PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با Abuse هتزنر

nul
February 28th, 2013, 15:17
سلام

من یکی سرور لینوکسی centos دارم که یک vps با یک ip که دارم با مشکل برخورده . برای من امروز از طرف هتزنر Abuse آمده که گفته شده به این آی پی 208.110.65.133 بیش اندازه پکت ارسال می شه . من این ip را در iptables به صورت کلی drop کردم . آیا با این کار مشکل رفع می شود ؟ لازم به ذکر است که من بر روی سرور تنها kloxo نصب کردم و تنها یک دامنه تست بر روی سرور پارک هست ...

پاشنه طلا
February 28th, 2013, 17:33
این هتزنربخدا بهم ثابت شده بعضی موقع ها بیخودی گیر میده
یه سرور تازه نصب شده بود سرور مجازی هنوز تحویل مشتری نشده بود که پی ام داد به یک ای پی از ای پی سرور شما اس اس اچ زده شده!!:)
و 11 بار برات فورس کرده ای پی رو بهش تیکت زدم گفتم مرد این جوری نبوده بعدشم فوقش 11 بار برات فورس کرده که کرده 11000 بارم میکرد
برات فورس که دیگه مهم نیست یارو سرورش رو محکم بگیره باد نبرش و بعدش بهش سرور رو دادم گفتم خودت بررسی کن ببین الان یکبار فقط سنت نصب شده
و تمام خودتم برو توشو بگردد ببین چی پیدا می کنی خودش خندش گگرفته بود گفت نه:)
فقط بعضی موقع ها ابیوزش سخت گیره با دلیل و مدرک بهش نامه بزنی مشکلی نداره شما هم اگرف=ی=لتر کردی که چیزی به ای پی نره دیگه مهم نیست و نمیره بخیال ش

3245
February 28th, 2013, 21:02
یکسری از abuse های هتزنر کاملا بی منطق ارسال میشوند
من سرور اختصاصی گرفته بودم ازشون، روش vmware نصب کردم، فردا اومدم vps نصب کنم، دیدم سرور حذف شده، جویا شدم گفتن abuse چک پورت همچین چیزی اومده(زیاد خاطرم نیست، مال قدیم بود) گفتم حالا چه کنیم؟ گفتن اول که تاییدیه بنویسید حل شده و دیگه هم تکرار نمیشه، انجام دادیم، سپس مجدد هزینه vmware دریافت شد. در ادامه هم کرش کردن یکبار یا چندبار در ماه ما را با هتزنر دارای مشکل کرد، یعنی باهاش واقعا قهر کردیم.

مثل زمانی که ادمی مشکل میخوره، میگه حاظرم 5برابر همون پول رو بدم مشکل حل بشه، برای همین دیگه دوست نداشتیم از این ارزوها بکنیم، رفتیم سرویس با کیفیت از دیتاسنتر با کیفیت خرید کردیم.

ارادت

razavihost
February 28th, 2013, 21:34
سلام

من یکی سرور لینوکسی centos دارم که یک vps با یک ip که دارم با مشکل برخورده . برای من امروز از طرف هتزنر Abuse آمده که گفته شده به این آی پی 208.110.65.133 بیش اندازه پکت ارسال می شه . من این ip را در iptables به صورت کلی drop کردم . آیا با این کار مشکل رفع می شود ؟ لازم به ذکر است که من بر روی سرور تنها kloxo نصب کردم و تنها یک دامنه تست بر روی سرور پارک هست ...

بنده خدا پرسیده مشکل با این کار رفع میشه یا نه!
شما که چیزه دیگه جواب دادین.
با این کار رفع میشه کلا در حالت اینپوت و اوتپوت باید دروپ کنید که دیگه نه بتون ارسال و دریافت کنه

servervds.com
March 1st, 2013, 00:26
به دنبال نصب فایروال سی اس اف باش
کارتو حل میکنه

به ادمین سرورت هم بگو برات کانفیگ گنه روتر اینوطری نشه