PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی در مورد راه های ارسال ایمیل انبوه

AbnusServer.Com
February 27th, 2013, 23:32
سلام دوستان
من یکسری آدرس ایمیل دارم که در واقع آدرس ایمیل مشتریام محسوب میشن
خیلی واسم مهم هست که بتونم در مورد مسایل گوناگون به مشتریانم ایمیل بدم
میخواستم بدونم راه های ارسال ایمیل انبوه چی هست ؟
و یک سوال دیگه : کسانی که با whmcs برای همه کاربرانشون ایمیل اطلاع رسانی ارسال می کنند، این به چه صورت هست ؟
آیا میشه من هم به همین شیوه عمل کنم ؟!

AbnusServer.Com
March 2nd, 2013, 21:50
up...

parsdrive
March 2nd, 2013, 22:31
درود
وقتی شما از سیستم WHMCS استفاده می کنید بصورت پیش فرض مثل سایر اسکریپت های دیگه از میل سرور هاستتون استفاده می کنه(میل سرور سرور اصلی!)
اگر سرور برای خودتون هست که صاحب اختیارید. اگر سرور برای شما نیست در تعداد ارسال بالا ممکنه هاستتون رو مسدود کنند.

بهترین گزینه تهیه یک سرور مجازی و ارسال ایمیل گروهی به لیست دلخواه از طریق نصب اسکریپت هست. در صورت تمایل می تونیم سرور مجازی رو ارائه و میل سرور رو نصب و همراه با اسکریپت مربوطه در اختیارتون قرار بدیم.

پارس درايو: ثبت دامنه، میزبانی وب ابری، سرور مجازی، سرور اختصاصی، هاست رایگان، گواهینامه امنیتی اس اس ال » سرور مجازی (http://www.parsdrive.ir/vps.php)

می تونید با آی دی یاهوو زیر هم در ارتباط باشید:

parsdrive

موفق باشید.

Yousefi.
March 2nd, 2013, 23:01
میشه تنظیم کرد از طریق کرون جاب در دقیقه چند تا ارسال کرد ...
بعد میای تقسیم می کنی که در هر دقیقه چند تا ارسال کنی که سرور اصلی گیر بت نده
اگه خواستی من برات درست می کنم .... پ.خ بده

AbnusServer.Com
March 2nd, 2013, 23:05
درود
وقتی شما از سیستم whmcs استفاده می کنید بصورت پیش فرض مثل سایر اسکریپت های دیگه از میل سرور هاستتون استفاده می کنه(میل سرور سرور اصلی!)
اگر سرور برای خودتون هست که صاحب اختیارید. اگر سرور برای شما نیست در تعداد ارسال بالا ممکنه هاستتون رو مسدود کنند.

بهترین گزینه تهیه یک سرور مجازی و ارسال ایمیل گروهی به لیست دلخواه از طریق نصب اسکریپت هست. در صورت تمایل می تونیم سرور مجازی رو ارائه و میل سرور رو نصب و همراه با اسکریپت مربوطه در اختیارتون قرار بدیم.

پارس درايو: ثبت دامنه، میزبانی وب ابری، سرور مجازی، سرور اختصاصی، هاست رایگان، گواهینامه امنیتی اس اس ال » سرور مجازی (http://www.parsdrive.ir/vps.php)

می تونید با آی دی یاهوو زیر هم در ارتباط باشید:

parsdrive

موفق باشید.

در مورد whmcs بله درسته اما کلا مسئله ای که هست اینه که سرور در ساعت حداکثر اجازه ارسال چه تعداد ایمیلی رو میتونه داشته باشه تا براش ابیوز نیاد.
سروری که شما میتونید مهیا در مورد حداکثر تعداد ارسال در ساعت به چه صورت هست ؟
ممنون.

parsdrive
March 2nd, 2013, 23:12
سرور محدودیت ارسالی نداره. شما هر تعداد که بخواین می تونید ارسال کنید اما ارسال رگباری پشت سرهم و یا تعداد زیاد حتی با برنامه از یک آی پی می تونه منجر به بلوک آی پی سرورتون بشه.
بهترین روش این هست که یک سرور تهیه کنید(مجازی) و میل سرور بر روی اون نصب بشه، یک یوزر smtp تعریف بشه و با نرم افزار های ارسال ایمیل که در اینترنت فراوان هست یا با اسکریپت های متنوع اقدام به ارسال نمود. البته اگر تعداد ایمیل هاتون کم هست نیازی به برنامه ریزی زمانی نیست.
در صورت تمایل می تونید با آی دی یاهوو زیر یا پشتیبانی آنلاین موجود در سایت با ما در تماس باشید:

parsdrive

omid7000
July 21st, 2013, 21:38
سرور محدودیت ارسالی نداره. شما هر تعداد که بخواین می تونید ارسال کنید اما ارسال رگباری پشت سرهم و یا تعداد زیاد حتی با برنامه از یک آی پی می تونه منجر به بلوک آی پی سرورتون بشه.
بهترین روش این هست که یک سرور تهیه کنید(مجازی) و میل سرور بر روی اون نصب بشه، یک یوزر smtp تعریف بشه و با نرم افزار های ارسال ایمیل که در اینترنت فراوان هست یا با اسکریپت های متنوع اقدام به ارسال نمود. البته اگر تعداد ایمیل هاتون کم هست نیازی به برنامه ریزی زمانی نیست.
در صورت تمایل می تونید با آی دی یاهوو زیر یا پشتیبانی آنلاین موجود در سایت با ما در تماس باشید:

parsdrive

آیا شما سرور مخصوص ارسال ایمیل انبوه را ارائه می دهید؟
قیمت و کانفیگ سرور؟
ماکزیمم تعداد ارسال در هر روز به شرط اینباکس