PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسر تبلیغاتی

Relog
February 28th, 2013, 11:43
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان عزیز...
تیم پژوهشکده به دنبال یک اسپانسر جهت تامین مخارج سایت می گردد...
در حال حاضر تنها در خواست ما تامین هزینه های تبلیغ در سایت های دیگر می باشد...
سایت در حال حاضر 3 ماه است که شروع به فعالیت کرده است...ورودی گوگل 500 الی 1000 تا در روز می باشد...رنک الکسا نیز 1 میلیون بوده و دارای پیج رنک 3 گوگل نیز می باشد...
160 مطلب کاملا اختصاصی با بیش از 100 هزار کلمه کلیدی و هر مطلب دارای 10000 کلمه می باشد...
سایت نیز دارای طراحی اختصاصی می باشد...
شرایط تضمینی:
تیم پژوهشکده از همه ی لحاظ بسته به نوع ضمانت اسپانسر تضمین می نماید که به هیچ عنوان سایت بسته نخواهد شد و تا زمان اعلام شده(به صورت نامحدود)فعالیت می کند...

جهت ارتباط با ما می توانید از طریق همین تاپیک اقدام نماییدو شرایط خود را ذکر کنید...
آدرس سایت: (http://pazhoheshkade.ir)Www.PazhoheshKade.Ir (http://Www.PazhoheshKade.Ir)

shahintak
February 28th, 2013, 13:20
تبلیغات نه ولی اگه نیاز به اسپانسری هاست داشتین در خدمتم

در پ.خ اطلاع بدین

Relog
February 28th, 2013, 13:25
تبلیغات نه ولی اگه نیاز به اسپانسری هاست داشتین در خدمتم

در پ.خ اطلاع بدین
با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز...
در حال حاضر خیر دوست عزیز...
از شما بابت پاسختان متشکریم...
با تشکر محمد حسین بهرامی

shahintak
February 28th, 2013, 13:33
در حال حاضر خیر دوست عزیز...
با تشکر محمد حسین بهرامی
خواهش میکنم آقای بهرامی :x

MR-Vazin
February 28th, 2013, 13:38
عزیز دل شما که میدونید که اسپانسری ریسک است و البته میتونید پایبند نمونید که واقعاً تاسف بار خواهد بود..
شما شرایط رو کامل بگید تا انتظار نابجایی از شما نباشد....

دقیق شرایط رو شرح بدید

Relog
February 28th, 2013, 13:43
ببینید از روزی که این سایت فراهم شده است تا به امروز بسیار برای پیشرفت سعی و تلاش شده است...
نمونه بارز قرار دادن 100000 کلمه کلیدی و یا خرج برای تهیه قالب اختصاصی و هزینه برای سئو سایت و ...
ما همه جوره با اسپانسر کنار خواهیم آمد و بسته به نوع شرایطی که اسپانسر اعلام می نماید ما نیز سعی می کنیم که انتظارات وی را برآورده کنیم...

با تشکر محمد حسین بهرامی

Relog
February 28th, 2013, 20:29
دوستان عزیز جهت ارتباط با بنده در صورت انلاین نبودن می توانید از طریق پل های ارتباطی زیر اقدام نمایید...
شماره تماس:09361080988
ایمیل:info@pazhoheshkade.ir
ای دی یاهو:tissit@rocketmail.com
با تشکر محمد حسین بهرامی

MR-Vazin
February 28th, 2013, 20:39
آقای بهرامی من قبلاً هم با شما صحبت کرده بودم... مدتی با آیدی قبلی TavalodyNo یاهو!! که در حال حاضر در دست مدیر فروش ما آقای مهدی یگانه می باشد.
ببینید شرایط شما باید دقیق شرح داده بشه منظورم خواسته تون از اسپانسره... شرایط سایتتون مشخصه شما درخواست و انتظاراتتون رو اعلام فرمایید.
آیدی یاهو بنده TikData_Ir هست... در خدمتم

Relog
March 4th, 2013, 18:28
آقای بهرامی من قبلاً هم با شما صحبت کرده بودم... مدتی با آیدی قبلی TavalodyNo یاهو!! که در حال حاضر در دست مدیر فروش ما آقای مهدی یگانه می باشد.
ببینید شرایط شما باید دقیق شرح داده بشه منظورم خواسته تون از اسپانسره... شرایط سایتتون مشخصه شما درخواست و انتظاراتتون رو اعلام فرمایید.
آیدی یاهو بنده TikData_Ir هست... در خدمتم

با تشکر از اطلاع رسانی شما دوست عزیز...
با شما در پیام رسان یاهو ارتباط برقرار شد...
با تشکر محمد حسین بهرامی

sangesar
May 26th, 2013, 17:52
نیاز به اسپانسر هاست داشتین در خدمتیم:

info@sangesarhost.ir