایمیل هم کافی نیست و ممکن است کسی 2-3 روز به ایمیلش سر نزند.

حتما دوست عزیزم مدیر سرو آی تی هم با شما همراهی خواهد کرد.

sarwhost
February 28th, 2013, 21:19
دوست عزیز امیدوارم در تمام عرصه های زندگی موفق و موید باشید.

اما این راه اطلاع رسانی به مشتریان نیست و حذف کردن اکانت آنها هم صحیح نیست. بنظر من شما باید بگونه ای با سرو هاست به توافق می رسیدید که کلیه اکانت ها به ایشان منتقل می شد و مهلت انتقال و ثبت نام دادن صحیح نیست. ممکنه یک نفر در این چند روز از ماجرا بی خبر بماند و ناگهان پس از سه روز ببینید سایتش قطع شده است و با شما تماس بگیرد و جوابش این باشد که " ما اعلام کردیم و شما فرصت انتقال داشتید "

حداقل برای اطلاع رسانی جهت انتقال باید با همه مشتریان خود تماس تلفنی بگیرید. ایمیل هم کافی نیست و ممکن است کسی 2-3 روز به ایمیلش سر نزند.

حتما دوست عزیزم مدیر سرو آی تی هم با شما همراهی خواهد کرد.
با تشکر از همکار عزیز شیوا هاست
بله گفته های شما دقیقا صحت دارد ما اولین کاری که کردیم زدیم سرور هاستینگ پارسی وب هاست رو یه vps بکاب بگیره
لازم به ذکر هست سرور هاستینگ ایشوننیز خریداری شده پس مشتریان عزیز هیچ نگران نباشند
شاید هم فقط نیاز باشه dns هاشونو تغیر بدن

paradiseserver
February 28th, 2013, 21:32
بسمه الله الرحمن الرحیم
با سلام
دراین 5 ماه که با عنایت خداوند متعال با پارسی وب هاست در کنار شما بودیم توانستیم خدماتی را به شما ارائه دهیم. از جمله :
هاست ، نمایندگی هاست ، هاست دانلود ، نمایندگی هاست دانلود ، مستر رسیلر ، آلفا رسیلر ، پنل پیامک ، نمایندگی پنل پیامک و سرور های مجازی و اختصاصی
خداوند متعال را شاکریم که در این مدت محدود افتخار میزبانی 120 نفر از هموطنانمان را داشتیم.
اکنون به دلیل مشکلات بزرگ و کوچیک شخصی دیگر قادر به پشتیبانی شما عزیزان نیستیم.
به همین منظور تمام سرور ها و مشتریان عزیز به شرکت سرو آی تی واگذار شد.
با بررسی های ما شرکت سرو آی تی از بهترین سرور ها استفاده می کند.
از شما عزیزان خواهش مندیم تا حداکثر سه روز دیگر در سایت شرکت سرو ای تی ثبت نام و به ایجاد تیکتی با عنوان (مشتری پارسی وب هاست) اقدام کنید و در پارسی وب هاست یوزر خود را اعلام کنند تا محصول به پنل شما انتقال داده شود
لازم به ذکر میباشد مشتریانی که تا سه روز دیگر اعلام وجود نکنند اکانت انها حذف میشود و سرو ای تی هیچ مسئولیتی را نخواهد پذیرفت
با تشکر
لینک خبر: اطلاعیه پارسی وب هاست (http://par30webhost.org/)
آدر ثبت نام در سایت سرو آی تی : http://www.sarv-it.ir/portal/register.php

با عرض سلام و ارادت
جناب زمانی یکی از بهترین دوستان و همکارانی بودند که ما داشتیم
ار همه ی این حرف ها که بگزیرم واقعا پسر گلی هستند
امیدوارم هر جا هستند سالم و سلامت باشند

اردتمند علیرضا درودگری

morteza.pr
March 1st, 2013, 01:34
سلام و عرض ادب

قبلا با سرور آي تي كار كردم و ازشون ريسلر داشتم و واقعا سرويس هاشون خوب بود ولي تنها ايرادش اين بود كه مشتريان خودش رو بدون هيچ اطلاعي فروخت به يه سايت ديگه ...

اميدوارم ديگه از اين اتفاقات براي هيچ كسي نيفته و اگه قراره كسي مشتري هاش رو انتقال بده حداقل 24 ساعت قبلي به مشتري اطلاع بده

با آرزوي موفقيت براي تيم سرو آي تي

يا علي

Bist Host
March 1st, 2013, 13:16
سلام به دوستان
ما قصد ثبت نام رو داشتیم
که متوجه شدم سایت سرو آی تب باز نمیشه
چی کار کنم الان ؟
سایتم یک روزه رو هواست
نه سایت پارسی وب هاست باز میشه نه سرو آی تی
یکی لطفا کمک کنه

mirhendi
March 1st, 2013, 16:14
امیدوارم هرجا که هستند موفق و پیروز باشند
((متاسفانه با این وضعیت همهی شرکت ها و وبسایت های کوچک و بزرگ هاستینگ کم کم دارند از بین ما میروند ))8-|

ShayanHost
March 1st, 2013, 18:48
با سلام
من 2 روز پیش از پارسی وب هاست سرور مجازی با رم 512 خریدم و قرار شد که تا آخر همون روز سرور رو به من تحویل بدن.
همون روز که تحویل داده نشد هیچ، پارسی وب هاست واگزار شده!
حالا هر چی به سرو آی تی میگم میگن که پولش تو جیب من نرفته پارسی وب هاست هم که کــــــلا" جواب گو نیست (نه ایمیل نه تیکت نه تلفن نه پیامک)

دقیقا کی جواب گو هست؟

ایمیل تایید پرداخت:

خانم/ آقای Shayan Asgarimehr (PayaMovie)،

صورتحساب 16652 که در تاریخ 2013/02/27 ایجاد شده بود با موفقیت پرداخت شد.
رم ۵۱۲ امریکا - server1.payamovie.tk (2013/02/27 - 2013/03/26) 14,000تومان
------------------------------------------------------
جمع جزء: 14,000تومان
اعتبار: 0تومان
کل: 14,000تومانمبلغ: 14,000تومان
شماره تراکنش : 5676aegezab1
مبلغ پرداخت شده : 14,000تومان
موجودی باقی مانده : 0تومان
وضعیت: پرداخت شدهشما می توانید با ورود به حساب کاربری خود صورتحساب موجود را مدیریت و یا مشاهده کنید......................................
کیفیت پارسی وب هاست پیش از نام آن می آید

sarwhost
March 1st, 2013, 18:53
با سلام
من 2 روز پیش از پارسی وب هاست سرور مجازی با رم 512 خریدم و قرار شد که تا آخر همون روز سرور رو به من تحویل بدن.
همون روز که تحویل داده نشد هیچ، پارسی وب هاست واگزار شده!
حالا هر چی به سرو آی تی میگم میگن که پولش تو جیب من نرفته پارسی وب هاست هم که کــــــلا" جواب گو نیست (نه ایمیل نه تیکت نه تلفن نه پیامک)

دقیقا کی جواب گو هست؟

ایمیل تایید پرداخت:

خانم/ آقای Shayan Asgarimehr (PayaMovie)،

صورتحساب 16652 که در تاریخ 2013/02/27 ایجاد شده بود با موفقیت پرداخت شد.
رم ۵۱۲ امریکا - server1.payamovie.tk (2013/02/27 - 2013/03/26) 14,000تومان
------------------------------------------------------
جمع جزء: 14,000تومان
اعتبار: 0تومان
کل: 14,000تومانمبلغ: 14,000تومان
شماره تراکنش : 5676aegezab1
مبلغ پرداخت شده : 14,000تومان
موجودی باقی مانده : 0تومان
وضعیت: پرداخت شدهشما می توانید با ورود به حساب کاربری خود صورتحساب موجود را مدیریت و یا مشاهده کنید......................................
کیفیت پارسی وب هاست پیش از نام آن می آید

عرزض کردم خدمتتون بنده فعلا به whmcs ایشون دسترسی ندارم به منم نگفتن
الان ما هم مشکلی داریم برای سرور تو یاهو هم عرض کردم اگر صبر کنید از سرور خودمون میدم اما با این حرفتون .....

gemhosting
March 14th, 2013, 18:22
آقا این یارو پارسی وب هاست که اسمش محمد امین زمانیه یه کلاهبرداره به جان مادرم قسم که کلاه برداره نه از رو حسودی ( آخه من به چی این بشر حسودی کنم چی داره که بخوام حسودی کنم ) و نه از رو دشمنی یا سر لج حرف نمی زنم به جان عزیزترین کسم که این اقا کلاه بردار هستند و من که 5 ماه با ایشون بودم نه ازشون راضی و نه حلالشون میکنم کیفیت سرور هاش بسیار تخمی و خدا نکنه مشکل پیش می اومد تیکت می زدی 24 ساعت طول می کشید جواب بده و بعدشم می پیچوند آدم رو کلا ادم خیلی خیلی ..... هستند

و متاسفم برای اون دسته افراد که از ایشون دفاع می کنن میگن ما این آقا رو تایید میکنیم واقعا که

آقای زمانی تو زندگیت انشالله خیر نبینی اون پولای که ازم گرفتی حرومت باشه چون در قبالش هیچی بهم ندادی که حداقل بگم یک هفته یا یه روز سرویس هات کار کرد و من تونستم مشتری جمع کنم

تجارت خیلی کثیفی میکنی نکن از اینکار

pc30
March 14th, 2013, 19:34
آقا این یارو پارسی وب هاست که اسمش محمد امین زمانیه یه کلاهبرداره به جان مادرم قسم که کلاه برداره نه از رو حسودی ( آخه من به چی این بشر حسودی کنم چی داره که بخوام حسودی کنم ) و نه از رو دشمنی یا سر لج حرف نمی زنم به جان عزیزترین کسم که این اقا کلاه بردار هستند و من که 5 ماه با ایشون بودم نه ازشون راضی و نه حلالشون میکنم کیفیت سرور هاش بسیار تخمی و خدا نکنه مشکل پیش می اومد تیکت می زدی 24 ساعت طول می کشید جواب بده و بعدشم می پیچوند آدم رو کلا ادم خیلی خیلی ..... هستند

و متاسفم برای اون دسته افراد که از ایشون دفاع می کنن میگن ما این آقا رو تایید میکنیم واقعا که

آقای زمانی تو زندگیت انشالله خیر نبینی اون پولای که ازم گرفتی حرومت باشه چون در قبالش هیچی بهم ندادی که حداقل بگم یک هفته یا یه روز سرویس هات کار کرد و من تونستم مشتری جمع کنم

تجارت خیلی کثیفی میکنی نکن از اینکار

ؤاضی نبودی منتقل میکردی ! چرا چندماه موندی پس ؟

gemhosting
March 15th, 2013, 00:20
ؤاضی نبودی منتقل میکردی ! چرا چندماه موندی پس ؟

بخاطر اینکه بنده و مشتری های بنده تمام فایل هامون در سرور تخمی این آقا بود و قصد انتقال به جای دیگه ای نداشتم وا این
اقا با دادن نمایندگی های متعدد هی میگفتن قبلی درست میشه قبلی درست میشد یه رروز درست بود بعد قطع میشد یه سرور دیگه میدادن باز اون سرور کار میکرد 3 الی 4 روز قبلی درست میشه به همین شکل تا به اخر

بعدشم شما نمی خواد پشت این آقارو بگیری این یارو دیگه همه شناختن چه فلان فلان شده ای هستش

shazo
March 15th, 2013, 20:50
سلام.. به همه یوسر ها میل بزنید و اگر شد sms چون بعد از سه روز باید شاهد تاپیک های شکایتی باشیم !