PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم پشتیبانی درست از آلما هاست و مشکلات ما

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 18:50
با سلام امیدوارم این پست ما برامون در آینده کارهای تلافی جویانه از طرف کسی نداشته باشه
ما این ماه مجبور شدیم برای یکی از مهمترین سرورهامون از آلما هاست لایسنس بخریم
لایسنس سیپنل
ولی متاسفانه با وجود اینکه فاکتور 154000 تومانی را در تاریخ (تصویر زیر) واریز کردیم لایسنس امروز قطع شد
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11629-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7-untitled111-jpg

سیستم پشتیبانی هم بسیار بسیار دیر جواب میدند متاسفانه ما از صبح مشکل لایسنس داریم
طبق دستور خود آلما هاست گفته بودند که بعد از تمدید باید به ما تیکت بدید که میبینید دادیم
ولی باز هم این مشکلات

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11630-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7-untitled2222-jpg

nima17701
February 27th, 2013, 19:06
جناب کمانگر عزیز ، گاهی اوقات پیش اومده که لایسنس بعد مدتی غیر فعال میشود .
بنده در جایگاهی نیستم توضیح بدم منتها اگر اشتباه نکنم مشکل از api سیستم ارتباطی به بای سیپنل است .
برای بنده نیز چند بار پیش آومده ، تیکت زدم رفع شده .
ان شاا... مشکلتون هرچه سریعتر رفع شود .
موفق باشید

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 19:07
ممنونم نیما جان اما نه شماره تلفنی دارند نه به تیکت ج میدن
منم باید جواب مشتریهامو بدم یک روز قطع بودن سیپنل واسه شرکت ما یعنی نابودی

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 19:13
تو این فکر هستم لایسنس رو بخرم از جای دیگه اما بعید میدونم آلما هاست به ما پولی پس بده و نگرانم کرده جوابم نمیده به تیکت تا من متوجه بشم چیکار کنم

alef1
February 27th, 2013, 19:24
ممنونم نیما جان اما نه شماره تلفنی دارند نه به تیکت ج میدن
منم باید جواب مشتریهامو بدم یک روز قطع بودن سیپنل واسه شرکت ما یعنی نابودی

سلام
بله خب برای شرکتی که سطح کیفی خدماتش بالاست این مسئله بسیار مهمه ولی من فکر می کنم بیشتر کاربران هم با توجه به شرایط ایران با موارد نادری که این مشکلات پیش میاد کنار خواهند آمد و اون رو به حساب اتفاق و نه خدای نکرده بی مسئولیتی و عدم توجه کارمندان و مدیران خواهند گذاشت.
به نظرم در عین حال که پیگیری می کنید سعی کنید از نگرانی و فشار بر اعصاب خودتون دوری کنید.
این مشکلات هم ممکنه به ندرت پیش بیاد و کاربران عملکرد عمومی در بازه ی طولانی مدت براشون مهمتره تا مسائل اتفاقی.
امیدوارم هرچه سریعتر مشکل حل بشه

shivahost
February 27th, 2013, 19:30
فکر کنم یکی از مدیران اینجا یعنی swat با آلماهاست هست و ارتباط داره. حتما با دیدن این تاپیک پیگیری می کنند تا مشکل شما رفع بشه.

البته امیدوارم اشتباه نکرده باشم.

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 19:39
دیگه آبرویی نمونده برامون
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/11631-%D8%B9%D8%AF%D9%85-%D9%BE%D8%B4%D8%AA%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%84%D9%85%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%88-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7-untitled235353-jpg

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 20:01
مجبور شدم یه لایسنس جدید از خودشون بخرم و 146000 واریز کنم مشکل لایسنس حل شد اما باید ببینم پشتیبانیشون کی جواب میده که ما پول رو پس بگیریم

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 20:55
پاسخ آلماهاست

سلام جناب کمانگر لایسنس شما همان روز که تمدید کردید نزد ما ما پرداخت را انجام دادیم و لایسنس شما را تمدید کردید.
در مورد مشکل پیش آمده هم پیگر هستیم.
در مورد برگشت دادن هزینه هم باید منتظر بخش مالی باشید. تیکت ارجاع داده شد. از تاخیر در پاسخ دهی هم پوزش میخواهیم.
موفق باشید

par30webhost
February 27th, 2013, 21:11
اشکان جان ما خیلی از خدمات آلما هاست استفاده می کنیم. بیشتر وقت ها تیکت ها زیر 30 ذقیقه جواب داده شده.
این مورد نادره

tehvps
February 27th, 2013, 21:14
تا دلتون بخواد ما از این مشکلات داشتیم، توصیه میشه هیچ فاکتوری و تمدید نکنید چون انگار سیستمشون مشکل داره و اتوماتیک تمدید نمیشه، دوباره سفارش بدید تا لایسنس جدید ok بشه

Warez-Host.IR
February 27th, 2013, 21:25
سلام جناب کمانگر
از شما بعیده که به خاطر مشکل لایسنس از آلماهاست انتقاد کنید
بهتر بود اندکی شکیبایی به خرج می دادید تا انجام شود

حتماً برای شما نیز پیش آمده که به کاربران خود تا وقفه پاسخ ارائه کنید
یا به دلیل مشکلات متفرفه مثل مشکلات سرورها , عدم دسترسی به اینترنت یا .... به درخواست کاربرانتون دیرتر رسیدگی کنید

هرچند به بنده مربوط نمیشه ولی بهتر بود برای این مورد تاپیک ایجاد نمیشد
چرا که 100 درصد این مورد در نهایت از طرف آلماهاست پیگیری و رفع میشد (( حالا هرچند با تاخیر )) ولی تنها به خاطر چند ساعت تاخیر در انجام موارد تنها با آبروی همکارمون بازی کردیم
هرچند نظر شخصی من هست
اگر من و شما از همکاران با تجربه و خوبمون انتقاد کنیم و مشکلات یا ... را در محیط عمومی انتشار بدیم و نتونیم بین خودمون مشکلات را رفع کنیم , از کاربران عادی و خریداران چه توقعی می توان داشت

آیا بعد از ایجاد این تاپیک در نوع کارکرد و پاسخ آلماهاست تغییری ایجاد شد ؟؟
آیا بعد از ایجاد این تاپیک سریعتر مشکل شما رفع شد ؟؟
تنها باعث ایجاد تفکر اشتباه در بعضی از کاربران در مورد آلماهاست شد

قصدم نصیحت نیست و امیدوارم سوء تفاهم ایجاد نشه ولی به نظر من بهتره این موارد را با صبر و شکیبایی بیشتر بین خودمون رفع کنیم نه به صورت عمومی مطرح کنیم که دیگران هم از آب گلالود ماهی بگیرن
شرمنده پرحرفی کردم
امیدوارم از بنده حداقل دلگیر نشید

موفق باشید

par30webhost
February 27th, 2013, 21:34
سلام جناب کمانگر
از شما بعیده که به خاطر مشکل لایسنس از آلماهاست انتقاد کنید
بهتر بود اندکی شکیبایی به خرج می دادید تا انجام شود

حتماً برای شما نیز پیش آمده که به کاربران خود تا وقفه پاسخ ارائه کنید
یا به دلیل مشکلات متفرفه مثل مشکلات سرورها , عدم دسترسی به اینترنت یا .... به درخواست کاربرانتون دیرتر رسیدگی کنید

هرچند به بنده مربوط نمیشه ولی بهتر بود برای این مورد تاپیک ایجاد نمیشد
چرا که 100 درصد این مورد در نهایت از طرف آلماهاست پیگیری و رفع میشد (( حالا هرچند با تاخیر )) ولی تنها به خاطر چند ساعت تاخیر در انجام موارد تنها با آبروی همکارمون بازی کردیم
هرچند نظر شخصی من هست
اگر من و شما از همکاران با تجربه و خوبمون انتقاد کنیم و مشکلات یا ... را در محیط عمومی انتشار بدیم و نتونیم بین خودمون مشکلات را رفع کنیم , از کاربران عادی و خریداران چه توقعی می توان داشت

آیا بعد از ایجاد این تاپیک در نوع کارکرد و پاسخ آلماهاست تغییری ایجاد شد ؟؟
آیا بعد از ایجاد این تاپیک سریعتر مشکل شما رفع شد ؟؟
تنها باعث ایجاد تفکر اشتباه در بعضی از کاربران در مورد آلماهاست شد

قصدم نصیحت نیست و امیدوارم سوء تفاهم ایجاد نشه ولی به نظر من بهتره این موارد را با صبر و شکیبایی بیشتر بین خودمون رفع کنیم نه به صورت عمومی مطرح کنیم که دیگران هم از آب گلالود ماهی بگیرن
شرمنده پرحرفی کردم
امیدوارم از بنده حداقل دلگیر نشید

موفق باشید

حرف همکارمون تایید میشه

Ashkankamangar.ir
February 27th, 2013, 23:40
با تشکر از دوستان عزیز
به هر حال این مشکلات نباید پیش بیاد من برای نصب سیستم اتوماسیون یه مرغداری رفته بودم داخل فارم مرغ مادر که میدونید باید حموم کرد و حق بردن موبایل و ... نداریم
ولی موبایلمو داخل رختکن گذاشتم ساعت 12 گفتم سری به موبایلم بزنم و دیدم 50 میس کال و پیامک دارم از شرکت و بچه ها که لایسنس قطع شده و مشتریا مارو ترکوندن
حالا باقی مسائل رو خودتون میدونید با چه استرسی کار رو تموم کردم و وقتی برگشتم هم جوابی دریافت نکردم
به هر حال درخواست حذف تاپیک رو دادم الانم میگم
تاپیک حذف شود

AlmaHost
February 28th, 2013, 02:03
اولا تشکر میکنم از آقا هوشیار بابت توضیحات کامل ایشون.

در مورد استاتر تاپیک هم خیلی جالب میباشد! آخرین تیکتی که شما ارسال کردید و اعلام کردید که مشکل دارید برای حدود 134d 1h 18m میباشد! یعنی از حدود 4ماه پیش تا به الان شما مشکلی نداشتید.
به شما اعلام شد در تیکت مشکل از سمت ما یا تمدید ما نبوده چون تمدید شما دقیقا همان روز انجام شده است وقتی فاکتور را پرداخت کردید! اگر هم مایل باشید مثل شما screen shot مربوطه را قرار دهیم؟
این مشکل از سایت مرجع میباشد و به دلیل زیاد بودن لایسنس ها و باگ در سیستم API این مشکل پیش می آید! از شما هم در تیکت به خاطر دیر پاسخ دادن عذرخواهی شد. چون بخش لایسنسها از اهمیت بالایی برخوردار هستند و بنا به یک سری دلایل دسترسی به این بخش را فقط دو نفر از اعضای آلماهاست دارند. که متاسفانه امروز، هر دو نفر در دفتر تهران درگیر جلسه بودند و یکی هم در دفتر انگلیس و این جلسات فقط و فقط برای هرچه بهتر شدن کیفیت سرویس دهی آلماهاست انجام میشود.

و در آخر خیلی بهتر میباشد که در کار هاستینگ صبر و شکیبایی پیشه کنید و با عجله بی مورد هیچ چیزی درست نمیشود که هیچ، بدتر هم میشود.

و در آخر هم متن چتی که با بخش بیلینگ سایت مرجع داشتیم! :) مشکل نه از سمت ما بوده است نه از سمت سایت مرجع! این آی پی قبلا در پنل یک کاربر دیگر ثبت شده بود که توسط سیستم اتوماتیک سایت مرجع دی اکتیو شده بود.

will look into this. The order has already been removed I am sorry, but the license was ordered before you and just recently our system terminated the IP
This was on another account
before you ordered it

موفق باشید

Ashkankamangar.ir
February 28th, 2013, 05:58
بنده از شما عذرخواهی میکنم و درخواست حذف تاپیک رو هم ارسال کردم
با تشکر