PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکريپت فروش شارژ به صورت تاپ آپ

samansystems
February 27th, 2013, 23:35
بعد از 3 هفته تلاش دوستان فنی در شرکت سامان سيستم پرداز کيش سرانجام اسکريپت فروش شارژ به صورت تاپ آپ برنامه نويسی شده و برای اولين بار به صورت رايگان و کد باز در اينترنت منتشر شده تا دوستان بتونن اون رو روی سايت خودشون نصب کنن و ازون استفاده کنن.

http://www.0936.ir/theme/Admin/img/logo2.png

اسکريپت به وبسرويس سايت راهکارهای نوين (http://www.novinways.com) متصل ميشه و به کمک وبسرويس برنامه نويسی شده شارژ رو به صورت آنلاين روی موبايل مشتريان انجام ميده.
روش نصب اسکريپت رو تا دقايقی ديگه روی همين تاپيک اعلام ميکنم.

اسکريپت مشابه سايت 0936 (http://www.0936.ir) هستش.
دريافت فايل: 11685 (فايل در تاريخ 12 اسفند 91 بروز شد.)

روش نصب:
1. قبل از شروع هر کار Soap رو با php کامپايل کنيد (مديريت سرور)
2. عد از دانلود برنامه فايل های موجود در شاخه upload رو در شاخه مورد نظر آپلود کنيد (پيشنهاد ميشه يک ساب دامين برای اينکار درست کنيد و فايل ها رو اونجا آپلود کنيد. مثلا charge.yoursite.vom رو برای اين کار پيشنهاد ميديم.)
3. پرميشن (CHMOD) شاخه های زير رو به 777 تغيير بديد:

/app/tmp/cache
/app/tmp/cache/models
/app/tmp/cache/persistent
/app/tmp/cache/views

4. فايل موجود در شاخه database رو در ديتابيس ساخته شده برای اينکار ايمپورت کنيد.
5. فايل database.php در شاخه app\config رو باز کرده و اطلاعات ديتابيس رو در اون وارد کنيد:

var $default = array(
'driver' => 'mysql',
'persistent' => false,
'host' => 'localhost',
'login' => '',
'password' => '',
'database' => '',
'prefix' => 'p_',
'encoding' => 'utf8'
);

6. به آدرس http://charge.yoursite.com/users/login مراجعه کنيد و با يوزر و پسورد زير وارد مديريت برنامه بشيد (اين آدرس با توجه به محل نصب برنامه متفاوت هستش و طبق مثال بالا گفته شده):

user: you@yoursite.com
password: 12345678

7. در بخش مديريت اطلاعات کاربری و کلمه عبور رو تغيير بديد.
8. در مديريت در قسمت درگاه پرداخت (http://www.zarinpal.com) اطلاعات درگاه های پرداخت رو اصلاح کنيد.
9. شناسه سامانه نوين رو از سايت راهکارهای نوين (http://www.novinways.com) بگيريد و در قسمت تنظيمات وارد کنيد.
10. کليد تبادلی که در سايت راهکار های نوين ست کرديد در تنظيمات ثبت کنيد.
11. حتما در پايان نصب نسبت به تغيير شناسه کاربری و رمز عبور خودتون در اين سامانه از قسمت کاربران اقدام کنيد.

برنامه روی سايت نصب شده و ميتونيد ازون استفاده کامل ببريد. فردا هم سعی ميکنيم فيلم آموزشی رو آماده کنيم و منتشر کنيم.

samansystems
March 2nd, 2013, 12:05
نمونه سايت ديگه ای که با اين اسکريپت راه اندازی شده:

http://charge.forum98.com/

iranistar
March 2nd, 2013, 14:22
ببخشید زرین پال روش هست کارمزد نداره؟

من یه سایت پربازدید دارم میخوام استفاده کنم

samansystems
March 2nd, 2013, 15:34
ببينيد موضوع زرين پال به صورتی هستش که در زير شرح ميدم:
اين يکی از قابليت های زرين پال هستش که معمولا از چشم افراد مخفی ميمونه.

ببينيد زمانی که پول به حساب زرين پال شما مياد هيچ کارمزدی از شما کسر نميشه.
شما با همون پولی که در حساب زرين پال تون هستش حسابتون در راهکارهای نوين رو شارژ ميکنيد.
بنابراين بابت خريد شارژ هيچ کارمزدی از شما کسر نميشه.

اجازه بديد با مثال برای شما توضيح بدم. من مثال رو برای زمانی ميزنم که شما در سطح برنزی قرار داريد و 1% سود فروشتون هستش.

شما قصد داريد روزی 20 تا شارژ 2000 تومانی به فروش برسونيد.
حسابتون در راهکار های نوين رو 39600 تومان شارژ ميکنيد.
فروشتون آغاز ميشه و در پايان روز 40 هزار تومان موجودی در حساب زرين پال شما موجود هستش.
39600 هزار تومان حسابتون در راهکارهای نوين رو مجدد و برای فروش روز آينده شارژ ميکنيد.
در اين صورت موجودی حساب شما در زرين پال و در پايان روز اول فروش 400 تومان هستش. (شما تنها کارمزدی که پرداخت ميکنيد بابت اين 400 تومانی هستش که در زرين پال داريد و برای پولی که بابتش شارژ خريد کرديد هيچ کارمزدی پرداخت نکرديد. در واقع شما تنها بابت سودی که بدست مياريد کارمزد 2.5% پرداخت ميکنيد و بابت سرمايه درگردش چيزی از شما کسر نميشه.)
چون کارمزد در زرين پال در زمان درخواست واريز وجه به حساب بانکی محاسبه و کسر ميشه.

i-whost
March 2nd, 2013, 15:54
ببينيد موضوع زرين پال به صورتی هستش که در زير شرح ميدم:
اين يکی از قابليت های زرين پال هستش که معمولا از چشم افراد مخفی ميمونه.

ببينيد زمانی که پول به حساب زرين پال شما مياد هيچ کارمزدی از شما کسر نميشه.
شما با همون پولی که در حساب زرين پال تون هستش حسابتون در راهکارهای نوين رو شارژ ميکنيد.
بنابراين بابت خريد شارژ هيچ کارمزدی از شما کسر نميشه.

اجازه بديد با مثال برای شما توضيح بدم. من مثال رو برای زمانی ميزنم که شما در سطح برنزی قرار داريد و 1% سود فروشتون هستش.

شما قصد داريد روزی 20 تا شارژ 2000 تومانی به فروش برسونيد.
حسابتون در راهکار های نوين رو 39600 تومان شارژ ميکنيد.
فروشتون آغاز ميشه و در پايان روز 40 هزار تومان موجودی در حساب زرين پال شما موجود هستش.
39600 هزار تومان حسابتون در راهکارهای نوين رو مجدد و برای فروش روز آينده شارژ ميکنيد.
در اين صورت موجودی حساب شما در زرين پال و در پايان روز اول فروش 400 تومان هستش. (شما تنها کارمزدی که پرداخت ميکنيد بابت اين 400 تومانی هستش که در زرين پال داريد و برای پولی که بابتش شارژ خريد کرديد هيچ کارمزدی پرداخت نکرديد. در واقع شما تنها بابت سودی که بدست مياريد کارمزد 2.5% پرداخت ميکنيد و بابت سرمايه درگردش چيزی از شما کسر نميشه.)
چون کارمزد در زرين پال در زمان درخواست واريز وجه به حساب بانکی محاسبه و کسر ميشه.

خوب یعنی اگر درخواست برداشت هر 40.000 تومان بدیم از کل موجودی 2.5% کارمزد میگیرید درسته؟

یعنی فرقی نداره از سود بدست آمده که 400 تومان هست درخواست واریز بدیم یا از کل موجودی که در حساب داریم درخواست واریز بدیم کلا 2.5% کارمزد هزینه واریز به حساب دارید؟

فقط شارژ پنل در سایت شارژ کارمزد نداره

بهر حال 2.5% میگیرید درست گفتم؟

samansystems
March 2nd, 2013, 16:46
خوب یعنی اگر درخواست برداشت هر 40.000 تومان بدیم از کل موجودی 2.5% کارمزد میگیرید درسته؟
یعنی فرقی نداره از سود بدست آمده که 400 تومان هست درخواست واریز بدیم یا از کل موجودی که در حساب داریم درخواست واریز بدیم کلا 2.5% کارمزد هزینه واریز به حساب دارید؟
فقط شارژ پنل در سایت شارژ کارمزد نداره
بهر حال 2.5% میگیرید درست گفتم؟

بله برای تراکنش های خروجی 2.5% کارمزد کسر ميشه.
مزيتش اين هستش که شما برای خريد شارژ کارمزدی پرداخت نميکنيد.
در حقيقت شما تنها برای سود خودتون اين کارمزد رو پرداخت ميکنيد. نه برای سرمايه در گردش.
ضمن اينکه امکان فعالسازی درگاه های پرداخت سامان، پارسيان و پاسارگاد هم به صورت رايگان روی سيستم وجود داره.

iranistar
March 2nd, 2013, 20:48
در حقيقت شما تنها برای سود خودتون اين کارمزد رو پرداخت ميکنيد. نه برای سرمايه در گردش.
ضمن اينکه امکان فعالسازی درگاه های پرداخت سامان، پارسيان و پاسارگاد هم به صورت رايگان روی سيستم وجود داره.

کاش پرداخت بانک ملت بود
اگه بود میخواستم

samansystems
March 2nd, 2013, 22:07
کاش پرداخت بانک ملت بود
اگه بود میخواستم

بانک ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و به هيچ ترتيب روی اين اسکريپت توسط ما توسعه داده نخواهد شد.

samansystems
March 2nd, 2013, 22:15
اين هم يک نسخه نصب شده ديگه: خرید کارت شارژ (http://echarge.cmax.ir/)

napster
March 2nd, 2013, 22:21

شرمنده اینقد رک میگم اما مفتش گرونه،الان سیستم های مشابه به صورت رایگان راه میندازن و خیلی آسون (فقط dns اونا رو ست میکنی رو دامین)

شارژ مستقیم + انواع شارژ (امضامو ببین)

سود هم از فروش 2% که صاف میرسه دستت،دیگه این کارا چیه ؟

از همه مهمتر کاربرا خیلی هاشون به بانک سرمایه یا بانک هایی که کلی تبلیغ میکنن اعتماد نمیکنن دیگه زرین پال که جای خود دارد.

samansystems
March 2nd, 2013, 22:37
شرمنده اینقد رک میگم اما مفتش گرونه،الان سیستم های مشابه به صورت رایگان راه میندازن و خیلی آسون (فقط dns اونا رو ست میکنی رو دامین)
شارژ مستقیم + انواع شارژ
سود هم از فروش 2% که صاف میرسه دستت،دیگه این کارا چیه ؟
از همه مهمتر کاربرا خیلی هاشون به بانک سرمایه یا بانک هایی که کلی تبلیغ میکنن اعتماد نمیکنن دیگه زرین پال که جای خود دارد.

شرمنده انقدر رک جواب رک گوئی شما رو ميدم.
1. احساس ميکنم هدف شما بيشتر تبليغ سايتتون بود که تو امضا بود :">
2. خوشحال ميشم بدونم اين سايت هائی که ميگيد اين سرويس رو رايگان ميدن کيا هستند ؟ ضمن اينکه اين نرم افزار هم رايگان هستش.
3. تو اين نرم افزار بر خلاف اون سايت هائی که شما ميگيد دستتون کاملا باز هستش و ميتونيد هر تغييری در ظاهر يا در برنامه رو به هر صورتی که مايل باشيد بديد. چيزی که تو سيستم هائی که شما ميگيد ممکن نيست. مثلا همين سايت شما تابلو هستش که از شرکت تهران اينترنت هستش و کلا همه جا اسم تهران اينترنت رو زده. به نظر من سايت شما بيشتر از اينکه به درد شما بخوره تبليغ سايت تهران اينترنت هستش :-&
4. مهمترين مزيت زرين پال اين هستش که 8000 پذيرنده زرين پال ترجيح ميدن از بقيه پذيرنده های زرين پال خريد کنن. اگر غير از اين بود زرين پال الان8000 پذيرنده و 80000 کاربر نداشت. ضمنا لازم ميدونم به استحضار شما برسونم شرکت سامان سيستم مجری زرين پال به عنوان يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هستش و ميتونيد نام اون رو در ليست زير مشاهده کنيد:

samansystems
March 2nd, 2013, 22:39
http://www.shaparak.com/ir/members/psp.asp

napster
March 2nd, 2013, 23:03
شرمنده انقدر رک جواب رک گوئی شما رو ميدم.
1. احساس ميکنم هدف شما بيشتر تبليغ سايتتون بود که تو امضا بود :">
2. خوشحال ميشم بدونم اين سايت هائی که ميگيد اين سرويس رو رايگان ميدن کيا هستند ؟ ضمن اينکه اين نرم افزار هم رايگان هستش.
3. تو اين نرم افزار بر خلاف اون سايت هائی که شما ميگيد دستتون کاملا باز هستش و ميتونيد هر تغييری در ظاهر يا در برنامه رو به هر صورتی که مايل باشيد بديد. چيزی که تو سيستم هائی که شما ميگيد ممکن نيست. مثلا همين سايت شما تابلو هستش که از شرکت تهران اينترنت هستش و کلا همه جا اسم تهران اينترنت رو زده. به نظر من سايت شما بيشتر از اينکه به درد شما بخوره تبليغ سايت تهران اينترنت هستش :-&
4. مهمترين مزيت زرين پال اين هستش که 8000 پذيرنده زرين پال ترجيح ميدن از بقيه پذيرنده های زرين پال خريد کنن. اگر غير از اين بود زرين پال الان8000 پذيرنده و 80000 کاربر نداشت. ضمنا لازم ميدونم به استحضار شما برسونم شرکت سامان سيستم مجری زرين پال به عنوان يکی از شرکت های متقاضی اتصال به سوئيچ شاپرک هستش و ميتونيد نام اون رو در ليست زير مشاهده کنيد:

گلم اگه خوب نگاه کنی به نت (تو اکثر سایت های رنک بالا تبلیغ دارم) پس نیازی به یه تاپیک شما نیست،اوکی ؟

من از اینجا گرفتم تهران اینترنت (http://www.tehraninternet.co.ir/) و کل ه بحثم اینه که راهی که داری میری به ناکجا آباده،تمام این کارایی که میگی (تغیرات) خیلی راحت تو این سامانه انجام میشه و اونم کاملا رایگان هست و اگه دقت کنی تو گفتی تهران اینترنت،من گفتم سامانه های مشابه (که قاصدک و .....) بماند
پیوست:جدیدا سیستم اینا عوض شده و هر تغیری و کد html یا css بخاید میشه داد و کپی رایت یا قالب یا هر چیزی رو جا به جا کرد.

ایرانی هستید و انتقاد ناپذیر و شکر خدا همه متخصص،باشد که رستگار شوید

samansystems
March 2nd, 2013, 23:17
گلم اگه خوب نگاه کنی به نت (تو اکثر سایت های رنک بالا تبلیغ دارم) پس نیازی به یه تاپیک شما نیست،اوکی ؟

پس لطفا پستتون رو حذف کنيد و اگر هم انتقادی داريد بريد تاپيک مجزا بزنيد.
چون اينطوری من و کاربران فکر ميکنيم شما به خاطر اينکه سايتتون فروش نداره و مشتری نداريد سعی ميکنيد تاپيک ديگران رو خراب کنيد :104:

من از اینجا گرفتم تهران اینترنت (http://www.tehraninternet.co.ir/) و کل ه بحثم اینه که راهی که داری میری به ناکجا آباده،تمام این کارایی که میگی (تغیرات) خیلی راحت تو این سامانه انجام میشه و اونم کاملا رایگان هست و اگه دقت کنی تو گفتی تهران اینترنت،من گفتم سامانه های مشابه (که قاصدک و .....) بماند

قرار شد بگيد از کجا ميشه يک سايت رايگان شارژ تاپ آپ بالا اورد ؟ من جواب اول رو به شما ميدم. راهکار های نوين (http://www.novinways.com). شما اگر جواب ديگه ای داريد بديد.

پیوست:جدیدا سیستم اینا عوض شده و هر تغیری و کد html یا css بخاید میشه داد و کپی رایت یا قالب یا هر چیزی رو جا به جا کرد.

حتی اگر به کد html و css دسترسی داشته باشيد به سورس دسترسی نداريد. زمانی که به سورس دسترسی داشته باشيد يعنی ميتونيد مالک اصلی سايتتون باشيد و به کمک اين نرم افزار شما اين قابليت رو خواهيد داشت.

ایرانی هستید و انتقاد ناپذیر و شکر خدا همه متخصص،باشد که رستگار شوید

شما هم ايرانی هستيد و سعی ميکنيد تاپيک بقيه ايرانی ها رو به خاطر اينکه مشتری جذب کنيد بهم بزنيد.
اينکه شما برای سايتتون سالانه 200 هزار تومان هزينه پرداخت ميکنيد و در نهايت نميتونيد 97 برابر اين مقدار شارژ بفروشيد تا بتونيد هزينه پرداخت شده رو از سود بدست بياريد مشکلی هستش که به اين تاپيک مربوط نيست. ميتونيد يک تاپيک مجزا باز کنيد و اين موضوع رو بيان کنيد. اما حق خراب کردن اين تاپيک رو نداريد. نداريد و نخواهيد داشت.

samansystems
March 2nd, 2013, 23:30
بحثم اینه که راهی که داری میری به ناکجا آباده

چرا ؟ چون قراره دوستان به کمک اين نرم افزار وارد رقابتی با شما بشن راهشون ناکجا آباد هستش ؟
شما ازين راه سود خوبی ميبريد و نوش جانتون. اما اگر ديگران بخوان ازين راه سود کنن راهشون ناکجا آباد هستش ؟ >:)

تو اکثر سایت های رنک بالا تبلیغ دارم

آدرس اين سايت ها رو بديد ما خوشحال ميشيم ببينيم تبليغات شما رو در اين سايت ها ؟ l-)

napster
March 2nd, 2013, 23:43
چرا ؟ چون قراره دوستان به کمک اين نرم افزار وارد رقابتی با شما بشن راهشون ناکجا آباد هستش ؟
شما ازين راه سود خوبی ميبريد و نوش جانتون. اما اگر ديگران بخوان ازين راه سود کنن راهشون ناکجا آباد هستش ؟ >:)

آدرس اين سايت ها رو بديد ما خوشحال ميشيم ببينيم تبليغات شما رو در اين سايت ها ؟ l-)

حاجی درگیری با خودت یا کلا سطح درک اینا مشکل داره ؟میگی سایت رایگان بده که تاپ آپ بالا بیاره من دارم میگم تهران اینترنت،یه میل میزنی و بدون هزینه و رایگان فقط 2 تا dns میدن و ست میکنی و تموم،چی میگی تو ؟خوبی؟این چنتاست ؟

شبکه تبلیغات میشناسی؟برو اونجا ببین کمپین روزانه من چقدره؟مشکل داری؟سیستم بدرد نمیخوره ؟درگیری ذهنی داری؟ این راش نیست برادر،غد بازی هم حدی داره نه اینقد شدید

napster
March 2nd, 2013, 23:51

l-)

عجب کند ذهنی هستی تو بابا،من دارم میگم هر کی میخاد وارد این بازار بشه به جا اسکریپت داغون تو برن یه dns ست کنن و تو عرض 1 ساعت سایتشون با قابلیت تاپ آپ و رایتل و هر کوفتی و کاملا رایگان راه بیفته،بعد تو میگی میترسم رقیب بیاد تو ؟

ما دعاتو کردیم حالا چقد بگیره دیگه دست من نیست

samansystems
March 2nd, 2013, 23:53
حاجی درگیری با خودت یا کلا سطح درک اینا مشکل داره ؟میگی سایت رایگان بده که تاپ آپ بالا بیاره من دارم میگم تهران اینترنت،یه میل میزنی و بدون هزینه و رایگان فقط 2 تا dns میدن و ست میکنی و تموم،چی میگی تو ؟خوبی؟این چنتاست ؟

دوست عزيز اگر شما تو خونه يا تو کوچه يا هر جای ديگه ای درگيری داريد دليل نميشه ديگران رو به اين موضوع متهم کنيد.
ضمنا اگر در شمارش مشکل داريد باز هم دليل نميشه فکر کنيد ديگران در شمارش مشکل دارن.
ادبيات شما نشون ميده مقتضای سنی شما کمتر از سن قانونی هستش. از شما خواهش ميکنم ضمن حفظ ادب و شخصيت از بکار بردن الفاظ بدور از شان خودتون در اين محل عمومی خوددداری کنيد.

در مورد موضوعی که فرموديد رايگان سرويس ارائه ميدن ممنون. اما اگر ميخواين اين سرويس و روش کار اون رو معرفی کنيد پيشنهاد ميکنم يک تاپيک مجزا باز کنيد و نحوه کار رو توضيح بديد. اين تاپيک مربوط به سايت راهکارهای نوين و نرم افزار منتشر شده توسط اين سايت هستش و جائی برای تبليغ سايت شما و سايتی که ازش سرويس گرفتيد نيست.

شبکه تبلیغات میشناسی؟برو اونجا ببین کمپین روزانه من چقدره؟

من که نميتونم ببينم کمپين روزانه شما چقدر هستش. شما يک مدرک ارائه بديد که روزانه چقدر تبليغ ميکنيد >:)

مشکل داری؟سیستم بدرد نمیخوره ؟درگیری ذهنی داری؟ این راش نیست برادر،غد بازی هم حدی داره نه اینقد شدید

بازم از شما خواهش ميکنم اگر تو خونه يا کوچه به شما حرفی ميزنن تو اين محيط عمومی به کار نبريد. چون شائن اين محيط و کاربران حاضر در اون بالاتر از اين ادبيات هستش که شما بکار ميبريد.

napster
March 2nd, 2013, 23:57
دوست عزيز اگر شما تو خونه يا تو کوچه يا هر جای ديگه ای درگيری داريد دليل نميشه ديگران رو به اين موضوع متهم کنيد.
ضمنا اگر در شمارش مشکل داريد باز هم دليل نميشه فکر کنيد ديگران در شمارش مشکل دارن.
ادبيات شما نشون ميده مقتضای سنی شما کمتر از سن قانونی هستش. از شما خواهش ميکنم ضمن حفظ ادب و شخصيت از بکار بردن الفاظ بدور از شان خودتون در اين محل عمومی خوددداری کنيد.

در مورد موضوعی که فرموديد رايگان سرويس ارائه ميدن ممنون. اما اگر ميخواين اين سرويس و روش کار اون رو معرفی کنيد پيشنهاد ميکنم يک تاپيک مجزا باز کنيد و نحوه کار رو توضيح بديد. اين تاپيک مربوط به سايت راهکارهای نوين و نرم افزار منتشر شده توسط اين سايت هستش و جائی برای تبليغ سايت شما و سايتی که ازش سرويس گرفتيد نيست.

من که نميتونم ببينم کمپين روزانه شما چقدر هستش. شما يک مدرک ارائه بديد که روزانه چقدر تبليغ ميکنيد >:)

بازم از شما خواهش ميکنم اگر تو خونه يا کوچه به شما حرفی ميزنن تو اين محيط عمومی به کار نبريد. چون شائن اين محيط و کاربران حاضر در اون بالاتر از اين ادبيات هستش که شما بکار ميبريد.

ببین عزیزم من اگه الان بچه دار شده بودم احتمالا الان بچم هم سن تو بود،اگه پستامم ببینی میبینی طرز حرف زدنم این نیست اما جلو کسی که سطحش همینه باید اینجور حرف زد
من دارم راهنماییت میکنم که یه دستی به اسکریپتت بکشی (البته اونی که نوشته) بعد میای جوک تحویل میدی.

samansystems
March 3rd, 2013, 00:01
عجب کند ذهنی هستی تو بابا،من دارم میگم هر کی میخاد وارد این بازار بشه به جا اسکریپت داغون تو برن یه dns ست کنن و تو عرض 1 ساعت سایتشون با قابلیت تاپ آپ و رایتل و هر کوفتی و کاملا رایگان راه بیفته،بعد تو میگی میترسم رقیب بیاد تو ؟

اينکه شناخت شما از طراحی سايت و بالا اوردن سايت در حد ست کردن دی ان اس هستش دليل نميشه فکر کنيد اين روش بهترين هستش.
کاربران خودشون قدرت تشخيص دارن و ميتونن روش درست رو تشخيص بدن.

کسی که از برنامه نويسی شناخت داشته باشه ميدونه به کمک وبسرويس ميتونه چه قابليت هائی رو پياده سازی کنه.

و کسی که از برنامه نويسی شناخت داشته باشه ميتونه سورس اين نرم افزار رو باز کنه و ببينه درب و داغون هستش به قول شما يا تر و تميز.

بکار بردن واژه پررنگ شده در شائن بچه های اين انجمن نيست. باز هم از شما خواهش ميکنم در حد ادبيات اين انجمن و نه در حد ادبيات خونه و کوچه حرف بزنيد.

ما دعاتو کردیم حالا چقد بگیره دیگه دست من نیست

دستتون درد نکنه. محتاج دعا هستيم.

samansystems
March 3rd, 2013, 00:04
ببین عزیزم من اگه الان بچه دار شده بودم احتمالا الان بچم هم سن تو بود،اگه پستامم ببینی میبینی طرز حرف زدنم این نیست اما جلو کسی که سطحش همینه باید اینجور حرف زد

خدا انشالا به شما هم يک پسر بده تا شائن شما بالا بره و صحبت کردن تو جمع رو ياد بگيريد. >:)

من دارم راهنماییت میکنم که یه دستی به اسکریپتت بکشی (البته اونی که نوشته) بعد میای جوک تحویل میدی.

بهتره اين حرف رو يک نيروی فنی که حداقل از برنامه نويسی يک شناخت داره بزنه. شما اگر روزمه قوی ای در اين زمينه (برنامه نويسی) داريد ارائه بديد تا زمانی که در مورد اين نرم افزار صحبت ميکنيد کسی به حرف های شما نخنده :103:

napster
March 3rd, 2013, 00:05
اينکه شناخت شما از طراحی سايت و بالا اوردن سايت در حد ست کردن دی ان اس هستش دليل نميشه فکر کنيد اين روش بهترين هستش.
کاربران خودشون قدرت تشخيص دارن و ميتونن روش درست رو تشخيص بدن.

کسی که از برنامه نويسی شناخت داشته باشه ميدونه به کمک وبسرويس ميتونه چه قابليت هائی رو پياده سازی کنه.

و کسی که از برنامه نويسی شناخت داشته باشه ميتونه سورس اين نرم افزار رو باز کنه و ببينه درب و داغون هستش به قول شما يا تر و تميز.

بکار بردن واژه پررنگ شده در شائن بچه های اين انجمن نيست. باز هم از شما خواهش ميکنم در حد ادبيات اين انجمن و نه در حد ادبيات خونه و کوچه حرف بزنيد.

دستتون درد نکنه. محتاج دعا هستيم.

چه پسره گلی واقعا حال کردم با این ادبت :53: میدونی اصن یه جورایی شرمندم کردی که گفتی هر کوفتی در شان بچهای این انجمن نیست :77:
انشاالله اسکریپتت بگیره و بتونی بازم از این قبیل اسکریپتا بدی بیرون تا مشکلات همه حل شه :-*

napster
March 3rd, 2013, 00:08
خدا انشالا به شما هم يک پسر بده تا شائن شما بالا بره و صحبت کردن تو جمع رو ياد بگيريد. >:)

بهتره اين حرف رو يک نيروی فنی که حداقل از برنامه نويسی يک شناخت داره بزنه. شما اگر روزمه قوی ای در اين زمينه (برنامه نويسی) داريد ارائه بديد تا زمانی که در مورد اين نرم افزار صحبت ميکنيد کسی به حرف های شما نخنده :103:

من رزومم رو به تو ارائه بدم ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! اگه ببینیش که نمیدونی از کدوم ور باید بگیریش =))

بیخیال برنامه نویس دیگه واسه شبی بسه،واقعا وقته تفریم پر شد.خوش باش

samansystems
March 3rd, 2013, 00:11
چه پسره گلی واقعا حال کردم با این ادبت :53: میدونی اصن یه جورایی شرمندم کردی که گفتی هر کوفتی در شان بچهای این انجمن نیست :77:
انشاالله اسکریپتت بگیره و بتونی بازم از این قبیل اسکریپتا بدی بیرون تا مشکلات همه حل شه :-*

البته بيشتر از اين هم از شما انتظار نميرفت.
اسکريپت گرفته و شما ميتونيد از تعداد دانلود شدن اون متوجه اين موضوع بشيد.

samansystems
March 3rd, 2013, 00:14
من رزومم رو به تو ارائه بدم ؟؟؟!!!!!!!!!!!!!! اگه ببینیش که نمیدونی از کدوم ور باید بگیریش =))
بیخیال برنامه نویس دیگه واسه شبی بسه،واقعا وقته تفریم پر شد.خوش باش

بهتر بود به جای سفسته و فرافکی چيزی که در چنته داشتيد رو روو ميکرديد. هر چند که بنده اطمينان دارم شما تو زندگيتون کلا 10 خط کد هم برنامه نويسی نکرديد >:) چون اگر اينکار رو کرده بوديد الان ميتونستيد از خودتون دفاع کنيد.
به هر حال پيشنهاد ميکنم در اموری که تخصص نداريد دخالت نکنيد چون نتيجه اون چيزی نيست جز مشخص شدن ماهيت و طرز فکر شما برای ديگران. از قديم گفتن: تا مرد سخن نگفته باشد - عیب هنرش نهفته باش

samansystems
March 3rd, 2013, 00:15
واقعا وقته تفریم پر شد.خوش باش

مرسی ازينکه با اسپم های بی محتواتون تاپيک اين نرم افزار رو بالا نگه داشتيد. >:)

napster
March 3rd, 2013, 00:25
مرسی ازينکه با اسپم های بی محتواتون تاپيک اين نرم افزار رو بالا نگه داشتيد. >:)

یه چیز دیگه هم میگن،بهتر است دهان خود را ببندیم و ابله به نظر برسیم تا آن را باز کنیم و همه شک و تردید ها رو از بین ببریم (انو خوب آویزون گوش ت کن)

آمار هم از پیغام خصوصی های به من و سوال راجب سامانه میشه

دیگه واقعا وقت حرف زدن با تو رو ندارم (انو گفتم که نیای یه پست بدی و ذوق مرگ بری و فک کنی جواب دادی باز (اینو از سطح افکارت گفتم))

samansystems
March 3rd, 2013, 00:31
یه چیز دیگه هم میگن،بهتر است دهان خود را ببندیم و ابله به نظر برسیم تا آن را باز کنیم و همه شک و تردید ها رو از بین ببریم (انو خوب آویزون گوش ت کن)

خوب بود اگر اين موضوع رو آويزه گوش خودتون کرده بوديد و از ابتدا تو يک جمعی که همه دارن در مورد يک نرم افزار و قابليت های اون حرف ميزنن در مورد dns و هاست و اين موارد صحبت نميکرديد. :-& اينطور هنرتون نمايان نميد.

آمار هم از پیغام خصوصی های به من و سوال راجب سامانه میشه

خوب بهتون تبريک ميگم که تونستيد با پريدن تو تاپيک ديگران دو تا مشتری برای کار خودتون جذب کنيد. هر زمان تعداد پيام های خصوصی رسيده به شما از تعداد دانلود اين نرم افزار و تعداد بارهایی که اين پست توسط کاربران مشاهده شده رسيد اونوقت نشون ميده در س ر ق ت کاربران از تاپيک ديگر موفق بوديد >:)

دیگه واقعا وقت حرف زدن با تو رو ندارم (انو گفتم که نیای یه پست بدی و ذوق مرگ بری و فک کنی جواب دادی باز (اینو از سطح افکارت گفتم))

بنده به شخصه از ابتدا وقت حرف زدن با شما رو نداشتم و قطعا اگر تو اين تاپيک نپريده بوديد وسط کاری به کارتون نداشتم. واقعا اگر تو اين تاپيک دخالت کودکانه نميکرديد کسی کاری به کار شما نداشت. به هر حال از ابتدا پيشنهاد کردم کارتون رو در يک تاپيک مجزا دنبال کنيد و بی دليل سعی نکنيد از تاپيک ديگران برای کار خودتون کاربر ب د ز د ی د

samansystems
March 3rd, 2013, 00:40
به اطلاع دوستان برسونيم يکی ديگه از دوستان هم سامانه رو نصب کردن و سايتشون فعال هستش:
http://www.2ee.ir

samansystems
March 7th, 2013, 01:00
خرید کارت شارژ (http://www.ir6arj.ir/topup/)
اين هم نمونه ديگه

vahab00
March 7th, 2013, 15:55
ااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااااه :62:
اين چ وضعشه بابا ؟
چرا ياد نميگيريم تو تاپيك هاي ديگران اسپم نكنيم ؟
اصلا كاربرا خودشون مگه عقل و شعور ندارن ؟
خودشون ميدونن چي بهتره چي بدتر
هركاري صلاح بدونن ميكنن
من شخصا خيلي حال كردم با اين سامانه
چون از اين به بعد ميتونم از زرين پال هم شارژ بخرم و ديگه نياز به واسطه ندارم
الانم دارم اين سيستم رو رو سايتم نصب ميكنم . فعلا قصد استفاده ندارم اما به زودي استفاده ميكنم
خلاصه جاي اين همه دعوا بزاريد كاربرا قضاوت كنند
يا حق

samansystems
March 7th, 2013, 18:31
متاسفانه بعضی از دوستان وقتی ميبينن ممکنه رقيب هاشون بيشتر بشن به جای اوردن ايده نو تو کارشون، شروع به فحاشی و توهين ميکنن. L-)

Faraz4u
March 7th, 2013, 18:47
از حسادتشون هست
سامان سیستم را اونایی که واقعا توی نت هستن الان خوب میشناسن
همیشه ایده های شما واقعا نو و جالب بوده

rominait
March 7th, 2013, 19:31
چند سالي هست كه با سامان سيستم كار مي كنم.
از نظر كار و تعهد واقعا جاي تشكر دارن .
و اميدوارم اين اسكريپت هم موفقيت داشته باشه.
و يقينا هر كس توي اينترنت فعال باشه يكي از خدمات سامان سيستم رو مي شناسه .

mohsen_haftom
April 14th, 2013, 19:14
سلام خسته نباشید من متوجه یه قسمت نشدم یعنی مبلغ مورد نظر رو به حساب راهکارهای نوين میریزیم بعد چطوری مثلا برای کارت شارژ باید مبالغ رو تعیین کرد؟؟؟یعنی شاید فقط بخوام شارژ 1000 ایرانسل داشته باشم بعد باید چیکار کرد؟؟؟برای اتصال به درگاه های بانکی فقط باید اون تیک فعال شود رو زد؟؟؟ و کاری دیگه نداره؟؟؟این کارت های شارژ قیمتش به صورت عمده برای ما حساب میشه؟؟؟و میشه بگید که قیمت عمدش چقدر هست؟؟؟ و نمیشه که شارژ خودکار نداشته باشه و فقط شماره رمز ارسال بشه روی تلفن؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید( ببخشید که خیلی سوال بود) با سپاس.منتظر پاسخ شما هستم.

samansystems
April 14th, 2013, 19:44
سلام خسته نباشید من متوجه یه قسمت نشدم یعنی مبلغ مورد نظر رو به حساب راهکارهای نوين میریزیم بعد چطوری مثلا برای کارت شارژ باید مبالغ رو تعیین کرد؟؟؟یعنی شاید فقط بخوام شارژ 1000 ایرانسل داشته باشم بعد باید چیکار کرد؟؟؟برای اتصال به درگاه های بانکی فقط باید اون تیک فعال شود رو زد؟؟؟ و کاری دیگه نداره؟؟؟این کارت های شارژ قیمتش به صورت عمده برای ما حساب میشه؟؟؟و میشه بگید که قیمت عمدش چقدر هست؟؟؟ و نمیشه که شارژ خودکار نداشته باشه و فقط شماره رمز ارسال بشه روی تلفن؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید( ببخشید که خیلی سوال بود) با سپاس.منتظر پاسخ شما هستم.

فعلا فقط شارژ خودکار هست. اما بزودی شارژ بصورت پين هم راه اندازی ميکنيم.
البته اپراتور تامين کننده فعلی ما مشکلات زيادی داره و به خاطر همين در حال تغيير اپراتور هستم.
حساب شما در راهکارهای نوين بايد هميشه شارژ باشه. برای گرفتن درگاه از هر بانکی (بجز ملت) + زرين پال ميتونيد اقدام کنيد.
پورسانت ها هم مطابق جدول تعرفه و بر اساس گردش 3 ماهه محاسبه ميشه.

mohsen_haftom
April 14th, 2013, 19:48
پس یعنی درگاه پرداخت به جز زرین پال رو خودمون باید کاراش رو انجام بدیم؟؟دیگه؟؟کاری با شما نداره دیگه؟؟؟ درسته؟

samansystems
April 14th, 2013, 19:56
حتی زرين پال رو هم خودتون بايد بگيريد از زرين پال و تو اين نرم افزار ست کنيد.
انشالا با راه اندازی درگاه مستقيم زرين پال (که بزودی قرار هست برای کاربران طلائی راه اندازی بشه) ميشه فروش رو به خوبی شروع کرد.

mohsen_haftom
April 15th, 2013, 00:16
ممنون. و یه سوال دیگه امکان استفاده جدا از این اسکریپت هست؟؟؟ که دیگه احتیاجی به گرفتن کد تبادل و اینا نباشه؟؟؟ میشه اینجوری هم ازش استفاده کرد؟؟؟ممنون میشم این رو هم پاسخ بدین

samansystems
April 15th, 2013, 10:57
ممنون. و یه سوال دیگه امکان استفاده جدا از این اسکریپت هست؟؟؟ که دیگه احتیاجی به گرفتن کد تبادل و اینا نباشه؟؟؟ میشه اینجوری هم ازش استفاده کرد؟؟؟ممنون میشم این رو هم پاسخ بدین

خوب بعد چطوری موبايل رو شارژ کنه ؟
برای شارژ موبايل بايد به يک وبسرويسی متصل بشيد که اين وبسرويس رو راهکارهای نوين تامين کرده.

mohsen_haftom
April 15th, 2013, 21:44
خب نه دیگه!!!شارژ نکنه فقط شماره رمز شارژ رو بفرسته روی خط!!! میشه این کار رو کرد؟؟؟

samansystems
April 15th, 2013, 21:55
خب نه دیگه!!!شارژ نکنه فقط شماره رمز شارژ رو بفرسته روی خط!!! میشه این کار رو کرد؟؟؟

هيچ کاری نشد نداره. چون نرم افزار کد باز هست شما ميتونيد هر تغييری رو بديد. ولی هدف از انتشار اين نرم افزار توسط ما اين بوده که بتونه به کمک وبسرويس راهکارهای نوين، شارژ خودکار بفروشه.

Ramin
April 15th, 2013, 22:22
کاش امکان استفاده از درگاه بانک ملت به خصوص بانک ملت وجود داشت

mohsen_haftom
April 15th, 2013, 23:36
اونوقت امکانش هست که شما این کار رو انجام بدین؟؟؟ که هم از وب سرویس شما یشه استفاده کنه و هم در همون حالتی که به شما گفتم بشه استفاده کرد؟؟؟ هر هزینه ای هم داشته باشه مشکلی نداره!!! امکانش هست این لطف رو بکنید؟؟؟

samansystems
April 16th, 2013, 11:24
کاش امکان استفاده از درگاه بانک ملت به خصوص بانک ملت وجود داشت

متاسفانه بانک ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و بيشتر باعث بروز مشکل برای کاربران خواهد شد. چون سود اينکار اينقدر نيست که به پرداخت بانک ملت بخواد 3 4 درصد تراکنش ها رو بدون وضعيت مشخص تسويه نکنه.

اونوقت امکانش هست که شما این کار رو انجام بدین؟؟؟ که هم از وب سرویس شما یشه استفاده کنه و هم در همون حالتی که به شما گفتم بشه استفاده کرد؟؟؟ هر هزینه ای هم داشته باشه مشکلی نداره!!! امکانش هست این لطف رو بکنید؟؟؟

متاسفانه ما زمان لازم برای اينکار رو نداريم.

mohsen_haftom
April 16th, 2013, 19:29
از دوستان کسی هست این کار رو انحام بده؟؟؟ممنون میشم هزینه اون هر چقدر بشه مشکلی نداره!!!!

mohsen_haftom
April 16th, 2013, 20:54
شما کسی رو نمیشناسین که این کار رو انحام بده؟؟؟؟ خیلی زمان میبره براتون اگه بخواین انجام بدین؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

98patogh
April 16th, 2013, 21:00
خوب دوست عزیز شما مازول بانک ملت رو براش بنویسید اگر زحمتی نیست . مشکلاتش به پای خودمون . 3 سال هست که من مشکلی نداشتم با بانک ملت

باید قبول کنیم که بهترین درگاه بانک ملت هست که بدون کارمزد هست و بانکداری اینترنتی کاملی رو داره

اگر بانک ملت بنویسید قطعا خیلی از ما فعالان عرصه هاستینگ می تونیم در کنار هاست شارژ هم بفروشیم چون اکثرمون درگاه بانک ملت داریم

samansystems
April 17th, 2013, 10:26
خوب دوست عزیز شما مازول بانک ملت رو براش بنویسید اگر زحمتی نیست . مشکلاتش به پای خودمون . 3 سال هست که من مشکلی نداشتم با بانک ملت

باید قبول کنیم که بهترین درگاه بانک ملت هست که بدون کارمزد هست و بانکداری اینترنتی کاملی رو داره

اگر بانک ملت بنویسید قطعا خیلی از ما فعالان عرصه هاستینگ می تونیم در کنار هاست شارژ هم بفروشیم چون اکثرمون درگاه بانک ملت داریم

شما يکبار تراکنش هاتون رو تطبيق بديد متوجه مشکلاتش ميشيد.
بحث يکنفر و دو نفر نيست. همه سايت هایی که نسبتا تراکنش های بالایی دارن با به پرداخت به مشکل خوردن.

Ramin
April 17th, 2013, 14:16
بحث يکنفر و دو نفر نيست. همه سايت هایی که نسبتا تراکنش های بالایی دارن با به پرداخت به مشکل خوردن.

نظر بنده نیز همین است. مسئولیت تراکنش ها با مشتری است و در این خصوص مسئولیتی متوجه شما نیست. خیلی از افراد از جمله بنده به دلیل عدم وجود مازول ملت در اسکریپت مجبور به استفاده از اسکریپت دیگری شدم

98patogh
April 18th, 2013, 19:50

در هر صورت اگر هم مشکلی باشه متوجه شما نیست و مشکل مشتری هست

به نظرم بهتره ماژول بانک ملت رو هم ارائه بدید تا منم از استفاده کنندگان این اسکریپت باشم

البته خیلی های دیگه که خودم میشناسم به شخصه

Ramin
April 19th, 2013, 01:02
در هر صورت اگر هم مشکلی باشه متوجه شما نیست و مشکل مشتری هست

به نظرم بهتره ماژول بانک ملت رو هم ارائه بدید تا منم از استفاده کنندگان این اسکریپت باشم

البته خیلی های دیگه که خودم میشناسم به شخصه

تائید می شود . مسئولیت تراکنش ها بر عهده پذیرنده درگاه است . بهتر است ماژول ملت را نیز آماده کنید . مطمئنا مشتریان شما افزایش چشمگیری خواهد داشت

parsa7
April 23rd, 2013, 20:26
متاسفانه این سیستم پر از مشکل هست و تا الان چندین شارژ بلاتکلیف داریم که تیکت هم زدم اما رسیدگی نشده. امیدوارم مشکلات زودتر برطرف بشه تا بشه از این سیستم استفاده کرد.

samansystems
April 23rd, 2013, 20:52
متاسفانه این سیستم پر از مشکل هست و تا الان چندین شارژ بلاتکلیف داریم که تیکت هم زدم اما رسیدگی نشده. امیدوارم مشکلات زودتر برطرف بشه تا بشه از این سیستم استفاده کرد.

امروز اتصال به اپراتور جديد انجام شده و در حال تست هستيم. در مورد شارژ هایی که به مشکل خوردن هم اعمال ميشن و به تيکت ها پاسخ داده ميشه.

mohammad50
April 24th, 2013, 02:07
من این اسکریپت رو دانلود کردم ولی نمیشه به مدیریت لاگین کرد با اون مشخصاتی که دادید

Ramin
April 26th, 2013, 02:50
ماژول بانک ملتهنوز به اسکریپت اضافه نشده است؟

mohammad50
April 26th, 2013, 09:59
بچه ها استارترکه جواب نمی دهند اگر زحمت نباشه لطفا رمز مدیریت خودتون رو بر روی admin قرار بدید و رمز کد شده اش رو از تیبل دیتا بیس برای من ارسال کنید . من نمیتونم با رمز 123456 لاگین کنم

samansystems
April 26th, 2013, 10:11
ماژول بانک ملتهنوز به اسکریپت اضافه نشده است؟

متاسفانه فعلا اضافه نشده و برنامه ای برای اينکار نداريم. شايد بعد از اتصال به اپراتور جديد اين موضوع انجام بشه.

من این اسکریپت رو دانلود کردم ولی نمیشه به مدیریت لاگین کرد با اون مشخصاتی که دادید

اطلاعات کنترل پنل هاست رو پيغام خصوصی کنيد.

cserver.ir
April 26th, 2013, 11:00
جناب امیری ، توی NovinWays ، سیستم مالی روی رزین پال خواهد بود یا جداست ؟

samansystems
April 26th, 2013, 11:13
توی NovinWays ، سیستم مالی روی رزین پال خواهد بود یا جداست ؟

مجزاست. اما با راه اندازی سرويس برداشتگر زرين پال، راهکارهای نوين و هر سايتی که مايل باشه ميتونه ازين سرويس استفاده کنه.

cserver.ir
April 26th, 2013, 11:18
میشه بیشتر توضیح بدین ، برداشتگر زرین پال دیگه چیه . چرا اینقدر سایت های متنوع ایجاد میکنید ؟ همه ی امکانات رو ، یک جا متمرکز کنید بهتر نیست ؟ چون لینک این سایت هاتونم داخل سایت سامان سیستم نیست اصلا . من نوین ویز رو تا الان ندیده بودم اصلا ..

samansystems
April 26th, 2013, 11:44
برداشتگر يک امکان روی سايت زرين پال هست و روی خود سايت زرين پال فعال ميشه. انشالا بزودی جزئيات اين سرويس اعلام ميشه.
سرويسی هست که برای اولين بار در ايران اجرا ميشه و يک تحولی در پرداخت الکترونيک ايجاد ميکنه انشالا.

Ramin
April 26th, 2013, 11:47
برداشتگر يک امکان روی سايت زرين پال هست و روی خود سايت زرين پال فعال ميشه. انشالا بزودی جزئيات اين سرويس اعلام ميشه.
سرويسی هست که برای اولين بار در ايران اجرا ميشه و يک تحولی در پرداخت الکترونيک ايجاد ميکنه انشالا.

ماژول بانک ملت را نیز برای این اسکریپت اگر آماده کنید مطمئنا مشتریان این اسکریپت چند برابر می شود. از طرفی مسئولیت تراکنش ها با مشتری است

UserWht
April 26th, 2013, 12:04
برای من یک سوال پیش اومد که گفتم بهتر است در این باره راهنمایی کنید.

طرز کار اسکریپتی که شما زحمتشو کشیدین به این صورت است که مستقیم به زرین پال وصل میشه و تمام پرداخت ها به حساب زرین پال صاحب سایت ریخته می شه

مثلاً من میام برای 20 تا شارژ 2 هزار تومانی حسابم رو به مبلغ 39600 تومان شارژ می کنم و وقتی شارژ ها رو فروختیم 40 هزارتومان به حساب زرین پال ما میاد. تا اینجا شد 400 تا تک تومانی سود حاصل از فروش 20 تا شارژ 2 هزار تومانی .

خوب الان ما در حساب زرین پال 40 هزار تومان داریم که 400 تومانش سود حاصل از فروش هست . حالا من می خوام اون 400 تومان سود رو بر دارم . باید مجدد 2.5 درصد کارمزد بدم . 400*2.5% میشه 10 تومان

پس کل سودی که میمونه 390 تومان هست . حالا این در صورتی که فروشنده بخواد ادامه بده فروشش رو اگر همون اول بخواد دیگه جمع کنه و 40 هزار تومان رو کاملاً برداره 40000*2.5% = 39000 تومان یعنی 600 تومان هم ضرر میکنه چون اول 39600 تومان شارژ کرده بود .

این یعنی اینکه دوجانبه ما به شما کار میکنیم هم شارژ می فروشیم از اونجا سود میدیم و هم اینکه موقع برداشتن سودمون به شرکت شما سود میدیم . این یکم بی انصافی نیست ؟ آیا این زرنگی شرکت شما رو نشون نمی ده ؟

چون اگر صادق هستید بیایید درگاه های دیگر هم به اسکریپت متصل کنید مثل ملت و پاسارگاد و پارسیان و ... ، درسته اسکریپت اپن سورس هست و همه می تونند این درگاه رو اضافه کنند اما به نظرتون کسانی که میان شارژ می فروشن و از اسکریپت آماده استفاده می کنن چند درصدشون اسکریپت شما رو توسعه می دن ؟ و این باز به نفع شرکت شماست چون اسکریپت شما رو توسعه دادند و باز api رو شما دادید و باز شما سود می کنید.

در مهندسی نرم افزار بعد از برنامه نویسی توسعه و نگهداری نرم افزار هست و چون سود رو شما می کنید باید از نظر توسعه و نگهداری هم تامین کنید نیازهای مشتریان رو

Ramin
April 26th, 2013, 12:18
برای من یک سوال پیش اومد که گفتم بهتر است در این باره راهنمایی کنید.

طرز کار اسکریپتی که شما زحمتشو کشیدین به این صورت است که مستقیم به زرین پال وصل میشه و تمام پرداخت ها به حساب زرین پال صاحب سایت ریخته می شه

مثلاً من میام برای 20 تا شارژ 2 هزار تومانی حسابم رو به مبلغ 39600 تومان شارژ می کنم و وقتی شارژ ها رو فروختیم 40 هزارتومان به حساب زرین پال ما میاد. تا اینجا شد 400 تا تک تومانی سود حاصل از فروش 20 تا شارژ 2 هزار تومانی .

خوب الان ما در حساب زرین پال 40 هزار تومان داریم که 400 تومانش سود حاصل از فروش هست . حالا من می خوام اون 400 تومان سود رو بر دارم . باید مجدد 2.5 درصد کارمزد بدم . 400*2.5% میشه 10 تومان

پس کل سودی که میمونه 390 تومان هست . حالا این در صورتی که فروشنده بخواد ادامه بده فروشش رو اگر همون اول بخواد دیگه جمع کنه و 40 هزار تومان رو کاملاً برداره 40000*2.5% = 39000 تومان یعنی 600 تومان هم ضرر میکنه چون اول 39600 تومان شارژ کرده بود .

این یعنی اینکه دوجانبه ما به شما کار میکنیم هم شارژ می فروشیم از اونجا سود میدیم و هم اینکه موقع برداشتن سودمون به شرکت شما سود میدیم . این یکم بی انصافی نیست ؟ آیا این زرنگی شرکت شما رو نشون نمی ده ؟

چون اگر صادق هستید بیایید درگاه های دیگر هم به اسکریپت متصل کنید مثل ملت و پاسارگاد و پارسیان و ... ، درسته اسکریپت اپن سورس هست و همه می تونند این درگاه رو اضافه کنند اما به نظرتون کسانی که میان شارژ می فروشن و از اسکریپت آماده استفاده می کنن چند درصدشون اسکریپت شما رو توسعه می دن ؟ و این باز به نفع شرکت شماست چون اسکریپت شما رو توسعه دادند و باز api رو شما دادید و باز شما سود می کنید.

در مهندسی نرم افزار بعد از برنامه نویسی توسعه و نگهداری نرم افزار هست و چون سود رو شما می کنید باید از نظر توسعه و نگهداری هم تامین کنید نیازهای مشتریان رو

دقیقا همین طوره.به همین دلیل بنده درخواست ماژول ملت را داده بودم.اگر ماژول ملت بدون اشکال برای این اسکریپت نوشته شود مطمئنا مشتریان بیشتر خواهند شد هر چند درگاه ملت مشکلاتی دارد !
!

samansystems
April 26th, 2013, 12:21
لازم هست چند موضوع رو شرح بدم:

1. اول اينکه همين الان هم روی اسکريپت امکان فعالسازی درگاه پارسيان، پاسارگاد، سينا، سرمايه و سامان وجود داره و عمليات راه اندازی درگاه های شما توسط ما به صورت رايگان انجام ميشه و هيچ اجباری به استفاده از درگاه زرين پال نيست. فقط در مورد درگاه پرداخت آنلاين (http://www.zarinpal.com) بانک ملت محل اختلاف وجود داره که اون هم به خاطر سابقه تسويه حساب های شرکت به پرداخت هست. چون اين موضوع تا الان به خيلی ها ضربه سنگين زده و ما تا الان نميتونيم قبول کنيم به استفاده کنندگان از اين اسکريپت هم اين ضرر تحميل بشه.

2. اگر شما 40 هزار تومان فروش داشته باشيد و اين پول به حساب زرين پال شما بياد شما 40 هزار تومان رو بدون کسر کارمزد به حساب زرين پال راهکارهای نوين واريز ميکنيد. در واقع به کمک گزينه پرداخت از اعتبار کاربری که در زرين پال وجود داره شما هيچ کارمزدی پرداخت نميکنيد. شما در واقع تنها برای سود نهائی که ميخواين از زرين پال خارج کنيد (تازه اگر بخواين خارج کنيد و از بقيه فروشنده ها خريد نکنيد) کارمزد پرداخت ميکنيد.

UserWht
April 26th, 2013, 14:32
لازم هست چند موضوع رو شرح بدم:

1. اول اينکه همين الان هم روی اسکريپت امکان فعالسازی درگاه پارسيان، پاسارگاد، سينا، سرمايه و سامان وجود داره و عمليات راه اندازی درگاه های شما توسط ما به صورت رايگان انجام ميشه و هيچ اجباری به استفاده از درگاه زرين پال نيست. فقط در مورد درگاه پرداخت آنلاين (http://www.zarinpal.com) بانک ملت محل اختلاف وجود داره که اون هم به خاطر سابقه تسويه حساب های شرکت به پرداخت هست. چون اين موضوع تا الان به خيلی ها ضربه سنگين زده و ما تا الان نميتونيم قبول کنيم به استفاده کنندگان از اين اسکريپت هم اين ضرر تحميل بشه.

2. اگر شما 40 هزار تومان فروش داشته باشيد و اين پول به حساب زرين پال شما بياد شما 40 هزار تومان رو بدون کسر کارمزد به حساب زرين پال راهکارهای نوين واريز ميکنيد. در واقع به کمک گزينه پرداخت از اعتبار کاربری که در زرين پال وجود داره شما هيچ کارمزدی پرداخت نميکنيد. شما در واقع تنها برای سود نهائی که ميخواين از زرين پال خارج کنيد (تازه اگر بخواين خارج کنيد و از بقيه فروشنده ها خريد نکنيد) کارمزد پرداخت ميکنيد.

سپاس بابت توضیحاتتون

اما در مورد شماره 2 به نظرم تجدید نظر بفرمایید سود اون موقع معنی میده که خارج کنی از زرین پال و بزنی به دردت اگر بر فرض تمام سایت ها و فروشگاه ها از زرین پال استفاده می کردند باز هم دلیل منطقی نبود که بگیم شما میتونی پولتو خارج نکنی و خرید کنی ، خوب شاید یکی بخواد بعد از فروش پولشو کلاً خارچ کنه از زرین پال ،پیشنهادم اینه که برای آن دسته از دوستانی که از اسکریپت فروش شارژ استفاده می کنند یک گروه کاربری بسازید و از آن گروه کاربری 2.5 درصد بابت خروج پول از زرین پال نگیرید . البته در حد یک پیشنهاد به شما بود می توانید رد یا قبول کنید .

در مورد ماژول بانک ملت هم به نظرم شما اضافه کنید بهتر است چون ضررش متوجه شما نمی شه و شما به عنوان توسعه دهنده همه گزینه ها رو روی میز میزارید هرکی خواست استفاده می کنه هرکی هم نخواست استفاده نمی کنه .

با احترام

samansystems
July 2nd, 2013, 13:04
خوشختانه اين اسکريپت با استقبال خوب دوستان مواجه شده.

domin4u
July 26th, 2013, 17:24
خريد شارژ ايرانسل و همراه اول (http://www.kartha.ir)